Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha oli niewiem od czego tak mam 😞 witamin nie biore zadnych bo karmie i lekarz mowil ze tez wszystkiego nie moge 😞

ach dzisiaj to sie tak poklocilam z mezem ze nic mi sie niechce, poprostu caly dzien przeplakalam 😞 Hania chyba to tez odczówa bo taka spokojniutka jest i ciagle spi 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti nie martw się, grunt to dobrze się pogodzić :-) a kłótnie między mężem i żoną zawsze będą, ale najważniejsze to umieć je potem załagodzić - trzymam kciuki i oklask dla Ciebie :-)

Tusieńko to rzeczywiście super że tak się zawzięłaś :-) ja jeszcze nie mogę, bo dopiero w listopadzie do ortopedy to jak mi pozwoli ćwiczyć od razu idę na aerobik bo dziewczyny już się upominają o mnie :-)

jusmarkl ten komplet iglo jest naprawdę słodki, szkoda że już kupiłam Frankowi kombinezon 🙃

Wiecie co wczoraj pojechałam na 6 godz do Radomia na jazdy, mąż został z małym i trochę się martwiłam że tyle godzin mnie nie będzie. Ale niepotrzebnie, małemu posmakowały jabłuszka z marcheweczką - dzięki Ruda Rybko za pomysł bo ta marchewka słodka chyba cuda czyni - zjadł jedną butlę mojego odciągniętego mleczka i pół słoiczka deserku a jak przyjechałam poprawił cysiem i SUPER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - zareagowałaś pewnie jak każda z nas by zareagowała, w końcu dzieci swoich bronimy jak lwice :-) :P Pamiętam jak Michalinka miała 2 latka a byliśmy nad jeziorem, siedzieliśmy sobie na ławce a mała biegała do jeziora, tylko od tej ławki był chodnik, wydzielona ścieżka rowerowa a potem trawnik i jezioro. Mała biegła do nas a ja z daleka widzę rozpędzone stado gówniarzy na rowerach i krzyczę Michalinka STÓJ, a ona jeszcze szybciej do nas i jeden z nich ją potrącił, krzyczałam tak że chyba nad całym jeziorem było słychać, ale poleciałam do małej bo zdarła skórę koło kostki, a mój mąż chciał pobiec za tym gówniarzem ale wysypały mu się pieniądze z kieszeni i się zakręcił i wrócił a tamci uciekli i jeszcze darli ryja że to ścieżka rowerowa i niech mała uważa (no krew się we mnie gotowała i na nich i na męża że zamiast łapać pieniądze z kieszeni nie dorwał tego gnoja i nie sklepał mu tego ryja 😠 ). Także to nie tylko murzyni tacy są, chociaż może są agresywni, wszędzie znajdą się takie PASOŻYTY które uprzykrzają normalnym ludziom życie :-) 🤪

Krociu u mnie SUDOCREM stosuję codziennie żeby nie odparzyć pupy, a jak coś się pojawi to wtedy BEPANTHEN na odparzenia, sudocrem nie jest na odparzenia tylko przeciw, więc jak już są krostki to nie pomaga :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Tez sie ciesze, ze az tak sie zawzielam, normalnie sama siebie nie poznaje. :P Wstaje rano i pierwsze co robie to cwicze, bo wtedy spalam najwiecej tluszczy. Ciesze sie, ze chce osiagnac swoj cel, bo nigdy nie bylam stanowcza i zawsze odpuszczalam sobie po paru dniach, a teraz powiedzialam sobie NIE, bede na diecie do poki nie schudne tyle ile musze. 🙂

My wczoraj pojechalismy na wioske do znajomych, Maz wypil pare drinkow, posmialismy sie, ja nawet potanczylam z Lenusią i wrocilismy do domku. 🙂 A dzis jedziemy do Ebeltoft na wycieczke, bo jest tam ZOO&Safari, wiec musie byc tam fajnie. 🙂

Milej niedzieli kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc asiula czesc tusienka
widze ze jestesmy we trzy 🙂

czesc dziewczyny , a my sie wyspalismy mimo ze tosia ma katar w nocy sie nie budzila i wstalismy dopiero o 9 🙂

asiula dla ciebie oklask za ta jazde 🙂 6 h wytrzymala jestes

asiula jak ty ten sudocrem zmywasz frankowi z pupci , on tak ciezko schodzi , super masz facetow w domku poradzili sobie , ja tez teraz pierwszy raz zostawie tosie z tata na caly dzien , bo jade 1 listopada na cmentarz do brata w zeszlym roku nie bylam bo ciaza , i jeszcze zagrozona nie chcialam ryzykowac a teraz jade do brata , a tosi nie wezme bo to 200 km od warszawy i bede stac z 2 h na cmentarzu wiec ona jest za mala , ale mysle ze sobie poradza , wyjade to pewnie jeszcze bedzie spala wroce to juz tez bedzie spala , bo jak juz jade to do taty wpadne do babci do ciotki wiadomo , chociaz to mnie cieszy ze zobacze sie z nimi i sie nagadam 🙂 bo na cmentarzu to wiadomo brata dopiero 2,5 roku nie ma z nami , wiec zawsze sa lzy i chyba to nie ma znaczenia ile go juz nie ma , a lzy beda 😞

