Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie mowcie dziewczyny, ta pogoda to masakra, Lenka tez jest taka marudna dzisiaj. Chwilke sie pobawi i juz marudzi. 😞 Teraz zjadla i sie bawi, ufff 🙂 Ja naszykowalam obiadek i zaraz ide go wstawic. I jednak bylam na spacerku. 🙂 Kupiłam Lenusi takiego świątecznego pluszowego pieska co spiewa, tanczy i rusza uszami. 😁

No dokladnie Krociu ciasne, ale wlasne i to jest święta prawda. Ja nigdy nie zamieszkalabym z Tesciową, Mąż chcial sie wybudowac u nich na podworku, ale powiedzialam, nigdy w zyciu, mimo, ze osobno bysmy mieszkali, ale ja wiem jakby to wygladalo. Narazie mieszkamy tu i narazie planujemy najblizsza przyszlosc tutaj, bo jest nam tu dobrze, ja kiedys bede miala domek po tacie caly parter, ale raczej tam nie zamieszkamy tylko wynajmiemy albo sprzedamy, bo do tego czasu bedziemy mieli cos swojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i juz dziadek pojechal bo zanim dojedzie do solca to jakies 4 h ale bylam w szoku toska od razu na raczki do dziadzi poszla i smiala sie a wideziala mojego tate ostatni raz latem wiec nie pamieta , a jak inni przychodza co ja biora to od razu placze jak sie zbliza a co dopiero na rece hihihi takze wybawiona przez dziadka teraz zasypia 🙂

ale cos mi nie chce dzis jesc jak wstala o 14 zjadla 90 ml a teraz 60 ml rano zjadla 150 i potem kaszke na gesto na 60 ml i gruszke jej wtarlam i smakowalo jej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak tam pierwszy dzień w pracy Rudej Rybko. Pewnie ciężko jej było zostaiwać Biankę na cały dzień. 😞

Jusmarkl się przeprowadza. Oklask dla niej. Niech wie, że pamiętamy o niej. I dopóki pamiętam - Kevinek jutro kończy 6 miesięcy - wszystkiego najlepszego.

Beti - pisałaś, że hania śpi z Wami w łóżku. Julka też czasami śpi z nami. Zauważyłam nawet, że jak śpi z nami to potrafi przespać całą noc a jak sama to zawsze się obudzi. Natomiast w dzień mała śpi zawsze na naszym łóżku bo tak mi jest wygodniej. Czasami, ale to naprawdę rzadko, kładę się koło niej.

Oli - super, że wizyta się udała i że mała tak dobrze zareagowała na dziadka 🙂 Chciałam Ciebie zapytać o te zdjęcie dla nas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponownie Witam Was dziewczynki 🙂 zmeczona jestem koncem dniówki sprzatałąm jeszcze itddd kąpiel Wiki itddddd
Fajnie,ze Tosia pobawiła sie z dzidziusiem 🙂
Dzieciaczki marudne bo taka pogoda Wiki dzisja taka średnia jezeli chodzi o zachowanie, jutro cały dzien bedzie tesciową i tak do środy wieczora to sie pobawi z wnusią bo rzadko ją widzi 😞
Moja Wiki tez jakos nie chce jesc na noc zjadła 100ml tak mało zzas o 2 w nocy bedzie głodna 😞 dzisaj wlasnie tak było
My nie byłysmy na spacerku 😞
Tusienko dobrze,ze wyszłas z malutką boo lepiej dla niej tak jak świezego powietrza załapie ja tez miałą isc ale sie nie dało 😞
Do jutra dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pisalam krociu ze jest zrobione ale tu to nie wchodzi , pomecze meza zeby pokombinowal jak skonczy z ta praca mgr teraz to bez kija nie podchodz :laugh:

toska jeszcze lezy i nie spi a jest 21:36 zawsze po 19 to juz spala a dzis daje czadu niech te zeby sie pojawia , nie placze ale chce siedziec u mnie na rekach teraz ja polozylam i sama tez ide bo padam na twarz

