Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. 🙂

Co do uszek, to kazdy ma swoje zdanie i swoje racje, ja tez mam przebite uszy od kad bylam niemowlakiem i nie musialam miec przebijanych drugi raz. To chyba zalezy od uszek, bo jednym sie papra, drugim nie, a jeszcze inni nie mogą miec wcale kolczykow. Mi tez kosmetyczka powiedziala, ze czym wczesniej tym lepiej. ale to jest sprawa indywidualna i kazdy ma prawo miec swoje zdanie. 🙂 Ja sie ciesze, ze przebilam Lenusi uszka, mam to juz za sobą, Lenka wyglada w nich uroczo i bedzie wygladala jeszcze ladniej jak jej zmienie na te, ktore dostała od mojej mamy. 🙂

Jusmarkl-Wspolczuje takiej klutni. Byl czas, ze ja tez klucilam sie o to z Mezem, mial pretensje do mnie o to, ze sie nie kochamy. Bolalo mnie to, ze nie potrafi zrozumiec, ze nie mam ochoty i jestem zmeczona, bo przeciez ja sobie nie leze caly dzien i nic nie robie, tylko mam caly dom na glowie i musze zajmowac sie Lenką. ale teraz juz jest ok. 🙂 I mam nadzieje, ze u Was tez sie wszystko ulozy w tej sprawie.

Ruda Rybko-Moj Mezus akurat taki nie jest, jak sie zajmuje Lenką to potrafi przy tym jeszcze cos zrobic, akurat co do tego to nie mam do niego zarzutow. ale denerwuje mnie to, ze jest balaganiarzem, nic nie posprzata po sobie, tam gdzie zje, nabrudzi, cos polozy to juz tego nie posprzata. 😠

Oli-Fajnie, ze Twoja Tosienka spi cała noc, moja Lenka tak samo. Spi od ok 21 do 9. I tez sama zasypia w lozeczku ze smoczkiem i pieluszka. 🙂 Ah te nasze kochane spioszki. 🙂

A ja sie wczoraj dowiedzialam, ze zmarla moja ciocia. 😞 Wiedzialam, ze miala wylew, ale nie myslalam, ze jest az tak zle. 😞 Nawet nie mozemy pojechac na pogrzeb, bo dopiero co wrocilismy z Polski i nie ma szans zeby szew puscil Dominika. 😞

U Nas tak wieje, ze szok i to taki zimny wiatr, az sie nie chce wyjsc z domu, ale tez sie nie chce w domu kiscic i musze isc kupic Mezowi czapke, bo mnie o to poprosil. Ja ubiore plaszczyk co nosilam zeszla zimą, bo w jesiennym jest mi zimno. Bede musiala sobie kupic cieplutką kurtke, bo cos czuje ze w tym plaszczyku co mam, tą zimą w nim zamarzne. Z resztą i tak potrzebuje cieplej kurtki, bo chyba po swietach jedziemy w gory ze znajomymi i wrocimy po sylwestrze. 🙂


Lece myc gary poki Lenka spi, bo mam cala sterte garow, bo wczoraj juz nie mialam sily ich myc i jeszcze prasowania mam cała kupe. ;/

Milego dzionka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
A ja jestem dzis w szoku- moja Bianeczka spała dzis całą noc- od 21 do 8 rano 🤪 Potem sie mąz przyznał ze jej zrobił takie mleko gęste że dlatego sie nie obudziła 🙂 Wiec jest na nią sposób :evil: he he hehe

Ech, no tacy sa własnie faceci- jak nie spia z telewizorem to sie domagają seksu 😞 Ja tez bym zwariowała jakbym miała teraz zajśc w ciążę. Miałabym depresję z dnia na dzień. WYdaje mi sie ze nie dałabym rady a mam koleżanke która tak wpadła własnie jak pisała jusmarkl- juz w pierwszym cyklu porodzie. Ale biedna ryczała i ciężko jej było- teraz ma fajnie- rok róznicy miedzy chłopcami- biegają i bawią sie razem- ale poczatki to były straszne- nie raz słyszałam jak krzyczała ze złości na cały budynek...

