Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZienboberek!!!
Dzisiaj obiecany oklask dla Jusmarkl:P
Jusmarkl ja na razie nie chce brac tabletek,jak karmi sie piersia mozna brac jednoskladnikowe(dwuskladnikowe zatrzymuja laktacje) ale to zawsze jakas dawka hormonow ktora przenika z mlekiem.I mam z tym troszke problem bo bardzo nie lubie prezerwatyw.:P
Oli bardzo mi przykro z powodu brata,to smutne.Pewnie byl bardzo mlody???
Co do chrzcin to super dostaliscie prezenty,ja bede robic chrzciny za oklolo 3 tygodnie jak bedziemy w Polsce ale nie licze na jakies duze prezenty,ani z mojej ani z Lukasza strony bo sytuacja finansowa nie jest u nas za dobra.Ja nawet juz powiedzialam wszystkim ze nie ma byc prezentow,zalezy nam tylko na samej uroczystosci.Bedziemy to robic w restauracji bo bedzie przeszlo 30 osob i nie pomiescilibymy sie a i z gotowaniem byloby duzo roboty i zamieszania.Po za tym to bedzie w nasz ostatni dzien jak bedziemy w Polsce.
A co do zamalych ubranek to ja wszystko odkladam,mam juz tego bardzo duzo...i zostawiam wszystko,wszystko to nowe ubranka ktore kupowalismy i sa w badzo dobrym stanie, bo za jakis czas kto wie... 😉
Dziewczyny ja juz dostaje czegos,w piatek wyjezdzamy i az sie boje tego pakowania,oczywiscie wszystko na mojej glowie.Lukasz stwierdzil ze do jego zadan nalezy mycie samochodu 🤪 Az strach sie bac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jusmarkl dla Ciebie oklask - a co :P

Oli niestety nie mam żadnych tabeli żywieniowych a może w necie poszukaj ?!

No zmieniłam małemu gondolę na spacerówkę, ale jakoś dziwnie się ją prowadzi, mam wrażenie że jest obciążona za bardzo do tyłu ... Może kwestia przyzwyczajenia, ale już mały inaczej bo zainteresowany otoczeniem, tak to tylko niebo i wysokie drzewa mógł oglądać 😆
Dzisiaj wstał o 5 i śpiewał na cały głos, fajne takie próby mu wychodzą a potem sam zdziwiony że taki głosik donośny ma :-)

To prawda że dzieci karmione piersią do 6 m-ca nie powinny być dokarmiane, ale ja wracam do pracy za 2 m-ce i chciałabym już wprowadzić mu kaszki które dawałam Michalince, mam nadzieję że zastąpi to jedno karmienie cycusiem, a na drugie karmienie będę ściągała pokarm. Boję się tylko że jak codziennie będzie dostawał butlę to przestanie jeść cysia. Jejku, gdybym mogła sobie na to pozwolić to wcale bym do tej pracy nie szła. A jeszcze niani nie mamy... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Oli ja znalazlam taką tabelke w necie
http://www.ptd.republika.pl/strony/karmienie.html

Fajnie, ze dostaliscie takie superanckie prezenty. 🙂

Patrysiu-My tez tak jak Wy robilismy przyjecie w restauracji, ale bylo jakos 22 osoby i tez w ostatni dzien pobyty w PL. 😉 A na ile dokladnie jedziecie do PL?

Ja tez odkladam ciuszki Lenki i chyba pozniej wystawie je na allegro, bo to przeciez wszystko nowe ciuszki, bo na nastepne dziecko nie mają co czekac, bo dopiero za 8-10 lat planujemy i to braciszka jak sie uda. :P W prawdzie to moha siostra i szwagierka zaoferowaly sie, ze przyjma te ciuszki i inne rzeczy, ale tak Szwagierka mowi, ze narazie dzieci nie planuje, a moja siostra chce bardzi coreczke, ale na razie nie ma z kim jej miec :P Wiec po co mam trzymac te ciuszki. 😉

