Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie Hania tez zasnela ale spi jak mysz pod miotla, znowu taka marudna 😞 moze tez na te zabki albo od pogody juz sama niewiem tez jej posmaruje dziasla tym zelem co mam na zabki...

tusienka
fajnie masz z ta siostra- i blisko ciebie bedzie 🙂 🙂 🙂

oli
moja Hania tez niechce za bardzo byc na brzuszku zaraz sie przekreca spowrotem, a jak ja wczoraj na brzuszek polozylam to glowke polozyla i tak lezala i sie smiala :laugh: leniuszek maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o cześć Tusieńko
Mówię Wam dziewczyny wszystko na wariackich papierach, jak nie praca to jazdy, jak nie jazdy to robota w domu ... SZOK SZOK, teraz cały tydzień ma mój mąż urlop więc on rządzi, ja jutro do pracy, w piątek do pracy, w sobotę jazda do Radomia, w niedzielę do pracy ... Młyn normalnie :-)

Dzisiaj idziemy na imieninki do mojej przyjaciółki, normalnie od szkoły podstawowej się przyjaźnimy do tej pory :-) a teraz jeszcze jej mąż pracuje w firmie mojego męża :-)

Dobra dziewczynki uciekam :-)

Buziole dla KEVINKA na 6 m-cy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti ja podaje ibufen toska spi juz godzine sukces , dostala ibufen i zelem posmarowalam i po bojach na rekach zasnela bidulka moja mala

asiula wierze ze masz teraz w co rece wkladac i napewno sie uspokoi jak juz zdasz egzamin 🙂

jak dlugo ten zab moze sie przebijac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Tosia. Miejmy nadzieję, że już niedługo jej ten ząbek wybije.

Asiula - ale Ty zabiegana jesteś. Pewnie jak zdasz prawko to będziesz miała więcej czasku.

Beti i Asiula - już jutro nasze skarbeczki skończą 6 miesięcy. Jejku jak to zleciało.

A Lulek już śpi. W ciągu godziny wypiła 320ml mleka :P

Idę na kolacyjkę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item802156708_kt_kiddieland_wesola_przygoda_6m.html

oli
znalazlam ta zabawke na allegro, naprawde jest fajna Hania tak sie bawi nia hihi i ciagle poluje na tego kwiatuszka, najlepiej by go urwala :laugh:

ja tez posmarowalam jej zabka bo moze on ja tak meczy i teraz zasnela to ja ide cos zjesc, na urodzinach bylismy chwile bo jak Hania jest taka marudna to nawet nie szlo posiedziec 😞 nawet tam spac niechciala a w domku to od razu spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was dziewczyny
ale macie fajnie jak wasze malenstwa przesypiaja noc moja nicola budzi sie 2-3 razy w nocy na jedzenie a ostatnio co chwile i wtedy musze podac jej smoczka i biore ja na boczek klade i spi dalej ale za to ja jestem padnieta i nie wyspana przez to wstawanie
moja Nicola bedzie miala 6 miesiecy 15
ale wasze dzieciaczki sa modre i jakie silne moja to leniuszek:laugh:
dzis zrobilam pierwszy raz malej kiteczki dwa i slicznie wygladala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti fajna zabawka 🙂 my mamy z fisher price ta kule gadajaca po polsku i angielsku pokaze wam

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=804694715#gallery

tylko nasz jeszcze po angielsku gada jest dwujęzyczny

hahaha:laugh:

ale jeszcze nie dawalam tosi tego , dostala to od znajomych naszych jak sie urodzila , ale chyba jutro jej to wyciagne , i zobacze jak sie bedzie bawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

20 listopada michu sie broni 🙂 🤪

a u nas dalej z tymi zebami i goraczka znowu tosia ma 38 ale jak narazie jest spokojna zobaczymy dalej , dalam juz jej ta zabawke i zobacze niby jest napisane ze to od 6 mc , zastanawiam sie tylko czy isc do przychodni z ta goraczka , ale ewidentnie to od zebow z jednej i drugiej strony ma balon na dziaslach tak jakby szly dwa te zeby 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA JULECZKI, FRANIA I HANI Z OKAZJI 6-MIESIECZNICY 🙂 🙂 😘

My z Mezem wczoraj pojechalismy do centrum handlowego na zakupki, ja patrze na Lenke, a jej sie strasznie swiecily oczka, wzielam jej ustami dotknelam czola, no i miala goraczk, moze nie duza, ale miala. Niech te zebole jkuz wychodza!!!!

