Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny za zyczenia

krocia
ja tez sie zawsze boje o hanie bo jak ja gdzies poloze to taka ruchliwa jest, mam nadzieje ze z julka wszystko ok

ja tez bede musiala sie wybrac do dentysty bo juz dlugo nie bylam 😞 i tez bola mnie zeby 😞
dzisiaj musze isc do lekarza bo bardzo boli mnie gardlo no i mam katar 😞 nawet niewiem co moge brac z lekow jak karmie piersia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti - na gardło do ssania tymianek i podbiał, ew. do psikania tantum verde, na katar nie bardzo coś jest ... ew. jak dostaniesz antybiotyk to taki który zawiera amoksycyklinę, ona w najmniejszym stopniu przenika do pokarmu, ja czoraj dostałam AMOKSIKLAV 2x dziennie, na to cholerne zapalenie układu moczowego 😲 i do dentysty marsz jak się tylko wykurujesz :-)

oli - conajmniej 80 a nawet 86 skłonna bym była, tak kupowałam przy Miśce :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Julką wszystko ok. Zachowuje się normalnie. Śmieje się, chce żeby sie z nią bawić. A teraz śpi. Ostatnio spała od 7:55 do 8.20. A teraz zasnęła jakieś 20 minut temu. Więc normalnie.
Ostatnio nie mogę jej zostawić samej nawet na minutę. Od razu płacze. Od kilku dni tak mam. Nawet siuku muszę robić szybko. Chyba ma jakieś dni mamusiowe :P

Ja też myślałam, że rozmiar 74 wystarczy. Ale teraz sobie pomyślałam, że Julka już nosi niektóre rzeczy na 74. ☺️

Zastanawiam się czy znowu nie zalożyć gondoli.Jest okropnie na dworze. Ale nie wiem czy Julka znowu nie będzie mi beczeć. Dzisiaj jest tylko 10 stopni i troszkę zachmurzone niebo. Chciałam z nią wyjść chociaż na godzinę, ale nie wiem. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyznam sie wam ze ja tez myslalam o 74 ale asiula jak nic ma racje 🙂

rybko ja bylam przed chwilka w sklepie po pieczywo tu i tam jest obok ten lumpek moich znajomych ( juz wam kiedys wspominalam ) i weszlam do nich na chwilke patrze a tam wisi pajac swiety mikolaj i renifer , oczywiscie motherac mikolaj niestety o 3-6 mc wiec na swieta na toske by byl za maly a renifer od 6 -9 mc wiec go wzielam i juz upralam , jest swietny jak tylko wyschnie to go uprasuje ubiore tosi i wstawie zdjecie a naj lepsze jest to ze kosztowal 8 zl 🤪 🤪 i podobno jeszcze ma na zapleczu i ma je w jakis tam dzien wywiesic ja ktoras chce moge tam zagladac lub poprosic zeby mi odlozyl jak bedzie mial , tylko nie wiem jaki jest was stosunek do ciuchow z drugiej reki 🙃 ale widzialam na forum ze bardzo duzo ludzi chodzi do lumpkow ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny
jusmarkl- musimy isc razem do dentysty- mnie od kilku dni pobolewa jedna strona szczeki i az sie boje myslec co sie tam dzieje w srodku bo patrzylam i ząbki mam jak perełki- wszystkie wyleczyłam w ciąży bez znieczulenia zeby nie cierpiec teraz a mimo to cos sie jednak stało 😞 Jezu, jaka ze mnie ofiara, w Polsce miałam isc do swojego przystojniaka (dentysta) i nie poszłam bo mi sie nie chciało 🤢

Krociu, dobrze że Julka swietnie sie czuje. Ja tez tak sadze jak asiula że nasze dzieci to wcale nie sa takie delikatne i kruche jak by sie zdawało 🙂 Mnie ostatnio koleżanka rozbroiła mówiąc że nie weźmie Bianki pionowo bo jej kręgosłup złamie 🤪 Ryczałam ze smiechu a Bianka ryczała bo chciała na pionowo a nie jak leżeć jak naleśnik 😁
Moja Bianka jeszcze nawet stóp nie łapie ale dochodzi juz do kolan, szarpie rajstopy i spodnie ja ma na sobie. Tez juz sie nie moge doczekac az zacznie gryźć własne stopy!!!