dobra o smutkach sie tu rozpisalam nie ma co

tez wam zycze dobrej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry dzieweczynki!
JA tylko na chwilke bo Lukasz wczesniej wraca z pracy a jutro to mnie wogole nie bedzie bo ma wolne 😞
Tusienko super ze spedzacie razem czas z mezem,moze dlatego jest to jakis lek na Twoja samotnosc.Ja czasami jak cos porobimy z Lukaszem razem tez czuje sie lepiej ale to jest bardzo rzadko bo on strasznie duzo pracuje.On juz tez mysli nad zmiana pracy bo czasami kilka dni Julki nie widzi,rano jak idzie do pracy ona spi i wieczorem jak wraca to samo...
A co do diety to ja zaczynam o tym twardo myslec.Chce sie zapisac na silownie.Jak zaplace kasiore to bede miala motywacje zeby tam chodzic!
Oli jeszcze raz wspolczuje z powodu smierci brata...Masz racje ze zawsze beda lzy...mimo ze czas goji rany.Moj ojciec nie zyje juz 3 lata i zrobil nam z mama duzo zlego w zyciu a zawsze jek jade na cmentarz to placze...
A Wy,to byl taki mlody chlopak,to naprawde straszne... 😞 😞 😞
Asiula dokladnie tak samo bym zareagowala i niestety na tym swiecie sa mozna zawsze znalez jakis debili!!!A co to zostawiania dziecka to super ze sobie poradzili i niech troche maz pozna jak to byc sam na sam z Malym.
Beti ja mysle ze masz tak jak ja ostatnio,mnie tez lapia straszne doly,nie wiem czy to zmeczenie,czy serio jaks deprecha ale jestem taka zolza,ostatnio nawet warczalam na moja mame i jej faceta co mi sie nigdy nie zdazylo a o Lukaszu to juz nie wspomne,co do niego dzwonie to sie klocimy i to ja zaczynam te wszystkie klotnie!A co najgorsze niby czuje sie potem podle ale troszke mi lzej...
Jusmarkl widzialam tipsiki na Nk,sliczne...
Ja nosilam przez 2 lata i strasznie je uwielbialam,a po za tym nie moglam przestac ich nosic bo za kazdym razem jak je zciaglam to moje paznokcie wygladaly masakrycznie,byly zniszczone i cieniutkie.Dopiero jak zaczelam pracowac w jednej bardzo dobrej restauracji tam nie wolno bylo miec tipsow wiec zmuszona bylam zciagnac i od tamtego czasu nie nosze.ale teraz bym sobie nie zrobila,bala bym sie ze zadrapne Mala.Swoje mam krotkie a jeszcze czasem gdzies ja tak zadre bo ona tak sie wierci ze szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu no to do wtorku :-) masz rację z tym wspólnie spędzanym czasem ... A tak jesteśmy BOJOWE a co? Czasami na ulicy ja coś skomentuję a mój mąż weź chcesz oberwać po co się odzywasz? Ale ja to taka jestem że znieczulica mnie nie dotknęła i jak komuś się dzieje krzywda to reaguję. Ostatnio pogoniłam chłopaczków co w 5 na jednego się rzucili, więc mowię do nich że jak chcą to niech ze mną zaczną i zobaczymy czy takie cwaniaczki (:laugh 🙂 mądrale ....
A co do tipsów to ja w pracy ciągle przed komputerem i kosmetyczka mi odradziła, a do dziecka też bym się bała bo i takimi krótkimi czasami zadrapnę któreś i potem płacz. Ale jusmarkl masz świetne :-) Skoro dobrze się z nimi czujesz to SPOCZKO :P

Och ale zebrało się na wspominki ... ale ten czas taki jest w końcu niedługo 1 listopada. Oli rzeczywiście jak umiera młody człowiek to naprawdę długo jest żal i ból... Mój ojciec nie żyje już 13 lat a ja ciągle się zastanawiam jakby to było jakby żył i też mi się łezka oczach kręci jak jesteśmy na cmentarzu 😞
No to cieszcie się z mężem Oli szczególnie jeśli Twój wkład był taki duży to ocena na pół :-)

Spadam w końcu ubrać się bo w piżamie jeszcze łażę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz wrocilismy z wycieczki 🙂) ale suuuper bylo, mowie Wam dziewczyny, ja to chyba sie cieszylam bardziej od dzieci hehe 😉 chyba dlatego, ze w koncu cos innego niz siedzenia w domu. 🙂 Nie ma to jak wyszalec sie wsrod zwierzakow, a zwierzaki byly fajne, nawet karmilam trawą wielbłąda hehe. 🙂 Teraz Mezus mi obiecal ze co niedziele bedziemy gdzies sobie jezdzic o ile nie bedzie mial pilnej roboty.
A Lenusia wszystko przespała i nic nie widziala, ale kiedys jeszcze tam pojedziemy, jak juz bedzie rozumiala co to jest. 🙂

Beti-Dobrze, ze chociaz Twoj Maz sobie przemyslal, przeprosil i przyszedl z kwiatkami, bo nie kazdy potrafi przyznac sie do winy i przeprosic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milo ze pamietasz ... co u nas 🙂 synek rosnie jak na drozdzach ma juz 2 dolne 1 jak mial 4 miesiace to mu wyrosly. wazy juz 7kg a urodzila sie taki malutki 2600 goni soich rowiesnikow glodomorek maly je co bite 2 h . starsza coreka go uwielbia on zreszta tez reaguje na nia usmiechem albo piskiem bo czasem ma ja dosc... coreczka jak sie martwilam nie jest zazdrosna wrecz czasem go nawet popilnuje gdy robie obiad a maly siedzi w foteliku to i pic mu da i cmoka wcisnie 🙂 a co tam u was wasze pociechy maja juz zabki? ile waza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow czesc marlena tak nas opuscic nie ladnie hihihi:P :P :P :P


toska wazy 7400 zebow brak 🙂:laugh: :laugh:

ty lepiej opowiadaj co u ciebie , kurde to twoj maly ma niezle menu 🤪 🤪 moja tylko zupki deserki i kaszki 🙂

beti dla odmioany ja dzis poklucilam sie z mezem 😞 i napewno mnie nie przeprosi tak jak twoj maz to zrobil a uwazam ze powinnien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...