Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAJ JUSMARKI juz nie moglysmy sie ciebie doczekac oklask na powitanie 🙂

a u mnie ciag dalszy choroby , odzia dzis juz bez temperatury za to tosia 39 michu zaraz zamowi wizyte domowa 😞 poza tym michu tez chory rece opadaja , a dzis ma taki wazny dzien , ale da rade

ja jestem wykonczona

jusmarki jak tam w nowym mieszkanku ?? nie tesknisz za starym ?? dzieciaczki sie zaklimatyzowaly ?? pokaz zdjecie co zrobilas z wloskam i z twarza , jakies zabiegi kosmetyczne ?? ciesze sie ze juz jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcieeee a przede wszystkim Jusmarkl!!!
U mnie normalka noc beznadziejna do 3 mała obudziła sie z 10 razy jest zdrowa bo od ranna wariuje sobie grzeczna Myszka jest w dzien wiec nie wiem o co jej chodzi w nocy;( wykonczona jestemmmm wiecie jak to jak sie nie spi tak jak trzebaaa!! rano mamie dałam Wiki na godzinke to przymknełam okooo ale coz to godzinka na całą noc ciagłegoo budzenia sie 😞
Oli trzymajcie sie oj te chorubskaaa szkoda słow 😞
Ide pobawic sie z Wiki bede pozniej - miłego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski 🙂 No i w koncu Jusmarkl jest z Nami.. super!! 🙂

Jusmarkl-Super, ze postanowilas "zaprzyjaznic sie z lustrem" Ja tez od jakiegos czasu probuje to zrobic i walcze z tym by jak w nie spojrze miec usmiech na twarzy. 🙂
A Kevinek tez zdolniacha, juz siedzi i raczkuje, super!! 🙂 Oklask dla Was za powrot do Nas i za dzielnosc Kevinka. 🙂

Oli-Jejku, a dzieciaczki dalej sie meczą. 😞 Szkoda mi i ich i Ciebie. 😘 Oby szybko przeszla ta wstretna choroba!!!

Ja sie zaraz zbieram i lece na spacerek, bo chyba dzis znowu bedzie ladna pogoda, bo widze, ze sloneczko pomalu wychodzi. 🙂
Pozniej wpadne. papa, milego dzionka!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam

witaj jusmarkl nareszcie jestes znowu z nami 🙂
Kevinek tez silny i tez juz tyle wcina 🙂
ja tez znowu jestem chuda tak jak kiedys, chcialam zeby mi troche kg zostalo alew nie udalo sie 😞 a ja tak duzo ze kazdy sie dziwi ze taka chuda jestem 🤨

oli
trzymam za ciebie kciuki zeby poszlo po twojej mysli
oj z tymi chorobami 😞

u nas dzisiaj tez sloneczko, teraz hania spi a pozniej tez z nia pojde na spacerek, lece sie ubrac bo jeszcze w pizamie siedze hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej beti

a co twoj maz policjantem jest ?? bo piszesz ze ma sluzbe 🙂

maz waraca juz z rozmowy nie zadowolony bo lipna kase mu zaproponowali 😞 a ja nie pojechalam przez niego a tam taki shiet

mam ochote z tego wszystkiego na ciasto :laugh: 3 bit pycha i bez pieczenia tylko nie mam potrzebnych produktow i nie moge wyjsc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez juz po spacerku 🙂 Kupilam Lenusi smaczny deserek, wszamala go calego i strasznie sie go domagala, jak jej wyciagalam lyzeczke z buzki to odrazu plakala, prawie lykac nie nadazala. 😁 Teraz spi, a ja zrobilam pyszny obiadek dla Mezusia, jego ulubioną suroweczke i pyszny sosik. 😉

Oli-3 BIT? Hmm.. Ty to lubisz robic mi apetyt. :P Jak mozesz to napisz nam przepis, to pewnie nie jadna zrobi to ciacho. 😉

czyli jeszcze Rudej Rybki brakuje. 😞 Gdzie ona sie podziewa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
herbatniki , krakersy , smietana kremowka 36 % mleko skondensowane na karmel . czekolada , krem budyniowy

ulozyc herbatniki na to krem budyniowy ( taki jak do karpatki )warstwa krakersow karmel, krakersy bita smietana , na wierzch zetrzec czekolade wstawic do lodowki na ok 2 h i pychotka gdzies z 2 pacz herbatnikow i 2 krakersow sa potrzebne ciasto jest pyszne 🙂:P a mleko skondensowane trzeba dlugo gotowac na ten karmel

no tosia mi troche pospala 🙂
jak ja wam zazdroszcze tych spacerow ja uwieziona jestem 😞

jaki deserek kupilas tusienko ?? mojej tosce nic z nich nie smakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli bardzo Ci dziekuje 😘 Pyszne musie miec te ciacho 🙂
ja kupilam Lenusi deserek z nestle jablkowo, gruszkowo bananowy i tak sie nim zajadala. 😉

