Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oli to zwykly sos z kurczaka bez zadnych widzi misie. Ja po prostu najbardziej z mies za kurczakiem jestem i nten sosik uwielbiam 🙂
Składniki
małe piersi z kurczaka,
jarzynka,
szczypta pieprzu,
mała śmietana 18%,
2 łyżki margaryny bądź oleju - do smażenia,
świeży lub mrożony koper,
2-3 łyżki mąki,
łyżka maggi.

Sposób przygotowania

Na rozgrzany tłuszcz kładziemy umyte mięso, lekko podrumienimy, po czym podlewamy wodą i posypujemy jarzynką, dusimy.

Kiedy mięso będzie miękkie, podlewamy wody (ok. 3/4 szk.) i wsypujemy pokrojony koper.

Gdy sos się zagotuje zabielamy go rozrobioną mąką i śmietaną. Do smaku przyprawiamy magii oraz pieprzem.

Ja po Klaudii tez mowilam nigdy wiecej dzieci, a po 4 latach jak widac zapomnialam co zle i zapragnelam drugiego 🙂
Dokladnie idealnie rozszyfrowalas moj login 🙂hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do tej pory nie mogłam wejsc na brzuszek, nie wiem dlaczego ale często tak ma 😞
Betti tak napisała:P

za pare lat zapomnisz, a kazde dziecko jest inne wiec moze drugie akurat bedzie fajnie spalo
my tez mieszkamy z rodzicami i powiem ci ze mi tez mama duzo pomogla bo na poczatku bylam przerazona jak wrocilam ze szpitala do domu, niewiem co bym zrobila jakbym byla sama
Betii ja tez nie wiem co bym zrobiła, gdby nie moja mama ja chiałam byc dzielna po cesarce i operacjii i juz w szpitalu kazałam sobie Wiki na noc dać a do tego była taka ni e fajna połozna od noworodków,ze baałam sie z nią małej zostawiccc a i tak powiedziała,ze juz pora aby ze mną była w nocyy, wiec wziełam Wiki zadowolona jak niccc ale ja dziewczyny oprocz ciecia miałam powazny zabieg na jajnikachhh i byłam troszke bardziej pocietaaa a kto powiedział, połznej ze ja nic jeszcze nie moge nikt!!!Ale, co tam byałam szczesliwa,ze Wiki obok mnieee jejku a wnocy wstac nie mogłam pokarmu nie miałam, laktaotorem odciagałam i jej dawałm, bo jak inaczje, jak mi mleczka nie miałam - porazka, a jak wrocilismy do domu to tez chiałąm wszystko samaaaaa az do momentuu kiedy prawieee nie upadłam na ziemie 😞 a potem to juz sie zaczełooooooo ojjj ciesze sie,ze juz te chwile za mną - kiedys Wam opowiem co sie ze mną działo podczas zabieguuu .... dla mnie jak koszmarr!!
A zas sie rozpisałammm

Oli tez bym sie zdenerwowała!!!!
oj wiadomo jak ktos u Ciebie długo przebywaaa tak jak np u mnie siorkaaa jest czy tesciowa czasami to owszem niech sie rządzaaaa nie mam nic przeciwkooo.
Zobaczymy jak to bedzie z akilka lat...
Zmykam chyba spac, męzus na słuzbieeee same z Wikusią spimy 😞 oby ta noc była lepsza, do jutra i spokojenj nocki Wam zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety
wczoraj napisalam posta i sama go skasowałam- tak sie wscieklam ze mało laptopem nie rzuciłam o sciane. Nie chciało mi sie juz pisac tego samego 😞

