Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie Martus pochwal sie projektem domku 🙂
Ja musze kupic malemu kurteczke na zime jakas gruba, czekam do 28 listopada bo maz bierze wyplate heh no i na wyprzedarze od 1 grudnia bo chce kupic Oliwkowi kurteczke w reserwed ale teraz kosztuje ona 129zl 😲 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta właśnie o daltego pytałam się czy zamawialiście projkt przez internet bo chciałam Ciebie prosić abyś pochwaliła się projektem, a jak masz już parter wylany to może jakieś zdjęcia wrzucisz?
Kasiu ja przepis wzięłam z tej gazetki "przyślij przepis" i tak robię. Ziemiaki daję gotowane b nie wiem czy surowe by się dopiekły.
Gosiu niestety tak kurtki stoją a jak będzie wyprzedaż to warto czekać tym bardziej że jeszcze są ciepłe dni. Mój na szczęście ma 2 kurtki zimowe po synu przyjaciółki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mloda wlasnie wrzucona do lozeczka i poki co wojuje... ale ie ma placzu 😁

ale mnie dzis maz wkurzyl.. z racji teho ze nadia coraz ciezsza a ja mam problemy z kregolsupem to wrzucilam sobie wozek do bagaznika.maz mial chodzic pieszo do pracy..dzisiaj rano wyszedl i slysze jak odpala auto.. dzwonie, raz, drugi trzeci.. i dupa.. mysle moze to jednak nie on...

schodze z nadia na spacer samochodu nie ma i wozka oczywiscie tez nie.. 😞 no myslalam ze mnie szla trafi.. poszlam z nadia po nogach ale w polowie drogi chciala juz na rece ja jej nie chcialam wziac no to ona jebs na beton.. i czekalam az sie uspokoi...
i nie dalam rady tak mnie moje dziecko wyprowadzilo z rownowagi, ze dostala klapsa na dupe... ☺️..jestem taka zla na siebie ze koniec, ale stracilam cierpliwosc..
30 razy do niej mowie, a ona mi lezy na ziemi i girami tupie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta już zagłosowałam 😉
Kasiu fajne te filmiki. Kto je kręcił? Próbowałam Ciebie i Grzesia wypatrzeć ale albo jestem ślepa albo Was nie ma.
Sandra faceci tak mają. Ja też mojego prosze aby póki co jak jest jeszcze ciepło jeździł do pracy rowerem (jednak kawałek ma) a on co? Nie chce mu się wstawać o 6:15 więc wstaje o 6:45 i jedzie samochodem 😠 Bo jak mówi est zmęczony za bardzo aby tak wcześnie wstać- tylko ja mu nie każę oglądać filmów po nocach więc się niech nie dziwi że jest zmęczony 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dzisiaj moj przyszedl z pracy i mowi ze zmarla jego kolezanka z pracy... dziewczyna 25 letnia dostala zawalu serca!!! a serce miala zdrowe ..nie wierze normalnie w szoku bylam...wstala wczoraj wieczorem z lozka i poleciala jej rodzice mysleli ze zemdlala a ona zawalu dostala i umarla... miala pewnie jaka wade serca o ktorej nawet nie wiedziala..SZOK!!!!
jakie to zycie jest nieprzewidywalnie jednego dnia zyjesz, super sie czujesz planujesz sobie co bedziesz robic nastepnego dnia a tu tak nagle umierasz w glowie mi sie to nie miesci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, to może od razu noworodka niech posadzi, zaraz po urodzeniu, najlepiej w szpitalu.. eh, nie myślą niektóre laski..

A ja Wam wczoraj zapomniałam napisac że miałam alarm bombowy na uczelni, ewakuowali nas z wykładu, czekaliśmy 2 h na dworze, po czym wrócilismy bo psy nic nie znalazły 🙂 a takie 2 ladne labradory były 😁

dobra, lece się uczyć dalej, dziś kolejna zalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey..
niestety tempo zycia prowokuje teraz co rusz takie sytuacje.. 😞( Zal dziewczyny.. Cale zycie przed soba..
Ostatnio se dowiedzialam, ze kolejnej babce od ksiegowej z pracy zmarl maluszek w terminie porodu..
Katastrofa...

Heh.. ja po tygodniu brania antybiotyku bez zadnej poprawy,.l..szlag by trafil...
a od wtorku juz do pracy.. 😞 jak mi sie nie che..
jutro jeszcze zalka z tych rozporzadzen i ustaw i jakos mi sie wydaje, ze polegne 😞 nie bylo mnie na tych zajeciach co opowiadala wiec nawet nie wiem na co zwrocic uwage..
a nie ocipialam zeby czytac ponad 200 stron ustaw i rozporzadze 😁 moze sie uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dizś miałam zalkę i nie zaliczyłam :9 ale że byłam na jedyem z wykładów gdzie wykładowca puścił listę to tym osobom z listy podwyższył o ocenę do góry i udało się zaliczyc przedmiot jeden 🙂

padnięta jestem, ta pogoda, szybka szarówka za oknem mnie wykańcza, 0 energii do życia ostatnio 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra będziemy 3mały kciuki 🙂

ja dziś jak zywkle przysnęłam przy Grzesiu jak usypiał na noc. Miałam w planach poobliczanie wsakaźników BMI do mgr, u 100 ośób, ale dupa, nie dam juz rady 🤢 🥴

O 18 poszłam na wybory.. i na jednej liście zakreśliłam nie tego kandydata co trzeba.. tak mi kratki zeszły jakoś i postawiłam krzyżyk u kogoś innego. Ale już na 2 karcie uważnie postawiłam tam gdzie chciałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super że zaliczyłaś 🙂

a zapomniałam Wam napisać wczoraj, że okazało się że męża siostra jest znów w ciąży, z 3 dzieckiem 🙂
wtedy jak wszystkie we trzy byłysmy w ciąży to urodziła wczesniej w 34 tc dziewczynkę, pod koniec lipca. Teraz też ma termin na lipiec hehe 🙂
Coś przebąkiwałam męzowi czy może bysmy też mieli drugie, nie teraz ale kiedyś, a on powiedział kategorycznie NIE, nie chce 2 dziecka, nigdy.. 😮
więc po prostu będę liczyła na wpadkę, ale przed to jak się on kontroluje to i nawet chyba wpadka nam nie grozi 🥴 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...