Dzis tez swieci u Nas sloneczko i chyba tak jak wczoraj pojde pobyczyc sie z Lenką na trawce. 😉 Bardzo fajnie sie wczoraj nam lezalo i w takim slicznym miejscu. 🙂

Milego dzionka kochane!!! 🙂

Oklask dla Patrysi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu moj brat zmarl 2 lata temu mial 26 lat i strasznie za nim tesknie bo mialam tylko go 😞

kupilam tosi jabluszko napisane jest ze po 4 mc a wy chyba wczesniej dawalyscie ?? tosia 25 skonczy 4 mc wiec jeszcze troche i nie wiem czy jej dac czy czekac 🙂

patrysiu impreza napewno sie uda a przeciez nie o prezenty chodzi , nie zawsze finanse pozwalaja niestety na to , ale naj wazniejsze ze bedzie ochrzczona 🙂 to jej pierwszy sakrament wielkie swieto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- kochana nasza świeża mężatko- nie miałam okazji złożyć Wam życzeń przed sobotą bo wywieźli mnie na wiochę bez netu ale myślałam o Was 🙂 Wszystkiego najlepszego od nas na nowej drodze życia :* Fajnie że przyjęcie sie udało- opłaciły sie wszystkie trudy przygotowań!!

beti- mam nadzieje ze czujesz sie juz dobrze 🙂 Uwazaj na siebie bo jak czytałam o tym wypadku to az zimno mi sie zrobiło 😞

Patrysiu- dzielna jestes ze walczysz dalej i karmisz JUleczke 🙂
Jusmarkl- daj znac jak oczko Kevinka i ta jego wysypka

Tusienka- kupiłam Biance taka sama dzinsowa sukienke z Hello Kitty ale troszke jeszcze za duza. W H&M jest rzeczywiscie mnostwo słodkich rzeczy. Dla chłopców jest Tygrysek z Kubusia Puchatka którego uwielbiam 🙂:P

A my dalej jeździmy po lekarzach- niestety- Bianka ma anemie (bardzo niska hemoglobina), skazę białkową i jeszcze jej wyrkyli bakterie w moczu 😞 Normalnie jestem taka zła na to wszystko ale przeciez to nie moja wina. Musimy jej dawac żelazo codziennie i pewnie dzis jeszcze przepisze jakies antybiotyki na te bakterie 😞 Lekarz nas tylko pocieszył że Mała dlatego straciła apetyt i po żelazie bedzie jadła lepiej wiec i waga jej sie unormuje- to jedyna dobra wiadomość.
Poza tym Bianka juz sie przewraca na bok sama i chce ciagle siadac, jest taka silna, mówie Wam 🤪 Ona ma zaledwie 3 miesiaca dopiero!!!!!

Buzki dla Was!
Patrysia szykujesz sie juz do wyjazdu??A na ile jedziesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko dzieki za zyczenia

rany biedna bianeczka 😞 wspolczuje i trzymam kciuki ze szybko sie z tego wykaraska buziak dla niej my tez mamy skierowanie na badanie krwi czy tosia nie ma anemi

ja wlasnie wrocilam z przychodni tosia ma katar i kaszel dostala syrop i sol do noska i jakas masc 😞 bidulka wszystko jej w klatce piersiowej harczy poza tym mnie tez cos w gardle drapie musze zaplikowac sobie jakies leki zeby sie nie rozlozyc 😞