Mam troche czasu wiec dodam pare zdjec z wczorajszej wycieczki. 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1020718.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam majoweczki 🙂
Ale Kevinek silny jest prawdziwy mezczyzna idzie jak burza 🙂
a ja dzis mam ciezka noc i ciezki dzien za soba. wieczorem Nicolka miala goraczke i w nocy sie budzila i plakala i caly dzien byla strasznie marudna i goraczka ja trzymala dalam jej syropek i troszke lepiej...
Nie wiem czy to jakas infekcja czy od zabkow bo nic na dziaselkach nie widac 🤨
Tusienko piekne zdjecia 🙂
Moja nicolka wszystko zje co sie jej poda a jeszcze mi nawet nie da zjesc:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super foty tusienko 🙂 Lenka w hello kitty slicznie 🙂

tosia ma znowu 39,5 masakra bylam z nia przed chwila w przychodni bo mam na dole , dali jej czopki paracetamol i pulneo osluchowo ok i gardlo tez czyste wiec jutro mocz mam dac do badania bo teraz tak profilaktycznie karza i dobrze przynajmniej cos wiadomo bedzie bo kaszel ma i kicha

tusienko ciacho jest naprawde ekstra i robi furore wsrod gosci 🙂

anusia dla ciebie oklask 🙂 masz tak samo przekichane z ta goraczka wiec na pocieche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
moj mezus jest zawodowym zolnierzem i dlatego ma sluzby :P

te ciasto ostatnio jadlam u cioci jest pyszne 🙂

tusienka
naprawde tam musialo byc super widzac po zdjeciach 🙂 fajne jest te nosidelko??? bo Hania tez chce byc na rekach jak gdzies jestesmy a to tak ciezko, tez sie nad tym musimy zastanowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
hihihi nie slub byl normalny,na poczatku chcielismy ale potem jakos maz sam niechcial i bylo normalnie :laugh:
ubranka zolnierzykow tez mi sie podobaja mundury itd ale najbardziej sie boje jakis wyjazdow 😞 czasem wysylaja kogos na misje a ja bym go nigdy nie puscila bo chyba umarlabym ze strachu 😞
nawet o tym nie mysle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie, musze sie wyzalić bo nie mam komu jakos dzisaj nie miałąm ochoty, na zadne rozmowy z kolezankami itdddd,,, jakos tutaj moge Wam duzo powiedzieccc lepiej mi sie zrobiii
Wiki jest marudna zle spii itddd rzuca sie budzi sie co chwilke ja juz mam stracha przed nocką, mąz wrocił z nocki wstał a potem pojechał na treninggg tak, tak by z Wiki z godzinkeee a potem pojechał n 4 godziny nie mówiąc mi,że jedzie az tak daleko na treninnn byłam pewna,ze jets tam gdzie zawszee wkurzyłam sie na maksaaa a jeszcze tesciowa dzwonii i wicieee tekst: ON NIE ODBIERA TELEFONU GDZIE ON JEST??? to mówie,ze na treningu a ona ahaaa i ze mam sie nie denrwowac,ze Wiki nie sypiaa baaaa no pewnie kiedysss tylkoooo nie wytrzymam z nerówwwwóoowww cos nerwowoa jestem.
A co do słuzby to moj mąz jest policjantem 🙂
Kurczeee az mi lepiejjjj 🙂
Oli trzymaj sieee ojjj przykro mi z powodu tej choroby!!
Tusienko super Fotki 🙂
Nie da mi sie czasami wejsc do Was na brzuszeekkkkk i nie wiem co mam robiccc bo wchodze z Linku ze skrótuu.
Mąż teraz siedzi przeprosił mnie,ze zrobił głupiooo a ja dzisja juz siły nie miałam nawet Wiki w kąpieli płakała co nigdy nie płakała przy kąpaniu bo tak to lubi!! Na noc dałam jej czopka paracetamolll moze przespi lepiej nockeee to ząbki chybaaa ida bo bardzo sie ślini!! okropniee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti szwagra brat jest zawodowym zolnierzem i mysle , ze nie chcialabym byc zona takiego. Ten byl ostatnio na misji w Gruzji , a tam wiadomo i nie wiadomo. eh Musisz sie denerwowac kiedy on wyjezdza. Pewnie , ze fajnie wyglada w mundurze , ale co z tego wygladu jak tyle zmartwien.

Tusienko wlasnie - fajna zgrabna jestes i wiesz co - dalabym wiele , by byc taka jak ty. Bo ja to za chuda jestem. A ty to taka w sam raz.

oli ucaluj Tosienke , bidulka sie meczy. A te ciasto to by zabilo chyba moje zeby. Mam bardzo wrazliwe , musze uwazac jak jem kostke czekolady , bo tragedia , zaczelo tak byc wlasnie od porodu teraz.

