Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
Kasiu, Sandrze chyba chodziło o imiona dla dziewczynek, bo to przecież chyba żeńskie imiona... 😮no ale pewna nie jestem ;/


wspomniała że tak chłopaka chciałaby nazwać :>

cytuję:
sandroos napisał(a):
A mi sie podoba Kajetan zdecydowanie bardziej niz Szymon 🙂

Ja bym dala Misza albo Sasza, choc rodzina by mnie zabila, ale coz 🙂 Maz sie zgodzil za wczasu.. hehe chyba przekonany, ze i tak nie bedzie synka 🙂 haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sasza meskie, Saszka zenskie...
Misza meskie....

Mi sie podoba, na pewno bedzie ruskie 🙂 a nie dam przeciez Iwan albo Władimir 🙂

Hehe dla plodu lepiej zeby okazal sie dziewczynka 🙂

Siedzialam wczoraj do 2 a o 5 30 pobudka,... dzis amm zamiar powtorke z rozrywki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ladne sandalki, bardzo mi sie podobaja, ja jeszcze nie kupilam ale w najblizszym czasie sie wybieram 🙂
Co do imion to kazdy ma swoj gust heh mi sie ogolnie dla dziewczynki podoba Julia i tak nazwiemy corke 🙂 juz gadalismy o tym hehe a dla chlopca to chyba Alan 🙂
u nas to dzisiaj maja byc burze i chyba beda bo juz jest niebo zachmurzone
no a moj komputer jest zepsuty 😞 😞zanioslam do naprawy ale w poniedzialek dopiero dowiem csie co w nim nie gra ... moj staruszek hehe juz tyle lat ma ze mial prawo sie popsuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bronię się 16 czerwca, a 14 mam absolutorium.
Prace to od 1 kwietnia mam napisaną, ale ciągle tam jakieś poprawki.
Obecnie kazała mi jedyni doszukac artykułów do dyskusji, bo im więcej w dyskusji źródeł tym praca "bogatsza" i lepiej oceniana.
Mam nadzieję, że jutro jej wyślę i to będzie już ostatnia wersja.

Lece, dzis juz nic nie poprawiam, jutro wieczorem zajrze do pracy. papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Leeeee to trzymam kciuki, bronisz sie w moje urodziny 😁


Hehe a to całe absolutorium (czy co to tam jest :blush 🙂 w moje 😁

Sandra to świętujemy razem :P:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Co beda balety 😁 Kurcze chodze po sklepach i wszytkie sandalki bez piety zaczynaja sie dopiero od 25numeru...
Ale jedne mi sie tak spodobaly ze koniec 🙂http://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=2465 🙂

Oczywiscie siedze i dziubie i licze ankiety.. 🙂 hehe zwariuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to juz tylko miesiac do Twojej obrony 😁
dziewczyny to trzeba opic Wasze uriodziny i obrone kasi 😁 😁 😁 😁
Sandra swietne te sandalki, jak zwykle dla dziewczynek wybor ogromny a dla chlopcow bieda 🙂
Sandra a Ty kiedy masz obrone?

wiecie jaki Oli to cwaniak?On uwielbia kable roznorodne i chce je non stop podlaczac do produ, do kontaktu a babcia mu zabrania (my tez ale babci sie bardzie boi hehe) i wczoraj byl z babcia w pokoju, nagle wygonil ją do kuchni wiec obserwujemy co chce zrobic a on patrzy jak babcia idzie do tej kuchni i jak tylko zniknela za drzwiami to on od razu polecial podlaczyc kabel do kontaktu, zeby tylko nie widziala ze to robi heheehh

idziemy zaraz na plac zabaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Sandra, ale śliczne te sandałki 🙂 Bardzo mi się podobają 🙂 Ale my już mamy więc nie kupie takich :P
Oli nieźle kombinuje 🙂 Może elektrykiem zostanie...hehehe - ja przed chwilą wróciłam z budowy, bo własnie z elektrykiem się rozliczałam. Mąż nadal siedzi i coś tam dłubie...masakra - marzę już o przeprowadzce, bo całe weekendy siedzimy z Gabi same ;/

To obrony już tuż, tuż 🙂 Będzie trzeba opić - szkoda, że wirtualnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma co pokazywac, po umyciu włosów widze postrzępione końce i musze sie do tego przyzwyczaić.. 😞

Kochane, wybaczcie, ale nie będzie mnie przez jakiś czas tutaj. Ogólnie nie wiem jak mam to napisac, ale nie mam siły myslec o czymkolwiek, bo rozpada (rozpadło - praktycznie dzisiaj) mi się małzeństwo. Nie jest to do odratowania. Każdy ma iść swoją drogą, a do konca roku jestesmy "razem" ze względu na dzieci. Muszę sobie to wszystko poukładać, muszę zaplanowac jak będzie wyglądało moje zycie samej z dwojka dzieci. Mam nadzieję jednak, ze kiedys szczęście sie jeszcze do mnie usmiechnie i będę mogła zaznac jeszcze uczucia i komus nie będzie przeszkadzało to, że mam dzieci.
Pewnie będę Was podczytywac, ale wybaczcie, rzadko będe pisała bo nie chce po prostu Was tu zamęczac moimi sprawami i pesymizmem. Nie potrafię pisać tak pozytywnie jak Wy, bo u mnie tak nie jest 😞 .
Cieszcie się swoim szczęściem i bardzo Wam tego zazdroszczę, że czujecie się kochane i doceniane przez partnerów. Aż cieplej się na sercu robi, że kobieta może byc jeszcze szczesliwa i widać to po Was.
Buziaczki i niedługo do napisania. papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, Kasiu. a stalo sie cos takieho, ze nie da rady sie nic zrobic?

..naprawde nie chcecie walczyc o siebie? u nas tez dawno skonczylo sie wielkie love story, ale jakos nauczylismy sie zyc ze soba, choc czasem tez jest ciezko....
moze sprobujcie udac sie na jakas terapie dla malzenstw, moze to pomoze?

A co zameczania, wydaje mi sie, ze nikomu to nie przeszkadza. Kazda z nas wylewa tutaj swoje zlosci i zale, jedna czesciej inne rzadzej ale zawsze. na pewno bedzie Ci latwiej jak choc nam napiszesz co czujesz i jak ci do dupy 😞 Wydaje mi sie ze dziewczyny maja podobne zdanie..i zadnej z nas nie zameczasz....
Pamietaj ze teraz dzidzia jest najwazniejsza i oczywiscie maly, tak wiec staraj sie choc nie deerwowac, choc wcale to nie taklatwo.
Sciskam... a nawet jakbyc zosala bez meza, to nie koneic swiata!!! i dasz sobie rade.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...