Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buziaczek ja równiez trzymam kciuki za Ciebie razem z Alkiem 🙂 Mamy nadzieję że niedługo się pochwalisz dobrą nowiną że czekasz na Aniołka 😉I buziaczek słuchaj dokładnie rad Asiuni bo u nas na forum robi jako specjalista 😉
Dziewczyny świetny pomysłz tymi nr telefonów.Zaraz roześlęWam na nk mój numer tel aby sie pochwalić jak co 😉 KAsia ja niestety mam zepsute gg a wogóle cos mam z kompem i tak daję go do naprawy i daję...:P
Paula gratuluję 🤪 Teraz tylko wystarczy dobrze przemyślec na jaki kierunek chcesz iść. Co do angielskiego to faktycznie bardzo trudny kierunek i nie wiem czy ja osobiście zdecydowałabym się na ten angielsi przy małym dziecki bo faktycznie tam jest pełno zakuwania ale wierzę w to że podejmiesz słuszny wybór bez względu na to czy zostaniesz przy angielskim czy innym kierunku.
Martuś z tymi nocakami to faktycznie koszmar. Ja śpię w samym podkoszulku i majteczkach z oknem otwartym na ościerz a i tak mi duszno 🤢 TYlko troszkę mi szkoda mojego M bo biedaczek okrywa się całkowicie kołderką 🙂A jeszcze mnie denerwuje to że chciałabym się przytulić do mojego a tu brzuszek nas dzieli i za bardzo nie ma jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula to moje gratulacje za zdanie maturki!!! 😁
Asiaczek dobrze mowisz z ta wymiana telefonow wiesz juz lipiec i nigdy nic nie wiadomo 😁 😁
buziaczkaa ja rowniez mocno trzymam kciuki i jestem pewna ze w niedlugim czasie zobaczysz 2 kreseczki na tescie 😁 powodzenia 🙂

Jezuniu dziewczyny takiej parnoty na dworze jak dzisiaj to ja chyba nigdy nie przezylam (chyba ze tak to przez ciaze odczuwam 🙂 az pierwszy raz nogi mi spuchly 😞 ale z ZUSem zalatwilam i w ciagu 10 dni powinnam dostac kase 😉 A teraz co sie dzieje na dworze??burza straszna z gradem ehh jakis koniec swiata chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alez mnie tu dawno nie bylo 😞Rzadziej zagladam ostatnio, bo sie ucze na maksa do tego egzaminu kurcze...bo to juz tuz tuz..
W pon czesc teoretyczna, czyli 100 pytan.. jak zdam to wtorek badz sroda egzamin praktyczny... mam nadzieje ze losujac oddzial na ktorym bede zdawac praktyke nie wylosuje porodowki, bo jest tam najciezej...
Trzymajcie kciuki!!!!!!!

Jutro ide do lekarza, ciekawe co tam u malej slychac.. 🙂

Wreszcie skonczylismy remont pokoju i juz mozna poukladac ciuszki w komodzie 🙂))

Literki sa rzeczywiscie przesliczne, ale u nas niestety wszytskie inwestycje zostaly wstrzymane do momentu, az maz nie znajdzie pracy...Od wczoraj CV wysyla i czekamy.. 🙂)
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś moja coreczka strasznie sie rusza,wyjatkowo bo ostatnio jakby wiecej spala niz zmykle 🙂
Oby juz zaczynała szykowac sie do wyjscia bo po prostu nie moge sie juz doczekac az bedzie ze mna!
gdzies na forum jakis czas temu znalazlam fajny link gdzie była dokładna lista co przygotowac do porodu i dla dzidziusia,ale gdzies zgubilam go:/ macie moze jakies inne adresy stronek?tak zeby sprawdzic czy o wszystkim pamietałam...
z góry wielkie dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia - oto link do tej wyprawki 🙂
http://www.e-kubraczek.pl/all/pliki/wyprawka_dla_dziecka-www.e-kubraczek.pl.pdf

