Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale mi się udało 😁 wylicytowałam kamerkę internetową za 2,25+ 8zł przesyłki 😁 Tylko nie wiem czy ma wbudowany mikrofon bo ja mam coś na swoim kompie problemy...Tzn. ja słyszę osobę z którą rozmawiam ale tamta osoba mnie nie słyszy. A może któraś z was ma taką samą i mi powie czy ma ona mikrofon czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje Gogr 🙂 Fajny, duzy chlopiec 😁
Ja tam sie nie znam na kamerkach 😁
ja sprzedaje obeocnie swoj modem i stroj swietego mikolaja 🙂

Wczoraj mlodej zaczelo sie chcec spac dopiero ok 15, wiec sie staralam ja przetrzymac... no i stwierdzilam, ze pojde na spacer, bo ona nigdy w wozku nie zasypia. wiec wyszlismy 16 50. mloda dostala ciacho i cisza..patrze a ona spi...Za 30 min wracam do domku i ja budze a ona cos wcina...byla tak padnieta ze zasnela z ciastkiemw buzi.. 😉
No ale za to w nocy kolosalna rozica, bo zasnela o 20 30.. wstalam do niej raz o 2... dalam mleko odeszlam od lozeczka i zasnela sama i spala do 8 🙂 u siebie w lozeczku 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nieźle Nadusia Ciebie zrobiła haha 😁
Gosiu ja też stosuję ten w aerozolu ale laryngolog kazała mi 2 razy dziennie i nie wiem czy mogę więcej czy nie
A mój zrobił mi dziś niespodziankę. Od rana chodzi z suchą pieluszką 🤪 Znaczy raz zmieniłam jak zrobił kupkę a tak to wołał mi "kupka". Wtedy szliśmy do łazienki on brał nakładkę i ją nakładał a ja zciągałam mu pieluchę i dawałam na kibelek. On wtedy robił siku i jeszcze w trakcie mówił "siii" 😁 No ale teraz śpi i pewnie obudzi się z mokrą, ale postępy robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój jeszcze nie pokazuje że coś zrobił 😮 jedynie widze że jest mega czerwony no to wtedy robi kupę, a jak siku, to się otrząsa..

pojechałam dziś zatankowac autko - jeździ się rewelacyjnie 🙂 posprzatałam nubirkę "po swojemu", jestem bardzo zadowolona, że znów mogę być niezależna 🙂

No właśnie, Gosia, opowiadaj jak poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, Gabi też nie mówi ani nie pokazuje, że zrobiła kupkę czy siku 😉 Jedynie zachowuje się tak jak Twój Grześ - tak więc się nie martw 🙂 🙂 🙂
Fajnie mieć swoje autko 🙂 Ja zrobiłam się taka wygodna, że nawet pod szkołę jeżdzę autkiem a mam 10 minut drogi na pieszo 😁 😁 Tyle, że jeżdzę najpierw do żłobka no i potem szybko jadę po Gabi więc muszę być mobilna 🙂

GoGr2 - synuś śliczniutki! Jeszcze raz gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to niczym nie jezdze ani samochodem, ani autobusem , ani tramwajem heheh wszedzie mam blisko, nawet do galerii 10 minut pieszo 🙂 do leclerca zreszta tez 😁 pewnie jak bede miala juz prace to bedzie ciezko ale no coz nrudno :/
MOj Oliwier tez nie wola ze zrobil siku czy kupe, on jak zrobi kupe to biegnie po pampersa i krzyczy PAM 🙂 zeby mu zmienic szybko no i otrzasa sie hahehe jak Grzes 😁

NO a ja znowu bez telewizji 😠 😠 😠 😠 😠 robotnicy musieli po raz kolejny antene uszkodzic....bez komentarza... taka wQrwiona jestem ze szok!!!!!!!!!!!!!! do tego jeszcze kabel antenowy zamurowali mi w scianie balkonowej czaicie cuda na kiju 😮 🤔 😮

byl wlasnie u nas Michala ojciec i tak wyprzytulal Oliwierka (Oli o dziwo sam poszedl do niego heh) ze az sie dziadek poplakal 🙂 wzruszyl sie bo widzial go ostatnio w sierpniu, a mieszka 2 ulice dalej ale tez bez komentarza... dal mlodemu kase 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to czemu tak żadko dziadkowie Was odwiedzają...potem takie sytuacji przykre - nie dziwię się, ze się popłakał - ale może miec pretensję sam do siebie....no a kaska się przyda 🙂
Gabi zasnęła o 19:45 🙂 Ja dzisiaj siedzę sama 😞 zaraz chyba jakiegoś filmu sobie poszukam...

