Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matko co tu sie dzieje!!!
Kasia pod innym nikiem zabiera oklaski dobre heheheheh
PO pierwsze to ja napisalam pierwsza dziewczynom ze jedna z Was sadza 2miesieczne dzieciatko (bo rzucila mi sie w oczy fotka) a nie Kasia wiec jej nie obrazajcie!!!!!!!!!!!!!!! warto by bylo najpierw doczytac do konca watek... 😮
po drugie nic zlego nie napisalam i nikomu nie obrabiam dupy bo wyrazilam tylko swoja opinie na ten temat, w dodatku w kulturalny sposob...
Nie bede pisac po innych watkach i pouczac kogos bez przesady..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
A Ty kłamiesz w żywe oczy, że nie objechałyście tu Loli i obrażasz nas tu bez przyczyny.


objechałysmy loli bo mamy takie prawo, po to mamy swój watek by wyrażac w nim opinie.
skoro się nam coś nie podobało to napisałysmy to i tyle.



OJ KTOS TU MA ROZDWOJENIE JAZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PISALAS ZE NIE OBJECHALAS JEJ A TERAZ SIE DO TEGO PRZYZNAJESZ???
A NIE UWAZASZ ZE JESTES BESZCZELNA???
BO KURWA TO CO ROBI LOLI TO JEJ SPRAWA A NIE WASZA I NIC WAM DO TEGO!
MY SIE W INNE WATKI NIE MIESZAMY I TEGO SAMEGOCHCEMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem już która laska taką sesję zrobiła..
powiem tak - bezmyślnośc nie zna granic..

eh, to może od razu noworodka niech posadzi, zaraz po urodzeniu, najlepiej w szpitalu.. eh, nie myślą niektóre laski..
hmm no to brawo dla mamusi


przed chwila rzucilo mi sie w oczy cos co zrobila jedna bardzo madra mamusia, nie bede pisac jej nicka, ma 2 miesieczne dziecko i je posadzila na kanapie z oparciem !!! i oczywiscie sesjanawet nie bede komentowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,sierpien_2009,17,63936.html,str=90


kaska przeczytaj to sobie.
bo jest napisane bialo na czarnym ze mi dupe obrabisz.
dlaczego nie napisalas u nas na watku ze masz mi cos do powiedzenia tylko gdzies po katach plotkujesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
buuterfly napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,sierpien_2009,17,63936.html,str=90


kaska przeczytaj to sobie.
bo jest napisane bialo na czarnym ze mi dupe obrabisz.
dlaczego nie napisalas u nas na watku ze masz mi cos do powiedzenia tylko gdzies po katach plotkujesz..


PO KĄTACH?? NO PROSZE, NA SWOIM WĄTKU JESTEM, WIĘC MAM CHYBA PRAWDA PRAWDA??

SKORO UWAŻAM, ŻE KTOŚ ZROBIŁ GŁUPOTĘ TO TAK UWAŻAM I NIC WAM DO TEGO. NIE BYŁO NIGDZIE NAPISANE NICKU DIEWCZYNY KTÓRĄ KOMENTOWAŁAM, WIĘC O CO BIJECIE PIANĘ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
mamo OLIWERUSIA....
PRZYPOMINA CI COS ZDJECIE Z 2miesiaca i 27 dni zycia TWOJEGO SYNA????
JAKIM KURWA PRAWEM TAK SIE WYPOWIADASZ O DZIECU LOLI>>>???????????????????

wezcie przypomnijcie sobie co Wy robilyscie z Waszymi dziecmi.
DZIEKUJE SKONCZYLAM>
dla mnie macie problem z pamiecia.


po pierwsze nie KURWIAJ na naszym watku a po drugie ja mojego synka sadzalam jak mial ponad 3 miesiace jakbys nie zauwazyla w tytule zdjecia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, oj, oj...niezła afera! Tylko o co?? Tylko nie mam zamiaru wdawać się w jakąkolwiek pyskówkę.

Może wrzesień2010 powinien sobie założyć prywatne forum, na które nikt "niepożądany" nie zaglądnie i nie skomentuje?? Pomyślcie o tym, bo na ogólnym forum o to raczej trudno.

Kasiu - bardzo mi przykro, że dziewczyny tak na Ciebie naskoczyły. Daj spokój i nie odpisuj na prowokacyjne posty - to naprawdę nie ma sensu.

Loli rozumiem, że jest Ci przykro, że przeczytałaś na innym wątku niezbyt przyjemną informację o sobie, ale to naprawdę nie jest powód żeby przeklinać i się tak unosić. Nie rozumiem też dlaczego oskarżacie dziewczyny z sierpnia o jakieś komentarze pod jakimś zdjęciem?? Jakim zdjęciem są te niby "nasze" komentarze???? No i z tymi oklaskami to przegięcie - my mamy tę funkcję wyłączoną od długiego czasu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już dałam sobie spokój 🙂
njaśmieszniejsze jet to, że wchodze do nas jak gdyby nigdy nic i dowiaduję się o sobie że mam tu kilka kont, że wypisuję jakieś komentarze pod zdjęciami, że tyłek obrabiam..
Pamiętacie przecież że razem żesmy się kulturalnie wypowiedziały na temat sadzania tamtego dziecka i żaśmy o tym zapomniały.

Słuchajcie, dziś znów były tylko 2 karmienia 🙂 mały dostał cycka po kąpieli i tyle 🙂
a dziś miał tylko jedną drzemkę, od 13-14 a tak co cały czas na nogach. Ale grzecznie się dziś bawił, pozwolił mamusi poczytac książkę na zlaiczenie 🙂 zaliuczam w sobotę, ćwiczenia z socjologii turystyki 🙂
zaraz na wpsólnej a potem top model 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...