Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Byliśmy w hurtowni dziecięcej i kupilismy od Pawła mamy na roczek małego taką gąsieniczkę 🙂
http://allegro.pl/item1169214107_fisher_price_gasienica_gawedziarka_polska_n1197.html
pokazaliśmy Grzesiowi ją, a on uśmiechną się, zazął naciskac i wiedzieliśmy że gąsienica musi być jego 🙂

Od nas został taki jeżdżący pociąg z kuleczkami i światełkami i do tego fotelik samochodowy Espiro Optima 🙂 http://www.90n.pl/sklep/product/p/1214/espiro,optima.html# zielony 🙂 o wiele lepszy niż ten pożyczony fotelik, to z łatwościa mogę regulowac pasy 🙂

Marta, dzisiaj Grzes zaczął bawać buzi mojej lalce haha 😁 cała głowa obśliniona ( bo lalka łysa i gumowa )

Agniesia, też myślałam nad takimi organkami, ale jakoś się na nie nie zdecydowaliśmy.

Grzesiu usnął, mam chwilke dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widze ze kupowanie zabawek na całego 😁 😁 😁 ale dzieciaki beda mialy frajde 😁 😁 😁
KUbusiowi pewie spadla odporosc przez te zabki dlatego to przeziebienie biedactwo malutkie 🤨
Moj mlody spi od 18.30 😲 m]widac ze mecza go te zabki mam nadzieje ze juz jutro sie calkiem wybije ta jedyka 🙂
AAaaa wiecie co jutro mam rozmowe o prace w przedszkolu prywatnym, mam przez ok 20 min pokazac jak potrafie zaciekawic czyms dzieci heh mam juz 2 zabawy przygotowane 😁 a stresik taki ze masakra ufff zeby sie udalo 😁 dobrze ze moja mamcia juz jutro bedzie (o 6 rano 😁 😁 😁) to zajmie sie Olim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To 3mam kciuki Goshe... 🙂) bedzie na pewno dobrze.. 🙂
Jutro ostatni dzien i spokoj z dziecmi... niech juz bedzie weekedn..
my sierpien mamly pelen planow...
7-chrzciny
14- panienski
20-wesele
i pozniej ?Nadii roczek wyprawiamy 4.09.

U nas z zebolami poki co cisza 🙂) Nadia wszedzie chodzi sama juz po chacie.. na betonie sie boje...wrzucilam nadie bez smoczka, bo moja glupia ciotka i kuzynka marudzi :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to kolejny sierpniowy dzieciaczek zaczał chodzić :0 Brawa dla Nadii 🙂 kto kto jeszcze nie chodzi? z tego co wiem, to Julcia Inki i Gabi Marty próbują same chodzić 🙂 nieźle

zapomniałam Wam napisac jaki miałam sen.. 😁
śniło mi się, że leżałam w łóżku z mężem i czuję, że on się nagle przytula do mnie i mówi, że jestem najpiekniejszą kobietą na świecie 🙃 ( czułam we śnie jak się tuli )
Ja do niego: czy bez makijażu też jestem piękna? 😮 🙃
A on na to, że oczywiście..
No i rano mówię mu, że było mi b.miło, że tak mi powiedział,
a mąż: ale co Ci powiedziałem?
Ja: no, że jestem piękna 😁,
a on: nic Ci nie mówiłem, śniło Ci się, i zaczyna się śmiać..
ja : ...

potem rzeczywiście już na jawie przytulił i powiedział, że: brzydkiej sobie by nie wziął 😜 no i zrozm tu faceta , nie chce wprost powiedziec to na okrętkę..

no i nieźle sobie wkręciłam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe trzymamy kciuki!

