Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jusmarkl dziekuje!! i za to :* i oklasik jeden 🙂
Od rana to samo napieta sytuacja 😞 Ale na szczescie Wiki lepiej spała 😉 z 4 razy sie obudziała, a potem około 4 i nie spała z 40 minutek i potem zas zasneła do 8 🙂:0 i mówie, do męża wstan do niejjj bo ona ma chyba kupkeee on naburmuszonny itdddddd nie wiem jak dzisiejszy dzien bedzie wygladał, dawno nie mielimy do siebieee takich pretensji jak teraz to ta pogoda tez takkk robi!!! człowiek wkurzony cały czas!!
Miłego dnia Wam zycze ja musze cos wymyslic aby ten dzien był lepszy!!
Mam pomysł a moze kazda z Nas doda zdjęciee swoje i swojego partneraaa, takie wspolnee:P:P:P takkie małe zestawienieee, naszychhh chłopówwwww:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny

sara ja mysle ze u ciebie to jest zmeczenie ze jestes taka nerwowa , moze popros meza niech wezmie mala na spacer a ty odpocznij pospij sobie wytlumacz mu ze jestes padnieta i stad te twoje nerwy napewno zrozumie 🙂

jusmarki to widze pod czas przeprowadzki nie mialas lekko , ale ty silna babka jestes i dalas rade 🙂

u nas goraczka spadla dzis rano tosia miala 37,7 wiec nie jest tak zle cala noc przespala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂

Kurcze u Nas tez dzis nocka do najlepszych nie nalezala. Nigdy Lenka w nocy sie nie budzila, a dzis w nocy obudzila sie o 2, dalam jej jesc i zasnela, ale spala bardzo zle, co troche sie budzila i marudzila, wiec wzielam juz ja do nas zeby nie latac do lozeczka. Mysle, ze jakas choroba ją bierze, bo w nocy kaszlała i kicha caly czas. 😞

Jusmarkl-Dziekuje Ci kochana. Mi najbardziej chodzi o moj brzuch, bo to przez niego mam najwiekszy kompleks. Z nog juz schudlam, ale ten brzuch. 😠 No i jego probuje zgubic, ale ostatnio to zaniedbalam to i nawet troszke przytylam. 😞 ale juz spowrotem wzielam sie za siebie.

sara-Ehh, masz racje to przez pogode, Jesien to najgorsza pora roku. Nic sie nie chce, czlowiek ciagle zly chodzi. Trzeba to wytrzymac w miare dobrze i pozniej bedzie juz lepiej. Mam nadzieje, ze juz ok z Mezem. 🙂

U Nas dzis sloneczko, ale nawet nie wiem czy wyjsc dzis z Lenką na dwor przez ten kaszelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
dzieki ze mi napisalas jak dodawac te zdjecia, zaraz jak Hania zasnie bede probowac 😘 😘 😘
a jak szukac znajomych np. wasze albumy???

masz racje ja strasznie sie boje takiego wyjazdu, powiedzialam ze jakby musial to lepiej zeby sie zwolnil niz mial jechac 😞 a ostatnio jeszcze wszyscy dostali jakies szczepionki w razie jakiegos wyjazdu 😞

a u mnie dzisiaj Hania fajnie spala, obudzila sie na karmienie o 2 i 4 a potem o 8 juz wstala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
ok jak zrobie to dam link 🙂

fajne zdjecia i nad woda bylas ale fajnie, my w tym roku nigdzie nie bylismy 😞 za to w przyszlym roku pojedziemy gdzies na conajmniej dwa tygodnie :laugh:

a zdjec ze slubu jeszcze nie mam 😞 do trzech miesiecy musimy czekac 😞 ale jak tylko beda to dam do albumu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki :-)

Ja dzisiaj w domku, niestety się wzięłam i przeziębiłam. Myślę że mój organizm był po protu przemęczony i dlatego mnie wzięło, zawsze tak mam, jak mam duzo pracy, dużo spraw na głowie to kończy się to złym sampooczuciem, gorączką, bólem gardła it akie tam. Poszłam rano do pracy, ale w trakcie stwierdziłam że jak przyszła moja koleżanka "olewka" no to mogę teraz ja odpocząć i pójdę do lekarza. Poszłam no i powiedział że to zwykłe przeziębienie - na szczęście nie ŚWIŃSKA GRYPA, ale martwię się żeby dzieci nie zarazić, a maseczek w aptekach brak bo wszystkie pojechały na Ukrainę :-(

A miałam mieć dzisiaj jeszcze godzinkę jazdy, no bo piątek zbliża się nieubłaganie... ale wolę dzisiaj dać na wstrzymanie a w piątek być w formie. Szefowa kazała wykorzystać urlop do końca roku, więc akurat się przyda, bo u mnie w pracy nie opłaca się brać zwolnienia, bo mniej płacą .... 😠

Franio jest z nianią na spacerku, a ja wykorzystuję i musiałam nadrobić 12 str. ale dałam radę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl fajnie że jesteś z powrotem :-) Kevinek to naprawdę niezły MOCARZ 😉 buziaki dla niego 😘 😘 😘

Aaaa głowa mnie boli niemiłosiernie i już nie wiem co miałam odpisać Wam kobieki.

Oli mam nadzieję że już będzie dobrze z dziewczynkami, bo te choróbska teraz to MASAKRA jakaś normalnym ludziom żyć nie dają 😠

Dobra chyba idę się położyć na godzinkę, bo do przedszkola trzeba będzie lecieć niedługo :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Dzisiaj znowu cieplutko. Ja od rana posprzatalam i maz jakos nie umial siedziec i zaczal mi omagac , a ja pytalam czy ma goraczke i nie moglam uwierzyc wlasnym oczom , ze robi cos sam od siebie. I na dodatek zmywal naczynia , to szczyt! Ale fajnie podobalo mi sie 🙂
Poszedl do pracy na druga zmiane , Kevinek zasnal zmeczony , a ja mam troszke czasu dla siebie. Przed 17 wyjde z malutkim , bo trzeba odebrac Klaudie z przedszkola , to zrobimy spacerek do parku.
beti to my czekamy na ten Twoj album. I ty sara tez sobie zrob , bo to fajna rzecz.
asiula_c Franiu jest doslownie jakby brat Kevinka. Te minki nawet identyczne robia hihi. Zdjecia sliczne porobilas , no i pomyslowe opisy. A Kevinek tez przepada za klawiatura 😉 No i mleczko to samo pija hihi. Obaj maja starsza siostrzyczke - wiele maja wspolnego 🙂 Buziaczki dla Frania :*:*:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale super fotki 🙂
sara ja tam dodalam link ze zdjeciami bo nie moglam wstawic zdjecia

asiula w piatek trzymamy za ciebie kciuki

a mnie gardlo zaczyna bolec i kaszel meczyc bomba jeszcze tylko tego brakuje 😞

moj maz pojechal po zakupy i wisze na telefonie ja mu mowie co ma kupic a on marudzi zaraz mnie szlak trafi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po spacerku. 🙂 Kupilam sobie sweterek, tak na jesienna handre. 😉 Tylko weszlam do domku i zaczelo padac, ja to mam wyczucie. :P:P Zrobilam sobie salateczke owocową i teraz ja wcinam. 😉

Asiula-Super zdjecia, Twoje dzieciaczki są slodziutkie. 🙂 Fajnie, ze Ci sie parka trafila, 😁 Ja mam nadzieje, ze drugie to bedzie chlopczyk. 😉
W piatek trzymamy wszystkie za Ciebie kciuki!!! 🙂 I kuruj sie kochana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...