Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dajcie już spokój...Zwłaszcza z wyzwiskami. Wy zawiniłyście tym, że skoro już weszłyście na wrzesień i zobaczyłyście album Loli i wam się nie spodobało to, to wystarczyło jej o tym napisać...Skoro jak same mówicie my jesteśmy gówniarami to tym bardziej jako stare wyjadaczki mogłyście ją i być może inne laski uświadomić. Nie dziwcie się jej, że się zdenerwowała jak nagle tu wasze rozmowy o niej, za chwilę jakieś komentarze na agu a potem znikające oklaski 🥴
A faktem jest, i nie popieram tego, żeby tu klnąć, wyzywać i oskarżać...B faktycznie nie ma na to dowodów co kto zrobił. I tak samo nasze dziewczyny nie powinny wrzucać tego do jednego wora. Zarzucać waszemu wątkowi tego wszystkiego...Bo jedyne co jest tu pewne to to, że prowadziłyście rozmowę (same przyznajcie w duszy) niezbyt miłą dla Loli. Bo po kilku zdjęciach stwierdziłyście jaka z niej matka. A taka z niej matka jak i z was...Nie zawsze święta, popełnia błędy , ale na pewno kocha swoje dziecko, a jak coś robi źle to na pewno nieświadomie...A wy mogły byście delikatnie jej o tym powiedzieć. Nie uogólniajmy więcej i dajcie już spokój. Niech każdy wątek przyzna , że swoje trzy grosze wtrącił i koniec no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A wy mogły byście delikatnie jej o tym powiedzieć. Nie uogólniajmy więcej i dajcie już spokój. Niech każdy wątek przyzna , że swoje trzy grosze wtrącił i koniec no 🙂


Już to widzę co by było gdyby któraś z nas napisała to "delikatnie" na WASZYM wątku...to byłaby dopiero WOJNA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Dajcie już spokój...Zwłaszcza z wyzwiskami. Wy zawiniłyście tym, że skoro już weszłyście na wrzesień i zobaczyłyście album Loli i wam się nie spodobało to, to wystarczyło jej o tym napisać...Skoro jak same mówicie my jesteśmy gówniarami to tym bardziej jako stare wyjadaczki mogłyście ją i być może inne laski uświadomić. Nie dziwcie się jej, że się zdenerwowała jak nagle tu wasze rozmowy o niej, za chwilę jakieś komentarze na agu a potem znikające oklaski 🥴
A faktem jest, i nie popieram tego, żeby tu klnąć, wyzywać i oskarżać...B faktycznie nie ma na to dowodów co kto zrobił. I tak samo nasze dziewczyny nie powinny wrzucać tego do jednego wora. Zarzucać waszemu wątkowi tego wszystkiego...Bo jedyne co jest tu pewne to to, że prowadziłyście rozmowę (same przyznajcie w duszy) niezbyt miłą dla Loli. Bo po kilku zdjęciach stwierdziłyście jaka z niej matka. A taka z niej matka jak i z was...Nie zawsze święta, popełnia błędy , ale na pewno kocha swoje dziecko, a jak coś robi źle to na pewno nieświadomie...A wy mogły byście delikatnie jej o tym powiedzieć. Nie uogólniajmy więcej i dajcie już spokój. Niech każdy wątek przyzna , że swoje trzy grosze wtrącił i koniec no 🙂


po pierwsze, gdyby któras z nas cokolwiek napisała w waszym wątku, zostałybyśmy zjechane jak psy, nie raz jak któras próbowala napisać swoje 3 grosze to poleciały wyzwiska żeby się nie mieszać do spraw i stąd dyskusja toczyła się w naszym wątku. Mówimy sobie wiele rzeczy, dzielimy się naszymi spostrzezeniami. Napisałyśmy to co uważamy między sobą i tyle. Nkt wprost nie napisał że to ona i żadna z nas nie napisała nawet że to o wasz wątek chodzi..
Nie miejcie do nas pretensji, kazdy wchodzi na forum gdzie mu sie podoba. Zamieszczając swoje galerie musicie się liczyć że to oglądają także inni.

po drugie, słowa zaznaczone w dalszej częsci Twojego posta świadczą że chyba jako jedyna z Twoich koleżanek patrzysz na to wszystko obiektywnie i starasz się zrozumieć 2 strony. To jest dojrzałe i to się chwali.

Ja nie chcę już więcej szargać sobie nerwów w z związku z zaistniałą sytuacją. Dla mnie temat się już wyczerpał, teraz kazda ze stron powinna ochłonąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, Kasiu i tu się mylicie, że byście zostały zbluzgane. Wiele razy ,,starsze,, dziewczyny wchodziły do nas i udzielały rad. I nigdy nikogo nie ,,pogryzłyśmy,,. Jeśli coś takiego miało miejsce to proszę pokażcie gdzie 🙂 Nie znajdziecie niczego takiego... Niektórych rzeczy nie trzeba pisać wprost 😉 Łatwo się ich domyślić. Ochłonąć powinny niektóre wcześniej. Teraz macie jasną sytuację...Któraś robi coś nie tak lub chce się podzielić opinią, radą to pisze wprost do danej osoby. Bo same widzicie co się potem dzieje. Nasze dziewczyny nie są trzaśniętymi gówniarami tylko kobietami jak wy więc już nie róbcie z nas takich potworów bo jesteśmy normalne. A dziś niepotrzebnie ruszyła machina nakręcania się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety my baby takie jesteśmy że się nakręcamy 🤔

no z obawy przed "zlinczowaniem publicznym" wolimy nie wypowiadac się w danych wątkach. Przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę.
Nie pamiętam dokładnie na jakim wątku, ale opieprzyły mnie dziewczyny że włażę i się wtrącam w nieswoje sprawy, więc sparzona wczesniejszymi doświadczeniami po prostu nie udzielam się w watkach dla konkretnych miesięcy i jak mnie coś porusza to dzielę się tym tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziopki to teraz możecie się wykazać bo ja potrzebuję rady;(
Mam zastoj w prawej piersi;( Macie jakieś sposoby?? Bo nie wiem co robić 😞

A poza tym to byłam dzisiaj na kontroli u gin.. i dupa jest:/ rana źle się goi, mam w macicy jakieś niepotrzebne płyny i niestety skrzepy... dał mi jakieś leki co mam brać przez 2 dni 3 razy dziennie i antybiotyk na tydzień... i za tydz w środę do kontroli.. Jak się samo nie naprawi to mnie czeka łyżeczkowanie... i 2 dni w szpitalu;( szlag by to trafił;( doła mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no jak będzie cisza to będzie nudno...Gadajcie coś 😁 Weźcie mnie wygońcie stąd 😜
Gogr...Jeśli mogę to napiszę Ci co mi kazała położna robić w takiej sytuacji. Kazała wziąść ciepły prysznic i na siłę masować. I ściągać laktatorem i dziecko jak najczęściej przystawiać. Ale jak to się ma w praktyce...Nie wiem ☺️ Dobra już spadam i nie wtrącam się wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...