hihihi- oli- prawidziwy prezes z Tosienki 🙂 Moja Bianka pierwszy dzień siedziała chetnie w krzesełku, wczoraj juz był krzyk (ale wczoraj to w ogóle była porażkowaty dzień). Wczoraj sie jeszcze zezłościła moja księżniczka bo wyprałam jej obicie z jej ukochanego leżaczka i kładłam ją na kocach na podłodze i takie miała spazmy ze złości ze szok 🤢
Aha, i z kubka znowu juz pic nie umie- widzicie, tak podejrzewałam że to jednorazowy jej wybryk ze potrafi sama pic z kubka. A butelke tez sobie juz przytrzymuje. W ogóle jak widzi butelke to az sie trzesie o otwiera buźkę jak rybka :laugh:

Ja bym chciała przebic Biance uszka ale mąz sie nie zgadza. Poczekamy a i tak to zrobię :P:P

Dziewczyny ja załozyłam profil na n-k. Dajcie linki to sie dodamy do znajomych 🙂

chciałam jeszcze napisac ze trzy razy podalismy Biance zwykłe mleko ostatnio i nic jej nie wyskoczyło! Chyba sie wsciekne jak sie okaze ze wcale nie ma tej skazy białkowej a my takie cyrki mielismy zeby zdobyc to mleko w POlsce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja tez chcialam przebic Julce uszka ale Wlasnie Lukasz sie nie zgodzil.On wogole lubi wszystko zgodne z natura,nie lubi makijazu,farbowanych wlosow,bizuteri itp. (To nie wiem co on robi ze mna???Bo ja sie duzo maluje,farbuje moja peruke i nie dam sie przegadac !)
A co do prania to ja Ci nie powiem,pytalam mamy ale sie usmialysmy bo ona mowi ze ona to prala we Frani,albo gotowala na piecu.Mysle ze tak jak Oli wspominala ze rozpuscic lyzke w cieplej wodzie i wtedy dopiero prac.
Najlepiej Oli odpowie Ci na to pytanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,
dzisiaj na szczescie Hania jest spokojniejsza niz wczoraj, w ogole budzila mi sie w nocy i plakala niewiadomo czemu 😞

jusmarkl
aj te chłopy wszyscy tacy sami, ja tez czesto sie klucilam szczegolnie w pierwszych miesiacach po urodzeniu, tylko jedno im w głowie. Ale bez zabezpieczenia nigdy bym sie nie odwazyla nawet jak karmie piersia i jeszcze nie mam okresu...
Nie przejmuj sie bedzie dobrze, jak mi nerwy puscily to czasem tez juz mało brakowało zebym go uderzyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wy sie nie lamcie , ja pamietam jak odzie urodzilam i ten nawal pracy wszystkiego szok tez nie raz mialam dosc , teraz mam dwa razy wiecej roboty przy nich dwoch i jeszcze michu z tym azs nie moze nic jesc w sensie zadnego pieczywa , wiec sniadanie i kolacja na cieplo albo jakies salatki a to wszystko pracochlonne tak jak dzis na kolacje michowi serowy kotlet pieczone ziemniak z czosnkiem i koperkiem i surowka , ja czasami nie wiem w co rece wlozyc a wiekszosc dnia to przy garach , ale zawsze sobie mowie ze dzis jest ciezko tosia mala odzia do szkoly to lekcje trzeba odrabiac pilnowac zeby sie pouczyla i jeszcze obowiazki domowe , wierzcie dziewczyny nie jest tak zle to co macie teraz , trzeba tylko sobie powtarzac ze to wszystko minie i jeszcze bedzie wam tego brakowalo

a teraz z innej beczki wyglupialismy sie z michem jak zawsze wieczorem :laugh: w prawy sierpowy lewy posladkowy tak na to mowimy 🙃 😁 bijemy sie poduszkami laskotamy itp zawsze to rozladowanie hihihi ale lezala sluchawka od stacjonarnego na lozku i ostatni numer byl tesciowej bo dzwonila wczesniej jak sie wyglupialismy to ktores nie chcacy wlaczylo no i sobie posluchali tych jekow pewnie pomysleli ze sie ......... 🤪 🤪 :laugh: :laugh: :laugh: bo jak im puszczamy sygnmal to zawsze oddzwaniaja a dzis nie oddzwonili 🙃 :laugh:

ruda rybko nie ma za co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łehehheheeeeeeeeehehe 😁 😁 😁 no to nieźle oli- ja tez bym sobie jedno pomyślała :P 😉 Ciekawe jak bedziecie sie teraz gęsto tłumaczyc 🤪

