Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beti ja byłam właśnie w czwartek i w piątek w solarium, niestety za drugim razem się zjarałam i teraz swędzi mi skóra, pewnie zejdzie ... za długo bo na 7min. poszłam, a wystarczyło 5min. ostatni raz byłam na solarium przed naszym weselem czyli 9 lat temu, a teraz chciałam zaszaleć no to zaszalałam i dupsko spaliłam ...
Oklask dla Kroci a raczej Julci za drugi ząbek ... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Krocia-A jak Julce e tym foteliku? Zainteresowana jest?

Beti-Ja jak karmilam piersia to nie chodzilam na solarium, czytalam, ze nie mozna. ale teraz chodze okolo raz na tydzien, tymbardziej ze mam solarium pod domem, nawet przez ulice nie musze przechodzic. :P

Dobranoc, ja sie juz klade, Lenka dzisiaj szybko padla i ja tez jstem dzis padnieta, bo bylysmy dzis na dluuuugim spacerku. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc!!!!!
Dzisiaj tylko wpadam na chwileczke bo Lukasz ma wolne i musielismy zalatwic duzo spraw.Jeeeeeju ale dzisiaj kupilam super rzeczy dla Julki,palak do fotelika samochodowego co gra i swieci,materacyk do fotelika,pokrowiec na pas z biedroneczka,mate na szybe ojojo,ksiazeczke i wogole,ale jestem nakrecona przez te zakupy....
Jak zrobie zdjecia to wam wstawie...
Oli bardzo sie ciesze ze dobrze sie bawilas....czekamy na zdjecia i wieeeecej relacji...
A wczoraj Juleczce nie dalam tej marchewki bo Lukasz wrocil i bylo za pozno i nie chcialam na noc jej tego dawac 😞
A co do solarium to czytalam ze mozna jesli sie karmi piersia tylko trzeba zaslaniac sutki,a jedyny problem moze byc taki ze skora bedzie swedziec bo piersi sa naciagniete, wieksze i skora na nich sucha a po sloncu czy solarium moze jeszcze bardziej swedziec.Ale wiadomo ze czasami roznie mowia czy pisza,mysle ze jesli asiula zaslonilas piersi a napewno tak zrobilas to nie ma problemu.
Ale z solarium jest inny problem bo ostatnio trabia ze jest bardzo niezdrowe...osobiscie nie chodze.I zaluje,,,, 😞
A marchewke podam jutro,bo kupilam jej tez sliczna miseczke i lyzeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

a my znowu walczymy bo nowe lozko kupilismy znaczy antresole i teraz jest montowana znowu wszedzie sajgon rany , ale juz blizej konca jak dalej 🙂

dziewczyny moja tosia teraz nie wiele spi w ciagu dnia wczoraj spala raz 40 min i 2 razy po 20 min przez caly dzien szok 🤪

krociu a od ilu jest ten fotelik bo ja tez chce kupic tosi taki 🙂 bo jest bajerancki hihihi :P

patrysiu to widze ze latalysmy oby dwie wczoraj po sklepach

beti jak sie czujesz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. Ja zaraz ide do pediatry , bo malemu pokazaly sie jakies czerwone plamki na calutkim ciele i nie wiem co to moze byc. Strasznie sie tym martwie. No i na dodatek te oczko , o ktorym wczesniej juz pisalam , przemywalam solo fizjologiczna i rumiankiem i nadal nic. Dzisiaj rano musialam malemu przemyc oczo , bo go otworzyc nie umial tak mu sie skleilo.
Ja znowu mam gosci ... tym razem kolezanka z mezem i ich roczna coreczka , takze jest wesolo 🙂 Zostana tutaj dopoki nie znajda sobie mieszkania , bo on przyjechal tu do pracy.
Caluski dla Julci za zabka 🙂
Beti ja wiem jak to jest jak sie nie moze wziasc dziecka na rece samej. Mialam tak przez jakis tydzien po porodzie w domu. Plakalam nawet , ze go nie moge sama wziasc i przytulic. Bolalo mnie okropnie w piersi i jak tylko cos dzwiglam to zaraz mi wypadalo z rak z bolu , dlatego z malym nie ryzykowalam 😞 Lekarka mi mowila wtedy , ze to od wysilku. Byc moze po kilku dniach ci przejdzie.
Ladny ten fotelik , ale ja jednak sie na niego nie zdecyduje , jest duzy , a na dlugo tez dziecku nie sluzy . lada moment beda nam raczkowac hihi.
Ja nie wiem jak z solarium , ale na plazy sie opalalam jak jeszcze karmilam.
U nas sie juz ochlodzilo , juz nie ma takich upalow , koniec lata i malutkiego wreszcie moge ubierac w te slodziutkie pajacyki hehe.
Oklask dla asiuli_c 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Do nas tez maja przyjechac znajomi na jakis czas, bo kolega kiedys tu pracowal, ale wrocil do PL dla dziewczyny, urodzilo im sie dziecko i chca przyjechac do Danii, na poczatku mają mieszkac z nami dopoki nie znajda sobie mieszkania. Mają synka, ktory ma 9 mies takze tez bedzie wesolo. hihi :P

