Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
na 14 lece z odzia do lekarza , bo dopiero o tej moze nas przyjac , jestem padnieta siedzialam od 1 do 3 w nocy i zbijalam jej temperature po 3 w koncu zasnela a ja o 7 pobudka 😠 i teraz znowu z nimi sama jestem odzia chodzi i marudzi szok a jeszcze w poniedzialek ta rozmowe mam a nie wiem czy ona do poniedzialku bedzie mogla isc do szkoly 😠 nie ma to jak piatek 13 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedna Oli - :-)
Miejmy nadzieję że to zwykłe przeziębienie, ale na wszelki wypadek w domku zostaw Odzię żeby nie rozchorowała się bardziej a żeby przeszła to łagodnie :-) tylko znowu w domku Tosia ... o i tak w kółko. Trzymam kciuki Oli żeby było dobrze ;-)

Beti no koniecznie musisz mieć coś przeciwbólowego(gorączkowego) w domku bo jak się ma malucha to takie rzeczy muszą w apteczce być.

Nie ma dziewczyn, Rudą Rybkę rozumiem bo sama mam tak mało czasu jak pracuję, ale czasami w pracy tak jak teraz na 5min. wskoczę ... Jusmarkl pewnie jeszcze gratów nie wypakowała, a może mają problem z netem, komputerem ... Poczekamy na nie :-)

U mnie w pracy narazie luzik, bo nie ma koleżanki "Olewki".
Franio gryzie paluszki na masę bo te zębuszki widać ale nie słychać (Hi hi hi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mysle ze nie jest tak zle odzia lubi na siebie zwracac uwage i teraz ciagle marudzi bo sie nudzi a ja nie wiem w co rece wlozyc , mowie wam szkoda gadac


no rybka to napewno zabiegana a jusmarki pewnie nie ma netu tak jak pisze asiula

ja jak pomyslnie przejdzie ta rozmo0wa i warunki beda ok to dopiero bede miala kongo , ale postanowilam sobie ze wzgledu na swoje doswiadczenie kursy itp nie bede pracowac za mniej niz 2 tys do reki na warszawe to i tak nie wiele jak mi rachunki mc zamykaja sie okolo 1400 zl raz tak pracowalam za niecale 1000 zl ale to na poczatku pierwsza praca u radcy prawnego tam sie wszystkiego nauczylam ale za grosze , na szczescie po 3 mc awansowalam i juz bylo dobrze jedyny moj awans w zyciu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wszystkim!Ja tylko na chwilke bo teaz mam mlyn.Mamy nie ma a ja zkrecilam noge.Mam schody w domu i bieglam na gore do lazienki i jakos noga mi sie przekrzywila....jezu jak pech to pech.Taka lamaga ze mnie!Nawet do lekarza sie wybrac nie moge.Robie oklady z octu bo noga jak balon .Troche pomaga.Dziewczyny ja to jestem zaopatrzona chyba we wszystko oczywiscie co nie jest na recepte!I duzo razy mnie to uratowalo!Mam nawet syropki na kaszel dla malej,kropelki na katar,przciwgoraczkowe,nawet w czopki glicerynowe itd. sie zaopatrzylam!Wszystko na wszelki wypadek bo jak cos mozna od razu troszke pomoc a nie biegac do poradni gdzie jeszcze wiecej tych zarazkow i chorob!A najbardziej nam zawsze pomaga i tak Amol,jak mala miala katarek to tym jej co chwilke skrapialam pieluszke i zawieszalam gdzies albo poprostu kropilam na ubranko.I super pomagalo,zaraz jej sie lepiej oddychlo!Ruda Rubka pewnie bardzo zajeta a jeszcze tesciow ma!Oj....A jusmarkl no to sie przeprowadza.Na Nk tez jej nie ma.jak tylko bedzie miec neta to pewnie wskoczy!A tak po za tym chcial jeszcze szybciutko zdjecie Julki dodac! [img size=431]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/peace__________.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane pisze dopiero teraz bo byłam u tesciowej, dzisaj Wiki obudziała mi sie chyba z 20 razy w nocy masakra!!!
Poczytałam co tam u Wass ale sie dzieje!! Patrysiu uwazaj na siebie boo nie ma zartów a moze jednak wybierzesz sie do lekarza??