No, ja czesto mysle ze nasze mamy to miały jazdę bez trzymanki- nawet Patrysia wspominała że jej mama gotowała pieluchy czy ubranka w garach- moja mama robiła tak samo plus ona miała taką sytuację rodzinna że ja na jej miejscu to bym chyba zawisła pierwszego lepszego dnia 😞 Nie wiem jak ona to przeżyła- ja kilka lat, mój brat- noworodek wrzeszczący, mama w obcym miejscu bo ojciec ja zabrał do innego mieszkania żeby kłotni nie było z moja babcią. Ojciec pracował po 16 godzin na dobę wiec mama była sama- jak mi to opowiadała to dopiero teraz widzę i podziwiam ją że dała radę ☺️

Nie wiem co sie dzieje Biance, dziewczyny, czy ją bolą juz dziąsła czy to po szczepionce ale jest taka maruda paskudna od wczoraj ze boje sie z nia wyjsc na dwór bo jak nie spi to płacze 😞 Juz nie wiem co robic zeby ja uspokajać. Zauwazyłam ze jak nie lubiła smoczka tak teraz zawzięcie go mamla i żuje wiec moze rzeczywiscie coś ja tam boli w buzi??? No i namietnie gryzie własne ręce i moje tez jak sa w jej zasięgu.

rany ja ostatnio prasowałam tak duzo ze myslałam ze sie rozpłynę od tego gorąca- ale co z tego- i tak zostało mi pół kosza do prasowania a dzis juz nowe pranie zrobiłam wiec szok.

Ja pierdzielę, oli, Twój Michu to ma strasznie. A on nie ma celiakii- tej choroby co sie nie przyswaja glutenu- bo piszesz ze on nawet pieczywa nie moze...?

ech, my juz z Remikiem tak dawno sie nie wyglupialismy bo jego wiecznie w domu nie ma- odkad awansował to szlag mnie trafia, ciagle ktos dzwoni albo on zaraz musi jechac cos przypilnowac lub zrobic 😠 Jeszcze mi dzis oświadczył ze w sobote jedzie do pracy a miał byc w domu- normalnie ryczec sie chce ze złości. Nie mam chwili dla siebie- tyle rzeczy widze w sklepach- chetnie bym cos kupiła to nawet nie mam jak przymierzyc bo wózków do przymierzalni nie wpuszczają 😞

A jak tam asiula i jusmarkl??

ALe sie wyżaliłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli swietnie , ja bym padla ze smiechu jakbym stanela z mama twarza w twarz na Twoim miejscu haha.
Ladne zdjecie kochana.
Ruda Rybko dokladnie to samo co moj Kevinek. Tez pochlania raczki , desperacko wszystko gryzie , a smoczek to by najchetniej caly polknal , ciagle go wyjmuje i wklada na zmiane. Slini sie tak , ze wiecznie ma mokry kaftanik.
Teraz jest na dodatek przeziebiony. Ma taki straszny katar , ze sie budzi w nocy bo nie umi oddychac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli,ale jaja!!!Nie martw sie wszytko sie wyjasni!
A tak po za tym ja nie narzekam na nawal obowiazkow tylko na brak czasu dla siebie i ze jestem uzalezniona od innych!!!Ja zawsze bylam bardzo samodzielna i nie nawidze jak jestem na czyjejs lasce.Ja wszytsko chce robic sama,nawet wkurzam sie ze jak teraz mala spi tak malo ze nie moge sie isc wykapac bo nie chce prosic mamy o popilnowanie,chce sama ugotowac isc na spacer a w dodatku jak Ci dziecko pije co 2 lub 1,5 godziny to szok.Co nawet jesli wprowadze jej na poczatek jeden staly posilek to o ile to sie moze zmienic???Ja nie jestem leniem smierdzacym ktoremu teraz jest zle bo ma troche obowiazkow ale to wszytsko tak przekrecilo moje zycie ze nie moge sie odnalezc.I brak mi kontaktu z innymi ludzmi.Czuje sie jak w jakims pieprzonym Big Brotherze,na okraglo tylko dom,dom,dom i te same twarze.A okolica,moze spokojna ale wszyedzie daleko.Do sklepu autobusem musze jechac!!A boje sie z mala jezdzic busem ze wzgledu na tych wszystkich brudasow!!!U nas murzyn normalnie odchrzaknie i splunie na ziemie w autobusie!!!A rurki w autobusie czasem strach zlapac!Dlatego tez nawet jak cos potrzebuje ze sklepu musze sie prosic faceta mojej mamy zeby jak pojedzie samochodem czy mi kupi.Szlak mnie trafia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kochane, ale musiałam nadrobić 8 stron, a teraz mały już się obudził jak zaczęłam pisać, ale tak szybko może Wam streszczę ...

