Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o dzieki beti , mam nadzieje ze w koncu przejdzie
a malo tego odzia caly pokoj zarzygala sorki za okreslenie ale trzeba to nazwac doslownie rany teraz posprzatalam pranie wlaczylam szok , dali im w szkole surowa papryke bo teraz ta akcja jest warzywa w szkole no i masz ci los pierwszy dzien dostali i klops 😞 teraz zasypia bidula

dobranoc dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
łomatko, oli, lepiej idz do dentysty 😞 nie ma co sie męczyc i łykac świństw. Mi kiedys ząb sie nadłamał i byłam szczęśliwa, koleżanka dała mi gryza pączka z lukrem i lukier wszedł mi do środka- dziewczyny, normalnie wyłam z bólu przez całą droge do domu z pracy w autobusie az mi smarki leciały!!! Wzielam ojca bo tak sie bałam i na sygnale jechalismy do dentysty. Tam szmaciura taka mnie przyjęła ale od razu mi ulzyło jak sie zajęła wszystkim. Okazało sie ze ząb był do kanałowego leczenia. Prawie zwłoki juz to były a nie ząb!! 🙃 Teraz chodze do dentysty regularnie jak Tusienka- jak tylko jestem w Polsce. Tez juz wydałam tysiące na swoje uzębienie- szok jakie te nasze zęby kruche 😞
A Odzia tez sie namęczyla biedactwo 😞 Takie haftowanie to nic przyjemnego 😞 😞 😞 Ucaluj ja od nas :*
Beti- nie mam żadnego przepisu na sos seczuański- kupiłam go w sloiczku ale powiem szczerze ze jak on był pikantny to ja jestem drugi raz w ciazy!!! Nic specjalnego- lepszy juz był ten z uncle ben's-a. Szkoda tylko mięsa bo mogłam zrobic cos lepszego.
A jutro mam za zadanie zrobic ogórkową bo męzowi sie zachciało i jestem szczesliwa bo wreszcie nie musze sie glowic co by tu zrobic. Dzis usmażyłam mu jajka to sie cieszył jak dziecko, skakał wokól mnie jakbym mu conajmniej kawior podawała. Boze, te chłopy to jak dzieci 😁

To super ze sie Kevinkowi podoba w chodziku. Marlena napisz jak Fabianek śmiga w swoim 🙂

Tusienka- ja tez dzisiaj dalam czadu- dalej nie opróżnilam mojej "słodkiej szuflady" i zeżarlam trzy batoniki orzechowe ale takie maciupkie. Nienawidze mojej koleżanki bo dzis przyniosła tez urodzinowego torta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena- tu jest link do strony gdzie sie zakłada album internetowy https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=pl&continue=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Flh%2Flogin%3Fcontinue%3Dhttp%253A%252F%252Fpicasaweb.google.com%252Fhome&service=lh2&ltmpl=gp&passive=true

to adres do mnie 🙂
http://picasaweb.google.com/idziorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny w koncu przeszlo przespalam cala noc , cmi mnie troche ale da sie wytrzymac , rybko ja tutaj nie pojde do dentysty , jak bede u siebie to pojde do swojego jacusia hihihi , w ciazy tez specjalnie jezdzilam do niego do solca ogolnie mialam zdrowe zeby a w ciazy mi kilka sie posypalo naj lepsza byla akcja jak mi w ciazy zlamala sie dwojka i wygladalam jak szczerbol to juz mi bylo wszystko jedno gdzie pojde byly by mi go odbudowali ale zadzwonilam tu do dentysty a on do mnie ze 1500 zl za odbudowe a ja NIGDY W ŻYCIU tato po mnie przyjechal z solca umowil mnie do jacka i zaplacilam 250 zl tu uslugi sa bardzo drogie w warszawie a wcale lepiej nie robia .
ale sie rozpisalam o dentyscie

odzi juz lepiej zaprowadzilam ja do szkoly , dziekuje za buziaka 🙂, toska ma katar , budzila sie co pol h w nocy bo smoczka przez ten katar gubila ale ja nic nie slyszalam tatus wstawal mnie ten ketanol pewnie uspil tak twardo , a teraz jeszcze spi 🙂

kurde z tym chodzikiem to super sprawa ale my raczej toski nie bedziemy wkladali bo michu jest przeciwko temu ale moze go przekonam , odzia smigala w chodziku hihihihi napisalam odzia smigala a odzia sie nazywa odetta śmigaj hahahhaha no ja zreszta tez tylko jeszcze teraz ma micha nazwisko dopisane :laugh:

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki :-)

No ta wczorajsza zupka średnio smakowała Franiowi, niczym nie doprawiłam, ale kupię koperek i też zamrożę, bo się ocknęłam trochę późno :-) Też średnio sól mi się podoba w diecie niemowlaczka :-) ale zapewne odrobina nikomu nie zaszkodzi :-)

Co do chodzików, to jestem przeciwna, jak powiedziałabym ortopedzie że w chodziku dziecko to chyba by mnie zjechał na całą przychodnię :-) Miśka chodziła w chodziku i żałuję że ją wkładałam, miałam co prawda spokój, ale jej biodra na tym ucierpiały i później zaczęła chodzić :-)

Kiepska u nas pogoda bo leje deszcz, niby zimno nie jest, jakieś 4 stopnie, ale spacer z Frankiem odpada ze względu na deszcz 😞

Beti nie martw się nie jesteś jedyna wstająca w nocy. Tylko ja już nie miałam siły wstawać ciągle do małego więc śpi z nami. A wiesz dlaczego dzieci karmione piersią ta często w nocy jedzą? Pokarm kobiety jest najbardziej kaloryczny w nocy, a dzieci do roku czasu rozwijają się najintensywniej w całym swoim życiu i mają taki instynkt że wtedy potrzebują dużo kalorii żeby uczyć się nowych rzeczy i być silnym i w ogóle takie tam, dlatego jedzą często w nocy. To są takie sprytne stworzonka które wiedzą co i jak zrobić żeby rosnąć :-) A dzieci karmione butelką mają ten sam smak i ten sam skład w dzień i w nocy dlatego nie potrzebują dodatkowych porcji w nocy :-) Dla Ciebie oklask że też chodzisz niewyspana jak ja :-)

A te bolące zęby to koniecznie trzeba wyleczyć. Do dentysty marsz, bo wiesz Oli że ketonal jest bardzo silnym lekiem? Więc jak najmniej go przyjmuj. Ja też chodzę regularnie do dentysty, bo moja mama nie dbała o moje ząbki jak byłam mała, czy nawet w szkole to nie pilnowała tego i teraz połowa moich zębów ma plomby 😞 ale teraz jestem mądrzejsza o doświadczenie :-) i pilnuję ząbków Misi i niedługo Franka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusieńko widzę że też jesteś :-)

Ja odliczam dni powrotu do pracy, oprócz dzisiejszego jeszcze 5 .... Kurczę nie wiem jak ja to zniosę 😲 Mały jest uśmiechnięty i radosny, fajnie sobie ostatnio gaworzy a przed snem sobie śpiewa :-) Ach te nasze dzieci rosną jak na drożdżach, a tak niedawno były w brzuszkach :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula dziekuje za informacje i oklask 🙂
Hania tez spi z nami ale jakos niewygodnie karmi mi sie w lozku i wychodze z nia zawsze, dzisiaj nawet lepiej spala w nocy bo wychodzilam ja karmic tylko 3 razy :laugh: a teraz zasnela mi na kolanach taka jakas zmeczona jest dzisiaj.