patrysiu a do jakiego miasta jedziesz do polski ?? moze do wawy hihihi fajnie by bylo ehhhhh ale pewnie ty w inne regiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli niestety nie do Warszawy.. 😞 Najpierw jedziemy na Slask bo ja jestem z Rudy Slaskiej a po tygodniu nad morze Lukasz mieszka niedaleko Gdyni.Poznalismy sie w Londynie dlatego jestesmy z roznych miast,baaaaaaaaaardzo roznych.Slazaczka i Kaszub ale sie dobralismy hihih 😉 Jeszcze raz bardzo mi przykro z powodu brata,jezu taki mlody chlopak.
A Tosia mam nadzieje szybciutko wydobrzeje.
11.o9 w piatek wyjezdzamy a wracamy 28.09.Nasz wyjazd bedzie podzielony na dwa miasta czyli dodatkowe zamieszanie.
Ruda Rybko fajnie ze zajrzalas znowu do nas.Biedna Bianeczka,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i szybciutko z tego wyjdzie.Widzisz ty masz to samo w Irlandi co ja,nikt nie kontroluje dziecka tak jak w Polsce,mam wrazenie ze maja ta gleboko w d...Juz tak bylo jak bylam w ciazy.Polski gin powiedzial ze ciaza jest powaznie zagrozona i dostalam nawet hormony na podtrzymanie a dla angoli wszystko bylo ok, i jeszez byli zdziwieni co tez polscy lekarze wygaduja!!!Jak bede w Polsce tez pojde do pediatry.
Tusienko dziekuje Kochana za Oklask.Pozniaj masz odemnie ale dopiero za pare godzinek.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - pytałaś mnie od ilu miesięcy jest ten fotelik o kupiłam, a więc "3+". Jeśli chodzi o dokarmianie to ja Juleczce daję codziennie coś do zjedzenia a 4 miesiące kończy dopiero w sobotę. Ogólnie wcina wszystko co jej się da oprócz kaszki bananowej. :laugh:

Ruda Rybko - fajnie że się odzywasz. Brakuje Ciebie tutaj. Mam nadzieję, że Bianka szybko wróci do formy. Oklask dla Ciebie i Bianeczki.

Asiula - ja też wracam niedłguo do pracy. Dokładnie wracam 2 stycznia. Strasznie żałuję, że muszę wrócić do pracy ale żyjamey w takich a nie innych czasach, a pieniążki są bardzo potrzebne.

My jutro idziemy do szczepienia. 😞 😞 😞
Zmykam bo Julka się budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze sie nic nie stanie jak podacie jakies papki swoim maluszką. Jak moja siostra rodzila dzieci to sie podawolo od 3 mc i nic im nie bylo, wiec czemu teraz ma byc? TYmbardziej jak mowisz Patrysiu, ze bedziesz robila na swoim mleczku.

Ja dziś kupila Lence hustawke-skoczka takiego tygryska, ale ma Lencia radoche. 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tygrysek-ca6f50f102b5ece650e05f871b7750ad.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia - widzisz ja wracam do pracy jeszcze w październiku więc to już naprawdę niedługo 😞

Ruda Rybko - dobrze że wybraliście się tu do pediatry, przynajmniej wiesz w jakim kierunku działać żeby wszystko było OK. Będzie dobrze 😘 dla Bianeczki

Pewnie że nic się nie stanie Patrysiu nie to miałam na myśli 😮

Ja też już zamierzam wprowadzać i jestem jak najbardziej za :-)

Tusieńko nie za mała Lenka na taką huśtaweczkę ?? Ale główkę to już bardzo dobrze trzyma widzę 😘 dla niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejjjjjjjjjjjjjjju,Julka zasnela a ja padam z nog!!!
Dzisiaj caly dzien pralam,Julki rzeczy, nasze jasne,ciemne,kolory,pokrowiec z fotelika,zabawki o rety!!!Wypralam 5 pralek,teraz czeka mnie prasowanie,mam taaaaaaaaka kupe pranska do poprasowania z ostatnieg prania.A jutro jeszcze tyle rzezcy do zalatwienia!!!!
Asiula kochana wiem ze nie mialas na mysli ze jedzonko moze zaszkodzic,tylko ze wszedzie pisza ze od 6 miesiaca a to przeciez nic takiego jak damy wczesniej no nie? :P
Faktycznie musisz wczesnie wrocic do pracy i chyba nie jestes zadowolona bidulko,kazda z nas chcialaby jak najdluzej dogladac swojego maluszka 😞
Dzisiej to by bylo juz na tyle ide sie zabierac za ta sterte pranska bleeeeeee!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!!!
Nie mogę spać. Wstałam razem z mężem przed 5. Idziemy dzisiaj do szczepienia i bardzo się denerwuję. 😞 Po ostatnim szczepieniu Julka tak się darła (bo nie można tego nazwać płaczem) po południu a ja nie mogłam jej uspokoić. Już jej obiecałam, że w rekompensacie za cierpienie dostanie coś fajnego od mamusi do ubrania :P

Patrysiu oklask dla Ciebie za wytrwałość w prasowaniu.

