Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wczoraj ostatnia i jedyna hihihi a dzis pierwsza

DZIEN dobry

jusmarki zapomnialam napisac moje piersi tez sa male zawsze mialam spore piersi 70 c przy mojej wadze no to piersi byly ok teraz sa takie kiepskie i tez juz sie zastanawialam dlaczego i nie wpadalam na to ze to przez karmienie , odzi nie karmilam wiec nie wiem czy one po jakims czasie wroca do siebie czy juz takie beda ?? moze sa jakies cwiczenia , mam krem ujedrniajacy do piersi chyba zaczne go regularnie stosowac moze to cos da 🙂 reszta ciala jest ok u mnie bardzo szybko sie regeneruje zero celulitu rozstepow czy obwislej skory to chyba sprawa genow bo moja mama przy wadze 109 kg tez nie ma ani celulitu ani rozstepow tylko gladka jak pupa niemowlaka skore i jej siostry tez wiec mysle ze to geny hihihi no ale piersi totalna klapa ehhhhhhh


milego dnia moze dzis ktos tu zajrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-)
COś osatanio mało piszemy :-) tak to jest zabiegane przy dzieciach :-)

Krocia Franek nosi raczej 74, ale rajstopki 56-62, ale ogólnie jest duży chłop z niego, mój mąz mówi na niego GRUBSON :P Dzisiaj dałam mu jabłuszka, ale strasznie pluł i widać że mu nie smakowało, kaszki bananowej też nie chciał, wybredny jest, najlepsze mleczko mamusi 😉

Co do piersi to moje były i są duże (noszę 85G w angielskiej rozmiarówce więc dużo ponad przeciętną) chętnie bym się z którąś zamieniła na małe 🤪 tak to już jest że chciałybyśmy mieć to czego nie mamy :-) ale jędrność to utraciły już po karmieniu Misi niestety

Byłam u ortopedy w poniedziałek 😞 Niestety spojenie jeszcze się nie zeszło, mam odczekać 2 m-ce, przez ten czas dużo leżeć na boku, wygrzewać termoforem, jak po tym czasie się nie polepszy mam się zgłosić, zrobimy zdjęcie i w najgorszym przypadku czeka mnie operacja 😞 Czyli na aerobik pójść nie mogę, na rower nie, nie wiem jak mam w takim razie schudnąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany asiula o co chodzi z tym spojeniem ?? ty rodzilas naturalnie czy cesarka ??

przyznam wam sie do czegos ☺️ wiem ze to ni8e odpowiedzialne ale ja jeszcze nie bylam na kontroli u gina tylko po 2 tyg na sciagnieciu szwow gdzie jeszcze nic nie bylo zgojone , jakos panicznie boje sie tego fotela nie wiem czemu jak pomysle ze ma mi tam grzebac to juz mi sie odechciewa ale chyba jednak zapisze sie na wizyte kontrolna nienawidze tych badan ginekologicznych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula_c po prostu nie zmieniasz pojemnosci zdjecia tylko od razu zapisujesz po pomniejszeniu. Jak pomniejszysz zdjecie i dasz zapisz to pozniej ci wyskakuje ile procent jakosci ma miec to zdjecie i tam zmniejszasz i ci pisze ile kb bedzie mialo i dopiero wtedy zapisujesz.

oli nie boj sie tej wizyty kontrolnej . Lekarz ci tylko zajrzy czy wszystko dobrze zagojone i to wszystko.

asiula_c to oddaj troche tych cyckow ... ja mam totalna zalamke , zawsze mialam 80C , a teraz mam A.

Po corci tez mi zmalaly , ale pozniej bralam tabletki antykoncepcyjne i dzieki hormonom w nich zawartych mi urosly spowrotem do mojego rozmiaru. Teraz tez zaczne brac to moze urosna. A sa takie tabletki procurves na porost piersi i zastanawiam sie nad nimi.

Ide poplacic rachunki eh ... nie lubie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula to juz rozumiem o co chodzi wspolczuje 😞

jusmarki poczytalam o tych tabletkach , kuszace poprostu buduje sie nowa tkanka skorna tak to zrozumialam przemysle ta opcje bo nie swoje sie czuje z tymi piersiami jestem jeszcze mloda i chce miec ladny biust a z kazdym rokiem bedzie coraz gorzej a nie chce za 3 lata miec biustu staruszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
ja wczoraj bylam po sukienke, a tak sie wystraszylam bo salon bedzie przenoszony w inne miejsce i tam bylo pusto 🤪 ale na szczescie na mnie czekali z sukienka ufff

u mnie hania nosi jeszcze rozmiar 62, dopiero bede jej dawala 68 ale jak ostatnio cos ubieralam to byl za duzy jeszcze

oli
idz na wizyte bedziesz spokojniejsza bo zawsze lepiej sie upewnic ze wszystko ok, ja to nawet zaczelam tesknic za tymi wizytami do gina :laugh:

asiula to masz duzy biust, ja mam taki jak przed ciaza czyli maly :P

uciekam dalej zalatwiac wszystko, jeszcze tydzien i bedzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
wczoraj nie mialam czasu nawet zajrzec- Mała, odkąd wrocilismy z Polski, ma spazmy bo nie biore ja na rece tak czesto jak brali ja wszyscy w Polsce no i efekt wszystkie znacie- krzyk i czarna rozpacz :P

Dałam Małej dwa razy jabłko- rany ale robiła dziwne miny!!!! Na drugi dzień zjadła dwie łyżeczki ale takie dziecięce.