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety moje kochane 🙂
Ale wczoraj miałam dzień 😞 Nie dosc ze stres związany z powrotem to jeszcze caly dzień pracy- dosłownie CAŁY DZIEN!
Troche trudno bylo zostawic Bianke jak jeszcze tak słodko spała w łóżeczku ale jakos poszło. Gorzej było jak przyszłam do domu na przerwie. Mala cieszyła sie i smiała a tesciowa powiedziała że Bianka zachowuje sie inaczej, rozgląda sie i nie cieszy sie tak czesto jak ja byłam. Po moim wyjsciu był placz 😞
Powiem Wam że nie wiem jak bym zniosła gdybym musiała zostawic Małą obcym ludziom- i tak juz było ciezko...

Ludzie w pracy przywitali mnie miło ale irlandczycy to tak glownie sa mili na pokaz wiec trzebabyło stac i sie usmiechac i jakos to zniosłam 😁

Najgorsze ze Bianka zaczela sie budzic w nocy. Juz tak dlugo spała od 22 do 8 rano a teraz sie budzi 😞 Nie wiem czemu 😞 Moze inaczej jest karmiona, moze za duzo teraz spi w dzień przy tesciach??

A ogólnie jest ok, codziennie obiadki- musze toczyc walki bo chcą mnie nakarmic na śmierc 🙂

Buziaki, odezwe sie później

Miłego dnia i oklask dla jusmarkl za przeprowadzke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

STO LAT dla Kevinka i 1000 buziakow od cioci i Tosi 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

czesc rybko rany wierze ze tobie ciezko , ale dobrze ze jest w miare z biegiem czasu Bianeczka przywyknie i bedzie sie usmiechac 🙂

u nas noc ok przespala Toska ale wstala kolo 8 nie chce jesc wypila jakies 100 ml mleka na dziasle ma taki balon spuchniety , niech juz ten zab wyjdzie bo bidulka moja sie meczy 😞 ile to jeszcze moze trwac ?? i tak jest grzeczniutka bo napewno ja boli nie placze ale naj lepiej jej na kolanach u nas , jak sie ja tuli

michu dzis znowu do promotora ostatecznie wiec mam nadzieje ze juz nic nie bedzie kazal poprawiac , jeszcze tylko koszta zwiazane z obrona jakies wpisowe , oprawa pracy i obrona tak cos kolo 3 tys wychodzi wszystko i to przed samymi swietami 😞 wiec na swieta skromne prezenty trzeba bedzie kupic no nic odbijemy sobie za rok 🙂 a co planujecie kupic skarbkom ?? ja wszystkim juz powiedzialam zeby nie kupowali nic tosce tylko zebysmy sie zlozyli i kupili jej skoczka i krzeselko uczydelko z fisher price bo jak kazdy ma jej kupic jakas duperele to wole konkretny prezent cos co sie przyda tosi 🙂

milego dzionka szczegolnie tobie rybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rybko - wszystko będzie dobrze. Tak jak pisała Oli, Bianka musi się przyzwyczaić. Pewnie dlatego budziła się w nocy. Jeszcze parę dni i będzie ok.

Jeszcze raz buziaki dla Kevinka. Ciekawe kiedy wróci do nas Jusmarkl.

Oli - Julka też tak miała jak wychodziły jej ząbki na dole. Wypijała zaledwie 100ml mleka. Ja się denerwowałam bo wtedy jeszcze nie jadła stałóych pokarmów. Teraz widać męczy ją góra, ale jakoś wypija. Raz bierze smoka z jednej strony, raz z drugiej a czasami normalnie. Ostatnio zauważyłam, że Lulka (odpukać!!!) pije co najmniej 140ml mleka. Treaz np. wypiła 190. A wczoraj na noc 200.

