Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agniesia ja w sumie to na sloneczku go kapie w basenie ale na barierkach zawieszam reczniki (zeby na sasiadow nie chlapal bo by ich zalal heheh)i przez to maly siedzi w cieniu 🙂
Martus pochwal sie rowerkiem jak Gabi zasuwa w nim 😁
Kasia to niezle Grzes wojowal hehe 23.30 🤪
My bylismy w USC i jednak bierzemy tylko cywilny slub 😁 7 sierpnia 😁 i maly w drodze powrotnej zasnal na siedzaco 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój M właśnie jest na spacerku z małą i nowym rowerkiem. Jak zrobi jakąś fotkę to na pewno się pochwalę 😉
Gosiu Wy to się macie z tym ślubem 😁 😁 😁 Co chwilę inna data 😜 No ale mam nadzieję, że teraz to już ta właściwa 🙂A czemu jednak tylko cywilny??? Nie chcecie kościelnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to super że już macie dokładną datę ślubu i oby nic znowu nie stanęło na przeszkodzie do jej zmiany 😉
Marta rowerek Alusia też dzisiaj przyszedł i też go sama składałam 😁 Już nie czekałam na mojego M bo nie mogłam się doczekać efektu końcowego 😁 😁 😁
A mój ma już zaczerwienione barki i ręce 🤨 kurcze tak przypieka że szok 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawa z koscielnym wyglada tak ze musimy miec swiadectwo ukonczenia nauk przedmałżeńskich a problem w tym ze te nauki byly tylko w naszej parafi w tym tyg tzn od poniedzialku do soboty o godz 19 i nikt nie mogl lub nie chcial zostac z malym (z ta rodzina Michala koszmar wogole nie mozna na nich liczyc 😞 😞 😞)a z nim nie mozna tam przychodzic 😞 chcielismy przekupic ksiedza ☺️ale sie nie dalo no i koniec 😞 robia problem taki ze szok z tymi naukami no mowie Wam!!!!! wiec wezniemy sam cywilny narazie a jak maly podrosnie czyli za jakies 2-3 lata wezniemy koscielny 😁

matko jak mi jest goraco SZOK!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w innymkosciele to trzeba zgode proboszcza ale to i tak nic by nie zmianilo bo tez nikt by z malym nie zostal na czas nauk...szkoda ze moi rodzice mieszkaja tak daleko 😞 ale dobra cywilny to tezslub wazne ze bedziemy malzenstwem 😁

kurcze a ja mimo wszystko i tak uwielbiam lato 😁 nawet jak jest tak goraco i sloneczko prazy niesamowicie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam też uwielbiam lato 🙂 Rano pomimo niewyspania aż chce się wstawać 🙂 Ja Gabi codziennie smaruje kremem z filtrem 40 więc póki co nie ma zaczerwienionego ciałka, a spędzamy dużo czasu na dworze. Może Aluś ma bardzo wrażliwą skórkę.