Byliśmy wczoraj na szczepieniu - niestety nie zaszczepiliśmy, bo mały 2x zieloną kupę zrobił a wczoraj wysypało go na całym ciele, więc musimy zrobić analizę moczu i może za ok.2 tygodnie :-) Franek waży 7.600 🙃 szczerze mówiąc myślałam że więcej bo 1kg przybył przez 2 m-ce, ale pani dr nic nie mówiła :-)

Patrysiu wiem jak to jest - tak samo miałam z Michalinką, mieszkałam u teściów na zadupiu gdzie żadnych znajomych, spacery po jednej ulicy w jedną i w drugą stronę ... Ale będzie OK 😘 dla Ciebie oklask na pociechę i zrozumienie.

Co do prania, prasowania i sprzątania... cholera ja to nie mogę się wyrobić i jak mąż przychodzi to ja wtedy sprzątam i takie tam, nie wiem czy ja jakaś pierdoła jestem, ale czasu mi braknie w jednej dobie :-) A moja mama to już chyba wszystkich przebija, bo 11 dzieci wychować, a pamiętam że w domku zawsze był błysk, wszystko czyściutkie, poprasowane, a pralnię w bloku mieliśmy i też wszystko w kotłach gotowała, a potem we Frani, potem płukanie w 2 wannach ... SZOK normalnie że tak ogarniała cały ten bajzel a ja taka ŁAJZA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu to Ty pisałaś o tej przerwie ?? Dzięki kochana, wiem o tym i już wzięłam zaświadczenie wczoraj od pediatry że karmię i będę wychodziła wcześniej godzinkę, żeby Michalinkę z przedszkola odebrać :-)

Ja wczoraj mówiłam pani dr że mały marudny, płacze w nocy, w dzień marudzi, a ona - ale przecież on taki grzeczny jak na przekór żeby pokazać że rodzice plotą jakieś bzdury :-) A mówiłam że mały nie chce nic oprócz cyca, a ona żeby mu zupkę zacząć dawać, nie deserki (bo na zieloną kupkę nie) nie kaszkę a ZUPKĘ, jak mnie nie będzie to będzie musiał i tyle :-)

Ruda Rybko - moja chrześnica, córka mojej siostry jest chora na celiakię, normalnie lipa bo te produkty bezglutenowe są tu bardzo drogie, np. paczka delicji kosztuje 8zł!!!!! Ale to dieta na całe życie, przerąbane 😞

Oli rzeczywiście niezłe jaja - ale ja to bym podeszła z humorem do tego i też się śmiała ... bo przecież śmiech wszystko rozładuje, nawet napięcie z takiego powodu :-)