Dzisiaj też pochmurno, ale nie pada i u mnie zapowiadają przejaśnienia więc pójdziemy na spacerek, bo na jutro znowu zapowiadają ulewne deszcze.
Na obiadek mam schabowy i zrobię sobie do tego sos czosnkowy (uwielbiam) a na jutro robię gołąbki, bo mężuś sobie zażyczył. Zresztą ja też lubię. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, oklask dla Rudej Rybki za powrot do pracyy podziwiammm Was dziewczyny pracujące naprawdee!!!! a i nie pracującee tez:* Ruda Rybko moze Bianka czuje w dzien, ze Ciebie nie ma i niestety w nocy sie to odbija, moja Wiki jak jest z kims innym no z drugababci ktorej nie zna tak dobrze to tez jest inna w nocy, dzisaj własnie ebdzie tesciowa i chce z Wiki spac ciekawe co na to Wiki hehe Nocka fajnie mineła zas pogoda paskudnaaa nawet na spacer nie mozna wyjsc 😞
Miłego dzionka dziewczynki:*
Sto lat dla Kevinkaaa - nastepne poł roczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 🙂

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA KEVINKA I BUZIACZKI OD LENUSI I CIOCI 😉 😘 😘 😘

Ruda Rybko-Tak jak piszą dziewczyny, pewnie z biegiem czasu wszystko wroci do normy. Ja tez Ciebie podziwiam, na pewno jest Ci ciezko zostawiac Bianke. 😞 Oklask dla Ciebie 😘

Oli-Ehh biedna Tosia sie meczy. 😞 Oby jak najszybciej wylazl ten zabek!!!

Lenusia dzis jest taka sobie, jest lepiej niz wczoraj, ale tez nie jest taka jak zawzsze byla.

My dzis idziemy zapisac sie do szkoly nauki jezyka dunskiego. Kolezanka mi powiedziala, ze jest tak ze jak ma sie male dziecko to mozna przyjsc z nim i obok sali jest w swietlica, w ktorej ktos zajmuje sie tymi dzieciaczkami, ale jednam tak nie jest. Mezus zadzwonil tam i powiedzieli mu, ze mozemy zrobic tak, ze raz ja bede chodzila, a raz Mezus, wiec tak zrobimy, w koncu czas najwyzszy zeby nauczyc sie jezyka, bo pomyslalam sobie, ze skoro chcemy zostac tu jak najdluzej i Lenka ma pojsc tu do szkoly, to co ja zrobie jak Lenusia przyjdzie ze szkoly z lekcjami, a ja nie bede umiala jej w niczym pomoc. 😞 Przeciez nie drobimy lekcji po angielsku. Takze dzis idziemy zlozyc papiery dodadza nas do grupy i za jakies 2 tyg. zaczynamy. 😁 😁 😁

Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂
ruda rybko
napewno ci ciezko tak zostawic Bianke 😞 mi tez by bylo jakbym musiala pracowac 😞
moze dlatego sie budzila w nocy bo sie bala ze znowu mamy nie bedzie 😞 moja Hania tez wlasnie najwiecej sie budzi jak jest taka sytuacja ze jest z babcia i mnie nie ma 😞

oli
nie myslalam jeszcze o prezentach na swieta ale tez cos ciekawego bedzie trzeba Hani kupic :laugh:
ale ta obrona droga 3 tysiace 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KEVINKA

jak ten czas leci juz nasze maluszki maja pol roczku a niedawno byly jeszcze w naszych brzuszkach :laugh:

tusienka
masz racje z tym jezykiem, skoro planujecie tam byc jak najdluzej i Lenka bedzie tam chodzila do przedszkola i szkoly to lepiej sie nauczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti-No dokladnie, dlatego w koncu sie na to zdecydowalismy. Wczesniej to tylko plany byly, a nie bylo motywacji, dzis sie zapiszemy i nie bedzie odwrotu. 🙂