Gosiu szkoda, że nie dało się nic załatwić ;/ Zawsze mielibyście wszystko od razu...no ale tak jak napisałaś ważne, że będziecie małżeństwem 🤪 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Kasiu od jutra wakacje 😜 My dzisiaj wstałyśmy o 7:30 i zaraz szykujemy się na spacerek - tak ok 9 mam zamiar wyjść. Dzisiaj w Poznaniu ma być 34 stopnie!!! Masakra 🤪 🤪 🙃 Popołudniu, po drzemce planuję do Factory Outlet pojechać zobaczyć jeszcze coś dla siebie na wakacje 😜 No i tam przynajmniej chłodno będzie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Kasiu że już koniec nauki 😉
Podziwiam ciebie Marta że chcesz wyjść o 9 do miasta... Mój wstał o 6 rano i jak najszybciej po śniadanku go ubierałam aby iść na zakupy jak nie grzeje tak słoneczko. No i wyszliśmy o 7 rano a już był taki skwar że szok 😮 Myślałam że nie dojde z tymi zakupami do domu, no ale Alek jechał w nowym rowerku i rozglądał se ile tylko mógł 😉
Ale jestem wściekła 😠 😠pamiętacie jak Alek przed wyjazdem nad morze był chory? Wtedy miał taki kaszelek że aż wymiotował no i tak nauczył mi się prowokować wymioty 😠 dziś mi zwymiotował całe śniadanie 😠 😠 😠
Aha i od wczoraj oduczam małego jedzenia w nocy bo słyszałam że jest to bardzo niezdrowe dla ząbków, dlatego w nocy dostaje cherbatkę i ne było tak źle jak myślałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to u nas z bierzmowaniem tez ksiadz nie robi lproblemu (Micha lnie ma 🙂) chodzi tylko o te nauki 🤨
Ja wczoraj wieczorem tzn ok 17 jak wyszlismy z malym to zapomnialam go posmarowac kremikiem i myslalam ze caly czerwony bedzie ale on nic nawet sladu czerwonej skorki nie ma 😁
We Wroclawiu ma byc 33 stopnie 🙂 maly zasnal niedawno ale i tak pewnie z nim wyjde jak wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My własnie wróciłyśmy niedawno ze spacerku. A dlaczego Agniesiu podziwiasz że wychodzę o 9?? Idziemy sobie na plac zabaw i sadzam Gabi w piaskownicy w cieniu i się bawi z innymi dziećmi 🙂 Jakbym nie wychodziła rano to zwariować idzie w domu cały dzień. A tak zawsze miło spędzamy czas w towarzystwie dzieci i ich Mam 🙂 No i oczywiście drugi spacerek będzie ok 16 i potem idzie jeszcze z moim mężem na chwilę przed spankiem. Dzisiaj jak wróciłyśmy to musiałam ją wykąpać, bo cała od piachu była!! No i oczywiście trochę zjadła tego piachu 🥴 Mam nadzieję, że nic jej nie będzie 😁 😁

Gosiu, Gabi też ostatnio wyciągnęła mi klawisz Esc 😠 No ale całe szczeście dało się naprawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój tez co trochę urywa klawisze no i jednego już za bardzo nie da rady naprawić 🥴
Marta myślałam że będziesz z nią chodzić po mieście czy co a nawet nie pomyślałam o placu zabaw ☺️ 😉
A u mnie dziś jak patrzyłam o 15 na termometr to było 34 stopnie w cieniu 😲 No i zrezygnowałam ze spodenek więc mały bega koło domu w koszulce i pieluszce 😉 Sama chętnie bym pobiegał w bikini ale za dużo kompleksów ☺️
No a mi dziś znowu przyszedł darmowy numer "twój maluszek" 🤪 w maju dostałam darmowy numer a teraz dostałam znowu i jeszcze gazetkę "mamy radzą mamą" 🤪
zaraz biorę się za lektórkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A powiedzcie mi Kochane czy wasze pociech też tak często sypiają w dzień w te upały? Mój znowu zaczął sypiać w te upały 3 razy dziennie bo inaczej jest nie do zniesienia... No chyba że ząbki go znów świerzbią bo przy ząbkach to bardzo często mi sypiał 🤔 Albo tak zabawy w basenie go wymęczają??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia - po mieście!! No coś Ty 😁 😁 😁 😁 😁 😁 hehehe
Moja śpi od tygodnia tylko raz dziennie ok 2 godzin. Niestety nawet upały jej tak nie męczą 😉 Ja dzisiaj na placu zabaw ściągnęłam Gabrysi skarpetki i buciki i siedziała z bosymi nóżkami.

U nas na termometrze 35 stopni!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia tez dzisiaj caly dzien na dworze... 🙂)
Ja juz z 2 tyg malej nie daje w nocy, raz, ze pozniej problem prochica.. dwa ze nigdy sie nie odzwyczai budzenia w nocy, a trzy ze te mala zoladeczki musza kiedys odpoczywac :d 😁

Ja od 2 godzin tylko placze... jedna z mam powiedziala, ze dala mi pieniadze za zlobek, a slad po ich zaginal 😞 😞 Dawno tak nie ryczalam...juz nawet do kierowniczki dzwonilam...
ale cholera cos mi sie tez nie zgadza, bo ona go przyprowadza do zlobka ok 6, 6 15, a ja ten tydzien bylam od 7... masakra... sama juz nie wiem... kur...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia tez dzisiaj caly dzien na dworze... 🙂)
Ja juz z 2 tyg malej nie daje w nocy, raz, ze pozniej problem prochica.. dwa ze nigdy sie nie odzwyczai budzenia w nocy, a trzy ze te mala zoladeczki musza kiedys odpoczywac :d 😁