OLi masz racje co do pracy ja tez teraz jak bede szukała i nie dadza mi około 2tys na reke to nie ma mowyy nie po to sie uczyłam itdd aby teraz za małe pienadze pracowacc juz kiedys tak pracowałambyłam jedyną osobą w przychodni co miała wyższe wykształcenie a najmniej zarabiałam i sie dziewczyny jeszcze smiałay ze mnie,ze pani magister jesteemmm jejku jak mi przykro byłoooo a potem i tak im pokazałammm!!!!
Moja Wiki tey grzyie plausyki caz cyas ale ybkw nie widac wcaleeeee.
Ja dla Wiki tez mam w domku te wszstkieee lekarstwaa
Bede pozniej buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 🙂

My znowu sobie z Lenusia pospalysmy do 10. 🙂

Oli-Mam nadzieje, ze u Odzi to nic groznego, biedactwo. 😞 Oby tylko Tosia sie nie zarazila!!
A co co pracy to masz calkowita racje, skoro masz doswiadczenie itd., to z jakiej racji masz pracowac za grosze!! Ja czasami troche zaluje, ze przerwalam szkole, ale zrobilam to dla Nas zebysmy mogli byc tu razem, ale jak Lenka podrosnie to pojde do szkoly, no i od stycznia idziemy uczyc sie dunskiego wiec to mi duzo pomoze. 🙂

Patrysiu-Jak tylko znajdziesz czas to lec do lekarza, bo jak noga jest skrecona to nie uleczysz jej domowymi metodami. Mam nadzieje, zer wszystko bedzie dobrze. 😘 A Juleczka jaka fajna. 😁 Lenusia tez zrobila tak zaraz jak sie urodzila, jak mi ja polozyli na brzuszku. 😉

sara-Ojj wspolczuje zarwanej nocki. 😞

A ja zrobilam sobie salateczke owocową, bo wiecie co.. od tej diety nie moge zjesc nic co jest smazone, wczoraj zjadlam z 4 pierogi podsmazana i potem zwijalam sie z bolu tak bolal mnie zoladek. Przyzwyczail mi sie organizm do lekkostrawnych potraw i jak zjem wiecej, albo cos tlustego to zaraz cierpie po tym. 😞 ale to dobrze, przynajoej bede sie chamowala i schudne. 🙂

Pogoda do du... Nie mozna nigdzie wyjsc. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde sara no to niezla jazde mialas w nocy 😞 moze tez zeby ida

no a w pracy to faktycznie najwyzsze wyksztalcenie naj nizsza placa masakra


co do lekarstw to ja tez mam chyba wszystko w domu ale amolu akurat nie mam wiec jak dzis bede w aptece to musze kupic patrysiu a tylko na katar sie go stosuje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
Julka słodka 🙂
idz do lekarza z ta noga bo nigdy nic niewiadomo 😞

sara
oj wspolczuje ci jak noc jest nieprzespana to caly dzien do niczego 😞 wczoraj tez tak mialam na szczescie dzisiaj Hania jest inna i spi

a z ta praca macie racje, ja za 1000 zl tez bym nie preacowala, kiedys tyle zarabialam pol roku ale teraz juz bym nie poszla za tyle do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu z nogą skręconą to nie przelewki, ja miałam w zeszłym roku skręconą. Lekarz mi przepisał tylko okłady na opuchliznę no i odpoczynek z nogą uniesioną :-) Ale musiałam wybrać się do lekarza po zwolnienie a potem dostałam odszkodowanie w pracy :-) Juleczka słodziutka.

Dziewczyny tak się mówi że 1.000zł to mało, ja pracuję za 1,5tys., ale pracuję, połowę oddam niani, ale lepszy rydz niż nic, jakbym nie pracowała to nie miałabym tych 700zł, a tak dobre i tyle, też mam wyższe wykształcenie tylko bez tytułu, bo praca wisi nade mną jak ten tasak :-)

Leki takie rzeczywiście ja też mam w apteczce, bo trzeba mieć takie rzeczy, no też AMOLU nie mam, ale ja nie lubię go bo ten zapach mi nie odpowiada :-)

Tusieńko rzeczywiście żołądek się przyzwyczaił już, ale to dobrze !!! Sam brzuch będzie cię pilnował :P

