Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Poszukalam troche tych krzeselek i wybralam najfajniejsze , takie miedzy ktorymi wybieralabym teraz ja gdybym miala kupowac. Zobaczcie.

http://allegro.pl/item765816366_krzeselko_chicco_polly_magic_starlette_model_2010.html

http://www.smartbay.pl/g19/c262/553937,jane_krzeselko_terra.html

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=212&products_id=1379&%3CosCsid%3E

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=212&products_id=730&%3CosCsid%3E

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?cPath=212&products_id=956&%3CosCsid%3E

http://www.allegro.pl/item724399758_fisher_price_krzeselko_do_karmienia_zabawka_nowe.html

http://www.allegro.pl/item735432295_krzeselko_2w1_bambi_model_2009_6_kolorow_ekids.html -to jest w miare tanie i ladne no i rozklada sie do stolik+krzeslo.

Dziewczyny z zagranicy jak nie ma u Was czego to zamowcie sobie z internetu. Ja tak robie , pisze do sprzedawcy czy wysle mi do Hiszpanii i ile policzy za przesylke i zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jusmarkl-Super sa te kompleciki 🙂 Mam pytanko, jak zamawiasz cos na allegro to wysylają Ci do Hiszpani? Jak tak, to duzo placisz za przesylke?

A wiecie co.. ze mnie taka gapa. Jak bylismy w PL to bylismy w Szczecinie na zakupach i kupilismy Lence kombinezon na zime na rozmiar 68. Lenka jeszcze nosi ciuszki na 62, na 68 sa jeszcze na nia duze, ale nie pomyslalam, ze zanim zima minie to pewnie ona z tego wyrosnie i trzeba bedzie kupic drugi... ;/ Narazie ten co ma jest na nia duzy wiec troche na pewno go ponosi. Ale dobrze, ze kupywalam go razem z Mezem i on chcial jeszcze mniejszy kupic, wiec nie bedzie nic mowil jak powiem ze trzeba kupic nastepny. :P Troche szkoda bo w zamian moglabym kupic jej cos innego, no ale trudno.

Ruda Rybko- Moja Lenka tez sie nie chce ubierac, tzn jeszcze pampersa i ciuszki ubierze, ale jak ubieram jej czapke i kurtke to dopiero sie drze, nie wiem co to bedzie jak bede jej zakladala kominezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nadal szukam dobrej folii przeciwdeszczowej do x-landera bo tą co mam to mozna wywalic na śmieci- taka beznadziejna. Oryginalna wygląda jak z kosmosu- wstyd to zakładać a i dziecko nic nie widzi bo jest tylko malutkie oknienko!!! Tutaj w irlandii tez wiatry jak szalone, juz powoli sie zaczyna wiec folia jest w sam raz 😞 Na allegro nie kupie bo nie bede kupowac w ciemno- kazdy mnie zapewnia ze wszystkie pasuja a nieprawda. teraz mamy taką co trzeba wiązać a to duzo roboty jak zaczyna nagle padać a na dodatek na samym środku ma dziurę do wentylacji i jak pada to wszystko leci na Biankę- co za debil to wymyślił??!!!

Mysmy przed chwilą mierzyli Bianke- mierzy juz 69cm!! Szok jak szybko urosła. Ja tez wczoraj kupiłam kombinezon na 68cm i jest o wiele za duży. Jak bedzie za mały to kupie wiekszy i tyle.

Tusienka- jak zakładam czapke Biance to cała ulica słyszy jej rozpacz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny strasznie fajne te krzesełka wszystkie, ale strasznie drogie ...

jusmarkl piękne te komplety ciepłe :-)

dla Tusieńki na powitanie oklask oczywiście :-)

