Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jusmarkl to dobrze, ze małyemu nic nie jest. Doskonale Ciebie rozumiem. Jak Julka spadła to też mnie pocieszałyście. To naprawdę pomaga. Też uważam, że jesteście kochane.

Rybko - miałam taki moment jak Ty, nie mogłam doczekać się kiedy Julka będzie potrafiła przewracać się z brzucha na plecy. No i doczekałam się, ale teraz muszę na nią szczególnie uważać. Cały czas wierci się, kręci i dlatego nabezpieczniej jak leży na kocu na podłodze i się bawi.

Tusienko a jaką robiłaś sałtkę?

Oli - dla Ciebie oklask. Dużo przeszłaś, ale dałaś sobie radę ze wszystkim. Najważniejsze, że Odzia dzisiaj jest zdrowa. 🙂

anusiaa189 - podobnie jak Tusienka, troszkę Ciebie kojarzę. Fajnie, że jesteś znowu z nami. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tusienka
moja szwagierka mi ostatnio powiedziala ze narazie niechce miec dzieci, ona zawsze chciala miec pierwsza dziecko ode mnie a ze tak sie zlozylo ze ja mam pierwsza to ona narazie niechce wcale :laugh: co za ludzie

ty pewnie masz fajna szwagierke i zyczliwa bo ja to hmmm szkoda gadac :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze dziewczyny juz 5 stron trzasnelyscie!!!!!

Oli musialas naprawde duzo przejsc ale to tak jest co cie nie zabije to Cie wzmocni i dlatego teraz jestes taka twarda!!!

jusmarkl cale szczescie ze Kevinkowi nic nie ma!!!Nie badz zla na siebie zdarza sie najlepszym!

Ruda Rybko milej kawusi!!!!Och szkoda ze dookola mnie tylko same ciapki maja coffee-shopy!

Tusienko dawaj no ten przepis na saladke bo mi smaka narobilas!!!I wrzuc zdjecie Lenki w Kombinezonie jak bedziesz miala!

Beti to tak jest czasami ze durni ludzie traktuja zycie jak jaks gre i chca rywalizowac!!!

Krocia to chyba kazda znas tak ma ze czeka z utesknieniem na jakies nowe umiejtnosci naszych malenstw !!!!Ja tez czekalam jak mala bedzie siedziec,teraz juz siada to jak potrzebuje ja polozyc to ryk ze oooooojezu!

A ja dzisiaj chate musze wysprzatac bo jutro imprezka dla Lukasza!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Oli !!!
I witaj anusia wpadaj do nas!!!Ja tez karmie piersia i zaczelam juz malej dawac zupki ktore sama gotuje.I dzisiaj miala problemu z kupka.Ona chyba jeszcze nie zakumala ze to trzeba pocisnac bo zawsze same lecialo!HEHEHEH!!!!
A moja Mala tez maly len czasami z tym lezeniem na brzuchu!dzwiga rece i nogi do gory i buszuje jak samolot!
Oklask dla mnie Anusia na zachete zebys czesciej wpadala!
Wogole to mam ogromna sympatie do wszystkich o imieniu Ania (moja mama tak mam na imie i duzo moich dobrych kolezanek )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Anusia 🙂 Ja pamietam Cie po obrazku 🙂 🙂 Miło że o nas pamietałaś i wpadaj częsciej 🙂 🙂 Oklask dla Ciebie 🙂

Patrysia a jest u was Gloria Jeans- taka siec kawiarni?? Normalnie uwielbiam od nich kawę 🤪
A do tego latynosa własnie w Gloria Jeans to chodze co kilka dni bo by sobie pomyślał że jakas nawiedzona jestem z dzieckiem na kawe przychodzic codziennie :P
Ale nie byłam na tej kawie dzisiaj bo poszłam do centrum medycznego zmienic adres, wziąc pojemniczki na mocz (bo zapomniałam Wam powiedziec ze Bianka ma białko w moczu i znowu byla na lekach przez 5 dni) i złapały nas deszcze niespokojne jak w tej piosence 😉

Ja kupilam dzis świeczki na torta urodzinowego dla mojego remika ale nie wiem jeszcze czy kupic czy sama upiec. Nigdy nie piekłam torta wiec troche sie boje ale moze spróbuje bo zawsze to własna robota 🙂
No i nie wiem, chyba jednak kupie mu ten obiektyw bo nie mam innego pomysłu...

dziewczyny a ja dzis po raz pierwszy nałozyłam sobie podkład do makijażu specjalnym pędzlem bo dotychczas używalam gąbeczek (jestem ofiara i palcami nie umiem) i normalnie byłam zadziwiona jak to ładnie wyszło!! Ja mam problemy z trądzikiem a teraz jakos tak gładko wygląda moja twarz po tym pędzlu 🙂 🙂 a jak Wy nakładacie podkład??

wczoraj oglądałam mojego dr house'a 😘 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-No szwagierke mam fajną jest bardzo w porzadku 🙂 Z reszta mam dwie szwagierki, tylko druga ta mlodsza nie zna jeszcze zycia za bardzo i nie mamy takich wspolnych tematow. Rozmawiamy czesto i piszemy na gg, ale raczej o takich glupotach. ale tez jest bardzo w porzadku. Zabralismy ją tu na wakacje to pomagala mi. 🙂 A Twoja szwagierka faktycznie jakas dziwna. 🥴

Dziewczyny na pewno znacie ta salatke. 😉
Ja zrobilam ją tak:

Ugotowalam 3 woreczki ryzu, wystudzilam go i dodalam pokrojonych w kosteczke 5 udek kurczaka wedzonego. Potem wkroilam puszke ananasow i puszke kukurydzy. Zrobilam sos czosnkowy z majonezu i czosnku no i go dodalam do reszty. Wyszlo pycha. 🙂 Aha i doprawilam do smaku. 🙂
Czasa mi tez moge sobie pozwolic na cos dobrego za te wszystkie trudy jakie wkladam w te odchudzanie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nie lubię kurczaka wędzonego, ale zamiast tego mogę ugotować pierś z kuraczaka :P Uwielbiam takie sałatki, zwłaszcza kiedy jest w nich sos czosnkowy.