Kasiu ja póki co nie tęsknie za brzuszkiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój woła "kupka" ale robi siku 😁 jak robi kupkę to kuca i stęka ile sił a do tego bordowy się robi na buzi 😁 Ale i tak raz dzisiaj zrobił siku w pieluchę:PGosiu do Dominikańskiej masz blisko? to w jakich rejonach Ty mieszkasz jak można wiedzieć? No a Ty nie masz ochoty chodzić do teściów? Chociaż jak tak blisko to oni też mogli by częściej odwiedzać wnuka 🥴Co do braku TV to naprawdę współczuję- jakoś ciężko by mi yło no i małemu bo przecież nie było by jego ukochanych bajek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane wpadłam na chwilkę 😉 Ale szybko się zmywam bo padam... jednak dwójka chłopaków, w tym jeden non stop na cycu, to męcząca sprawa..
Co do porodu.. zaczęło się samo 😉 tak w skrócie...
w czwartek (11.11.2010) tak koło 21.00 dostałam pierwszych bóli... o 00.00 obudziłm już mojego a godz później zdecydowałam, że jedziemy 😉 w szpitalu ktg kpiny sobie robiło i nie pisało skurczy pomimo, że były.. o 4.00 odesłali mnie na oddział, o 9.00 po badaniu znowu na porodówkę;p tak do 16 ujście otworyło się na 6 cm i nie chciało ruszyćdalej pomimo coraz mocniejszych skurczy... gin zdecydował, że trzeba upuścić wody (bo same odejść nie chciały;p) no i się zaczęło;p ”trochę” krzyku i o 17.50 udało się Mateusza wypchnąć tym razem nie kopałam i nie przeklinałam;p ale więcej nie rodzę;p;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, no to teraz to masz armagedon.. ale Kubuś już rozumny i pewnie da mamusi odpocząć 🙂

Marta, mnie narazie też nietęskno, stwierdziłam, że najpierw musze do pracy wrócić i miec jako tako stabilną sytuację.

Gosia, bez tv.. wpsółczuję.. 😞 niech Ci naprawią być mogła jutrzejszy "tap madl" 😜 obejrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to jakos ciezko nie bylo 😁 ja tez narazie nie tesknie za brzuszkiem heheh ale Ty teraz to nie powiem ciezko bedzie 😁 ale zuch dziewczyna z Ciebie to z dwoma lobuziakami dasz rade hehe zreszta innego wyjscia nie masz 😁 😁 😁 😁 a co do rodzenia to drugie dziecko to tylko cesarka!! 🙂
DZiadkowie Oliwierka fakt mieszkaja 2 ulice dalej ale to hmm dziwna sprawa oni nie interesuja sie nami troche pija i wogole Michal nie chce miec z nimi nic wspolnego bo same klopoty przez nich aj szkoda gadac :/
no najgorsze ze prawdopodobniej nie obejrzę top model cholerka ... nie co ja gadam maja mi jutro zrobic ta antene i koniec!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też koniecznie muszę jutro oglądać top model 🙂 Jakoś mnie wciągnął ten program 🙂
Gosiu, rodziców sobie niestety nie wybieramy - trzeba się pogodzić z tym jacy są...
Ja też chciałabym mieć cesarkę przy drugim dziecku 🙂

Buziaki Mamusie ;*
Juto pracuję od 9 - 16:30 - cały czas lekcje- bo mam zastępstwo!!! No ale kaska dodatkowa wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe
ja patrzac z inenj perspektywy smieje sie z dziewczyn co prosza o cesarke.. ale coz 🙂 oczywiscie nikogo ie obrazajac, zebyscie sie nie czuly czasem urzone.. 🙂
nie bede sie madrzyc i rziucac statystyk...a poza tym to nie te czasy,ze jesli pierwszy porod byl cc to mkolejny tez musi sie tak skonczyc..

Mloda dopiero zasnela czyli 22 13.. ciekawe czy dzis tez w miare pospi...