a co do chodzików to tez slyszalam pare opini na ten temat hmmm
niewiem ja narazie nie planuje zakupu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
biedna odzia 😞
ciesze sie ze z zebem lepiej, ostatnio byla u nas znajoma i tez mi mowila zebym poszla do dentysty bo przez ciaze moglo mi sie duzo zepsuc 😞 az sie boje bo ja to w ogole mam slabe zeby 😞 a czasami jak zjem czekolade i mi wqejdzie do zeba to tak boli 🥴
a ja strasznie uwielbiam slodycze, teraz jak karmie to sie ograniczam ale i tak czesto cos zjadam, czasem nie pomysle i zjem a potem sie martwie zeby czasem Hani nie zaszkodzilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
cos slabo sie dzis czuje ☺️
oj biedula ta twoja odzia 😲 ale dobrze ze sie lepiej juz dzis czuje 🙂
a fabianek jest jeszcze za maly zeby w chodzik go wkladac bo wczoraj go wsadzilam i bardzo sie jeszcze chwial wiec wyjelismy go corka za to miala frajde 🙂
asiula_c bedzie dobrz zobaczysz dasz rade glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kobietki 🙂

Ja dzis poszlam z Lenusią na zakupki no i troche zaszalałyśmy. 😁 Sobie kupilam kurtke, bo nie mam takiej cieplej, a jak mamy zamiar jechac w gory to musze miec cieplutką i kupilam jeszcze sobie pizame Hello Kitty haha :laugh: tzn spodenki i bluzke, taka slodka byla ze musialam to kupic :P a Lenusi kupilam przytulanke zamiast pieluchy i pajacyka z Kubusiem puchatkiem, a Mezusiowi termos, bo zimno juz i niech ma cieplą herbatke do napicia sie w pracy. 🙂

asiula_c-Bedzie dobrze, glowa do gory, najgorsze pierwsze dni beda, a reszta to juz bedzie ok. 🙂 Trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze. 🙂

oli-Biedna Odzia. 😞 Jejku ciągle cos z tą szkoła...

Ruda Rybko-Sliczna masz tą galerie, Bianeczka taka sliczna jest. 🙂 Chyba tez zaloze sobie taki album...

Lece szykowac obiadek dla Mezusia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti moze troche na zakupach sie wyluzujesz 🙂

mi tosia wlasnie zjadla zupe i spiocha hihihi a ja probuje ogarnac chate , bo juz nie wiem w co rece wkladac 😞 przez te odzi wymioty to pelno prania sie suszy i wogole , dzis znowu im dawali ta papryke a ona oddala kolezance i bardzo dobrze , madra dziewczynka 🙂

tusienko sama zobaczysz jak lenka pojdzie do szkoly oni wiecznie cos , a juz kase to ciagle a to na to a to na tamto i tak wkolko szkoda gadac, nie wiem jak sobie radze te biedniejsze rodziny z tym a takich wierzcie nie brakuje , pewnie pozniej takim dzieciom jest przykro ze zostaja w swietlicy i nie jada na wycieczki czy do kina , a w tym mc byli juz w kinie i trzeba bylo dac 30 zl a teraz jada na wycieczke i znowu trzeba dac i jeszcze byly zdjecia to jakies 40 zl za zdjecia i cala reszte zaplacic klasowe , rade rodzicow za swietlice to wiecie juz czasami to sama nie wiem ile do tej szkoly mc kasy daje 😞

czesc patrysiu widze ze jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli-Moze ja jeszcze tego nie doswiadczylam, ale naprawde to rozumiem. Moa siostra ma dwojke dzieci, jeden synek chodzi teraz do 3 klasy, a drugie do 1-wszej. Masakra od 1 wrzesnia ciagle cos, komitety, ubezpieczenia, zdjecia i jeszcze odrazu wycieczki wymyslają, a gdzie ksiazki, buty, ciuchy itd? masakra. Dlatego ja teraz jak bylam to pozyczylam siostrze troche pieniedzy, bo ona jest teraz po rozwodzie i nie jest jej lekko, a ja mialam pieniadze za macierzynski na koncie, wiec jej pozyczylam i powiedzialam zeby oddawala po troche jak bedzie miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

dzieki za miłe słowa o Biance- śliczna z niej dziewczynka i wesoła o ile nie marudzi a wierzcie mi że jest marudna tylko przeciez wtedy jej zdjęc nie robie i nie dodaję do galerii :P

asiula- ja mam zawsze zamrożony koper i pietruszkę do zup- tak robiła moja mama i mi sie to podoba ze nie trzeba wszystkiego tysiąc razy kupowac tylko zawsze ma sie pod ręką. Mam tez poprzygotowywane porcje warzyw na rosół itd. Nie pieprze sie z wiecznym obieraniem.
Ale niektórzy nie uważają zamrożonych warzyw do zup a juz szczególnie do rosołu 🙃