Ja od 2 godzin tylko placze... jedna z mam powiedziala, ze dala mi pieniadze za zlobek, a slad po ich zaginal 😞 😞 Dawno tak nie ryczalam...juz nawet do kierowniczki dzwonilam...
ale cholera cos mi sie tez nie zgadza, bo ona go przyprowadza do zlobka ok 6, 6 15, a ja ten tydzien bylam od 7... masakra... sama juz nie wiem... kur...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez malego do piaskownicy wsadzilam, najpierw w sandalkach a pozniej juz na boso 😁 pierwszy raz byl w piasku 😁 najpierw badal co to jest hehe a pozniej sprobowal 😁 😁 😁 czyli Martus nasze dzieciaczki dzisiaj smakowaly sobie piasek 😁
Oliwier spi jak spal czyli 2 razy dziennie ale trudniej mi go teraz uspic 🤢 walczymy oj dlugo 🙂 🙂
ja nie patrzylam nawet ile bylo stopni ale tez pewnie ok 34 😲 teraz jest 28 😲 a jest 22.21 😲 😲 😲masakra 🤢 🙃
przez te upaly ja malego kapie a raczej pod prysznic wkladam ze 3 razy dziennie zeby sie ochlodzil bo on strasznie ruchliwy i sie poci 🤨
Sandra a bralas od tej babki te pieniadze???czy ona Ci tak wmawia?a potwierdzenia nie dostala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, co ja w sumie nie pamietam.. bo w tym zlobku jest jakos tak dziwnie, ze pieiadze ida do lapy kogokolwiek a dopiero na drugi dzien kierownik wypisuje kartki z potwierdzeniem... bzdura..
bo nie moga ruszyc sie do kierowniczki..
mloda mi z tyg temu wpadla cala w piach.. miala w bzi ocach, nosie..a zaczela plakac jak ja wycieralam...
jest mi dziasiaj tak zle, ze koniec.. kierowniczka mowi, ze nie mam sie martwic ze nilkt nie podejrzewa.. ale kurde ja pracuje najkrocej... 😞( tak misie chce plakac... a od wczoraj jeszcze same problemy z moim ojcem to juz wogole.. w ciagu dwoch dni mi sie wszystko rozpada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra na pewno wszystko dobrze się skończy, usiądź na spokojnie i bez emocji i spróbuj sobie przypomnieć wszystko po kolei, a na pewno wtedy się wszystko wyjaśni 😉
A my dzisiaj czekamy na sebastiana, aby mogli razem wskoczyć do basenu;0 dzis sa dni wieruszowa więc razem z mężem i małym wybieramy się na nie... ehs... mam takiego lenia że szok...a spac mi się chce jak nie wiem co a tu jeszcze sprzątanie mnie czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra to sie wyjasnie na 100% takze nie denerwuj sie i nastepnym razem poprostu kieruj do kierowniczki zeby jej placili i od razu kwitek dostawali 🙂a w zyciu to tak jest jak pojawia sie jeden problem to zaraz za nim kolejne idą 🤨
mi maly znowu o 5.40 wstal alejakos go uspilam popol godzinie i o 7.30 sie obudzil teraz zasnal znowu a jest 11 😁
kurcze wiecie co on dzisiaj zrobil bylismy w sklepie i ja zeby byl grzczny zawsze daje mu batona MARSA albo MilkyWay do gryzienia (w papierku oczywiscie sobie gryzie a te batony sa miekkie wiec ma zabawe 🙂 🙂 🙂)no i juz przyjechalismy do domu a maly nadal tego milkywaya gryzie to ja zaczelamrobic sniadanie 🙂juz zaczynam jesc i nagle cos mnie tknelo czemu on tak caly czas trzyma tego batona 🤔 a Oliwier wyobrazcie przegryzl sobie ząbkami papierek i zjadl polowe batona 😲 😲 😲 🤪 🤪 🤪 jak mu zabralam to minka niewiniatka hehe mamnadzieje ze nic mu sie nie stanie ze zadnej wysypki nie dostanie...no łobuziak straszny,wczesniej nie mial zebow to spokojnie mu moglam dawac te batony a teraz hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...