Dajemy dalej ten bebilon Pepti a lekarz irlandzki u którego byłam na wizycie (ważenie) zjechał mnie ze po co dajemy skoro ona nie ma skazy białkowej 😞 Normalnie stałam zszokowana bo przeciez w Polsce dwóch różnych lekarzy zaleciło Bebilon Pepti- specjalnie poszlismy do dwóch lekarzy!! Lekarz znowu nagadał mi ze Bianka źle przybiera na wadze- wazy dopiero 5700 😞 Nie wiem co juz mam robic- przeciez karmie ja ile wlezie, nie wleję jej na chama do gardła mleka!!!!

Dzieki oli- daj znac jak sie spytasz 🙂

Dziewczyny, ja poszłam we wrocławiu do salonu z bielizną i kazałam sobie dopasować stanik bo mam problemy z tym po porodzie. Babeczka mnie zmierzyła i wyszło 80E 😞 😞 😞 Ech, a tak chciałam maksymalnie miec D. Tez moge komus oddac troche cycków 😁
Ja kupiłam sobie jakis balsam ujędrniający do biustu Dr Eris za 49zł w Sephorze- czytałam na forach na necie ze dobrze ujędrnia. Sa dwa rodzaje balsamu- dla mniejszych i wiekszych piersi. ZObaczymy jak działa i dam znac bo stosuje go juz trzy dni.

co do cesarki- ja tez nie moge jeszcze cwiczyc 😞 Od wczoraj troche sie rozciągam ale nie za bardzo bo boje sie ze tam cos w srodku mi peknie 😞 W Polsce schudłam jeszcze 1 kg bo nie jadłam slodyczy (jak zazwyczaj) ale i tak mi zostało troche do zrzucenia.

Moja Bianka nosi juz 68 a niektóre rzeczy juz 74 ale to zalezy wszystko od marki ubrania. Mam jedne śpioszki na 68 a sa tak wielkie ze chyba na roczne dziecko!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti no to jeszcze tydzień... zleci ani się obejrzysz :-)

Ruda Rybko - fakt że za lekarzami nie trafisz, ale jeśli w Polsce byłaś u dwóch to byłabym za nimi :-)

Mój mąż właśnie pojechał z Misią do lekarza bo kasłać zaczęła, mam nadzieję że mały się nie zarazi. A ostatnio zauważyłam że na forum większość się pokłóciła ze swoimi mężulkami ... Oj kobiety szkoda czasu na kłótnie, ja już przestałam tylko mu zrzędzę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula
sliczne zdjecia, twoja coreczka ma przesliczna sukienke a Franek fajne uszka 🙂 🙂 🙂

ruda rybka
no wlasnie te ubranka to chyba zalez od firmy, bo niektore nosi 68 i juz za male a niektore 62 i jeszcze dobre, albo hania jest mala jeszcze, ale ostatnio sie strasznie wyciagnela no i wloski zaczely jej wypadac i taka lysa teraz jest 😞
ruda rybka ty tez masz duzy biust, ja mam B75 ale w sumie mi dobrze z takim malym biustem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula- sliczne te Twoje pociechy!!! oklask dla Frania za te uszka (króliczek???)

beti- ja tez chcialabym miec takie duze B albo C- E to juz za duze dla mnie chociaz ja malutka nie jestem i nie widac ze piersi sa duże. Taki biust to juz bardziej przeszkadza niż cieszy (przynajmniej mnie)- poza tym szybciej "więdnie" i trudniej chyba dostac staniki. Jak miałam dawno temu B to po prostu kupowalam biustonosze gdziekolwiek a teraz robią D i E ale np. ramiączka sa tak wąskie że wbijają się w ciało bo w końcu taki biust to tez ciężar. No i nie chodzę juz bez stanika po domu tak jak kiedys wiec nawet w zamkniętym domu nie moge sie czuc swobodnie 😞

Asiula- my tak samo pomyslelismy ze dwóch różnych lekarzy raczej mylic sie nie może z tą skazą. jedna lekarka kazała nawet dawac jej Nutramigen a drugi zaproponował Bebiko Sojowe a potem ewentualnie Bebilon Pepti. Jeszcze dodam że ten lekarz tutaj to tez Polak ale w irlandzkim centrum medycznym przyjmuje.
Nie wiem tylko dlaczego ona nadal ma te czerwone placki na rączkach bo reszta jej zeszla a tu wczoraj nowe wyskoczyły mimo że juz trzecią puszkę nowego mleka dajemy 😮 🤢 Czy to możliwe ze od jabłka??? Boze, to moje dziecko to chyba na wszystko uczulone 🥴

