Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jej Patrysiu jaka szkoda ... a nie mozesz wchodzic tylko kiedy go nie bedzie w domu , a potem czyscic historie przegladarki ?
Kiedys moj tez przeczytal jak sie na niego zalilam i sie burzyl do mnie , a ja mu na to > co ci zalezy , przeciez one cie nie znaja , a mi lzej jak sie wygadam. No i odpuscil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia no co Ty?!!
Kurde, ale sie porobiło 😞 Ja sie czasem tez boje ze mąż wejdzie na forum i przeczyta co tam o jego mamie wypisuje to mnie zlinczuje.

oli- dlaczego miałabym juz nie wchodzic na forum?? Boje sie ze jak zaczne pracowac to juz czasu nie bedzie.

Tak, oli, ja tez nie wiem jak to bedzie. Najlepsze ze tesciowa zaproponowała zeby oboje z tesciem przyjechali do nas na pare miesięcy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 To dopiero bedzie jazda- bez trzymanki :P
Mamy fajną Irlandkę która sama zaproponowała ze na 8 godzin moze sie Bianka zająć (ale u siebie w domu bo sama ma duze dzieci i musi je wyszykowac do szkoły itd.). MAz z nią pracuje wieczorami i jest naprawde w porządku ale wiecie, tu chodzi tez o pieniądze bo teściowej nie bedziemy płacic za opiekę a Irlandce tak. A u nas teraz bedzie krucho z kasą przez jakis czas bo sama przeprowadzka do nowego mieszkania to jest duzy koszt (z góry trzeba zapłacić czynsz za miesiąc plus jeszcze depozyt). A jeszcze bilety dla teściowej, potem swieta... 😞

oli- mój mąz tez chce chrzciny u w Polsce u siebie w domu wiec ja zostaje sama ze swoimi racjami. Nie chce sie z nim kłócic i obrazac bo zawsze rozmawiamy na takie tematy i mówiłam mu juz ze ja tak nie chcę a on ze dlaczego, przeciez to mniejszy koszt itd. A mi nie chodzi o koszt tylko o to ze moi rodzice sa na drugim planie i tyle. I ze wogóle moje zdanie nie bierze sie pod uwage!!! 🥴

zoltri- tak czy siak obie w tym samym czasie leżałysmy w szpitalu a za rok w tym samym dniu urządzimy roczkową imprezę 🙂 🙂

Patrysia Ty sie nie wygłupiaj. Po prostu nie rozmawiajmy juz na takie tematy i tyle. Albo przeniesmy sie na jakies inne forum.
Mój mąż często o Was pyta 🙂

a beti to chyba pojechała na miodowy miesiąc 🙂
No i ciekawe co tam u Lenki i Tusienki...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu no cos ty , moze porozmawiaj z lukaszem i wytlumacz mu to ze sie pozalilas to nie znaczy ze my cos zlego na jego temat czy jego rodziny pomyslimy bo tak nie jest , nikt z nas sam nie jest idealny a co dopiero mowic o tym zeby rodzinka byla idealna , kobietki sa takiej konstrukcji ze musza sie wyzalic , a ty patrysiu nie opuszczaj nas bo przeciez nie mozesz robic wszystkiego zeby innym bylo tylko dobrze , to co ty chcesz tez sie chyba liczy , mam nadzieje ze jednak zajrzysz do nas .

ruda rybko bo dlugo cie nie bylo i nic nie pisalas

jusmarki nie wiem czy tam przeczytalas , pytalam ciebie o te tabletki ? a twojej znajomej pomogly ??

fajnie macie zoltri i ruda rybko malenstwa zrego samego dnia 🙂

mnie po porodzie jak zawiezli do sali ( dla 2 osob ) to poznalam tam dziewczyne ewke ktora urodzila 2 h przede mna hihihi juleczka synka , cala noc nie moglysmy zasnac wiec przegadalysmy do rana , i potem caly dzien hihihi i teraz siebie odwiedzamy , bo to tak fajnie dzieci z tego samego dnia :P

tak jak napisala ruda rybka moj maz tez o was pyta mowi na to bocianowo haha:laugh: i zawsze mowi co tam w bocianowie , albo o znowu bocianowo hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku, ale się porobiło ... Swoją drogą mój kiedyś też patrzył co piszę, ale nawet między mężem a żoną powinno być troszkę tajemnicy i każdy powinien mieć też "swoje sprawy" a u mnie taką sprawą jest właśnie brzuszek. W końcu z kim i kiedy mam pogadać i wyżalić się jak do nikogo nie chodzę ?? Szkoda Patrysiu, ale jeżeli to ma uratować związek... no cóż 😘

Ruda Rybko - jeśli to jedyne wyjście z tej sytuacji to najważniejsze żebyś się nie nastawiła ANTY-TEŚCIOWA, bo wtedy nawet jak będzie dobrze to będziesz uważała że jest źle. Może akurat się sprawdzi i będzie super. Daj jej szansę, a skoro dochodzi do tego kwestia finansowa no to ...
Wiem co to znaczy jak się odsuwa jedną stronę od tych ważnych wydarzeń :-) Ale po prostu na niektóre rzeczy musimy przystawać, tzn. nie na wszystko, ale kompromis musi być :-)

Już dzisiaj mi lepiej, dzięki dziewczyny za wsparcie. A mój mąż stwierdził że i tak sobie dobrze radzę z tym wszystkim, że jeszcze w deprechę nie wpadłam (co prawda kilka razy mało brakowało...)