U nas weekend taki sobie- bylismy na lodowisku, jeździłam na łyżwach po raz pierwszy w życiu. Ale ogólnie to jestem cały czas taka zła, dziewczyny, normalnie jak widze Remika czy teściów to mam ochote wrzeszczec ze zlości. W niedziele jeszcze mnie tesciowa podkurwiła ostro (sorki) i jej powiedziałam pare słow- oczywiscie chociło o Bianke. dzis mi Remik oswiadczył że jego mama zostaje z nami do kwietnia i juz w ogóle sie załamałam. Wiem ze jest potrzebna i ze dzieki niej moge pracowac ale z drugiej strony chce byc sama w domu 😞

Gadalam z mamą na skypea i potem mi napisała ze jestem bardzo nieswoja ale jak tu byc wyluzowanym jak wszyscy chodza wokół i słuchają co sie mówi- z własną mama nie mozna normalnie pogadać 😠

Mi sie wydaje ze tez cos sie zaczyna u Bianki z zębami bo zaczyna sie wycie calodniowe bez wyraźnej przyczyny i gryzienie wszystkiego- ale nie jak dotychczas ale po prostu jak wściekła wszystko wpycha do buźki. Teraz dopiero przydają sie plastikowe i gumowe gryzaki.

Co do sexu- jezu, ostatnio to mi niedobrze jak tylko o tym pomysle. taka chodze naburmuszona ze jak mnie tylko Remik dotknie to mam ochote go zatłuc. Nie ma mowy o niczym. Nie wiem jak spłodzimy nastepne dziecko skoro takie mam odczucia. Moze ja przechodze jakis kryzys, dziewczyny, normalnie deprecha mnie dopadła i tylko sie uzalam nad sobą cały czas. Nawet wam truje dupę 😞

W pracy mnie szef zdenerwował, miałam miec jutro wolne a tu sie okazuje ze musze przyjsc a ja juz miałam zaplanowany dzien na spacerki z Bianką i w ogóle. dziecka nie widze normalnie 😞 😞 😞

Marta witamy na forum- wklej jakies zdjęcia Filipka 🙂

Buziole dla Was wszystkich ale oklask dla Marty na przywitanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie wkurzylam - napisalam sie i sie skasowalo 😞
Mezus spi, Fili tez, mam wiec chwile by Was ponadrabiac.
Dzionek minal nam spokojnie, na razie tez ok. No wlasnie Mamusie, co do sexu, to moj mezus byl dzis wyjatkowo steskniony i nie chcial mi nawet na chwile dac popisac 😉
A tak pozatym to ja jestem strasznie temperamentna i czasem az moj nie wyrabia i mi zaczyna o wibratorze pod choinke napominac 😉 Jakos mnie po porodzie tak strasznie wziela ochota, ze moglabym na okraglo. A polog to byl koszmra, az wstyd sie przyznac, ze juz po 3 tyg. sie kochalismy, bo nie moglam sie opamietac.
A czy Wy tez teraz bardziej macie ochote niz przed porodem ?!
Krocia asiula Ruda Rybko- dziekuje za oklaski. Jak moge sie odwdzieczyc ?!
asiula - a wiesz, ze nigdy nie slyszalam o tym, ze chlopcom pozniej wychodza zabki. Moze cos w tym jest, bo znajomych coreczki - takze mlodsze od Filcia, maja juz zeby.
A co do pakowania wszystkiego do buzi, to my tez tak mamy. No i synek strasznie szczypie, ciagnie za wlosy, bije, a do tego piszczy radosnie, szczegolnie jak mu mocno wychodzi, ze czasem az krzycze z bolu 😉
jusmarkl - ale fajnie, ze siostrzyczka taka odpowiedzialna za brata i dba o niego. Czasem dzieci sa niesamowicie zazdrosne.
tusienka - a nie masz ochraniacza jakiegos na wozek. Ja jak oczywiscie nie leje jak z cebra, to zakladam folie i lecimy na spacer.
Ale macie tam fajnie. A dlugo juz tam jestes ?! Jak to znosisz. Ja to starszna domatorka jestem i nie wytrzymalabym bez rodziny chyba nawet tygodnia, bo bym zaplakana wracala 😉 To juz na stale ?!
sara - wspolczuje strasznie przygod jak mala byla noworodkiem. To musialobyc straszne i cale szczescie, ze juz za Wami.
oli - ja tam znow lubie jak ktos sie rozgaszcza u mnie i nie krepuje. Jak mamy gosci to od drzwi mowie, ze jak chca jesc, pic, to maja brac i nie pytac. I tak juz sa przyzwyczajeni. Nawet jak bylam u rodzicow w odwiedzinach i przyjechal tam moj kolega, bo akurat hyl w poblizu, to od razu wpadl do kuchni i sobie kanapki robil jakby u mnie byl 🙂 Mamusia byla zaskoczona ale nie mowila nic 😉
beti - pozazdroscic, taka niespodzianka mila, oby tak mezus sie juz zawsze staral.
Krocia - 0 juz 4 zabki ?! Gratulujemy ! Patrzcie jak to smiesznie - Fili nie ma w ogole, Julcia ma juz 4 😉 Poczytalam, dobre ! A ja tak uwielbiam smerfy 😉
Ryda Rybko - jak tylko odzyskamy zdjecia z dysku to dodam, bo zawirusowal sie nam komp i przepadlo wszystko. Chyba, ze od mojego z komory jutro powgrywam cos.
Wspolczuje sytuacji w pracy i nie dziwie sie, ze sie wscieklas, w koncu mialas juz plany. No i wspolczuje, ze taka nerwowe masz. Ja to ym nie wytrzymala z nikim wiecej niz ja, mezus i Fili !!! Lubie byc po prostu sam ai koniec.
Ja bym probowala rozmawiac z Twoim o tym, ze nie zgadasz sie na tak dlugi jej pobyt. Przeciez tez masz cos do powiedzenia prawda ?!
Milych snow zycze i lece do meza, bo sie wybudzil i krzyczy, ze mnie potrzebuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja dzis pierwsza 🙂