My dopiero nie dawno z lozka wylazlysmy. 🤪 Lenusia wstala po 10. 🙂

Oli-Garnuszek Klocuszek, bardzo fajna zabaweczka. 🙂 Widzialam kiedys tutakj w komisiku, ale nie mial wszystkich tych klockow wiec nie bralam.

Ok lece troche ogarnac mieszkanko, a potem moze na spacerek jak nie bedzie padalo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JULEńKO I HANECZKO wszystkiego najlepszego od Frania i cioci Asi z okazji ukończenia pół roczku 😘 😘 😘

Dziewczyny ja w pracy więc na chwilkę.
Oli rzeczywiście fajna ta zabawka, mój Franek ma taką ale jeżdżącego żółwia z tymi zabawkami po Misi i teraz go strasznie maltretuje, bardzo mu się podoba. Frankowi w końcu też widać ząbka, ale nie marudzi i nie ma gorączki. Jakby miał to mam NUROFEN w razie czego. Niech wychodzą te zębuszki naszym maluszkom. Wiadomo że jedne dzieciaczki przechodzą łagodniej, inne mniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam posta wysłałam i nie ma go 😞

Wszystkiego najlepszego dla Hani i Frania 😁 😘

Juleczka dziękuje wszystkim za życzenia 😘 😘 😘

Dzisiaj mam w pracy szkolenie przeciwpożarowe i muszę iść. Szkolenie jest na 16, w tym czasie powinien mężuś wrócić z pracy więc pewnie się miniemy. Lulek idzie na sł€żbę do moich rodziców.

Mała w nocy budziła się co 2 godziny i na dodatek pobudke zrobiła o 5 rano. Jestem dzisiaj padnięta. Na dziąsłach do góry ma takie 2 kulki więc pewnie jej 2 ząbki idą do góry. Teraz sobie śpi aniołek mój.

Byłam dzisiaj po L4 i pytałam o gluten. Więc tak: mam wprowadzać już, ale po troszku tzn. na początek 2 dni w tygodniu do zupki dodać kaszki manny i obserwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moja krolewna dzis spokojna no zeby nie zapeszyc , spiewa gada smieje sie i wali wszystkimi zabawkami 🙂pospala z 1,5 h i wstala znowu z temperatura 😞 poczekam jeszcze i dam jej ibufen znowu wyczytalam ze to 3 razy dziennie mozna dac , chate ogarnelam jeszcze pranko powiesic musze i obiad zrobic 😠 teraz czytam i wcinam marchewke jak zawsze zreszta :laugh: :laugh: to zmora z ta marchwia bo juz jestem taka zolta :P 1,5 kg dziennie potrafie zjesc teraz probuje sie chamowac troche , na buzke wrzucam tapete i wtedy tak nie widac tej zolci ale rece dlonie w szczegolnosci od wewnatrz masakra sasiadka sie mnie pytala czy wszystko ok bo mam zolte bialka w oczach 🤪 dziwne ze toska sie pomaranczowa nie urodzila :laugh: :laugh: w ciazy jadlam jeszcze wiecej zabilabym za ten smak marchwi hahaha:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany dziewczyny poszlam do kuchni a juz w przed pokoju poczulam gaz nie wiem jak to zrobilam ale ulatnial sie gaz przekrecilam jakos nie chcacy kurek jedzie w chacie gazem jak skur.... otworzylam okna wlaczylam wentylator ku... co mam jeszcze zrobic zeby sie go pozbyc ???pewnie z dobra godzine sie ulatnialo jak robilam tosce jesc bo wtedy przy kuchence bylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Krociu :-)

Wiecie co z tym budzeniem, to ja mam wrażenie że Franek budzi się co chwilka na cycka, ale to pewnie przez te dziąsełka także nie martwcie się o nocne wstawanie. Ja budzę się ok.4-5 razy w nocy, wstaję o 6 żeby wszystko naszykować no i konsekwentnie ok.21 już śpię, bo nie mogę już patrzeć na oczka

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...