Dziękuję za życzonka w imieniu Franka :-) no trzeba mu coś z tej okazji kupić.

NAJ NAJ NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZONKA dla Kevinka także z okazji dnia chłopca :-) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
ojej, to dzis dzien chłopaka?? A ja nie mam prezentu dla męża 😞 I nie wiem co kupic- to jest najgorsze- zawsze mam takie wielkie problemy z nim bo on nigdy nic nie potrzebuje i nie chce :/

Całuski dla naszych chłopców- łącznie z Ethankiem oczywiście- Mały Pudzian hehehehe 😁

Staram sie nie nastawiac anty ale trudno bo widziałam jak sie Bianka teściowa zajmowała w Polsce. Stała tylko i patrzyła, ani pieluchy, ani zrobic mleka nie umiała. Pampersy ją przerażają 😞 Nic, bedziemy ja szkolic.

Tak, to prawda ze musimy sie wygadac. Mnie to czasami az nosi jak cos trzymam w sobie i to jest źle bo potem jak wybuchnę to jest nieciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry


Tak Jusmarki rodzilam w basenie byl to pierwszy porod i na dlugi okres ostatni:P:P:P:P

Mysle ze dzieki wodzie nie bylo az tak strasznie odczuwalam kazdy ruch jak sie przekrecal ...to bylo cos niesamowitego...rozmawaiaja z kobietam to zadna nie miala takiego odczucia...nikt mnie nie odtykal i zadnej szkoly rodzienie nie mialam ukonczonej wsyztsko samo przyszlo a i najwazniejsze nie nacinali mnie i jest gicio :P:P:P:P:P
polecam wode naprawde 🙂 🙂 🙂 🙂

Wszystkiego naj Dla majowych mezczyzn:P:P

ale sie przykleilam do was:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak, asiula, ja tez oglądałam Twoej zdjęcia- super! Michalinka taka śliczna i jak trzyma Frania 🙂

oli- ja nadal nie mohe oglądać Twoich zdjęc bo sie zablokowałaś i nie masz publicznych albumów tylko chyba same prywatne do których nie mam dostępu 😞

Ta moja zołza dzis tak marudzi ze jestem juz u kresu wytrzymałości. Je co godzinę, dwie i to sie tak domaga że wrzaski słychac chyba na całej ulicy. A najlepsze że je po 40-60 ml mleka i to wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko ja dodalam ciebie do ulubionych kurde to nie wiem jak to odblokowac HELP !!!!!!!!! hahaha bo ja juz taka gapa jestem to nie widzialas zdjec ze slubu ?? i chrzcin toski ?/

a my dzis bylismy na zakupach kupilismy tosi 3 czapki na zime 2 w 5-10-15 i jedna w h& mi z hello kity kombinezony zimowe jakos szalu nie robia wiec jeszcze poczekamy , odzi kupilismy buty ale jest happy ma 7 lat noge 32 hahaha a ja nosze buty 35 hihihihihihi 🤪 🤪 za 2 lata mnie doscignie a i jeszcze bubusiowi kupilismy rekawiczki jedne z polaru a drugie takie z futrem cieplutkie ehhhh a naj lepsze to ze byla promocja na rolki takie dla dzieci 2 letnich moj maz jak zobaczyl to malo sie nie okichal bo my wszyscy mamy i jezdzimy na rolkach i warjat kupil tosi sliczne bialo rozowe w kwiatki takie miniaturki hahah i teraz 2 lata beda czekaly az je zalozy 🙃 no ale juz ma i w koncu kupilam cos sobie ehh bo juz nie pamietam kiedy sobie cos kupowalam a tak kupilam sobie sukieneczke taka dzianinowa z dlugim rekawem w 5-10-15 w dziale dla nastolatek :laugh: bo moje rozmiary i wzrostem i waga pasuja :P bylo napisane na 160 to tyle mam a waze 49 kg wiec pasowala 🙃

lece spac kolorowych ............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiam polskie sklepy typu 5-10-15!!!! A najbardziej to lubie rzeczy z Coccodrillo- normalnie szukałam juz jakiegos sklepu internetowego żeby Biance zamawiac ale nie ma 😞
Jedyne co to dopiero jak pojade do Polski to nakupuję.