Oli-My dla Lenki chcemy kupic szczeniaczka uczniaczka albo misiaczka przytulaczka. Tez musimy skromnie z prezentami bo oprocz Nas i Lenki musimy zrobic 15 prezentow, a to juz duzo kasy wychodzi. Juz kupilismy troche takich zestawow kosmetycznych i jeszcze po czekoladzie i mysle ze starczy, bo na swieta to powinno sie tylko po symbolicznym prezencie dac, a teraz to sie tak wymysla. Powiedzialam Mezowi, ze wlasnie teraz mozemy dac po czyms skromnym, tymbardziej ze tyle prezentow musimy kupic, a na urodziny kazdemu juz cos fajniejszego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie tusienko skorzystaj z takiej mozliwosc , nawet jak wrocisz do polski i bedziesz znala dunski to moze znajdziesz prace jako tlumacz jezykow warto sie uczyc 🙂

a moze Lenusi tez zabki zaczynaja wychodzic i ja meczy , rany te dzieciaczki maja przekichane z tymi zabkami

krociu to ja sie wpraszam na golabki uwielbiam poprostu hihihihi

no tak beti jak kazdy przyniesie cos dla Hani typu ciuchy czy zabawka to lepiej chyba kupic fajny konkretny prezent 🙂widze ze chyba podobnie myslimy

sara no to fajnie ze tesciowa taka chetna z mala spac moze sie wyspisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli-No tak, sporo mamy do zrobienia prezentow, taka duza rodzina. 😉 Bo razem na wigilii u mnie i u Meza bedzie tyle osob, wiec dla kazdego trzeba zrobic jakis prezent, wiec taki symboliczny wystarczy moim zdaniem. 🙂

Beti-Tak na swieta jedziemy do Polski. 🙂 najprawdopodobiej od 18 grudnia do 10 stycznia, namowilam Meza zebysmy tak dlugo zostali, bo z tego od 26.12 do 03.01 bedziemy w gorach, wiec znowu nikt ani Lenka ani nami nie zdazylby sie nacieszyc, a tak to w domku bedziemy 2 tyg. 😁
Jejku niewyobrazam sobie jakbysmy mieli tu zostac, dla mnie swieta muszą byc w pelnym gronie rodzinnym. 🙂 Świeta wielkancone zostalismy tu, bo juz konczylam 8 mies ciazy i balam sie jechac do Polski, a co do czego urodzilam 1,5 mies pozniej. :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
a w gory jedziecie sami z Lenka czy jeszcze z kims???
fajnie tak sylwester w gorach 🙂
ostatnio zas brat meza dzwonil ze chce zebysmy przyjechali do niego na sylwester sami a ja mu mowie ze to niemozliwe ze Hanie karmie, a on do mnie ze co tak dlugo ja karmie i ze juz jej wystarczy i mam przejsc na butelke jakis nienormalny, nawet gdybym nie karmila to z takim idiota nie mam zamiaru spedzic sylwestra 😠 biedna ta jego dziewczyna z wszystkim to on mowi jak ma byc ona nie ma nic do powiedzenia i jeszcze jaka zakochana w nim, dobrze ze moj mezus taki nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie tusienko ze na tak dlugo przyjedziecie 🙂

ale mi toska dzis daje non stop na rekach , nic zrobic nie moge , musialam ja uspic na rekach , poszlam powiesic pranie a ona juz oczy otwarte a w pampersie kupa 🤢 niech ten zab wyjdzie!!!!!!!!!!!!!!! i teraz znowu na kolanach siedzi 😮 i zjada wlasna reke :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
ja mam z Hania to samo, caly czas marudna 😞 a jak spi to tylko chwilke, nawet bawic sie niechce bo ciagle marudzi 😞 juz dzisiaj mam dosyc 😞

no a ona taka zakochana ze nic jej nie przeszkadza dla niego nawet w ogien by poszla, juz raz ja zostawil i byl z inna a ona ciagle do niego przychodzila i zas z nia jest teraz 🤢 a nie zdziwilabym sie ze ja teraz zdradza bo czasem sie pokloca to on do niej nie jedzie niby jest w domu a jedzie sobie do innej kolezanki 🤢 i jeszcze moze mi by chcial rozkazywac :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...