odzia w szkole juz , bedzie miala dzis niespodzianke , wczoraj wieczorem tata jej przylecial i dzis ja ze szkoly odbierze , a ona oczywiscie nic o tym nie wie 🙂

rybko przekichana masz sytulacje , szkoda ze nie ma innego rozwiazania , naj gorsze ze tak dlugo w tej pracy jestes , i wcale nam nie trujesz , kurde naprawde wspolczuje tobie tej calej sytulacji 😞

sara ale mialas porod rany wspolczucia , ja rodzilam 5 minut ledwo z domu zdazylam do szpitala bo juz glowke toski mialam w rekach

krociu to lulka chodzi szybko spac , to fajnie , moja toska tak po 19 kolo 20

tusienko ty tam masz atrakcji , mi zawsze sie marzylo no i marzy w sumie takie prawdziwe wesole miasteczko zwiedzic w polsce nigdzie nie ma czegos takiego niestety 😞

marta to maz pewnie zadowolony jak ma zonke z takim temperamentem

jusmarki dzieki za przepis hmmmm musi byc dobre , ja tez lubie kurczaka ale moj maz niestety nie , wiec jak robie to sobie i odzi

dziewczyny dawalyscie juz zupke z mieskiem ?/ ja dzis tosi ugotuje z kawaleczkiem piersi wlasnie zobaczym czy zje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

Rybko-Wspolczuje Ci kochana, naprawde!! Strasznie sie musisz czuc w takiej sytuajcji, no i faktycznie we wlasnym domu nie mozesz czuc sie swobodnie. ;/ Oklask dla Ciebie 😘