oli- fajne takie wspólnie zakupy 🙂 Rolki dla Tosi- no super sprawa 🙂 Ani sie nie obejrzycie a juz bedzie w nich śmigać!

kochana, ja jutro zobaczę jak to zrobic zeby Twoje albumy były publiczne a nie ukryte bo juz dzisiaj padam na ryjek- taki masakryczny dzień miałam przez ta moją dzidzię 😞 A moze jusmarkl cos pomoże albo asiula?? :whistle: 🙃

Ech, ja tez bym sobie cos kupiła ale jak ide do sklepów (czasami mam niepowtarzalną okazję) to zaraz sie denerwuje ze nic na mnie nie pasuje, ze nie ma moich rozmiarów, że to mi odstaje, a tam mi sie nie zapina 😞 A jak jeszcze ide z kimś kto mnie na chama próbuje na cos namówić (mysląc ze to przysługa) to juz zazwyczaj wychodze z pustymi rękami.

Ale mam nadzieje ze jak wróce do pracy to troche schudnę jeszcze.

No i Patrysi nie ma 😞 I Beti i Tusienki... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli , zeby udostepnic swoje albumy musisz otworzyc w komputerze program picasa i przy kazdym albumie w prawym gornym rogu przy napisie udostepnianie rozwinac strzalke i zaznaczyc "publiczne" .

Kevinek dziekuje za zyczonka i ja tez posylam buziaczki dla Franka i Ethana :*:*

zoltri fajnie , ze sie przykleilas. Zawsze bylam ciekawa czy jest duza roznica miedzy porodem w basenie a na fotelu.

asiula_c super fotki , sliczne dzieci , Franek przystojniacha a Michalinka prawdziwa ksiezniczka.

asiula_c ja juz mialam okres 13 wrzesnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny :-)

ja jak zrobiłam sobie album niepubliczny to przy tym albumie jest edycja - potem właściwości albumu i tam można zmienić tryb udostępnienia na publiczny :-)

kurczę ten okres to taki nie okres tylko plamienie jakieś, no ale zawsze :-) z Misią pamiętam po pół roku dopiero dostałam a tu tak szybko :-)

szkoda że dziewczyny się nie odzywają ... zrobiło się tu pusto :-(

my dalej walczymy z tą wstrętną wydzieliną, oklepuję małego, daję leki, ale jakoś efektów nie widzę, bidulek mój nie może sobie poradzić 😞

do tego kitowa pogoda zimno i co rusz pada deszcz a ja muszę go targać do tego przedszkola 2x dziennie, mam nadzieję że przez to nie pogorszy mu się :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

u nas dzis paskudnie leje od samego rana , pogoda masakra 😞

ruda rybko a jest u was sklep matherace dla dzieci pewnie tak , a bywasz tam ?? bo ja wczoraj bylam w nim i sa swioetne takie pajace z polarku takiego milego w ksztalcie kotka i pandy ale strasznie drogie i bylam ciekawa jakie ceny sa u was w tym sklepie moze sie orientujesz bo tu jest strasznie drogo 😞 a ciuchy sa swietne
asiula wspolczuje tych chorob

no i dziewczyny faktycznie nie zagladaja ale patrysie to mam na nk moze tam chociaz sie odezwie

milego dnia

ps dzieki za rady spróbuje pozniej to odblokowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
ja dopiero dzisiaj mialam czas na brzuszek, tyle przygotowan a tak szybko wszystko minelo 🙂
Wczoraj bylam jeszcze na zdjeciach plenerowych i troche sie przeziebilam, mam nadzieje ze sie nie rozchoruje, a Hania miala pare dni temu katarek ale po syropku co lekarz jej przepisal juz jej przechodzi 🙂
wchodzilam na brzuszka i czytalam co pisalyscie ale nie mialam czasu zeby cos napisac
pogoda dzisiaj paskudna, ale ciesze sie ze juz mam wszystko za soba i teraz juz moge sobie spokojnie odpoczywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wszystko sie udalo, pogoda byla piekna, w ogole wszystko bylo tak jak chcialam 🙂 jak bede miala zdjecia to wam, pokarze 🙂
tylko z Hania byl maly problem, zajmowala sie nia znajoma mamy, w czasie jak bylismy w kosciele miala jej dac butelke ale Hania nie chciala w ogole jesc no i przyjechala na sale z Hania prosto do mnie do cycka i jej dawalm coi trzy godziny, bylo to troche meczace szczegolnie z sukienka ale jakos bylo, na poczatku tak Hani mi bylo zal bo musiala tak plakac i byc sama z ta pania 😞 ale jak juz potem byla z nami, raz mama sie nia zajela potem tesciowa itd to juz bylo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...