Tusienko - od którego miesiąca można używać tego skoczka. Widać, że Lenka bardzo zadowolona.

Asiula - naprawdę szybko wracasz do pracy. Ale takie czasy...

Wczoraj byliśmy u teściów. Teściowa jak zwykle tylko by Julke całowała i wciąż mówiła: "powiedz coś do babci, no powiedz". A Julka nic. Ona lubi jak się ją jakoś zabawi. Za każdym razem jak od nich idziemy robi się z niej taka gaduła (ale to jak wsiądziemy do samochodu). Moja teściowa mówi, że to nasza wina bo jakbyśmy częściej przychodzili to ona u nich czułaby się jak u siebie (a i tak jesteśmy 1 na tydzień, czasami 2). A to jest nieprawda. Nawet u moich rodziców zachowuje się inaczej. Ale nie otym chciałam pisać. Mąż jej wczoraj powiedział, że jak chce tak całować i tylić Julkę to ma zmyć makijać (zawsze jest bardzo mocno wymalowana) bo jak ja ostatno miałam mocniejszy makijaż i przytuliłam mała to wyszła jej jakaś wysypka. A ona spojrzała na mnie i powiedziała, że ona używa ekstra kosmetyków i małej nic nie będzie. A Bartek stwierdził, że go to nie obchodzi czy są ekstra czy nie i ma zmyć makijaż bo to jest dziecko i mimo wszystko ma delikatną cerę. Ale miała minę :P :P Pierwszy raz synek jej się tak postawił. A ja w końcu poczułam, że mąż jest ze mną.
Ale się rozpisałam
A Julka śpi i śpi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu maz zachowal sie super jak prawdziwy facet hihihi 🙂 oklask dla niego ode mnie 🙂:laugh:

ja jestem chora slowa z siebie nie moge wydusic do tosienki sie nie zblizam i smutno mi jak slysze jak gaworzy a ja ani z nia pogadac ani wziasc na raczki zeby jej nie zarazic mam tylko nadzieje ze szybko przejdzie 😞 przy tym czuje sie koszmarnie wszystko mnie boli 😞

patrysiu szkoda ze nie blizej mnie hihihihihi jestes dzielna ja nie cierpie prasowac wszystko inne moge robic ale prasowac nie lubie a tez mam cala sterte i chyba wezme z ciebie przyklad i uprasuje 🙂

ruda rybko wracaj hihihihihi

beti jak ty sie czujesz ????

asiula wspolczuje wracac tak szybko do pracy napewno bedzie tobie trudno rozstac sie z franiem nastepny oklask dla was !! 🙂

jusmarki nc nie pisze obrazila sie na nas hihihihi

tusienko wogole to zawsze mam zapytac jak ty masz na imie ?? 🤪 a czy ten tygrysek to droga sprawa ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

Tygrysek jest od 3 mc-a, takze Lenka spokojnie moze w nim sie hustac, bo jak narazie to jeszcze nie wie, ze moze skakać :P Na allegro jest duzo takich licytacjio z tym skoczkiem, a ja kupilam tu go na polskie za ok 130 zl. Lenusia bardzo zadowolona. 🙂

Wiecie co, ale sie wkurzylam. Przed chwilą wchodze na Naszą Klase i czytam wiadomość od tesciowej:
"Adnotacja do zdjecia na huśtawce, rodzicą odbija dobrobyt."

