Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas tez od samego rana pruszy sniezek, bylismy juz na spacerku 🙂 a teraz Kacperek spi. U nas dzisiaj nocka nawet wzgledna, obudzil sie dwa razy w nocy, a cycka dostal dopiero o 6.30 takze cala noc przespal w lozeczku 🙂 Goshe no to Oli super Ci spi 🙂 fajnie fajnie.
Kasiu i jak tam nocne karmienie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 slucham cie masz mi cos kurwa do powiedzenia? taka z ciebie matka ze obrabiasz mi dupe na innym watku? chcesz mi cos powiedziec? taka jestes, odwazna ze pod innymi nickami sie kryjesz.... pffff
slucham....>??????
co masz mi do powiedzenia????
kazdemu sie tak wpierdalasz do zycia???
taka dorosla jestes??
ze sie zachowac nie umiesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli wez sobie na wstrzymanie!!! Forum jest po to, zeby wyrazac swoje opinie...tak wiec jesli sie cos komus nie podoba smialo moze o tym pisac..
i po pierwsze z kultura...
a po drugie nikt nie bedzie Ci nic pisal, bo to Twoja wola i Twoje dziecko, a jesli to co robisz moze jej zaszkodzic, to to juz ie jest nasz problem...

I prosze mi tu nie cisnac do Kasi, bo sie poirytuje, a nie mam zamiaru...tak wiec do widzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Loli wez sobie na wstrzymanie!!! Forum jest po to, zeby wyrazac swoje opinie...tak wiec jesli sie cos komus nie podoba smialo moze o tym pisac..
i po pierwsze z kultura...
a po drugie nikt nie bedzie Ci nic pisal, bo to Twoja wola i Twoje dziecko, a jesli to co robisz moze jej zaszkodzic, to to juz ie jest nasz problem...

I prosze mi tu nie cisnac do Kasi, bo sie poirytuje, a nie mam zamiaru...tak wiec do widzenia..

Yyy jak nikt nic nie będzie jej pisał bo to jej dziecko? To skąd się wzięły nagle te wszystkie komentarze pod jej zdjęciami???? I znikające oklaski...Dziecinada 🤪 Jeśli tamto co dziewczyny napisały o Loli było ,,z kulturą,, to współczuje... Jeśli to co robi Loli razi kogoś w oczy to wystarczyło ją być może ,,doinformować,, jako młodą i być może jeszcze niedoświadczoną mamę a nie z koleżankami używać takich epitetów w jej kierunku i po jednym zdjęciu oceniać jaką jest matką 🙂 A i jeśli kogoś już się krytykuje trzeba wiedzieć czy faktycznie ta osoba zrobiła coś nie tak. Bo dziecko nie siedziało tylko przez kilka minut było oparte o kanapę, która nie była rozłożona pod kątem 90stopni. No i skoro to jej dziecko i jej sprawa i jej album ze zdjęciami to po co była ta nagonka? I ukrywanie się? Nie można było od razu napisać hej to ja jan kowalski nie wiem czy wiesz, ale.... 🙂 Myślę, że koleżanki sierpniowe troszeczkę niemiło potraktowały naszą koleżankę. To chyba tyle co chciałam powiedzieć....Teraz możecie mnie zlinczować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
kasia1986 slucham cie masz mi cos kurwa do powiedzenia? taka z ciebie matka ze obrabiasz mi dupe na innym watku? chcesz mi cos powiedziec? taka jestes, odwazna ze pod innymi nickami sie kryjesz.... pffff
slucham....>??????
co masz mi do powiedzenia????
kazdemu sie tak wpierdalasz do zycia???
taka dorosla jestes??
ze sie zachowac nie umiesz??

co proszę>?? ja się pod innym nickiem ukrywam? nie mam nic lepszego do robienia tylko gadac o tobie>? Weź laska się uspokuj.
Swoją droga, w jakim wątku tobie niby dupe obrabiam? dobre dobre, masz fantazję 🙂
Sprawę zgłaszam adminowi, nikt nie będzie mnie tu obrażał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
To skąd się wzięły nagle te wszystkie komentarze pod jej zdjęciami???? I znikające oklaski...


jak bys była bardziej spostrzegawcza to zobaczyłabyś że funkcję dodawania oklasków mam wyłączona jakoś od roku, więc skąd odejrzenie że to ja niby zabieram oklaski? Radzę najpierw się upewnic a potem oskarżać!
widzę że wam hormony pociążowe szaleją..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Droga Kasiu...Czy ja Cię obraziłam???? Nie! Więc i Ty nie pisz mi o szalejących hormonach jeśli łaska bo ja piszę spokojnie i rzeczowo , a widzę, że Ty bardzo się irytujesz 🙂
I nie pisałam mojej wypowiedzi tylko do Ciebie. Pokaż mi gdzie napisałam, że to Ty odbierasz oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
juz zgłoszone do admina, mam nadzieję że wyciągnie wobec niej konsekwencje.


KONSEKWENCJE????? zalosne!!!!!


ty jestes żałosna. i tylko tyle ci napiszę.
jak w ogóle możecie pisac takie bzdury nie będąc pewne która to z nas, o ile to my.
zresztą, Admin sprawdzi logi, z dokładnymi danymi i będzie czarno na białym.

