Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

haha Gosia zamek siostra obiecała chłopcom na dzień dziecka:P zobaczymy czy słowa dotrzyma:P

pisania pracy ciąg dalszy 😞
a no i chyba w czwartek (o ile się wyrobię 😞) będe musiała zabrać ze sobą Kubę do Kielc.. ciekawie będzie:/

rano byliśmy krew pobrać małemu (z głowki.. nie lubię tego 🙂 a przy okazji ja sobie też morfologię zrobiłam.. tak kontrolnie 🙂 całe 9 zł musiałam zapłacić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Krew z główki!!!! Masakra - nie wiedziałam, że z tego miejsca pobiera się krew 😞 Gabi miała raz z paluszka i raz z żyły z rączki. Sandra - doktorat - wow. Ja jakoś nie miałabym sił. Moja koleżanka wykłada na uczelni mikroekonomię i też robi doktorat, ale to naprawdę nie jest takie łatwe. Siedzi od rana do nocy w książkach, pisze artykuły, rozdziały do książek i na zajęcia się przygotowuje. No ale może o tym pomyśl, kaska potem niezła z tego 😉 Jak masz chęci to próbuj!!

Ja zaraz do pracy, a potem na solarium 🙂 Dzisiaj musze włosy pofarbować, bo byłam niby miesiąc temu u fryzjera, ale na jasnych włosach szybko widać odrosty ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już tej główki tak nie przeżywałam.. przy Kubusiu przechodziliśmy to kilka razy.. bo on miał tę bilirubinę podwyższoną jak się urodził więc co 2 dni go kłuły i jak już się nie miały gdzie w łapki wbijać to z główki..
Ale wydaje mi się, że z główki łatwiej 🙂 przytrzymały mu łepek, on się zezłościł i żyłka zaraz na wierzch wyszła 🙂
nie taki diabeł straszny...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko ja pierwszy raz slysze ze z glowki sie krew pobiera 😲 🙂
ja wlasnie pofarbowalam wlosy i kurde wyszly mi takie jakby niebieskawe tzn golebi kolor 😮 🤨 🤨 a na opakowaniu byl taki ladny blond :/ musze leciec po szamponetke jakas i to zakryc hehe choc Michalowi sie podobaja 😁
ja nie doczylalam chyba o tym doktoracie Sandry :P niezle Sandra jak masz ochote to rob 🙂
moi rodzice na dzien dziecka kupuja rowerek malemu taki na 4 kołkach 🙂 juz jezdzil u sasiada na takim hehhe pchalam go kijem z tylu hehe , pedalami nie krecil ale kierownica skrecal 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, umyj parę razy włosy to ten odcień zejdzie, spokojnie.

Dostałam wczoraj jajka z chowu ściólkowego z niemieckiej agroturystyki - takich jaj nigdy nie widziałam. Nie dość, że 2 razy większe od naszych, to w środku żółtko było koloru.. cytrynowego 🙃 i z 3 jajek jajecznica straczyła dla mnie i Grzesia

swoją drogą jak mi sie marzy mieszkac po niemieckiej stronie, zaraz przy granicy.. do pracy dojedżać do Szczecina bo w niemieckiej wsi pracy nie ma..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie, mam problem - już nie nadążam za Grzeskiem - non stop robi mi kupy w pampersa.. 😮 jak mu mówię, że trzeba na nocnik, to siada i po chwili wstaje. A i tak robi pod siebie ;/ jak zrobi to pokazuje "TU TU", że coś zrobił, ale jest już za późno..

Jak go przekonac do siadania na nocnik? powoli mam dosyć ciągłego wycierania tego zasranego tyłka ;/
dobrze, ze kupuje najtańsze pampersy ( ostatnio w kerfurze firmy helen harper za 24 zł 44 sztuki), bo dziś 3 razy pod rząd mi numer zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jak juz kiedys tlumaczylam , nic na sile... nie nauczysz go wtedy kiedy bedziesz chciala... widocznie nie jest gotowy keszcze/// mozg nie wysyla sygnalu do zwieraczy i on po prostu nie czuje ze robi kupe...a jak bedziez go sadzac mimo , ze nie chce, to albo bedzie mial zaparcia albo bedzie wstyrzymywal...wiec czy warto?
A jak chcesz oszczedzac na pieluchach założ mu galoty i niech wali w gacie. 🙂 moze wresce zacznie mu przeszkadzac... 🙂
Nadia zdecydowanie woli pozycje stojaco do robienia kupy i tyz wali w gace, a jak ja posadze w tym momencie na nocnik to po prostu przestaje robic, wiec mija sie z celem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
andra, zwykle wieczorami gdy mi zrobi niespodzianke, zakładam mu zwykłe majteczki.. i co? zwykle robi o nich siku... i chodzi tak w mokrych, nic nie pokaże ;/

Jak przychodzą do niego kuzynki to on widzi że ładnie siadają i załatwiają się... no to on też chce usiąść, ale po chwli wstaje. I najczęściej kopie jeszcze nocnik.