Martex-Ja w Danii jestem niecale poltora roku. Na poczatku bylo mi tu zle, bo tesknilam za rodziną, za przyjaciolmi i za Polską. Teraz to sie juz przyzwyczailam i czuje sie tu dobrze. Oczywiscie tesknie za rodzinką i to jest najgorsze, a po za tym to jest ok. Tutaj mamy gdzie mieszkac, w Polsce niestety nie, Mezus ma dobrą prace, ja jak tylko naucze sie jezyka i Lenka pojdzie do przedszkola to tez ide do pracy i problemu tez z tym zadnego nie bedzie, bo juz mi przychodzą propzyuckje roznych kursow. Moze na stale tu nie bedziemy, tzn. nawet na pewno, bo planujemy powrot do Polski, ale na pewno nie predko, dopiero jak odlozymy pieniazki i bedziemy mieli wlasny domek czy mieszkanko w Polsce to wtedy mozna wracać. 😉

Oli-No to Odzia bedzie miala super niespodzianke. 🙂 🙂

Dzis sloneczko swieci, wiec niedlugo idziemy na spacerek. 🙂 Mezus dal Mamusi na nowy stroj kapielowy, bo ten co mam to po ciazy mam troche stanik za maly. :P No i pozniej pojedziemy na takie zakupki zywnosciowe. 🙂

Milego dzionka, ja lece szykowac Nas na spacerek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

ale wczoraj mi dlugo Hania niechciala spac, polozylam ja o 22 no i sie jakos po pol godzinie obudzila wyspana, chciala sie bawic a nie spac 😞 dopiero zasnela o 00.30

a co do seksu bo powiem wam ze jakos przed porodem to bardziej mi sie chcialo niz teraz po , moze dlatego ze jestem czasem wykonczona no i marze tylko o spaniu, niewiem moze to minie i znowu bedzie tak jak dawniej 🤔 kochamy sie trzy razy w tygodniu, a moj mezus to by chcial codziennie :laugh: kiedys tez taka bylam a teraz ☺️

ruda rybko
wspolczuje, jeszcze tesciowa przedluzyla pobyt 😞 napewno nie masz łatwo i przy niej to dopiero mozna dostac depresji 😞
jak ty to biedna przetrwasz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara
duzo przeszlas 😞
mi tez bylo bardzo ciezko jak przyszlam do domu, w ogole niewiedzialam jak sie zabrac do wszystkiego a kiedy mala plakala to wszyscy na mnie ze ja cos nie tak zjadlam i to przeze mnie, raz nawet to tak sie rozplakalam ze wtedy mezus przyszedl do mnie i wiedzial ze tak nie mozna bo on sobie to tak o tylko powiedzial a ja to sobie bardzo wzielam do serca i o malo w depresje nie wpadlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Betii, u mnie to tak kazdy myslałą,ze jak jestem połozną to znam odpowiedz na wszystkie pytania dotyczące dziecka atak nie jest bo jakkk skoro praktyka to jedno a nauka to drugie tym bardzie,ze do swojego dziecka inaczej sie podchodzi mozecie mi wierzyc, mi ciagle było źle bo miałam mało mleka a do tego Wiki nie umiała łapac cycusia 😞 ona naprawde malusia była 😞tak wiecc te pierwsze tygodnie jakos taka dziwna byłam, dobrze, ze moj maz, mama i siostra wspierali mnie 🙂
Wiem,ze kazdej kobiecie jest ciezko po porodziee tylko nie liczny procent kobiet po porodzie jest tak naprawde zadowolona itdd, bo hormony wariują i stąd sie to bierze 😞
Betii to mała dała popalic 😞
Moja zasneła o 22 🙂 oj powiem Wam,ze nocka była nawet spoczko tylko 3 razy lub 4 Wiki sie obudziła ale zaraz zasypiała 😉 o 3 zjadła i o 5 kupke zrobiłaaaa i w niej spała bo jak bym ją przebrała to wiecie koniec spanka wybudza mi sie przy zmianie pieluszki 😞