No ja tez wlasnie zastanawialam sie nad tym fotelikiem, ale tak jak jusmarkl pomyslalam, ze dlugo on Lence sluzyc nie bedzie i kupie jej skoczka to bedzie miala radooche. 😉

No wlasnie Beti jak sie czujesz? Oklask dzis dla Ciebie. 😘

Krocia-widzialam, ze licytujesz jedna z sukieneczek. Super, bo są naprawde sliczne. 🙂

Moja Lenka ostatnio spi 12 godz w nocy. ;o Wczoraj jak padla o 20 to dopiero o 8 sie obudzila, teraz znowu spi. :P

Milego dzionka kochane!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
jest ciezko jak nie mozna trzymac dziecka i przytulac 😞

mi juz jest lepiej chociaz dalej boli ale juz trzymam hanie na rekach chociaz troszke inaczej niz zawsze, wczoraj jak wieczorem ja wzielam to po paru minutach od razu spala tak mocno nie zlapala, przytulila sie i zasnela

a z solarium to bym nie poszla ale przed weselem chcialabym isc zeby nie byc taka blada :P zaslonie piersi i zobaczymy co bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki,mam coraz mniej czasu dla siebie.Juleczka tak malo spi i coraz czesciej sie budzi w nocy.Wczoraj na wieczor odciagnelam mleczko,ogrzalam po goraca woda i dosypalam 2 lyzki kleiku ryzowego,(120ml.)Myslam ze Julka dluzej pospi ale i tak sie obudzila po3 godzinkach 😞 A marchewki nie chciala...bardzo sie denerwowala...Moze jeszcze zaczekam z tym.
Beti ciesze sie ze juz czujesz sie lepiej oby jak najszybciej wszystko minelo...
Krociu sliczny fotelik ale ja juz wyczerpalam limit na zakupy do Julki.:P
Jusmarkl i Tusienka fajnie ze pomagacie znajomym!!!To naprawde duzo jak ma sie gdzies zamieszkac na poczatku jak przyjezdza sie do innego kraju.Ja musialam liczyc tylko na siebie po przyjezdzie do Londynu.
PS.Bylam dzisiaj wazy Julke,mala wazy juz 7300 🤪 Moja mala klucha!
Ja daje oklaski Rudej Rybce bo mino ze jej nie mam teraz z nami pamietam o niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti no ja wlasnie tez sie zastanawiam ,pytalam dzisiaj polozna czy dac jej juz cos jesc jesli ona jest chyba glodna a ona "Nie .Od 6 tego miesiaca," Kurde ja to chyba na stale musialabym sobie mala przymontowac do cycka byloby prosciej:laugh:
A do tego Julka zamienia sie w mala marude i daje mi popalic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszlam tylko napisac, ze znalazlam na allegro taką kurteczke jak ma Lenusia, a wiem, ze byly chetne by ją kupić. 🙂
Na innych aukcjach sa tez inne rozmiary.

http://allegro.pl/item736396715_h_m_2009_futerko_jesienne_hello_kitty_68_cm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti jeśli chodzi o to solarium to nie zaszkodzi to ani dziecku ani mleku zawartym w piersiach, chodzi tylko o delikatną skórę na piersiach która może ulec poparzeniu jeśli się przesadzi albo nie osłoni piersi ... Także spokojnie możesz pójść przed ślubem :-)

Dziewczyny podobno dzieci karmione piersią budzą się częściej niż te karmione mlekiem modyfikowanym i z tego co piszecie to faktycznie tak jest ... Mój Franek też w nocy raz prześpi 5-7 godzin, ale przeważnie budzi się co 3-4 godzinki 😠 a my chodzimy jak neptyczki w dzień bo niewyspane w nocy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest prawda, ze dzieci karmione butelką spia duzej. Lenka jak byla na piesi spala w nocy ok 7-8 godz, a teraz spi od 10 do 12.
Przed chwilą zrobilam Lence 130 ml mleka tak jak zawsze, zjadla wszystko o jeszcze jej dorobilam jej jeszcze 100 ml bylam pewna, ze zje z 20 i nie bedzie chciala a zjadla 80 ;o;o czyli razem 210, pobila swoj rekord. 😁

Lenusia sie zrobila taka krzykaczka, ciagle wrzeszczy, ale nie ze placze tylko tak gaworzy skwiercząc, dziwie sie, ze ją gardelko nie boli. :P