My tez chodzika nie kupujemy bo nawet nie ma miejsca na niego.

jezeli chodzi o zeby to moja mama tez tak srednio dbała o nasze zęby a ja mam bardzo kruche i nawet na orzechach mi sie kruszą- masarka mówie Wam. tez mam w kazdym zębie plombę i duzo sie nacierpiałam zeby były zdrowe.

KAsy idzie duzo na dzieci to fakt. gdzies czytałam ze do pełnoletności to jest taka kasa wydana na dziecko ze chyba dom moznaby było wypasiony kupic!!!!
Ja dzis oddałam mnóstwo ciuszków Bianki dziewczynie w ciązy- dałam ogłoszenie na forum dla Polaków i przyszła taka miła dziewczyna. Maz jej stracil pracę a tu dzidzia w brzuchu. Zaprosiłam ja na kawe do siebie, niech przyjdzie bo tutaj Polki z dziećmi to tylko w domu siedzą i gniją.

beti- miłych zakupów 🙂
a gdzie Krocia i jusmarkl sie podziewają????

asiula- ja tez juz odliczam- 2 tygodnie i koniec laby 😞 wtedy to chyba raz na tydzien bede do Was zaglądac 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

dzieki za miłe słowa o Biance- śliczna z niej dziewczynka i wesoła o ile nie marudzi a wierzcie mi że jest marudna tylko przeciez wtedy jej zdjęc nie robie i nie dodaję do galerii :P

asiula- ja mam zawsze zamrożony koper i pietruszkę do zup- tak robiła moja mama i mi sie to podoba ze nie trzeba wszystkiego tysiąc razy kupowac tylko zawsze ma sie pod ręką. Mam tez poprzygotowywane porcje warzyw na rosół itd. Nie pieprze sie z wiecznym obieraniem.
Ale niektórzy nie uważają zamrożonych warzyw do zup a juz szczególnie do rosołu 🙃

My tez chodzika nie kupujemy bo nawet nie ma miejsca na niego.

jezeli chodzi o zeby to moja mama tez tak srednio dbała o nasze zęby a ja mam bardzo kruche i nawet na orzechach mi sie kruszą- masarka mówie Wam. tez mam w kazdym zębie plombę i duzo sie nacierpiałam zeby były zdrowe.

KAsy idzie duzo na dzieci to fakt. gdzies czytałam ze do pełnoletności to jest taka kasa wydana na dziecko ze chyba dom moznaby było wypasiony kupic!!!!
Ja dzis oddałam mnóstwo ciuszków Bianki dziewczynie w ciązy- dałam ogłoszenie na forum dla Polaków i przyszła taka miła dziewczyna. Maz jej stracil pracę a tu dzidzia w brzuchu. Zaprosiłam ja na kawe do siebie, niech przyjdzie bo tutaj Polki z dziećmi to tylko w domu siedzą i gniją.

beti- miłych zakupów 🙂
a gdzie Krocia i jusmarkl sie podziewają????