A mnie dzisiaj boli spojenie znowu, dobrze że w poniedziałek idę do ortopedy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odzia ma wirusowe zapalenie wiec nie tak zle wlasnie siedzi i pije mleko z czosnkiem i miodem 🙂 p. doktor zapisala jej 5 syropow tantum verde wit c sol do nosa rany jak maly lekoman dalam jej dwa syropy ktore wiem ze dzialaja na nia i herbata z miodem cytryna i mleko z czosnkiem i juz a i jeszcze nurofen jej zapisala

patrysiu to nie zarty kochana jak masz temperature , jak ty sie julka z ta noga zajmujesz ?? boze ze ty tak daleko mieszkasz juz bym byla i sama ciebie do lekarza zawiozla , jak wroci Lukasz to pojedz moze z nim na jakis ostry dyzur niech chociaz leki zapisza , rany mysle ze ty ja zlamalas nie chce cie straszyc ale moja mama tez stawala na zlamanej nodze biegiem do lekarza i zadnym autobusem wzywaj Lukasz bo jak nie to ja przylece :P :P :P

tusienko ja tez nie moge takich rzeczy bo boli mnie zoladek i wzdyma mi go i przelewa sie zawsze z michem sie smiejemy z tego jak sie na wpycham 🙂

beti kurde to co to za apteka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula kochana ja tez pracowalam za marna kase , ale teraz juz sie tu nauczylam ze pracodawcy leca w kulki poprostu i juz nie dam sie tak wmanewrowac jak sie pytaja tu na kazdej rozmowie ile p, chce zarabiac i glupi czlowiek cos szczeli i potem tak ma to teraz strzele 2000 i koniec albo dowidzenia ja sie tak zalatwilam w jednej firmie strzelilam ze chce 1600 zl jako ksiegowa bo mialam jeszcze male doswiadczenie wtedy w pracy i okazalo sie bo prowadzilam ksiegowosc ze zarabiam mniej niz zwykly pracownik 🤪 🤪 nawet sekretarka miala wiecej 😠 ja mysle ze placa tez usi byc adekwatna do miejsca w jakim sie mieszka chodzi mi tu o miasto i wykonywanego zawodu teraz o inne stanowisko sie staram i nie moge krzyknac wiecej bo gdyby znowu w ksiegowosci to bym chciala co najmniej 3 tys bo kiedys czytalam ze w warszawie ksiegowy zarabia od 1200 zl do 11 tys 🤪 jakis taki ranking byl ale to zalezne od umiejetnosci stazu pracy firmy itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
u nas czesto apteka zamknieta 😞 mieszkam 30 km od miasta wiec tak to juz jest u nas wszedzie daleko 😞 i nawet jakbym pracowala w miescie to dziennie robilabym ponad 60 km wiec jakbym miala zarabiac 1000 to juz wole siedziec w domu, juz nawet nie patrzac na kase to te dojazdy duzo czasu zabieraja jeszcze teraz jak mam dziecko

dobrze ze z Odzia nie jest tak zle 🙂 mam nadzieje ze po syropkach szybko przejdzie
oli a ta praca co masz rozmowe w poniedzialek to tez jakas biurowa praca ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
dzisiaj Hania tez ma dobry dzien do spania, przedtem tez tak dlugo spala, teraz byla z babcia na spacerku i zas jest spiaca, a ja w tym czasie posprzatalam juz wszystko, poprasowalam itd 🙂

patrysiu
a moze sa mozliwe tam u was wizyty domowe?? lekarz by przyjechal do domu i zobaczyl co z ta noga??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula bo ja tam wtedy nie skonczyla , to ze zarabiasz tyle to nie najwazniejsze , tak jak piszesz wazne ze masz zreszta w moim miescie w ktorym mieszkalam przez 23 lata 1500 zl to jest dobra pensja bo tam inaczej wszystko kosztuje za przedszkole odzi prywatne placilam 230 zl a tu za publiczne 460 zl wiec te place musza byc adekwatne do wydatkow dlatego tak pisze ze juz za tyle nie pojde ale tu w warszawie nie zebym byla jakas chciwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti no to faktycznie szkoda kasy i czasu no wlasnie czasem sie nie oplaca , asiulek tobie tez pewnie ciezko oddawac tyle na opiekunke ale pojdzie Franiu do przedszkola to bedzie inaczej 🙂

tak beti tam praca biurowa prowadzenie biura rozliczanie pracownikow z kasy mk ( mala ksiegowosc , same pierdoly , umawianie spotkan itd do normalnej ksiegowosci nie chce narazie bo ciagle prace do domu przynosilam zamiast rodzinka sie zajac to ja laptop i pisanie sprawozdan dla zarzadu itd a tosia za mala odzia wtedy juz miala 4-5 lat to bylo inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocil moj maz i kupil tosi 4 nowe zabawki bombowego tygryska z kubusia puchatka ktory nak przycisnie mu sie glowe gada i bryka normalnie skacze i jeszcze sie smieje typowym tygryskowym smiechem , klapoucha jerzdzacego na pszczole z fischer price scooby doo jako czrnoksieznik i simbe przytulanke z krola lwa sa cudne bubus jeszcze spi wiec jeszcze nie widziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...