Kurczę a co do seksu ... Matko dziewczyny ja to bez tego żyć mogę, naprawdę, a jak człowiek zmęczony to myśli tylko o tym żeby się przespać i wypocząć przed następnym dniem, a mój mąż tak jak wszyscy podejrzewam tu obecnych żon ?! Np. wczoraj przyjechał z meczu po 3 nad ranem i też mu się zachciało ... nie rozumie słowa NIE, ale wiecie jak to jest jak się przytula, całuje ... no to ochota się znajduje, to nic że na rzęsach się chodzi następnego dnia .... 🙃 Ja od lat stosunek przerywany i jak dotąd nic się nie wydarzyło :-)

Ale się rozpisałam ...:P narazie spadam bo mały nawalił w pampersa coś śmierdzącego 🤪 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko ja też znalazłam Cię na NK i dodałam do znajomych :-)

Mi też się wydaje że Frankowi cysio już nie wystarcza, tylko muszę coś wykombinować co mu podawać do jedzonka, chyba wypróbujemy wszystkie słoiczki ... a połowa pewnie pójdzie do kosza 😠 tylko żeby mu coś posmakowało :-)

U nas znowu pada śnieg, już to ze środy prawie zniknęło, a teraz znowu ...

A wczoraj kupiłam Frankowi kombinezon, poleciałam na otwarcie Tesco i mu kupiłam bo przy takiej temperaturze nie miałam go w co ubrać. Jak zrobię zdjęcie to dodam do albumu w Picasso :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂
ja dzis wczesnie rano (dla mnie to wczesnie) bo Bianka nie dała mi pospac, wygłupiała sie, rozwalila karuzelę w łózeczku a teraz, panienka, wielce zmęczona, znowu sie zdrzemnęła a ja juz nie mogę 🤪

asiula- u nas do tej pory połowa sloiczków idzie do kosza. Najgorsze ze mi czasami tez one nie smakują bo deserki to zjadam (chociaz teraz to juz jej nic słodkiego nie daję żeby jadła tez inne rzeczy). Dałam jej raz szpinak z ziemniakami Bobo Vity- ja lubie szpinak ale Mała krzywiła sie strasznie. Marchewke juz zjada bo jak jej podałam jakies zupki i inne warzywka to polubiła marchewke za jej słodkawy smak :P

Ja tez mam wrażenie ze nie daje rady w ciągu dnia i zawsze kłade sie spac zdenerwowana że jeszcze to trzeba wyczyścic przed przyjazdem teściów, a nie wstawiłam prania, a w szafie tyle rzeczy do prasowania. Normalnie nie wiem co ja robie całymi dniami ze i tak nic zrobic nie moge!! Kilka dni temu po 23 szorowałam na kolanach podłoge w kuchni bo mi sie kafle nie podobały (fugi były brudne)- nie mialam czasu jak to zrobic w ciagu dnia kiedy Bianka była aktywna!
Mi pomoze na pewno teściowa z prasowaniem czy gotowaniem wiec duzo mi odejdzie ale ja wracam dziewczyny do pracy na całe dnie- jak wyjde o 7 rano tak o 6 wieczorem wrócę wiec trudno zebym jeszcze miala siły robic cokolwiek innego. Boze, ja za 2 tygodnie juz wracam 😞 😞 😞

asiula- jak Małej nie podchodziło jedzenie ze słoiczków - co zdarza sie do tej pory- to ja jej mieszałam odrobinę z mlekiem i wtedy lepiej jadła. Moze i Ty spróbuj Franiowi tak zamieszac kilka razy i jakos pójdzie??
Ja przygotowuje sie do robienia zapasów marchewki i ziemniaków do zamrażarki dla Bianki w pojemniczkach na lód żeby później robic jakies proste zupki dla niej. Łatwiej tez bedzie mamie męża cos jej upichcić raz dziennie.

jusmarkl- współczuje Kevinkowi 😞 Bianka miała tez taki katar paskudny ale jakis czas temu. W nocy bardzo jej pomagała sól morska w sprayu i, niestety, czyszczenie nosa. Przebudzala sie wtedy całkowicie ale to był jedyny sposób zeby normalnie oddychała. A teraz to juz sa fajne krople dla niemowląt od 3 m-ca życia i bardzo pomagają- szczególnie na noc.