a ja mam mega doł.. uwierzcie, ze mim ze moj maz jest wspnialym czlowiekiem chcialabym zeby sie wyprowadzic, bo niestety nasze swiaty sie troche rozjechaly... a on nie chce...
😞 chyba, ze z Nadia..a napewno mlodej nie zabierze ze soba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra może krótki odpoczynek dobrze zrobi? Zobaczysz będzie dobrze 😉
A u mnie to jest tak żemój by chciał ale ja nie chcęna razie i on za wszelką cenę stara się się coś w tym kierunku zrobić aby mnie zaciążyć 😮 Nawet ostatnio hmmm... skończył we mnie przez co dostał OPR ale nie powinno nic byc bo miałam dni bezpłodne:P
No i mnie teraz wkurzył. U nas tylko on pracuje i wiadomo jak to jest żyć z jednej pensji a on chce chrześniakowi zrobić prezent za 130 zł na święta 😮 A przepraszam gdzie nasz syn? No i jego wyjaśnienie: bo jego bracia też są tam chrzestnymi i wie jakie oni prezenty (czytaj conajmniej 100zł) robią a on nie będzie od nich gorszy. Wybaczcie jeżeli ktoś myli pojęcie sponsora z chrzestnym to niech robi prezent za ponad 100 zł ale ja nie wybierałam chrzestnych dla drogich piniędzy do cholerki jasnej! No i pozatym u jego braci to oby dwie strony [racują a nie tylko mężczyźni i to w takiej firmie gdzie sama kobieta wyciąga miesięcznie na rękę 2 tysiące nie mówiąc o mężczyźnie! Ah al się wkurwiłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh..
u nas zaczelo sie dokladnie od tego samego...
ja mojemu chresniakowi kupilam ajebista koszule z hm ale z przeceny i dalam 20zl..a ze oni maja jeszcze dwoje dzieci to kazdemu po drobiagu dokupie.. i wiem, ze beda szczesliwi i dieci i rodice,bo nic ode mnie nie wymagaja jako matki chrestnej..
a darka bratem sie umowilam ze kupujemy do 100zl.. tyle że darka brat ma na reke 5000 a moj maz be pracy.. i znalezlismy zabawke za 130 zl .. no i darek mowi ze bierzemy ja mowie, ze nie bo do 100 sie umowilismy..jakby mnie bylo stac to i za 300 bym kupiala.. 😞 ale swojemu dziecku odmawiam... 😞
na nadii oszczedzamy... 😞( chrzesniak moj za 2o zl.a darka za 130.. kur.. liczy sie pamiec.. a nie za ile kasy.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę Sandra że mamy ten sam problem. Może jeszcze chciał tą zabawkę z biedronki tą z kierownicą? Wtedy to bym padła ze śmiechu bo mój ją upatrzył. My kurwa (za przeproszeniem) zbieramy grosik do grosika aby kupić fotelik małemu bo zaraz wyjdzie z wagą a on ot tak sobie wyda 130 zł. Ja rozumiem wszystko to jego chrześniak ale bez przesady!!! Jakbym ja jeszcze pracowała to ook jak najbardziej ale sami oszczędzamy jak możemy, kredyt do spłacenia, dziecko do wykarmienia, a że jego chrześniak ma jeszcze dwuch braci to nie wypada tylko jemu dać ale również tamtym. "No bo ja nie będę od nich gorszy..." Sraty taty... Wkurwiłam się i powiedziałam jemu że jeżeli tamci kupują tak drogie prezenty to widocznie mylą sponsora z chrzestnym a pozatym może lepiej marzeny się spytać co seba potzrebuje bo u nich też się nie przelewa a on może coś potrzebowac np. do szkoło na co ich obecnie nie stać. Pozatym jej mąż jest chrzestnym Alka i wątpię aby kupił prezent droższy niż za 20 zł i ja np. nie będę miała o to żalu bo liczy soię pamięc a nie cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do cesarki to ja nie chce poprostu rodzic silami natury..nie chce przezywac tej meczarni co przy Oliwierku, fakt moze drugi porod bylby inny, latwiejszy ale ryzykowac nie bede i jak lekarz sam mi nie wypisze skierowania na cc to poprostu ja sobie kupie. 🙂
My co prawda nie jestesmy nikogo chrzestnymi ale macie racje z tymi prezentami, nie wazne za ile prezent sie kupi, dziecko przeciez nie wie czy to bylo za 20zl czy za 100 a i tak bedzie sie cieszyc 🙂 jak u kogos w rodzinie tylko jedna osoba pracuje to naprawde jest ciezko wiem cos o tym 😉 wiec rodzie chrzesniakow powinni to zrozumiec 🙂
Moj maz ma jutro urodziny ale jeszcze nie mam prezentu dla niego heh 🙂 🙂 🙂

a Aga ja mieszkam w srodmiesciu niedaleko pasazu grunwaldzkiego 🙂 chociaz do dominikanskiej tez mam niedaleko - 3 przystanki autobusem pospiesznym 🙂
Oli kaszle w nocy, w dzien nie ale jutro ide z nim do lekarza bo jak odciagam mu glutki to sa strasznie geste i zielone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...