asiula- ja tez juz odliczam- 2 tygodnie i koniec laby 😞 wtedy to chyba raz na tydzien bede do Was zaglądac 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Oli a no jestem i czytam,czytam i czytam...jeeeeeezu 2 dni a 14 stron mi sie zebralo!!!
Marlena witam Kochana ja cos tak przez mlge Cie kojarze ale to nic nadrobimy zaleglosci!!!Oklask dla Ciebie na przywitanie.Ktorego Ty urodzilas bo sprawdzilam ze mialysmy na ten sam dzien termin a ja urodzilam 6 maja.Moja jak ja ostatnio wazylam miala 7,9kg.A zabkow jeszcze nie ma.A wogole Twoj synek ma tak samo na imie jak moj brat.teraz to juz bardziej populerne imie ale kiedys bylo bardzo rzadkie (brat ma 30 )
kazdy robi jak uwaza.Mysle ze jesli uklad pokarmowy trawi wszystko co mu dajesz jest ok. i jest juz na to gotowy!
Ja musze sie pochwalic dziewczyny ze wczoraj i dzisiaj dalam Julce pierwsze obiadki marchewka z ziemniakiem.(! mala marchewka i maly ziemniaczek) i wyobrazcie sobie ze ona to wszytko zjadla!!!Bylam w szoku!!!No i dzisiaj powtorka z rozrywki.
Beti i Asiula ja Was rozumie z nocnym wstawanie.Julka budzi sie tez teraz nawet w nocy co 2 godziny.Mamy male lozka wiec jak czasmi ja nie odloze do lozeczka to spimy jak te szprotki zcisniete!!!Spie na jednym boku bez ruchu a potem ruszyc sie z bolu nie moge.A z odkladanie do lozeczka tez jest jazz bo to nie jest takie latwe wkladac i wyciagac tego klocka malego.
tusienko ja Ci kurde zazdroszcze sily woli z tym odchudzaniem i nie lam sie z powodu jednego batonika,on Ci nie zawazy na twojej diecie a czasami wazne zeby sobie pozwolic na cos bo zbyt duza presja czesto zniecheca odchudzajace sie osoby.
Jusmarkl Twoj Kevinek to do przodu ze wszytkim,supcio ze juz smiga sobie!
Ruda rybko fajny ten skoczek,ja widzialam gdzies podobnego,zastanawialm sie wlasnie na nim,moze nie jest taki bajerancki ale wyglada solidniej.Fajny pomysl z ta dnia,a ja mam wlasnie w domu bo kupilam zeby zrobic lampion na hallowen.Ja swoja "szuflade" juz zlikwidowalam tzn.zredukowalam do minimum,(jak bym nic nie miala to bym chate rozniosla)bo zawsze tam bylo kupe slodyczy i zarlam na okrago.Jeszcze slepi rano nie otworzylam do porzadku a juz tam czlapalm po cos slodkiego!!!

Acha jeszcze cos mialam napiac,ostanio chodze taka wykamana ze taka kupa prasowanska mi urosla ze szok.Normalnie 1,5 m.od ziemi i wczoraj moja mama z Lukaszem mi to porasowali!!! 🤪 🙃 🙃 🙃 🤪 Pol mama pol Lukasz.Jak Lukasz prasowal to mama stala obok niego i mu skladala wszystko.Szlo im jak burza a ja oczom wlasnym nie moglam uwierzyc!!!
I jeszcze mialam wczoraj dzien dziecka bo dostalam od Lukasza kolczyki i czekoladki(z pierwszego sie bardzo ucieszylam z drugiej mniej bo juz polowe ich zezaralam!)
No to chyba na tyle uffff ale sie rozpisalam!
A gdzie Krocia sie podziewa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ruda rybko i tusienko dla was kolejne oklaski beda ( bo teraz nie moge dac ) za pomocna dlon to fajnie ze pomagacie innym 🙂