Loli, piszesz że chcesz woje? tylko po co ci to?? nie masz nic lepszegodo roboty tylko w wojnie uczestniczyc? zajmij sie lepiej sobą.

uważalam watek wrzesien2010 za na prawde w porządku, wydawałyścies sie dziewczyny niekonfliktowe, przyjazne.. a jednak pozory mylą. Szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):

I nie pisałam mojej wypowiedzi tylko do Ciebie. Pokaż mi gdzie napisałam, że to Ty odbierasz oklaski 🙂


nie napisałas tylko do mnie, ale pierwszy post loli był do mnie więc posądzacie mnie o to czego nie zrobiłam i na prawde, nie jestem aż taka dziecinna by bawic sie w zabieranie okasków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
juz zgłoszone do admina, mam nadzieję że wyciągnie wobec niej konsekwencje.


KONSEKWENCJE????? zalosne!!!!!


ty jestes żałosna. i tylko tyle ci napiszę.
jak w ogóle możecie pisac takie bzdury nie będąc pewne która to z nas, o ile to my.
zresztą, Admin sprawdzi logi, z dokładnymi danymi i będzie czarno na białym.

Loli, piszesz że chcesz woje? tylko po co ci to?? nie masz nic lepszegodo roboty tylko w wojnie uczestniczyc? zajmij sie lepiej sobą.

uważalam watek wrzesien2010 za na prawde w porządku, wydawałyścies sie dziewczyny niekonfliktowe, przyjazne.. a jednak pozory mylą. Szkoda.



Bo na Twoj pech takie ejstesmy ale jak ktoa zadziera, i miesza sie w zycie i to co robimy z wlasnymi dziecmi to sory.
A to ja poprosze to TWOJE CZARNO NA BIALYM OD ADMINA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):>

widzę że wam hormony pociążowe szaleją..

Kasiu skoro jesteś taka zrównoważona, doświadczona i bystra to może sama powinnaś jednak wziąć na wstrzymanie i nie obrażaj nas bo to naprawdę bardzo nieładnie i nie powinnaś nam w ten sposób ubliżać jako mama. A co napisałaś tam adminowi? Że się na Ciebie bidulkę uwzięły inne dziewczynki, tak słońce? i żeby im dał klapsa bo będziesz płakać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
juz zgłoszone do admina, mam nadzieję że wyciągnie wobec niej konsekwencje.


KONSEKWENCJE????? zalosne!!!!!


ty jestes żałosna. i tylko tyle ci napiszę.
jak w ogóle możecie pisac takie bzdury nie będąc pewne która to z nas, o ile to my.
zresztą, Admin sprawdzi logi, z dokładnymi danymi i będzie czarno na białym.

Loli, piszesz że chcesz woje? tylko po co ci to?? nie masz nic lepszegodo roboty tylko w wojnie uczestniczyc? zajmij sie lepiej sobą.

uważalam watek wrzesien2010 za na prawde w porządku, wydawałyścies sie dziewczyny niekonfliktowe, przyjazne.. a jednak pozory mylą. Szkoda.


to i ja się wtrące...bo uogólniłaś, a nie powinnaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
juz zgłoszone do admina, mam nadzieję że wyciągnie wobec niej konsekwencje.


KONSEKWENCJE????? zalosne!!!!!


ty jestes żałosna. i tylko tyle ci napiszę.
jak w ogóle możecie pisac takie bzdury nie będąc pewne która to z nas, o ile to my.
zresztą, Admin sprawdzi logi, z dokładnymi danymi i będzie czarno na białym.

Loli, piszesz że chcesz woje? tylko po co ci to?? nie masz nic lepszegodo roboty tylko w wojnie uczestniczyc? zajmij sie lepiej sobą.

uważalam watek wrzesien2010 za na prawde w porządku, wydawałyścies sie dziewczyny niekonfliktowe, przyjazne.. a jednak pozory mylą. Szkoda.



Bo na Twoj pech takie ejstesmy ale jak ktoa zadziera, i miesza sie w zycie i to co robimy z wlasnymi dziecmi to sory.
A to ja poprosze to TWOJE CZARNO NA BIALYM OD ADMINA.


swoją droga, czy ty jesteś adwokatka loli? nie, więc nie mam tobie nic do przekazania.
A nowy watek jest na forum, poszukaj, nie mam nic do ukrycia.

zachowujecie się jak takie stare kwoki, nie mają co robić to gdaczą głupoty i nakręcają się nawzajem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marrrtini napisał(a):
kasia1986 napisał(a):>

widzę że wam hormony pociążowe szaleją..

Kasiu skoro jesteś taka zrównoważona, doświadczona i bystra to może sama powinnaś jednak wziąć na wstrzymanie i nie obrażaj nas bo to naprawdę bardzo nieładnie i nie powinnaś nam w ten sposób ubliżać jako mama. A co napisałaś tam adminowi? Że się na Ciebie bidulkę uwzięły inne dziewczynki, tak słońce? i żeby im dał klapsa bo będziesz płakać?


kłotnia nie dotyczy się ciebie więc prosze o nie wtrącanie się


czy napisanie o hormonach ciążowych Tobie ubliża?? no proszę 😁 nie bądź śmieszna, żadnej obrazy w tym nie było. Ani was nie wyzwałam, ani nic innego nie zrobiłam.


PROPONUJĘ ZAKOŃCZYĆ TEN SPÓR!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...