No kur.. aż mnie zatrzeslo jak to przeczytalam. Po pierwsze to Lence jak najbardziej się nalezalo, bo ma swoje pieniazki, ktore dostala na chrzciny, po drugie to po to jest dziecko, zeby sprawiac Jej radosc, a po trzecie to chyba jej zal dupe sciska, ze my mamy ten dobrobyt, a ona nie. Naprawde nie wiem co to za babsko, zamiast sie cieszyc, to jeszcze wszystko jej nie pasuje. Teraz bede taka wredna dla niej jak ona.

Oli- Ja mam na imie Marta. hehe 😉 i oklask dla Ciebie!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko ja bym zostawila ten komentarz niech wszyscy widza jaka jest 😞 moja jest podobna zrobila michalowi przy mnie awanture ze kupilismy tosi nowy drogi wozek jak u niej na strychu stoi po danielu ( po bratanku michala ) ten wozek ma 11 lat chyba jest chora ze ja bym w czyms takim wozila tosie i wogole zawsze sie czepia jak zrobimy remont czy cos kupimy to nigdy jej sie nie podoba i komentuje i tez gada ze tosia ma za duzo wszystkiego ja sie nie przejmuje robie to co uwazam za stosowne 🙂dziek za oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wczoraj przyjechala do nas michala ciotka i przywiozla tosi prezent na chrzciny bo nie zdazyla wygrawerowac bo dzien wczesniej wrocila z tunezji i dopiero wczoraj dala zloty lancuszek z serduchem otwieranym na pierwsze wloski hihihi sliczny mowie wam juz sie nie moge doczekac kiedy tosia bedzie mogla go nosic hihihihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko ludzie tak maja ze lubia docinac jak ich cos boli,mame mojego bylego chlopaka tez ciagle bolalo ze ja sie za bardzo stroje i wydaje pieniadze ale to byly moje pieniadze,na ktore ja zapracowalam tutaj w Londynie,zapieprzalam tu 2 lata ciezko w fabryce.I jesli nam sie byt poprawil to tylko dzieki naszej ciezkiej pracy,ja tez nie zaluje na nic dla Julki.Wiadomo niektore zabawki to chwyty producentow i nie warto kupowac wszystkiego ale od czasu do czasu...
Krocia brawo dla meza ze sie tak dzielnie postawil,mial racje ze kosmetyki moga uczulac lub podraznic wrazliwa skore dziecka!!!
oli bidulko mam nadzieje ze szybko ci przejdzie to chorobsko i bedziesz mogla znowu bawic sie z Tosienka!!!Biedne dziewczynki 😞
Beti jak sie czujesz???Jak tam karmienie Hani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia - normalnie mam ochotę wyściskać Twojego męża za tą postawę. BRAWO !!!! Ale Ty to zrób za nas 🙃

Oli - kup maseczkę w aptece i bez problemu będziesz mogła do Tosi gadać, tylko może się na początku na Ciebie dziwnie przyglądać :-) Zdrowiej szybko, bo szkoda życia na choroby :P Na przegnanie choroby oklask :-)

Tusieńko no kobieta nie mogła wytrzymać NIESTETY. Ale nie przejmuj się takimi duperelami, naprawdę niewarto psuć sobie nerwów dla takich głupich tekstów 🙃

Ruda Rybka znowu może na wsi bez komputera 🤪

Ja też mam stertę prasowania z poprzedniego prania, bo tak jak oli nie cierpię prasować i prasowanie czeka na moją wenę twórczą, a dzisiaj znowu robię gigantyczne pranie. O matko ile tego się zbiera z czteroosobowej rodziny 🤪

Uwierzcie dziewczyny że jestem rozdwojona co do mojej pracy, z jednej strony już bym chciała wrócić do pracy (jestem na zwolnieniu od końca grudnia 2008r., a z drugiej strony chyba będę ryczeć przez tydzień że zostawiam takiego malucha. " 😜opiiieeeeprzone" (przepraszam za wyrażenie, ale krew mnie zalewa jak sobie pomyślę) polskie przepisy nie pozwalają tak naprawdę odchować maleństwa, bo jakby nie urlop wypoczynkowy to musiałabym wrócić pod koniec września, czyli maluch ma 5 m-cy. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...