Chciałam Wam pokazać zdjęcie Lulki (ja tak mówię do Julki hihi) jak wkłada nóżkę do buzi. [img size=339]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC02418m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super juleczka moja tosia jeszcze tak nie robi 🙂

asiula super zdjecie frania przeslalas mi na poczte on ma boska minke 🙂 🤪

moja buba tak dzis marudzi rety jeszcze tak nie bylo , naprawde ten zab ja meczy spala dwa razy po 10 minut w ciagu dnia i raz nie cala godzine szok a zawsze to taki spioch byl , a slina to normalnie wodospad tak z 2-3 razy sliniaki jej zmienialam w ciagu dnia dzis nie nadazylam jej zmieniac a do buzi wszystko i tak zboku przygryza jakby dwojka mam nadzieje ze szybko ten zab wybije bo to jest meczarnia , a tosia od kilku dni ma nowa zabawe ciagnie mnie za wlosy :P

rybko od czego bianeczka ma to bialko w moczu ?? czemu nic nie mowilas ?? kurde te nasze skarbki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no sałatka z kurczaczka wędzonego- pyszotka- tylko, ja jak oli, nie jem anansów bo nie lubie 😞 ale za kuraka wędzonego dałabym sie zatłuc- i najgorsze ze nie ma ich w irlandii tylko takie a'la wędzone sprowadzane z Polski firm nijakich 😞 wiec nie kupuje bo nie wiadomo co to w ogóle jest 🤨

no wiec Bianka miała jakies tam bakterie w moczu- wykryli jej w Polsce i miała kurację Furaginem. W Irlandii powtórzylismy badanie zeby było wiadomo ze jest juz ok no i z bakteriami ok ale pojawiło sie białko w moczu i to duzo wiec znowu przepisali jej jakis lek w płynie ale tylko na 5 dni dzieki bogu i łatwo sie go dozowało bo z tymi tabletkami to były przeboje zeby jej to stłuc i podać 😞
Mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok bo jak nie to znowu bedą badania robic- juz mnie szlag trafia mówie Wam.

Boziu, sliczny jest Kevinek. A Lulka to normalnie akrobatka!!! Jak ja sie nie moge doczekac az Bianka tak zacznie gryźc własne stopy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=789337777

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=787369022#gallery

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=787200449#gallery

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=787062353#gallery

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=787200449

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=765023808

krociu tylke jest na allegro swiatecznych pajacow kilka tu wrzucilam , bo nie wiem czy ten moj znajomy jeszcze cos trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze lezalam juz w lozku, ale nie moge zasnac, tak sie poklucilam z Mezem ze szok i tak go nawyzywalam, ale zasluzyl sobie i najgorsze jest to, ze on nawet mnie nie przeprosi, obruci sie napiecie i tyle. Ma gdzies co ja czuje. 😞 Teraz nie dam za wygrana i sie nie odezwe do niego poki mnie nie przeprosi.

Oli-Super kompleciki swiateczne. Ja patrzalam za strojem mikolaja dla Lenki, bo zawsze moj tata sie przebieral, a teraz spedzamy swieta osobno i nie ma kto sie przebrac, wiec moze teraz Lenuska bedzie malym swietym mikolajem. 😉

jusmarkl-Kevinek slooodziachny!! 🙂

Krocia-No faktycznie z Julki akrobatka 🙂 Lenka tez jeszcze tak nie robi, bawi sie nozkami, ale nie wklada ich jeszcze do buzi, hehe 😉

A ja akurat lubie wszystko co jest w tej salatce. Dlatego tak mi smakuje, a moj Maz to juz w ogole dzisiaj ja 4 razy jadl hehe.

Klade sie spac, bo jutro bede nie do zycia. dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze, ze wczoraj bylam ostatni, a dzsiaj pierwsza. 😉
Lenusia spala dzis 13 godz. od 21 do 10 rano 🤪 ale spioszek z niej. 😉
A z mezem dalej sie nie odzywam, wyszedl dzis do pracy i nic sie nie odezwal, zawsze buziaka dawal i dopiero wychodzil, a dzisiaj nic.

Lece, bo mam troche sprzatania. Oklask dla Jusmarkl. 🙂

A patrysiu dodaje zdjecie Lenki w kombinezonie. 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020240.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
ja dzisiaj od rana sprzatam :laugh: ale sie zmeczylam

tusienka
ja dzisiaj tez znowu sie poklocilam z mezem 😞 taki uparciuch z niego 😞
Lenka ślicznie wyglada w tym kombinezonie, gdzie go kupilas??? 🙂

jusmarkl
Kevin tez tak fajnie wyglada i ten spiworek do wozka co kupilas super 🙂

krocia
julka slicznie wyszla, moja Hania trzyma obydwie nozki i ciaga spioszki i skarpetki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja tez sie z mezem poklucilam wczoraj i jeszcze dzis rano takze weeken widze mamy swietny .... 😞

a teraz pilnuje aukcji na allegro bo kupuje tosi pajaca i sukienke z bucikami mam nadzieje ze nikt mnie nie przelicytuje hihihihi 🙂

sliczny kombinezon ma taki kolor jak ja uwielbiam mowie zawsze ze to kolor malinowy hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...