Ruda Rybkoo - masakre masz tak szczerze mówią i jeszcze w pracy grrr, Kochanaaa wspołczuje Tobie nie wiem jak bym ja dała rade na Twoim miejscuuu nie wiem naprawde!! A to,ze jestes teraz w takim a nie innym nastroju too ja sie wcale nie dziwie, ja nie miałam jeszcze Wiki a jak pracowałam to nie miała czasu na nic naprawde 😞

Oli gratulujr drugiego ząbeczkaaaa 🙂

Tusienkoo a ja dam Tobie oklas za to,ze jestes daleko od domku a tak jestes pozytywnie nastawiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Sara 🙂 Musze byc pozytywnie nastawiona, bo inaczej to bym sie chyba zalamala, ale tak jak pisalam, na poczatku bylo zle, teraz juz sie przyzwyczailam i juz jest dobrze. 🙂

My juz po spacerku, polazilysmy dwie godzinki i przyszlam do domku, bo straasznie wieje, az mi sie nie chce spacerwoac. 😞 ale za to sobie pojedziemy do centrum handlowego i tam polazimy sobie po sklepach. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ruda Rybko szczerze Ci wspolczuje , ja jestem nerwowa i pewnie gdyby mnie tak wkurzali to na pewno by odczuli to. Ty za to jestes dzielna i podziwiam Cie za cierpliwosc.

oli zapomnialam wczoraj odpisac na te panoszenie sie po kuchni .... ja tez tego nienawidze , ale jest kilka osob , ktore moga u mnie sie czuc jak u siebie , to takie osoby , ktore spedzily w moim domu bardzo duzo czasu np wakacje itd i wiadomo , ze jak mieszkali u mnie z miesiac to kawke czy cos robili sobie sami , to i teraz jak przyjada tez moga sobie robic , bo praktycznie sa jak u siebie. To sa tylko bardzo bliskie osoby jak np moj brat lub meza siostra ... jednak jak ktos przychodzi tak na kawe tylko na godzinke dwie w odwiedziny to wiadomo , ze jest gosciem . Czasem np przyjdzie brat w momecie kiedy ja usypiam malego lub karmie czy cokolwiek , to on mowi "wezme sobie cos do picia" ja na to ok i jest luz. Jak przyjdzie kolezaka to juz inna sprawa. Gdyby mi taka poszla grzebac to bym zrabala na pewno. Nienawidzilam jak jeden znajomy rodzin y przyjezdzal to wchodzil do kuchni i zagladal do garnkow , a jak spytalam co robi to on na to ze byl ciekawy co mielismy na obiad... i to u wszystkich tak robil. Pamietam jak mala bylam to wchodzil mi do pokoju i zagladal po szafkach czy mam poukladane ladnie rzeczy ... nienawidzilam go nigdy , ale trzeba bylo go tolerowac , bo babcia za niego wyszla...

Slonce pieknie swieci.
aha oli gratuluje Tosi kolejnego zabka 🙂 oklask 😉
zapomnialam juz co mialam pisac jeszcze , ja mam forum otwarte caly czas i co chwilike odswiezam , zeby zobaczyc czy ktos cos napisal , jakby co to sie odezwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy dziewczyny za gratulacje tak sobie cichaczem ten zabek wyszedl 🙂