Z Kubą już lepiej 😉 w złości ale dał sobie zapodać leki, zjadł wieczorkiem kaszkę mannę błyskawiczną na prawdziwym krowim mleku i.. przespał całą noc (z małą pobudką o 5 - dałam mu herbatkę i zasnął z butelką w buzi). Obudził się bez gorączki, wesolutki chyba o 7.30 - bawił się w łóżeczku dość długo bo mnie obudził dopiero o 8.20 😉

Od rana nic nie robi tylko je i pije sok z malin (domowej roboty). Zjadł już mleko, jajecznicę i zupę babci;p a sok doi jakby kaca miał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Kuby jajecznica na boczku była 😁 chlebek oczywiście też obowiązkowo;p Powoli przestaję mu dawać "dzieciowe jedzenie" bo i tak wszędzie nos do naszego wtrynia;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja po rozmowie bylo fajnie dzieci smieszne hehe ale tak klientka co ze mna gadala to taki muł ze masakra 😲 😉gdzie ona do dzieci 🤔 nie wiem czy mnie przyjma w sumie ie wiem czy wogole tam chce bo to daleko strasznie i tylko 1500 brutto 🤢
Dobrze ze Kuba juz zdrowieje 🙂 nawet nie wyobrazacie sobie co ja bym dala zeby moj Oliwier zjadl tyle co Wasze szkraby...dalam mu dzisiaj jajecznice na sniadanko a on zaledwie pol zjadl i chleba nie ruszyl, obiad tez mielonego skubnal ziemiaka zjadl pol i koniec :/ niby jest poprawa ale to i tak MALO!!! 😞 pije duzo nie powiem i cycka tez je juz mu nie dawalam w dzien a dzisiaj znowu dalam bo obiadu nie zjadl prawie:/ a parowkki to on zjada ale pol tylko i pol kromnki chleba :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, na początek to tyle wszędzie dają ... no na rękę to nie będzie zbyt dużo. Ja w szkole zaczynałam od pensji 700 zł!!!
Ja też bym chciała żeby Gabi mogła jeść takie smakołyki...no ale niestety. Gosiu, widocznie Oli nie jest głodny i nie potrzebuje więcej jedzenie. Dziecko wie ile potrzebuje 😉 Dlatego nie zamartwiaj się. Mojej kuzynki córka do 1,5 roku piła prawie tylko mleko z cyca!! Nic nie chciała jeść - a teraz jest zdrową ośmiolatką - bodajże 😉

Sandra - gratulacje dla Nadulki 🙂 Szybciutko Ci poszła skubana 🙂
Kasiu, ja ostatnio pampersy po 42 zł kupowałam w tesco. teraz też mam ostatnie 10 sztuk więc również muszę się wybrać jutro na jakieś zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dojechałam do kerfura bo w sumie daleko mam, mama mi kupoi i jutro podrzuci pieluchy 🙂

pojechałam zamówić torty na urodziny, na jutro dla moich rodziców, bo w niedziele nie mogą przyjśc, i na niedziele dla sióstr Pawła 🙂

Gosia, a Ty chciałabyś tam pracować w przedszkolu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie dzis kregolsup boli.. masakra.. 😞 a jeszcze poszlam z mloda na spacer prawie 2h..

Darek kladzie panele u moich rodzicow wiec sama w domku siedze...upsss.. nadia poleciala wlasnie...
Wreszcie zaczela sie wiecej czasu zajmowac zabawkami, ale oczywiscie musze z nia siedziec...Grrrrr...
ide.. bo jeczy..
Rewelacja 🙂 miesiac bez dzieci 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, jesli wpadniesz na brzuszka to napisz prosze jakie miałas objawy przed pierwszym okresem po porodzie? coś Cię bolało, wysypało na wtarzy? Bo kurde ja jem ( przepraszam, żrę 🤢 ) jak świnia, mam pełno podskórnych krost, które masakrycznie bolą i wieczorami wydęty brzuch .. nie wiem czy to na okres... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu - to na bank przed okresem!! Pamiętasz jak pisałam, że robiłam test ciążowy jeden dzień przed okresem, bo mój mąż i moja mama mówili ze mam brzuch jak w 3 m-cu. Na twarzy też mnie niestety wysypało...No i mnie jeszcze kręgosłup bolał...u mnie właśnie powinien się pojawić lada dzień 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie nie boli kręgosłup ( a przed ciążą zwykle pobolewał ), ale reszta objawów jak przed okresem. Jutro jadę do apteki kupić albo maść z antybiotykiem na wypryski, albo jakieś tabletki żeby wyleczyły mnie od wewnątrz ( bo mi hormony szaleją 😮 ), no i chcę kupic test żeby zobaczyć co tam we mnie piszczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia - rok od porodu a Ty bez okresu?? Zazdroszczę;p mnie między jedną a drugą ciążą dołapał jeden;p i pod tym (i wieloma innymi) względem druga ciążą to wybawienie 😁 Zarówno przed jak i po ciąży okres to dla mnie katorga... może teraz jak urodzę to coś się zmieni?? 🙂