No nic, będę czekała dalej, oby mi w przedszkolu jeszcze w pieluchy nie robił.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia cierpliwości 🙂 u mnie Kubuś też ani myśli 😁 czasem od święta mu się uda jak go położę z zaskoczenia zaraz po pobudce:P
Chociaż ostatnio już mnie zaskoczył bo przyszedł i powiedział, że chce siku i zrobił do nocnika 🙂
Raz się tylko zdarzyło ale ważne, że w ogóle!! 😉 Pierwszy krok za nami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ach te. sikanie do nocnika, roznie z tym bywa 🙂 hehe, wkoncu dzieciaczki sie naucza.
Ja wieczor spedzilam na szukaniu swojej siostrzenicy, w styczniu skonczyla 14 lat. Wczoraj rano wyszla do szkoly, nie wrocila na noc, moja siostra w nocy zglosila na policje ze nie wrocila i same jezdzilysmy samochodem po miescie i jej szukalysmy. Kolezanka z ktora byla wkoncu odebrala telefon, ale nie chcialy powiedziec gdzie sa, az wkoncu wydusily to z siebie. Masakra 14 latka a ma wszystko gdzies, pali, pije i kto wie co jeszcze robi, koszmar jakis. Nikogo sie nie slucha, nie wiadomo co robic, masakra mowie wam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz dzieci takie sa niestety tzn nastolatki...niewazne czy dziewczyna czy chlopak...wiem bo siostrzeniec mojego meza ma 14 lat jego koledzy i kolezanki tak samo sie zachowuja on zreszta tez 🤨
Ja narazie zaprzestalam uczyc Oliwierka siadania na nocnik bo i tak sikal na dywan albo w majtki nie mowiac o kupie, ostatnio Michal musial prac dywan hehe jeszcze nie jego pora poprostu 🙂
Wczoraj znowu bylam u lekarza z ta jego wysypka bo sie rozprzestrzenia caly czas i on ma poprostu jakies uczulenie albo odpukac gronkowca 🤨 na 2 masci wydalam prawie 80 zl 😲 do piatku ma byc poprawa
a i wczoraj bylismy na placu zabaw i Oli jakos sie potknął i lekko uderzyl glowka o kostke brukowa, ma teraz takiego guza na czole ze szok i zdarta rane do tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia a wysypka cały czas wygląda tak samo?
bo mój Kuba teraz ma takie czerwone kropki 😮 a tamta "kaszkowa" wysypka raz schodzi raz wychodzi .. ja obstawiam uczulenie (nie wiem na jakieś pyłki, może kurz).. teraz mu badania będe robić (zaległy kał i mocz - skierowanie już ze 2 michy temu wzięłam:/) to też się wybiorę do lekarza sprawdzić o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
hej 🙂
u nas tez co chwile cos wychodzi na buzce, a na raczkach i nozkach tez ma taka kaszke wlasnie 🤔


ja o urodzenia mam taką kazkę na rekach, szczególnie od ramiona do łokcia. Byłam z tym u dermatolga, to dziedziczne zapalenie mieszków włosowych. Teraz i tak jest już lepiej, ale jak dojrzewałam to jeszcze miałam na buzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha 🙂 Kubuś właśnie próbował ubrać moje japonko-sandałki:P normalnie ubaw po pachy 😁 układa nóżkę w bucie i układa a w końcu się pyta "no jak mam to ubierać?":P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zaprzestałam sadzania na nocnik. Kilka razy Gabi zrobiła siusiu do nocnika, ale po tym jak wdepnęłam bosą nogą w kupsko które zrobiła na panele to mi się odechciało puszczać ją bez pieluchy 🙂 Zauważyłam, że na początku bardzo chętnie siadała na nocnik, ale przyszedł czas, że jak mówiłam żeby poszła po nocnik to się denerwowała, płakała, a jak przyniosła to go kopała więc odpuściłam. Jeszcze mają troszkę czasu 😉

Manka, gdzie było to dziewcze w końcu???? Boże, zabiłabym chyba - szlaban na wyjścia murowany byłby u mnie...co to będzie jak nasze dzieci dorosną - strach się bać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta wiesz co byly u jakiejs kuzynki jej kolezanki. Wiesz co ile razy moja siostra dawala jej zakazy na wyjscia, to takie rzeczy wygadywala i robila ze masakra. Tak jak patrze co ona wyprawia i jej kolezaneczki to odechciewa mi sie miec coreczke 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, nie wiadomo czy nasze chłopaki będą się buntować 😉 oby nie. Póki co Grzes jest kochany i klei się do mnie.

Jako ze dziś wyjątkowo udzielił mi się instynkt wicia gniazda, namalowałam farbami w przedpokoju postaci z ulubionej kreskówki Grzesia. Jak ej zobaczył, podleciał do nich i zaczął je po swojemu nazywac, pokazywac gdzie mają oko, uszy.. a mnie aż łzy stanęły w oczach, że mu taką radochę zrobiłam. Wieczorem chodził do "przytulaczek" i oglądał je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cio tam? Ja dawno nie mialam tak pozytywnego dnia 🙂 Bylismy na basenie, po basenie poszlam z kumpela na solarium.. 🙂 wiec rewelacja, dawno nie mialam takiego relaksu....

my plywalysmy, a tata z nadia na zjezdzalni hasali 🙂
Jutro idziemy cala rodzinka na mecz Lecha 🙂 wiec tez fajnie dzien spedzimy...hehe Nadia w osprzet przygotowana, szalik i suknie lecha ma 🙂 Tylko wymalowac ja trzeba 😁

A w piatek ciezki dzienw biurze paszportowym nas czeka.....Grrrrrr... mloda ma niedomkniete usta na zdjeciu i szlag mnie trafi jak nam nie przyjma... a chyba z 15 ujec robilismy... do bani te zdjecia do paszportu czlowiek wyglada jak z kryminalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...