odzia juz pojechala z tata ale sie cieszyla 🙂

no wlasnie jusmarki ja jak moja mama czy tesciowa czy taka jedna kolezanka to tez spoko moga sobie zrobic , ale ona przyjerzdza do nas od wielkiego dzwonu glownie na urodziny czy imieniny , malo tego nas wogole nie zaprasza moj maz jest chrzesnym jej syna i zawsze zawozimy prezent a jak wyprawia urodziny to nas nie zaprasza tylko prezent mamy dac a my ich zawsze musimy zapraszac bo glupio i to takie uklady sa malo tego jeszcze nam mowi co mamy mu kupic typu klocki lego zestaw star trek za ponad 300 zl szkoda gadac a ona jest chrzesna toski i jakos nic jej nie kupuje tylko na chrzest dostala od niej srebrnego smoczka na pierwszy zabek , ja nie mowie ze tak ma jej cos kupowac ale mikolaj gwiazdka dzien dziecka to ona nam wymysla co mamy kupic jej synowi a sama o chrzesniaczce napewno zapomni i nawet nie zapyta co by jej kupic chore to dla mnie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majoweczki 🙂
Mam okropny dzien, dostalam okres i skrecam sie normalnie. Dopiero doczlapalam sie do kompa, bo wczesniej nie dawalam rady sie podniesc. Na szczescie maz dzis znow w domu - jak nie zeby Filisia, to schorowana zona 😞
Az mam wyrzuty juz 😞 Musze przyznac, ze kochany jest ! Inny to mialby to w d...
oli - a tata Odzi gdzie mieszka ?!
A co do meza, to ja nie wiem czy az tak zadowolony, czasem to by wylal kubel zimnej wody na mnie, bo jeste zmeczony po pracy, a ja mu nie daje spokoju.
Ja dawalam gotowy sloiczek i tam bylo miesko z kroliczka. Filisiowi smakowalo 🙂
To super, ze taki porod mialas lekki, ja to sie meczylam, bo mialam wywolywany. Nawet nie chce tego pamietac !!!
Az sie boje drugiego porodu, a tak bym chciala je miec.
tusienka - dzielna jestes Dziewczynka ! I masz racje, nie ma co wracac jak pieniazki sie nie odlozy, bo my wlasnie nie mamy swojego mieszkania i juz 3 z kolei wynajmujemy. Jak nie urok to sraczka ! No a na swoje nas nie stac ! Nie ma jak swoje !
Stroj kupiony, pokaz pokaz ! 😉 Ja wlasnie tez byma chciala sobie kupic, bo tez mi biust urosl i ostatnio na basenie i wychodzily 😞 No ale moze pod choinke, bo teraz z kaska trzeba oszczedzac do swiat.
Z tego co kojarze, to Was kilka za granica mieszka ?! Jak sobie pozostale mamusie radza ?! Na stale zostajecie ?!
beti - wspolczuje ciezkiego wieczorku ! Jakby moj tak powiedzial, to by po gebie dostal ! Przeciez to my cala ciaze huhamy na wszystko, potem przy karmieniu piersia tez, a innym latwo tak gadac tylko ! Najlepiej, to nic zebysmy nie jadly tak ?!
sara - dziekuje ! Ja tez nie przebieram Malego w nocy, by sie nie wybudzal. Zrezsta on od kiedy dosatje stale pokarmy, to kupy robi dopiero rano.
Ja oklask dalam pierwszej pode mna, czylo trafilo na Oli 🙂 Za 6 godzin dam znow 🙂
jusmarkl - to chyba tylko ja jestem inna i mi nie przeszkadza jak ktos grzebie, tzn. chodzi mi o znajomych, bo jakby mi tesciowa szperala po garkach to bym sie wsciekla, bo bylyby miliony komentarzy na temat jedzenia. Ona zreszta chyba wychodzi z zalozenia, ze my tylko na fast-foodach jedziemy. Taka jakas dziwna jest i czasem tak peple, ze tylko pizza ! Jak u nas pizza jest raz na ruski rok, jak mamy ochote sie rozbestwic czasem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli rzeczywiscie masz racje ... taki jest moj chrzestny - brat mojego taty i to jest taki jakis uklad , ze on jest dla mnie chrzestnym a moj tata dla jego corki , obie sie urodzilysmy w jednym roku i tak sie zgadali. Dokladnie cale zycie bylo tak , ze mowili rodzicom co Agusia ma dostac , albo nawet jak na zwyklej kawie byli (tez raz na ruski rok) to wujka tekst : "Agus popros wujka o jakies pieniazki - to Twoj chrzestny ,. powinien dawac chrzesnicy" wrrrr i nie wiecie jaka wscieklosc mieli moi rodzice a dlugo to wytrzymywali i nic nie mowili , bo przeciez ten wujek jak juz przyjechal na te kawe to mi (swojej chrzesnicy) nie przywiozl ani czekolady , na urodziny wogule do mnie nie przyjezdzali , a na komunie dostalam od chrzestnego bombonierke , za to od mojego taty zarzyczyli sobie rower i specjalnie sie kontaktowali , ze Agunia mogla poujechac z moim tata sobie go wybrac .... W koncu przyszedl taki dzien , ze tata sie wkurzyl i wszystko bratu wygarnal. Skonczylo sie. Dlatego Cie rozumiem , tylko ja jakby wiem jak to wyglada ze strony Twojej corci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex ... ja napisalam , ze mnie wkurza jak ktos gdziebie kto nie powinien sie czuc jak u siebie... ale osoby blisko smialo moga sobie nawet kanapke zrobic jak sa glodne 🙂 Mam na mysli rodzenstwo moje i meza , bo poza nimi nie ma takich osob , ktore moga sie u nas czuc jak u siebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale nawalam postow ... ale tak mi sie jakos wspomina...
wlasnie moj Kevin z miesa to juz je kurczaka , mam zamiar wprowadzic juz wieprzowine , bo widze w aptekach sloiczki z wieprzowina od 6mies.
co do PL , to my tez swojego mieszkania nie mamy chociaz maz odziedziczyl po rodzicach , ktorzy juz nie zyja , ale on tam nie chce mieszkac i ja tez nie... poza tym ma jeszcze braci , ktorych musialby splacic , wiec odda je ktoremus z nich.
Na razie nie wiemy co bedzie , odkladamy kase i poki jest praca siedzimy , co bedzie dalej? Bedziemy myslec pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzeiwczyny normalnie nie mam czasu do Was zglądać. Mała ostatnio wymaga tyle uwag, że już nie mam sił.