Ruda Rybko mój Franek też nie lubi się ubierać, ani w pampersa - ale jeszcze znośnie, gorzej body, bluzki, a o czapce i bluzach czy innych grubszych rzeczach na dwór nie mówię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko ode mnie dzisiaj drugi oklas wedruje do Ciebie na powitanie!!!
Wiecie co ale sie naogladalm tych krzeselek...ja i tak zostane przy swoim ze chce krzeselko z stoliczkiem,podobalo mi sie to a'la drzewko i to Bambi,ladne i niedrogie!!!
Zastanawiam sie ile ja bym zaplacila za przesylke takiego krzeselka???
Ruda Rybko ja Cie rozumie z ta pogoda ,u nas tez zimno i ten wilgotny,zimny wiart!!!Przeszywa na wylot!A ja jeszcze od powrotu z Polski sie nie wykurowalam i na dodatek plecy i tego cholernego okresu nie ma!!!
A co do ubierania Julka raczej spoko.Ja mam na nia sposob,wszytkie body,koszulki i itp.jak ubieram to klade ja na brzuszku.Pisalam Wam ze ona wtedy lata jak samolot wiec jest mi duzo latwiej,bo jak lezy na plecach to strasznie kopie mnie po brzuchu i moich biednych cyckach!!!
Spadam juz spac bo jestem padnieta...i jakos nie mam dzisiaj humorku 🤢
Papa Kochaniutkie.
Jeszcze raz Tusienko fajnie ze wrocilas!!!Skapnelam sie ze masz neta bo widzialam najpierw zdjecie na NK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Patrysia- mnie tez Bianka kopie po brzuchu- najgorzej było zaraz po cesarce jak mnie tam wszystko bolało i bałam sie tego dotykac a ta mała cholernica bach! bach! i po brzuchu własną matkę. Po cyckach tez dostaję nieraz bo po ciąży mam sflaczałe i mi wiszą 🤪 :laugh: :laugh: 🙃 Nic nie daje ten super krem co kupiłam a który tak był zachwalany na necie 🥴
ja nie próbowałam ubierać Bianki kładąc ją na brzuchu- w ogóle boje sie juz tak kłaść bo bardzo mi ulewa nawet 2 godziny po jedzeniu po tym pepti.

Patrysia- ja wczoraj miałam taki humor że krzyczałam na męża i wieczorem trzasnęłam drzwiami i poszłam sobie. Wróciłam po godzinie i poszłam spac bo nie chciało mi sie nawet gadać z nim.
Nie martw sie okresem- na pewno przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! 🙂

Widze, ze jestem dzis pierwsza 😉

Odrazu dziekuje za oklaski ;* Ja tez Wam daje pokolei na przywitanie 🙂 Tak sie ciesze, ze moge już do Was pisac. 🙂

Ruda Rybko- Ja przedwczoraj tez sie strasznie poklucilam z Mezem, juz mnie wkurzal od rana. Przyszedl pozno z pracy jakis obrazony na caly swiat, nie mozna sie bylo do niego odezwac, pozniej mu powiedzialam co mysle i juz wczoraj bylo ok. 🙂

U Nas tez jest taka wietrzna pogoda, nie lubie w ogole tej dunskiej pogody, bo tu zawsze wieje, az na dwor nie chce sie wychodzic. Ja jak wychodze zakladam sobie czasami opaske na uszy zeby mi nie wialo, bo potem uszy mnie bolą, a male dzieci w wozkach siedza bez czapek. Az mi dreszcze przechodza jak to widze, ale tu dzieci chyba bardziej hartuja i sa przyzwyczajone do tego, ale mimo wszystko mysle ze to przesada..

Milego dnia kochane!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Tusienko tutaj tez tak hartuja , ale calkiem na maxa. Jak widzialam nie raz dzisiatko zaledwie kilka dni moglo miec , wiec chyba swiezo po wyjsciu ze szpitala w wozku w samym pampersie , ani czapeczki ani nic ! Mimo , ze lato i wogule to uwazam , ze przesada.

Bede musiala sie rozejrzec na allegro za jakas cieplutka czapeczka dla Kevinka z wiazaniem , bo tutaj wogule dzieciom sie czapeczek nie zaklada , a w sklepach jak spytam o czapeczke taka , zeby uszka kryla to patrza jak na kosmite.

EH

Oklask dla Ciebie Tusienko , bo wczoraj nie moglam , wiec dzisiaj na przywitanie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na początek wszytkiego najlepszego dla Kevinka. :laugh:

Tusienko oklask dla Ciebie. Super, że jesteś już z nami. :laugh:

Julka dzisiaj strajkuje z jedzeniem. Wypiła jak narazie 320ml. mleka i koniec. Dzisiaj idziemy na chrzciny synka mojego brata.

Nie mam dzisiaj nastroju. Mam chandrę. Nic mi się nie chce. 😞

Znikam, bo ja tylko na chwilkę do Was zajrzałam (to jest już jak uzależnienie :P ) i idę szykować nas na imprezkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla KEVINKA 🙂 😘 😘 😘

CZESC DZIEWCZYNY
u nas juz domek wysprzatany potem goscie wppadaja .

Tosia tez kopie , ale przy ubieraniu nie marudzi na szczescie 🙂 , ona staje mi na nogach i trzyma sie sztywno szok i siada non stop juz nie chce nawet zeby ja trzymac na pol lezaco , wczoraj plywala w duzej wannie ale miala radoche 🙂

ja sie tylko zastanawiam czy to jest hartowanie , bo mi sie wydaje ze to zdecydowanie przesada , sami na taki mroz niech wyjda w golych stopach szok 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli- lubisz Elvisa?? Ja uwielbiam muzyke z tamtych lat- uważam ze sto razy lepiej kiedys spiewano niz teraz 🙂 lubie piosenki z lat 60 :P i moze dlatego jak sie upiłam to tańczyłam twista 😁 😉

A Rubika to niezbyt lubie ale ta piosenka leciała czesto na VH1 i tak mi wpadła w ucho ze spiewałam ją Biance 🙂

dziewczyny piszcie co tam u brzyduli naszej polskiej i co u dr house???!!! nie mam polskiej tv i nie wiem kiedy ten gość nam założy bo juz nie odbiera ode mnie telefonów- tak go męczę :P

dobranoc i miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ruda Rybko jesli masz emule lub inny program wymiany plikow to wpisz sobie brzydula i pobierz 🙂 Ja w sumie tak robie , w tv wogule nie ogladam , bo mnie reklamy denerwuja.