patrysiu no to twoj lukasz sie spisal na medal 🙂

no wlasnie widzisz tusienko masz przyklad tego ile to kosztuje i tak wciaz cos 😞 przykro mi ze twoja siostra sie rozwiodla , bo wiem jak to boli ale napewno sobie zycie ulozy , tego jej zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszecie dziewczyny , ze Wasze dzieci sie jeszcze budza w nocy. Moj Kevinem wogule odkad zyje na tym swiecie jak narazie je co bite 3 godziny przez cala dobe , wiec i w nocy co 3 godzinki trzeba wstac i mleczko mu podac. Ja juz sie tak przyzwyczailam , ze sama sie juz budze zanim on zaplacze.
Tusienko wspolczuje siostrze , zawsze mnie to zastanawialo - kochajaca sie para w dniu slubu tacy zakochani i po jakims czasie jakiec bez i nie ma , tak po prostu. eh dziwny jest ten swiat. Ja tez kiedys myslalam , ze sie rozwiode taki mielismy kryzys z mezem , ale jednak doszlismy do porozumienia i nie zaluje.
oli do dentysty marsz , bo nawet jesli teraz zab przestanie bolec to i tak sie kiedys znowu odezwie , jak juz bolal to cos w nim musi byc.
No widze , ze moze i moj maly jest do przodu z jedna rzecza , ale za to jest do tylu z jedzeniem. Probuje mu podawac posilki , ale to totalna klapa , otrzepuje sie jakby to bylo nie wiem jak niedobre , wyplowa , placze... chyba jeszcze nie jest gotowy.
Ruda Rybko dziewczyna miala szczescie , ze na Ciebie trafila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
teraz mnie zaskoczylas, myslalam ze Kevin przesypia cala noc odkad jest na mleku mod. w ogole myslalam ze tylko dzieci karmione piersia w nocy tak czesto jedza 🤪

a zakupy sie udaly tylko pampersow nie bylo 😞 a w realu byly drogie 😠 wiec nie kupowalismy narazie. Mezus dzisiaj taki mily dla mnie byl, wszystko chcial mi kupic co tylko mi sie podobalo, pewnie jeszcze po tej klotni taki jest :P

ruda rybka
tez wracasz do pracy ??

patrysia
my na poczatku tez sie balismy jak mielismy Hanie w lozku ale teraz juz sie przyzwyczailismy, my mamy łozko 1600x2000 i mimo to jest ciasno :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Marlena. Myślałam kiedyś o Tobie. Super, że się odezwałaś. Oklask dla Ciebie.
Moja Juleczka waży 7kg i ma już 2 ząbki. A kolejne w drodze.

Tusienko miałaś super niedzielę. Też bym tak chciała, ale niestety u mnie wciąż to samo.

Patrysiu fajnie, że Łukasz Tobie pomaga. Niestety ja mogę tylko o tym pomarzyć.

Oli - do dentysty!!!

Julka jak narazie możę tylko 2 razy przespała całą noc. Z reguły budzi się o 2 (jeśli dostanie mleko o 22), ale zdarza się że obudzi się o 23 a potem o 4. A o 6 rano zawsze mam pobudkę i już sobie nie śpimy. Oglądamy razem Brzydulę (powtórkę) a potem mała idzie spać na 30 minut. hihi

Nie odzywałam się kilka dni. Za każdym razem co chciałam coś napisać to mała się budziła. 😞 Zresztą chyba mnie łapie depresja. Teraz kolej na mnie. Każda po kolei ją łapie. Nic mi się nie chce. Do tego od kilku dni nie mogę dogadać się z mężem. Non stop się kłócimy. Dzisiaj mi powiedział, że do jego rodziców powinniśmy jeżdzić częściej bo do moich jeździmy a do jego nie. Przecież wie jak działają mi na nerwy 😞 Zrobiło mi się tak bardzo przykro. Nie mam ochoty z nim rozmawiać. Rozczarowałam się.

Samochodu tego co Wam pokazywałam nie kupiliśmy, bo był stuknięty i mimo że był naprawiany było to widać. Teraz chcemy kupić Citroena Xsarę Picasso.

Ale się rozpisałam. Bożeeee, dziewczyny ale mi się chce ryczeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
nie przejmuj sie ja tez ostatnio tak mialam i bardzo sie poklocilam z mezem 😞 moj maz tez czasem mowi ze czemu tak rzadko do jego rodziny jezdzimy to mu mowie ze oni moga tez do nas przyjechac a nie tylko my do nich. Czasem sa takie dni ze tak wlasnie jest kłotnie i tak jak wlasnie piszesz ze tylko ryczec sie chce 😞 jeszcze na dodatek taka pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...