Patrysia- obrzydliwe! Jakbym cos takiego zobaczyla jak Murzyn pluje w autobusie to tez bym zmykała!! 🤢 🤢 Irlandczycy bardzo Murzynów nie lubią bo 80% z nich siedzi na zasiłkach, ma socjalne mieszkania i tylko trzepią dziecko za dzieckiem. Mnie wkurw... jak ide w sklepie a oni całą rodziną biegają, drą mordy- normalnie jakaś szarańcza!!!! Mężowi kazali w biurze wyrzucać CV Murzynów jeżeli takie dostanie. Powiedzieli że ich nie chcą zatrudniać. Oni sa bardzo problemowi- jak sie im czegos odmówi np. urlopu to zaraz biegną do jakichs organizacji i oskarżają pracodawców o rasizm!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula- u mnie dzis w nocy było podobnie. Maz wrócił o 24, zasnal przed tv i obudził sie dopiero w nocy jak robiłam mleko dla Małej. Wykąpał sie i przyszedł do łózka i chyba miał ochote na seks "na śpiocha"- takie tam myzianie na dobry początek ale udawałam ze spie. Troche sie obraziłam ze tak późno przychodzi i jeszcze przed tv siedzi!! Żeby jeszcze cos tam było do oglądania a w irlandzkiej tv to puszczają wyścigi krów i owiec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! 🙂

My dzis z Lenką sobie pospałyśmy, dzisiaj Lenka obudzila troche wczesniej niz zwykle, bo troche przed 8, a zazwyczaj budzi sie kolo 9, ale zjadla mleczko i spala do 10:30. Normalnie szok co to za spioszek. 🤪

Ruda Rybko-Wspolczuje Ci, ze musisz isc do pracy i zostawic Bianeczke. Jak ja bym miala isc teraz do pracy i zostawić Lenke to nie wiem co to by bylo. Ale dobrze, ze chociaz Tesciowa Ci pomoze z Bianką, a nie ktoś obcy.

Patrysiu-Murzyni są okropni, fuuu jak tak mozna. ;/ I doskonale Cie rozumiem, ze czujesz sie samotnie, bo ja tez to przechodzilam, bo ja tez tu siedze sama calymi dniami, tylko z Lenusią. Ale mi juz ta zalamka minela, ze jestem tu taka sama, juz sie chyba przyzwyczailam... Trzymaj sie kochana, wszystko bedzie dobrze ! 😘

Oli-Ale numer hehe, to sobie pomysleli 😁

A ja Lenusi gotuje zupki, najbardziej lubi z ziemniaczka i marchewki albo sama marchewke na slodko, a zupkami ze sloiczkow mi pluje i niepotrzebnie kupilismy ich troche w PL, bo ona zje troszke i reszte trzeba wyrzucić. Je tylko jakies deserki i wczoraj mi ladnie zjadla puure ryzowe z marchewka i groszkiem.

Milego dzionka ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

ja sie z tego smieje nawt jakbysmy to robili to w koncu jestes tylko ludzmi hahahaha ale zwale z tego mam

ja wstalam dzis rano zrobilam odzi sniadanie wyszykowalam ja do szkoly michu ja zaprowadzil nakarmilam bubusia i poszlam z bubusiem polezec u nas wyrku i zasnelysmy wstalysmy dopiero o 11:20 🤪 i teraz wszystko na warjackich papierach a pierwsze co wolna chwilka bo tosia w lezaczku to do was :laugh: :P

jusmarki wspolczuje ucaluj kevinka 🙂

dziewczyny no wlasnie to tak jest , ja ciebie patrysiu rozumiem i nie mowie ze ktos jest len , chodzilo mi wlasnie o to takie ograniczenie ze czlowiekowi na wszystko brakuje czasu i mi tez go brakuje a wieczorem to padam na pysk normalnie .


tusienko to nasze spiochy tosia wczoraj spala od wieczora do 9:45 a poza tym widze maja tez i inne te same upodobania , tosia tez najbardziej lubi zestaw marchewka ziemniak i to pure z marchewka i groszkiem zajadala tez smacznie 🙂

asiula tobie to dopiero sie zacznie lece bo dzis ladna pogoda i chce umyc okna

do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...