Oklask dla Rudej Rybki, bo tak jak mowila Patrysia rowniez o niej nie zapomnialam, niech wraca do nas szybciutko. 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja daje oklask zawsze tej ktora jest pode mna hehe. Piszecie , ze dajecie Rudej Rybce bo o niej nie zapomnialyscie , oz wy... jak ja bylam na wczasach to po powrocie mialam tyle samo oklaskow co przed. hehe nie no zartuje Ruda Rybka naprawde zasluguje tutaj najbardziej z nas wszystkich.
Super ta kurteczka , az pomyslalam , ze szkoda , ze moja corcia juz taka duza.
Bylam u pediatry z ta wysypka i powiedziala mi , ze jest jakis wirus , i ze od kilku dni jej masa ludzi pzychodzi z ta wysypka , ale wszystkim dzieciom schodzi samo po 3 dniach , nie swedzi to ani nic , wiec nie ma sie czym martwic . Dostalam krople z antybiotykiem na ropiejace oczko.
Dzisiaj caly dzien chodzilam ze znajomymi , zeby pomoc im szukac mieszkania. Nie mialabym sumienia nie pomoc komus tymbardziej jak to jest malzenstwo z malutkim dzieckiem.
W przypadku mojego synka nie potwierdza sie teoria , ze spi dluzej na mleku modyfikowanym , bo moj maly w dzien punktualnie co 3 godzinki i w nocy punktualnie co 4.
Patrysia24 polozna ma racje , bo jesli dzidzia jest tylko na piersi to inne jedzonko dopiero po 6 miesiacu. Ale moze sprobuj na noc jej dac modyfikowane?? Caly dzien i noc a piersi , a przed snem modyfikowane. Moze dluzej pospi , kto wie.
Oklask dla Tusienki i dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl ja nie zapomnialm o Tobie jak bylas na wakacjach i tez ci dalam oklasaka mimo ze cie nie bylo.I daje Ci go teraz tak w rekompensacie 😉 Wiem ze dzieci na cycusiu dopiero o 6 miesiaca mozna podawac stale pokarmy i do tego czasu mleko mamy wystarcza.Ja narazie bede dodawac odrobinke kleiku ryzowego do mojego odciagnietego mleczka zeby je troszke zagestnic i bardziej sycilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju ale jestem zakrecona i pisze na raty.
Jusmarkl dobrze ze to nic powaznego u Kevinka.Jak slysze takie cos to zawsze sie zastanawiam ile tego swinstwa krazy w powietrzu,jakies wirusy i inne.Ani czlowiek nigdy nie wie co to za paskudztwo 😠 A oczko po tych kropelkach powinno sie ladnie wyleczyc.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Patrysiu , mnie tez to wkurza - wyjdziesz z dzieckiem na spacer i z wiatrem dostanie czegos wrr. Dojdzie kiedys do tego , ze bedziemy chodzic wszyscy w kaftanach tak jak to widac w filmach o przyszlosci.
Zapomnialam poprosic o zwazenie malego :/ a wizyta kontrolna dopiero za 8 dni , eh nie wytrzymam z ciekawosci hehe , jutro jak nie zapomne to pojde do apteki zwazyc Kevinka.

... Dzieki Patrysia haha , ale jak tak w zartach sobie o tych oklaskach 😉

I zamowilam sobie wizyte i gin. mam na 22 wrzesnia , ide poprosic o recepte na tabletki antykoncepcyjne ... jak tam z wasza antykoncepcja?
Ja wybieram tabletki dlatego , ze dzieki nim nabiera sie troche ciala , dzieci wiecej juz nie planuje , chociaz nie moge byc pewna , ze za 5 lat nie zapragne znowu miec kolejnego hihi 🙂 Oj teraz ide juz spac , bo wczesniej szlam , ale jeszcze synus zglodnial i musialam wstac mleczko zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

na dzien dobry oklask dla jusmarki 🙂

moja tosia przesypia 12 h w nocy za to w dzien ostatnio spala malo a wczoraj jakby wrocila do normy spi tak 1-2 wiec moge w tym czasie cos porobic spokojnie , wczoraj posprzatalam w koncu porzadnie dom jeszcze zostalo mi poprasowac i spakowac tosi za male ciuchy , a wy co robicie z za malymi ciuszkami ja chyba zrobie komplet z tego od 0-3 mc i wystawie i za ta kase kupie cos tosi bo nie mam po co tego trzymac nawet jakbym chciala miec babla jeszcze to raczej sie nie zdecyduje ale nie bede sie zarzekac hihihi ale to beda znowu pewnie nowosci w sklepach 🙂

jusmarki ja tabletek nie moge dlatego ze moj brat zmarl na zakrzepice i nie wolno mi przyjmowac zadnych chormonow , dla mojego bezpieczenstwa wiec pozostaja nam tylko prezerwatywy niestety haha glupio sie pisze slowo prezerwatywa 🙂:P :laugh:


powiem wam co moja tosia dostala na chrzciny oczywiscie kase , supr lezaczek z fisher price zlote kolczyki , zawieszke na lancuszek wiara , nadzieja , milosc tez zlota , filizanke , hustawke taka na stelazu w domu , rozne kompleciki ciuszkow tylko na 80 to jeszcze troche nim to ubierze posciel i kocyk to od mojej babci zawsze praktyczne prezenty babcia robi hihihihihihi ale sliczna posciel i kocyk z napisem moj kochany kocurek haha i jeszcze dostala tego srebrnego smoczka i srebrna lyzeczke wszystko wygrawerowane z godzina i data urodzenia waga i cm i imieniem fajna pamiatka 🙂ale sie rozpisalam hihihi

milego dnia ja sie biore do pracy bo pozniej mam zebranie u odzi w szkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...