Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh.. szukam dawcow krwi dla malego, poki co mu przetaczaja krew, bo ma bardzo zle wskazniki.. a jutro gastroskopia i sie dowiemy czy uda sie te zylaki opaskowac i czy znaja zrodlo krwawienia.. najgorsze, ze maly nie moze miec do operacji tych opasek standardowych, bo jest uczulony na lateks.. 😞( a na te inne znow trzeba czekac.. 😞

a ja wlasnie z wami pisze a w tle Naduchy krzyki.. zmeczona jak cholera, a spac nie chce...

Dzis mam chyba znakomity dzien na plodzenie syna 🙂) bo chyba mam jajeczkowaie, bo tak mnie boli podrzusze ze koniec 😞

Jedzenie z parowaru zaczyna mi smakowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Srodek cyklu, bol jajnika = jajeczkowanie...a ze na syna to sie smieje 🙂 ze w dzien owulacji 🙂

Grupa jakakolwiek... bo podaja zamiennie...

Krew mozna oddc rano w poznaniu na ul. marcelinskeij 44... w sobote malo bardzo malo ludzi...
powiedziec, ze dla HAWIERA MELNYKA Centrum zdrowia Dziecka oddzial: gastroenterologii i immunologi
Ja mam tez beznadziejne, ale zbacze moze wezma.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super dzieki.. kochany maz...
dostaniecie zaswiadczenie ze krew zostala oddana..
To moze z Gabrysia wlecicie do mnie, bo takie oddanie krwi moze nawet do 60 minut trwac.. znaczy samo oddanie 4-5 minut, ale jeszcze lekarz bada. chwile trzeba odpoczac...
a my mieszkamy na tej samej ulicy co krwiodastwo i z basenu tez macie do nas bliziutko 🙂

Dzieki Dzeki Dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam im na wątku aby najpierw sprawdziły adresy IP osoby piszącej komentarze. PO IP dokładnie widać skąd, kto, kiedy pisał.
Tez się mega wkurzyłam jak ktoś mi zarzuca coś czego nie zrobiłam..
Ale nie warto zniżac się do ich poziomów, musiałybysmy chyba leżec na podłoże żeby się z nimi zrównać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia najp-ierw obrażasz nasze dziewczyny a pozniej jeszcze bezczelnie wypowiadasz sie na naszym wątku?
brawo!
Nie nie nasze forum ale nasz wątek więc co ci do niego
?
Niby masz ciekawsze zajęcia a non stop śleczysz na forum więc prosze cie daj sobie spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Kasia najp-ierw obrażasz nasze dziewczyny a pozniej jeszcze bezczelnie wypowiadasz sie na naszym wątku?
brawo!
Nie nie nasze forum ale nasz wątek więc co ci do niego
?
Niby masz ciekawsze zajęcia a non stop śleczysz na forum więc prosze cie daj sobie spokoj.

a ty mozesz beszczelnie tu włazić i prawić mi morały? kim ty jestes żeby tak pisac? zaznaczam, ze to wy, drogie wrzesniówki zaczełyście pisac tutaj obraźliwe rzeczy. jak przychodzi co do czego to na waszym watku sobie tego nie życzycie, ale na cudzym mącić mozna prawda? żałosne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...