Beti - ostatnio pisłaś, że musiasz Hanie nauczyć spać w łóżeczku. Zrób to. Julka w dzień spała zawsze na naszym łóżku aż do dziś. Obudziła się i zaczęła nas "wołać". Wchodzę a ona raczkuje po łóżku i już była bliska krawędzi. Dlatego radzę Ci, żebyć jednak nauczyła małą spać w łóżeczku.

Martex84 - ja też mam większą ocotę na sex teraz niż przed porodem. No, ale meżuś sam dzisiaj powiedział, że jeśli wytrzymam to mam na niego czekać. hihi

Rybko - współczuję Tobie całej tej sytuacji. Najlepiej będzie jak porozmawiasz z Remikiem szczerze o wszystkim, bo tak będziecie się od siebie oddalać i obwiniać. Mąż powinien Ciebie zrozumieć. Niech on porozmawia z Twoją teściową.

Oli - gratuluję Tosi 2 ząbka. Widzę, że goni moją Julkę. hihi
A co do mięska to ja już od kilku tygodni podaję małej kurczaka i ładnie wcina. Teraz myślę o schabiku. W ogóle poprawił się jej apetyt, po tym jak wyskoczyły jej te 2 ząbki.

Jusmarkl - ten kurczak musi być dobry. Zrobię na obiad, może w czwartek, bo na jtro już mam zaplanowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Dzieki za mile slowa. Takie wlasnie mamy zdanie, ze do posli nie mamy co wracac na razie skoro nie mamy tam mieszkania, praca moze jakas by sie pewnie znalazla, ale tez nie latwo, a jak tak to za grosze. A pracując tu to chociaz mozna sobie pieniazki odlozyc. 🙂
Nie kupilam sobie stroju, bo nic ciekawego nie widzialam i do tego straaasznie drogie. Same staniki kosztowaly 299 kr czyli jakies 150 zl no i majtki 199kr, to dajcie spokoj w Polsce za te pieniadze bym miala dwa wypasione stroje, wiec wole sie wstrzymac i tak za 3 tyg jedziemy do Polski to tam cos sobie poszukam, choc tez nie wiem czy cos sobie znajde, no bo teraz nie sezon na stroje, wiec pewnie ladnych nie ma.

