Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kasia1986 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Kasia1986 a na kiedy masz termin?


10 wrzesień 🙂
Maja miała być 3 wrzesień hihi. A jest 20 sierpień 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sandra napisz mi na maila co trzeba podać żeby krew była dla Hawiera...

niedługo mam jechać do L-wej a tam jest punkt krwiodawstwa to o ile moja krew będzie się nadawać to też oddam. Myślę, że moja siorka też...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj.. to nie wiedziałam:/ szkoda..
ale zapytam siostrę.. ona kiedyś chciała oddać dla kogoś krew ale chyba ciśnienie miała słabe.. może tym razem się uda... pogadam wśród znajomych, może akurat ktoś będzie chętny pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z ranka 😉 GoGr - zaraz głosuję 🙂 Gabi niestety gorączkuje od wczoraj wieczorem 😞 Jestem załamana, bo na zwolnienie na pewno ja nie pójdę, bo kolej męża, o on jutro ma jakies targi i musi by c w pracy. Dzisiaj POSTARA się wrócić do 12:30 żebym zdążyła do praca...jestem ciekawa co będę miała zrobić jak nie zdąży... nockę miałyśmy przesraną...Gabi od 22 nie spała tylko pojękiwała i pierdziała - chyba brzuch ją bolał...i to tak mocno, bo rzucała się po całym łóżku...a na dodatek byłam wczoraj sama więc tak się denerwowałam czy na pewno jest wszystko oki że nie mogłam zasnąć tylko patrzyłam czy z nią wszystko dobrze. Ja tez niestety nie czuję się dobrze - też mnie coś chwyciło....ale muszę się podkurować jakimiś lekami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie 🙂

głosik oddany, Gosia2, wciąż utrzymujecie 2 miejsce, oby tak dalej 🙂

Marta, to niewesoło miałaś z Gabi 😞 coś z jej brzuszkiem się działo 😞

Sandra, ja krwi nie mogę oddac, ale napisze na forum akwarystycznym, moze którys akwarysta będzie chciał oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, napisałam na forum akwarystycznym tak:
Witam,
Piszę na prośbę koleżanki. Poszukiwana jest każda grupa krwi dla dwuletniego chłopca. Chłopiec jest poważnie chory, aktualnie będzie miał robiony przeszczep wątroby w Centrum Zdrowia Dziecka.
Jeśli oddajecie regularnie albo chcielibyście poraz pierwszy oddać krew w punkcie krwiodawstwa i zdecydujecie się oddac krew właśnie dla niego, proszę przy pobraniu krwi zaznaczyć, że krew ma otrzymać Hawier Melnyk - Centrum Zdrowia Dziecka. Wtedy trafi to bezpośrednio do niego. Każda ilość się przyda.
W imieniu jego rodziców, dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Oliwier caly czas łapie sie za siusiaczka i mowi kuj kuj 🤨 ogladalam jego siusiaka i ma na nim jakies zgrubienie 🤨 o 14.30 idziemy do lekarza...
Cos pewnie Gabi zaszkodzilo ze bolal ją brzuszek i stad tez pewnie goraczka...kurcze Martus wspolczuje wiem doskonale jak to jest jak nie ma sie nikogo bliskiego zeby choc na godzinke przypilnowal dziecka...
Ja tez juz zaglosowalam 🙂
KUrcze tak mi sie kreci w glowie od rana ze maskara!!! jakies cisnienie slabe chy ba...:/ kawke wlasnie zrobiam moze pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z siusiakiem wszystko ok, poprostu jemu zbiera sie taka wydzielina pod napletkiem i nie ma jak sie wydostac i byc moze to go kuło...dala mi masc na to zeby napletek mu sie odkleil 🙂
My oddajemy 1% dla coreczki mojej kolezanki ona ma porazenie mozgowe... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Aha mam jeszce pytanie rozliczaliscie sie z US? jesli nie to moge Wam podac dane do przekazania 1% podatku na malego?


kurcze, ja juz przekazałam 1% dla fundacji Oriflame dzieciom, takze juz nie pomogę 😞

Gosia, dobrze że siusiak sprawny 🙂 szybko się wyleczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już się rozliczyliśmy i Adam złożył już PIT.
Gosiu, dobrze, że wszystko oki. Gabi marudzi ale nie ma teraz temperatury. Za to ja czuję się coraz gorzej ;/ Mąż poszedł do apteki, a jak wróci to ide się kąpać i wskakuję do wyrka.

Wyobrażacie sobie, że do tego dziecięcego gina termin dopiero na 7 kwietnia!!! Masakra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehh Matrus ja mialam wtedy chyba 17-18 lat 😁 a Aske zabije ze wstawila to zdjecie heheh to moja przyjaciółka 🙂
ŁAŁ !! niezle dopiero 7 kwiecien!!! duzo dziewczynek ma problemy jakies... 🤨
ja na 15 ide jutro do gina, cytologie tez musze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo gina to ja też się muszę wybrać..:/
mam wrażenie, że znów mi się torbiele na jajnikach zrobiły.. przynajmniej boli tak samo jak wtedy..
a no i tablety muszę zmienić bo nie karmię już:P

kurde.. lipa trochę z tym konkursem;p w zyciu mi się nie uda na 1 wskoczyć:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, a nie macie może jakiegoś portalu, w którym mogłabyś zamieścić prośbę o głosy? My w Szczecinie mamy np. www.mmszczecin.pl zakładkę ogłoszenia i ludzie piszą tam dużo ogłoszeń. Może warto też w ten sposób poprosić o głosy? 🙂

zaraz you can dance 🙂 ide popatrzec, zobaczymy czy ta Kazadi będzie lepiej prowadziła.

Trzymajcie kciuki, jutro mam usg na 17.20 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...