Nie chce mi sie gadac na razie na temat Brzyduli , bo mnie ostatni odcinek tak wkurzyl , ze masakra - juz nie lubie tej glupiej Izy!
.... ale sie wciagnelam :P

Jak macie ochote i lubicie takie gry to polecam , ja to zapominam o czasie , wieczorem jak zaczne kiedy uspie dzieci , nim sie obejrze juz jest nad ranem a ja ciagle gram hehe.
http://www.arena-albionu.pl/?idpartner=554729
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

ruda rybko kocham taka muzyke hihihihi warjuje wtedy z odzia i zuzka w calym domu i oczywiscie z bubusiem alewczoraj michu pojechal z tosia na zakupy a my istne szalenstwo dziewczyny odpicowane na twarzach tatuaze hihihi zmywalne oczywiscie ( mamy taki zestaw do robienia pieknych kolorowych tatuazy )i szalaly tu przy muzyce , co do rubika to tez za nim nie przepadam ale chcialam wam pokazac okolice w ktorej mieszkam 🙂 bo jak na warszawe to mieszkam w super miejscu 🙂

patrysiu ty masz super tatuaz na plecach cudo 🤪 🤪 bylam na nk i widzialam ( oczywiscie z profilu mojej mamy ) , juleczka jest sliczna dziewczynka i jakiego ma przystojnego narzeczonego hihihihihi 🙂 i chyba masz nowa fryzurke ?? znaczy kolor blon i czarny czy sie myle ??

milego dnia

jusmareczki ja tez lubie gry hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu ja chyba założe ta nasze klase bo tyle pieprzenia zeby Wasze profile pooglądać... dajcie linki!!!!

jumsarkl- ja uwielbiam gryyyyy!!!! bardzo załuje ze teraz nie mam czasu na giercowanie bo juz od liceum z bratem zabijalismy sie przy konsoli ze kiedys to tak sie opusciałam w nauce przez to ze rodziców wzywali do szkoły 😁
najbardziej lubie gry rpg- własnie takie do której przyłałas linka 🙂 moja ukochana, stara gra to Final Fantasy 8.
Teraz mam w domu 4 konsole do gier a nie mam czasu ich nawet odpalic a o graniu nawet nie mówie 😞
Czasem tylko w łózku gram w sudoku na komórce 🙂

Patrysia kiedys piała ze uwielbia Harrego Pottera- a ja lubie japońska animację i wcale sie tego nie wstydzę 🙂 Wszystkie japońskie bajeczki sa moje 😁 No i w ogóle mam świra na punkcie kultury japońskiej.

no, jusmarkl, mam Aresa do sciągania- zasysa jak szalony 🙃 :laugh: wiec pewnie i Brzydule ściągnie szybko. Mąz wczoraj zaczał ściągac polski film o nastoletnich prostytutkach "Galerianki"- widziałam urywki i jest straszny 🥴

Boziu, juz nie wiem co mam robic na te obiady 😞 Mąz znowu zażyczył sobie spaghetti- juz nie moge na to patrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! 🙂

My zrobilismy sobie wycieczke rodzinna i wybylismy sobie na pol dnia 🙂

Ja tez mam problemy z obiadami, nie mam pomyslow juz co moge zrobic, cos takiego innego.. Tymbardziej, ze jestem na diecie i gotuje tylko dla Meza, a dla mnie tylko warzywka gotowane. Teraz troche sobie poluzowalam pare dni i jadlam razem z Mezem, ale juz mi przybylo spowrotem na wadze wiec spowrotem wracam na diete. 🙂

Ruda Rybko- Mozesz sobie poczytac co u Brzyduli na tej stronce
http://brzydula.plejada.pl/
Albo tak jak mowi Jusmarkl mozesz sobie sciagnac. 🙂
Dobrze, ze ja mam polską tv, bo naczej bym chyba zwariowala. Kiedys kazali nam sciagnac antene, bo tu nie mozna miec satelity i nie mielismy dluzszy czas tv, ale teraz powiesilismy sobie ją na balkonie. 😉

A moja Lenusia sie troche zakatarzyla i meczy sie bidulka. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...