czy dzisiaj u Was też jest tak parno i duszno? 🤢 ja nie wiem co to będzie jak przyjdą takie prawdziwe upały.. chyba się roztopię skoro teraz powoli nie wytrzymuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu jest okropie 🤨 Mnie jeszcze czeka wyjcie do miasta i to prawie na połowę miasta 😲 Wczoraj jak szłam na spacer z siostrzeńcem do połowy miasta to zajęło nam to 2 godziny a normalnie bez brzucha szłam zawsze 20 minut... kurczaczek nie wiem jak ja to zniosę. A samopoczucie w taki dzień mam okropne i nawet nie mam sił nic w domu zrobić bo mimo tego że okna są pootwierane to i tak jest strasznie gorąco... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najchłodniej dla mnie jest w domu, okna pootwieram i jakoś da się przeżyć.. Tylko kiedy tu słoneczko łapać.. jestem biała jak młynarz, bo gdy wyjdę na chwilę do ogrodu się poopalać, to zaraz muszę wracać bo mi słabo 🥴 :P
Może jakimiś samoopalaczami się wysmaruję by nie świecić bladością 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZieki Sandra 🙂 szkoda ze tego rozwarcia nie bedzie widac:/bo jakby byly juz skurcze to bym sobie podgladala 😉
Ja juz sie na temat pogody nie wypowiadam bo szkoda moich nerwow 😉 dokladnie w domu najchlodniej wiec siedze i sie nie ruszam
Wiesz co Kasia to kup sobie moze jakis balsam brazujacy ja tak zrobilam i bladziuchem nie jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam szczęście że tata jechał do miasta więc podrzucił mnie do banku a później jak skończyłam to poszłam do parku posiedzieć i czekałam na tatę aż skończy 😁 Ale od samego siedzenia wszystko się do mnie kleiło i nie mam zamiaru wychodzić teraz z domu. A bladością ja się nie przejmuję bo w moim stanie każdy wybaczy mi bladą cerę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa, ja nawet sama sobie bym nie prorokowała co do ciąży. Tak jak mówię zeronastawiania się i rozmyślań, co będzie to będzie 🙂 A będzie OK. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, normalnie już nie mogę z tą pogodą, był upał a teraz znów burza..... mam nadzieję, że nie wywali mi internetu tak jak po wczorajszej burzy...
Ledwo dyszę, tak parno...

Gosia, Paula, Agniesia, wysłałam Wam nr telefonu na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Ja własnie wróciłam do domku. U nas od wczoraj jest taki upał, że nie wytrzymuje. Do rodziców nie zabrałam nic co by się nadawało do ubrania na taki dzień....myślałam, że umrę w długich portkach i czarnej koszulce.
Właśnie przyszłam i przeglądam szafę co by tu założyć, bo o 18 jadę do ortodonty...i chyba będe musiała sobie kupić jakąś sukienkę na lato, bo mam nie mam ciuszków na tę pogodę.

No i koniecznie jakieś japonki czy coś, bo od wczoraj strasznie m,i nogi napuchły, że swoich butów już niestety nie założę 😞 Kurde a to dopiero początki lata, a ja już nie mam sił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś,
Mi zostały jedne adidasy takie rozklapane, do których od biedy nogę włoże i właśnie japonki, ale też potrafią mi się te paski wżynać w nogę jak tak spuchnie. Nie mam innej alternatywy. Też się zastanawiam jak będzie dalej.
Co do ciuchów to mam tylko jedne długie spodnie czarne takie do fitnessu i jedne rybaczki. Z reszty "wyrosłam" no i tylko może 2 bluzki, które mnie nie opinają tak strasznie mocno, a na upał najlepsze. Reszta sie nie nadaje. Czyli po 2 rzeczy na krzyż.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że nie jestem sama z tymi ciuszkami 🙂 Obiecałam sobie że już nic nie będę kupować, no ale całe lato będę musiała jakoś przechodzić więc mu8szę coś dzisiaj kupić. Myślałam też jeszcze o takiej chuście na plażę, bo mój M stwierdził, że bierze za tydzień urlopik i będziemy jeździć nad jeziorko...no a przecież nie będę tam siedziała w długich spodniach 🤨

Jakoś musimy dać radę...nie ma wyjścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie obiecałam, że nic więcej nie kupię, tym bardziej, że ciuchy typowo ciążowe są ostatnio strasznie drogie, zarabiają wszyscy na nas jak mogą. Co do chusty, to bardzo dobry pomysł, ja kupiłam taką jak jechaliśmy nad morze i sprawdziła się, polecam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe - wsłałam Ci smska z moim numerem. Dziewczyny, jak macie gg, to skrobnijcie mi swoje numery telefonów 🙂 mój numer gg 5269744 🙂 ( a telefonu nie chcę tu pisać 😉

a co do ciuchów na lato, to ja zorientowałam się 2 pary długich spodni, jedne rybaczki i parę bluzek. Z butów mam tenisówki i japonki.. więc mamy podobnie 🙂 ale nie ma co już ciążowych kupować, został nam praktycznie miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie to jest jakas paranoja caly dzien probuje dostac sie na brzuszek.net i nie moge wogole wejsc na stone 😠 😠 ta wogole nie wyswietla mi taj stronki teraz jakims cudem sie udalo 🙃 tez tak macie??
Mam juz Wasze numerki wiec teraz spokojnie mozemy sie informowac naszych o porodach 😁 😁
Heh z tym ubraniami to widze ze wszystkie mamy ten sam problem 🤨
ja mam 2 sukienki i na upaly tylko w nich chodze bo w spodniach nie daje rady (dupka sie odparza 😁) w sumie to w spodnie wszystkie sie mieszcze tylko wiadomo nie dopinam sie ale mam patent i przywiazuje sobie apaszke zamiast paska i gra 😁 do tego jakas tuniczka i japonki bo w nich najwygodniej 🙂 wszystkie bluzki przed ciazy koncza mi sie w polowie brzuszka hehe a w miniowkach czy krotkich spodenkach jakos tak glupio mi chodzic w ciazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...