Ja bylam dzisiaj z mezem i z dziecmi na spacerku , taka ladna pogoda byla , 26 stopni.
Kupilam dzisiaj malemu w kartoniku takie cos co sie nazywa w przetlumaczeniu "mala kolacyjka misia" i to jest z nestle. Mleko z dodatkiem ryzu i roznymi warzywami. , a drugie mleko z marchewka i ryzem. To jest takie geste i sa to kartoniki po 250ml gotowe do wypicia. Maly tak to jadl lapczywie , ze masakra , wyjadl wszystko , cale 250ml , a normalnie mleka pije 120 - 150 , a z kaszka 100. Trzeba mu to kupowac hihi.
Sa jeszcze takie z nasionami i owocami i tez wzielam jedno na jutro na wyprobowanie. Kupilam , zeby dac poza domem , kolezanka polecila , ze dobre , a jak sie jest caly dzien poza domem to wygodne no i rzeczywiscie 🙂

Moze Rudej Rybce sie tak fajnie spedza czas z tesciami skoro jej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara zalety forum naszego , wszystko sie wyzalic i dostaniesz pocieszenie 🙂 kazda Cie wesprze , bo one juz takie kochane sa , wiec prorokuje ci juz , ze tak bedzie hihi
nie no , ale rozumiem Cie , bo ja jak ta przeprowadzka byla na glowie i marzylam sie wyspac to akurat wtedy maly nie sypial nocami , budzil sie i gryzl desperacko kolderke i plakal. Nie umialam znalezc sposobu , zeby go uspac , podawalam paracetamol na te dziaselka , ale nic nie dawalo to i tez wychodzilam z siebie , raz zostawilam malego w placzu i wyszlam do lazienki , usiadlam na podlodze chcialo mi sie ryczec , ale znowu odzywalo sie poczucie winy , bo moje dziecko placze bo mnie potrzebuje , a ja mysle o moim zmeczeniu glupia. No i zebralam sie , pomyslalam dla malenstwa bede trwala az padne calkiem i sie nim zajelam , zaczelam sie z nim bawic , co zajmowalo moja glowe i nie myslalam o problemach , dziecko bylo zadowolone , zmeczylo sie i zasnelo.
Glowa do gory kochana , zawsze sobie powiedz "dam rade" bo w milosci jest sila. Nie zlosc sie od razu , tylko najpierw wez gleboki oddech i pomysl nad najlepszym rozwiazaniem.
Maz to tylko facet , mogl zapomniec ci powiedziec lub po prostu nie wiedzial , ze to wazne , bo oni zadko cos wiedza. Powiedz mu tylko , ze na przyszlosc jak gdzies wychodzi i nie jest to stale jak dotad miejsce tylko jakies nowe , to wolalabys wiedziec od niego. Nie martw sie. Wszystko musi byc ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara oklask na pocieszenie. A najlepsze na poprawe humorku po nieporozumieniu jest xxx wiesz co hihi , wiec biegiem do meza i koniec. Jak przeprosil , to znaczy ze nie zrobil specjalnie tego. Zreszta to nie takie straszne cos , zeby sie dasac.

beti pisalas , ze nie umiesz zrobic picassy

musisz pobrac na komputer program najpierw , to link , tam jest tesz kilka wyjasnien.
http://picasa.google.pl/download/thanks.html

Uruchomisz ten program i sam zorganizuje automatycznie wszystkie zdjecia jakie masz w komputerze.
Jesli nie masz konta w google, to musisz je utworzyc-.A zrobisz to tutaj:
https://www.google.com/accounts/NewAccount?hl=pl

W programie picasa w komputerze , kiedy juz pobierze wszystkie zdjecia , zaczniesz wybierac zdjecia , ktore chcesz opublikowac przytrzymujac klawisz ctrl. Kolejnie na dole klikasz ikonke oznaczona "przekaz" wyskoczy okienko, by sie zalogowac , wtedy wpiszesz mail i haslo , ktore podalas tworzac konto , potem wyskoczy kolejne okienko jak maja byc wyswietlane zdjecia tam ustaw opcje zielona publiczny , zaznacz wyslij. Wysylanie potrwa chwilke. Na koncu klikniesz w "wyswietl online" i otworzy ci strone z twoimi zdjeciami , skopiujesz link i podasz komu bedziesz chciala. To tyle , Sam latwizna 🙂)

A wspomnialo mi sie teraz , bo pizecie o tym slubie i ja zapomnialam , ze bardzo chcialam zobaczyc zdjecie Twoje a nie widzialam 🙂 Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...