Oli-No to naprawde ta Twoja Szwagierka to przesadzona jest. ;/ Jak tak mozna? Nic od siebie nie dac, a samemu zadac nie wiadomo czego. Wkurzają mnie strasznie tacy ludzie. Nie wiem jak mzona takim byc.

Wlasnie gotuje zupke ogorkową, a Mezus ma byc dzis pozniej, gdzies o 18, bo pojechal na fuszke jakąś.. Dlatego pol dnia spedzilysmy po za domkiem zeby czas szybciej zleciał. 😉


Ooo jest moj Mezuś 🤪 🤪 Niespodzinka chyba. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny w końcu znalazłam chwilkę do Was zajrzeć :-)

Ruda Rybko - kochana nasza nie martw się że nam trujesz, ale tak jak dziewczyny mówią porozmawiaj szczerze z Remikiem - szczerze od serca a na koniec się pogodzicie w ładny sposób i będzie GIT. Wiesz mężczyźni nie odczuwają takiej sytuacji jako złej bo oni też tak jakby są gośćmi w swoim domu i nie przeszkadza im takie panoszenie :-) Jak nie pogadasz będziesz to tłumiła w sobie i dalej będzie nie fajnie, a teściowej w sumie też bym powiedziała co o tym wszystkim myślę, w końcu to ona jest u Ciebie a nie odwrotnie, to że pomaga przy dziecku nie znaczy że może wszystko !!!

Oli taka sytuacja też nie jest ciekawa, u mnie też pewne osoby mają luz i ja sama mówię że tam jest kuchnia i się goszczą ale są osoby które są gośćmi :-) Z tymi prezentami to też dziwne. Bo jak się chce prezentów to przynajmniej wypada zaprosić na urodziny :-) U mnie co do chrzestnych dzieci to ja zawsze mówię NIE MUSICIE NIC KUPOWAĆ WAŻNE ŻEBYŚCIE PO PROSTU BYLI tzn. odwiedzali dzieci żeby miały kontakt :-) Ale życzyć sobie coś na prezenty to już przegięcie !!! 😠

sara - ja też miałam masakrę po cesarce, bardzo źle się czułam i ogólnie z mężem nie za bardzo było, więc wiem co czułaś NAPRAWDĘ 😲

Tusieńko a może zobacz sobie na allegro, ja fajny strój sobie kupiłam na allegro właśnie i zupełnie niedrogo :-)ja gotowałam ogórkową w sobotę to przez 3 dni jedliśmy (znaczy jedli bo ja nie bardzo chciałam przez cycowanie mojego Frania, brzuszek by go bolał)

Jusmarkl ten kurczak musi być pyszny, też go zrobię w czwartek bo mam wolne HURRAAA!!! :P

Martex - super z tym temperamentem. Ja ogólnie też czuję większy pociąg do męża, pomimo naszych prawie 10-lat stażu małżeńskiego jest między nami OK, oczywiście czasami zdarza mi się że zasnę zanim cokolwiek zacznie się dziać, ale często budzimy się w nocy, jedno pogłaszcze drugie i wystarczy :P A mężulek też stwierdził że drugie dziecko mi się przysłużyło i jest superzasto :-) Istotne też jest to że chodzę do pracy, odpoczywam od domu, od kieratu i jestem zmęczona "INACZEJ" także podejście do seksu też jest inne. Mężulek też mówi mi o trzecim dziecku, ja tak jak Oli narazie mówię NIGDY W ŻYCIU, ale jak to mówią nigdy nie mów nigdy :-) Gdyby nie ta cesarka to może bym pomyślała. :-)

Ale się rozpisałam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...