oli- to świetnie ze udało Ci sie cos fajnego upolować! I to za 8 zł!! 🤪 szok! Dałaś stronke na angielską mothercare gdzie jest o wiele wiecej rzeczy dla dzieci ale na pewno u nas sa te dynie, renifery, mikołaje (jest tez pani mikołajowa) i diabełki. Ja tez mysle o diable dla Bianki bo kupiłam juz jej zesatw body z długim rekawem na halloween z pająkami i dyniami 🙂

Mi sie strasznie podobają rzeczy w Polsce dla dzieci. Ale wg mnie taniej jest u nas jeżeli chodzi o zarobki. Czasami z wyprzedaży tutaj mozna sie tak obłowić niesamowicie i to za naprawde niewielkie pieniądze. Raz kupiłam MAłej spodnie za 1 euro, potem siostra męza tez cos upatrzyła i wróciłysmy do domu z wypchanymi torbami dla Bianki.
Jak teraz byłam w Polsce to siostra męża kupiła Biance spodenki z wyprzedaży z 5-10-15 i okazało sie ostatnio że mają cos nie tak z nogawką 🤢 czyli sa wybrakowane a normalnie wisiały w dziale "SALE" bez takiej informacji ze cos z nimi nie tak.
Ech, a ja zobaczylam raz we wrocławiu przepiekny kombinezon, rzuciłam sie zeby go kupic ale cena mnie zabila- 250zł. Powiedzcie dziewczyny czy to jest normalna cena dla kombinezona czy jakas wygórowana?? Nie kupiłam a tak mi sie podobał 😞 😞 😞

Krociu, Bianka tez ostatnio jest taka płaczka jak znikam jej z pola widzenia. wszedzie musze ja brac ze sobą- susze włosy, wieszam pranie, robie cos do jedzenia. Męczące to strasznie.

Ide poobcinac jej paznokcie u nóg bo spi a rano jak gadałysmy sobie w łózku to tak rzucala nogami ze az mnie podrapała- nie wiem kiedy jej takie pazury urosły bo ostatnio ich nie miała:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko wydaje mi sie ze to drogo ja w 5-10-15 widzialam fajny kombinezon moze byc w nozkach jak spiwor a tez mozna normalnie zrobic nogawki to fajna opcja i kosztowal 99,99 zl a w motherace widzialam super kurtke za 150 zl sama kurtka plus spodnie to jakies 300 zl wychodzi ale tez tam widzialam kombinezony po 150 zl ale ten w 5-10-15 fajny i chyba go kupie 🙂 a michu wlasnie obnizyl tosce lozeczko bo przewraca sie juz na boki jakis czas i w dodatku unosi glowe z klatka mysle ze moze pod koniec mc usiadzie albo za 1,5 mc jak tylko zlapie moje rece czy micha to od razu siada , wiec uznalismy ze pora obnizyc lozeczko 🙂 ale dziwnie to wyglada 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kombinezon ja mam zamiar kupic w rozmiarze 80. 74 jeszcze ma rzeczy za duze , ale juz prawie i beda dobre , a zima trwa i trwa tym bardziej w PL. Czasem do marca trwa zima w PL , a w marcu nasze bable beda mialy juz po 10 miesiecy! Lepiej miec za duze niz za male. Pod kombinezon przeciez jeszcze sie dziecku ubranko ubiera a lepiej jak ma luzno , bo dzieci marudza jak sie czuja skrepowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a juz myslałam że Tusienka nie wróci 🙃
A Patrysi jak nie ma tak nie ma 😞

Ja widziałam tu u nas taki kombinezon ale nie taki strasznie ciepły bo u nas zimy to minus 2 stopnie wiec nie ma potrzeby. Musze jej kupic bo mam same takie ciepłe sweterki i bluzy ale jeden spacerek równa sie jedno pranie bo albo sie zaslini albo uleje- normalnie szału dostaję- tak bardzo ulewa jej sie po tym bebilonie pepti.
To ten komibinezon http://adamskids.ie/baby-girls-snowsuit-pink
a słuchajcie, a czy takiemu małemu dziecku zakłada sie juz rekawiczki? czasami u nas tak mocno wieje a Mała ma lodowate rączki i nie da rady wsadzić ja całą pod koc bo sie denerwuje. Najgorsze bo czesto tez gryzie rączki na spacerach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybka
mi tez sie podoba kombinezon 🙂

ja wlasnie wrocilam od lekarza i przepisal mi eferalgan i tabletki sinupret na katar mam nadzieje ze przejdzie

czy wasze dzieciaczki tez chca caly czas siedziec?
bo u mnie jak tylko poloze Hanie to od razu podnosi glowe i caly czas chce wszystko widziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, beti, Bianka tez robi wszystko zeby widziec ale martwi mnie troche bo bardzo sie prostuje, chce juz stac a nie siadać!!! Tak sie pręży ze nawet jak ją podnoszę z leżenia do siedzenia to nie potrafie jej zmusic zeby usiadła- jest prosta jak deska! To troche ze szybko moim zdaniem.