Ciekawe jak tam Patrysia i jej podróż z Julką???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj synus nosi ubranka w rozmiarze 68 i ma nawet troszke luzne .
Ruda Rybko mojemu synkowi ostatnio wyskoczyly na calym cialku czerwone placki i polecialam z tym do lekarza i wyszlo , ze to po goraczce , bo dzien przed mial temp. 37,8. Trzymaly sie dwa dni i zeszly. Lekarka mowila , ze jakis wirus panuje , bo duzo matek ostatnio przychodzi do niej z dziecmi z tym samym problemem. A jak u Bianki dlugo sie to trzyma? Teraz zmiana pory roku to tak zawsze w tych okresach dzieci lapia wszystko z wiatrem.
asiula_c zmiana koloru wlosow?
Dzieciaczki sliczne masz , a Franiu ma super to wdzianko.
Moj synus mial takie blekitno niebieskie oczka , a wczoraj zauwazylam , ze ma granatowe ,, takie ciemne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za komplementy :-) Michalinki sukienka została uszyta z nojej ślubnej - a tak leżała bezużyteczna więc zrobiliśmy dla małej prawdziwą suknię balową :-)
a koloru włosów nie zmieniłam właśnie znwu mam swoje naturalne bo nie mam kiedy póść do fryzjera na balejaż :-)

Ruda Rybko masz rację co do rozmiarów tak dużych, mi wiecznie przeszkadzają, a problem z biustonoszami ogromny, niestety miseczki G nie spotkam w żadnym sklepie w moim mieście, kupuję w internecie, na stronie EBRAS, albo DOPASOWANA, tam kobietki zawsze dobrze doradzą jak sie napisze maila :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

ruda rybko moja buba tez jest na bebilonie pepti ale wiesz tez jej co chwilke cos wyskakuje ja mam masci i jej to poprostu smaruje i schodzi po 2-3 dniach , powiem tobie tak bylam juz u 3 lekarzy i kazdy mowi ze to moze byc azs ale u takiego maluszka nie mozna stwierdzic tego napewno mam jeszcze nadzieje ze to przejdzie ze to tylko w okresie niemowlecym bo tak byc moze nutramigen jest podobno naj lepszym mlekiem dla uczuleniowcow , ja narazie trzymam sie pepti

asiula slicznie michalinka wyglada a franiu naprawde kroliczek jeszcze ma taka szczuplutka buzke slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti22 napisał:
czesc dziewczyny
mojej hani dzisiaj wyskoczyly takie plamka czerwone na szyjce plecach i brzuszku, niewiem co to moze byc 😞 albo potowki bo troszke cieplej a ubieralam bo chlodniej na dworze bylo albo od jogurtu bo wczoraj jadlam 😞


beti jogurtow nie mozna dawac dzieciom az do ukonczenia roku! Ma zawarte bakterie , ktore mu szkodza ... mozliwe , ze ta wysypka z tego ... nie dawaj jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti- moze rzeczywiscie ubrałas Hanie za mocno?? potówki to sa takie drobne krosteczki czerwone (takie miała Bianka własnie na szyji). A dotychczas piłas mleko i jadlas jego przetwory (jogurty, kefiry, sery)??? Bo jesli nie to moze tak Hania zareagowała na jogurt??

jurmakl- tak samo jest u nas że dzieci teraz wszystko łapią! gdzie sie nie obejrzysz a wszedzie zakatarzone dzieci no i od wczoraj juz tez mamy przeboje z katarem u Bianki- dzieki Bogu ma juz ponad 3 m-ce, mozna podawac krople, mam tez sól fizjologiczną i aspirator do nosa- jestem zabezpieczona jak na wojnę 😁

oli- ja tez juz dzisiaj posmarowałam Biance ta zgięcie w łockiu kremem jaki przepisał lekarz- Locoid Cream czy cos takiego. Jak zejdzie to spróbuje jeszcze raz te jabłko bo moze to rzeczywiscie od tego?? A szkoda wielka bo wczoraj juz tak szamała jabłko az piszczała momentami jak jej dawałam 😁


asiula- nigdy nie wchodziłam na te strony ale zobaczę- dzieki!! W irlandii mnóstwo kobiet ma wielkie cycory i nie wiem gdzie one sie ubierają bo w najlepszych sklepach z dobrą bielizną jest niewielki wybów- tylko Triumph i koniec. Najgorzej mnie wkurzają własnie te cienkie ramiączka przy tak wielkich miseczkach- jakies durnie to projektują chyba!

mi tez lekarka powiedziała ze Nutramigen jest mlekiem z najwyższej półki ale powiedziała tez ze skaza Bianki jest naprawde niewielka w prównaniu do innych dzieci wiec B.Pepti jej wystarczy.

ja tez nie mam co zrobic ze swoją suknia slubną- juz ponad rok wisi u teściów. Nikt jej kupic nie chce bo kazda teraz chce miec nową i wcale sie nie dziwie. Musze poczekac kilka lat to tez Biance zrobie z niej suknie balową:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...