no i chcę kupic test żeby zobaczyć co tam we mnie piszczy

A może może 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie mam okresu jeszcze i jak narazie nic sie nie zapowiada zebym dostala 🙂 na szczescie zawsze mialam maly okres i bezbolesny 🙂
NAduska chodzi super 😁 daj ją na trawke bedzie sobie latac 😁
Mlody wstal o 7 i do tej pory (11.20) nie mial drzemki a marudzi STRASZNIE!!!!!!! niech juz pojdzie spac bo nie wyrobie 🙂
Ide z mama na zakupy zaraz moze na jakas bluzeczke abo buty ja naciągne hehehee 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po 8 rano bylismy na dzialce...ale juz w domku jestesmy... bo mloda strasznie marudna byla, i myslalam ze normalnie jej na dupsko nastrzelam.. 🙂
Spala tylko 40 min, bo swasiad cial i mi ja obudzil..na szczescie zasnela w autobusie po drodze i teraz chwilke spokoju mam..
kregoslup mnie dzis tak boli ze myslalam ze wozka nie wniose...a jeszcze do biedronki na zakupy musze isc... grrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):


GoGr, wolałabym wiedziec kiedy jestem płodna, więc mi tak nie zazdrość z tym brakiem okresu 😜


E tam 😁 z tym akurat można sobie poradzić;p;p 😁 a jak nie to niespodzianka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maly dzisiaj to tez istny szatan hehe a spal tylko 30 minut przez calutki dzien zasnal dopiero o 19.45!!!
umeczyl nas strasznie ale za to jestem w szoku ile on dzisiaj zjadl normalnie przez caly tydzien tyle nie zjadl co dzisiaj 😁 😁 😁
pije sobie redd'sa i zaraz pizze przywiozą relax w pełni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe taki dzień 😁 ja dzisiaj stwierdziłam, że młody ma dwa życia w sobie;p;p nadążyć za nim nie mogłam.. A dzisiaj mamy drugi dzień jak młody wypiął się na moje wieczorne lulanie go do snu (jak go usypiam to się do mnie śmieje i gada) zasnął sam 😁 Mam nadzieję, że prześpi noc dobrze 😁

Po dzisiejszym sprzątaniu marzę o dłuugiej nocy 😁 Bez brzucha ciężko jak się chce wszystko dokładnie;p a co dopiero z brzuchem;p;p plecki już czuję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr nie mow ze Ty jeszcze lulasz mlodego do snu 🙂 ja Oliwierka tez lulalam do chyba 10 mca ale potem zaczal sie wyrywac wiec go kladlam do lozeczka i zasypial sam i tak zostalo-sam zasypia 🙂

a i zamowilam juz bukiet slubny z Kalii skromny ale sliczny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe Kuba miał taki okres, że strasznie mu mamy było mało.. ja wychodziłam jak on spał i wracałam jak już się położył... No i w pewnym momencie zaczął się domagać lulania (bo tak od 6 m-ca kładłam go po kąpieli do łóżeczka i zasypiał). Ostatnio znów choroba, więc ciągłe przytulanie się i lulanie było na porządku dziennym. A od dwóch dni mój mały mężczyzna znowu domaga się zakwalifikowania go do grupy "dorosły". Butli - nie, mleka - nie, lulania - też już nie. Za to kiełbasa i szklanka z sokiem jest ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...