Aha, no to ja poszukam tutaj rekawiczek 🙂

Dziewczyny, moja Mała nie za bardzo lubi gryzaki. Uwielbia natomiast pieluszki i takie szmatki co juz pisałam. Ostatnio dorwala takiego mięciutkiego króliczka co dostała jak sie urodziła i tak go całuje, gryzie, przytula do siebie- taka jest słodka. Dzis włozyłam na palec tą silikonową szczoteczke do czyszczenia zabków i tak mi chętnie gryzła palucha że az mruczała :P A zaśliniła sie przy tym że łoj 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,poprostu nie wytrzymalam...
Dobrze ze nie usunelam profilu bo teraz bym bardzo zalowala tylko pozmienialam haslo i podalam email mamy ale jestem cwana bestia hihi.Bede tu wchodzic tylko cichaczem :P
Wiecie co??? My do teraz sie nie odzywamy... mysle ze to swinstwo z jego strony,oki ja zrobilam blad, ale w jakis sposob to naprawilam,usunelam post no i powiedzialam ze usunelam profil a on co dalej ma focha!!!Ale mniejsza o to...
Ruda Rybko oklas dla Ciebie ze caly czas pamietalas o mnie Kochana jestes!!! 😘 😘 😘
Jak znajde wiecej czasu to napisze jeszcze bo julka walnela mi wlasnie MEGA KUPE!Chyba jest w zmowie z tatusiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Patrysiu! :laugh: Super, że zaglądasz do nas. Myślałam, że już Ciebie nie będzie. A szkoda by była wielka. Oklask dla Ciebie 🙂
Tak już się z Wami zżyłam, że jak jednej nie ma to od razu robi się tutaj pusto. Zaglądaj do Nas jak tylko będziesz mogła. A tak swoją drogą to powinniście poważnie porozmawiać. Wytłumacz, że ic złego nie miałaś na myśli a czasami musisz, jak każda baba, wyrzucić z siebie to co i na sercu leży. I tak jak pisała Jusmarkl - my go nie znany więc co mu zależy.
Kiedyś pisałam, że Bartek powiedział swojej mamie, że jak chce przytulać małą to ma zmyć makijaż i że ona była zła i takiem tam i powiedziałam mu o tym i nic nie powiedział. Zresztą często siedzi przy mnie jak do Was piszę. :P

Rybko - Julka też pręzy się do wstawania. Tak jakby chciała ominąć etap siadania. Może to normalne.

A ja jadę dzisiaj do Poznania do 5-10-15 i do H&M na zakupy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki
u nas koszmar przeprowadzki :P Same kartony i torby w domu sie walają a i tak nie wszystko popakowane 🙂
Niestety od dzis (lub jutra) trace internet wiec tez mnie nie bedzie. Musimy poczkeac az nam podłączą neta w nowym mieszkaniu. Nawet tv nie bede miała przez tydzien!!!! Jak ja bede dr Housa oglądać?? 🤨 :laugh: :P
Patrysiu ja widziałam ze Ty wejdziesz i bardzo sie cieszę. Cwana bestio Ty 😁

u od 7 listopada przyjeżdzają do nas teściowie.. na 3 miesiące 🤪 🤪 🤪 🤪 Módlcie sie za mnie 🙂

miłego weekednu dla Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super PATRYSIU , ze jestes. Ciesze sie bardzo , ze nie zrezygnowalas.

Ryda Rybko trzymam kciuki za Ciebie. Teraz tesciowa bedzie u Ciebie , wiec jak na moje oko powinno byc na Twoich warunkach.

Krocia udanych zakupow! Zazdroszcze. Pochwal sie pozniej co kupilas.

Ja dr Housa nie ogladam , ale za to z niecierpliwoscia czekam na kazda brzydule i teraz albo nigdy.

Zastanawiam sie nad kupnem spiworka do wozka , co o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
ja mam spiworek w wozku (spacerowce) dostalam przy zakupie wozka, teraz jak jestem z hania na dworze to jest jej cieplutko 🙂

Patrysia
ciesze sie ze jestes z nami 🙂

ja nie ogladam tego dr hous, to chyba jakis straszny film?? bo ostatnio widzialam jak sie zaczynal to od razu wlaczylam cos innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...