Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jusmarkl musisz chyba dobrze potrzasnac ty swoim M!!!
Ty zapierdzielasz przy dwojce dzieci,dom,gotowanie itd a on co?Dobrze to ktoras napisala ze faceci mysla ze skoro nas utzrymuja to juz nic wiecej z siebie dac nie musza!Mnie to tez szczerze wkur....A po drugie zlamal zasade ze zaprosil byla???Hmmmm...cos mu sie poprzestawialo chyba.Nie wiem jaki masz sposob na niego ale zrob cos z tym.A moze poprostu go olej,w dzien jego wolnego ubierz sie ladnie,umow z kolezanka i wyjdz,zostaw go na pare godzin samego z dzieciakami to moze cos sobie przemysli.

Co do antykoncepcji to ja zawsze sosowalam tabletki i nie utylam nic po nich,teraz sa tabletki ktore zawieraja tak minimalna ilosc hormonow ze nie powoduja tycia.Narazie karmie i teraz uzywamy czasami prezerwatywe,czasmi przerywany.Mam recepte w domku na te tabletki jednoskladnikowe ktore mozna brac jak sie karmi ale ciagle sie zastanawiam czy je zaczac brac.Co do spirali tez nie jestem za,Ale kazda decyduje przeciez o sobie.

Ja mleka modyfikowanego jeszcze nie uzywam.Kaszki na swoim robie,albo na wodzie.

Krocia ja juz Julce daje tak podobnie jak ty ziem,mar,pietr,brok,szparag,buraki,odrobine groszku ziel,dodalam.Po buraku jej nic nie bylo.Ale Julka nie lubi brokul ani szparag.


A tak wracajc do facetow to moj mi do teraz wypomina ze odkad Julka sie urzodzila ja mu nie robie rano kanapek do pracy!!! 🤪 Sorki ale ja nie bede wstawac o 5 i robic kanapek skoro cala noc mam do dupy!Jak ja jeszcze pracowalam i bylam juz w ciazy i do 6 m-c musialam sama sobie zrobic kanapki i jeszcze jemu o 5 rano!A tak po za tym ma wszystko w chacie zrobine a on co???Moj dzien pracy trwa 24h i 7 dni w tyg.Kiedy ja sie moge wyspac po poludniu bo jestem zmeczona?????Albo w niedziele nie moge powiedziec "Dzisiaj mam wolne".

Oli cos nie widac a Ruda Rybka pewnie bardzo zajeta!

Marta ja Ci troche wspolczuje z tym Twoim facetem ze taki zazdrosnik,ale czy to znaczy ze nie mozesz poznawac nowych ludzi???Przeciesz takie forum jak brzuszek jest praktycznie tylko dla dziewczyn i co w tym zlego pogadac z ludzmi???Przciez kazda znas dzieli mnostwo kilometrow i nie mamy wspolnych znajomych itd.Praktycznie mimo tego ze ogladamy swoje zdjecia czy profile na Nk dalej jestesmy anonimowe???Oj bidulko ciezkie zycie z takim facetem,,,,ja wychowalam sie w takiej chorej atmosferze gdzie moje mama nie mogla sasiadom dziendibry mowic ani do sklepu sama bez przyzwoitki (czyli mnie) chodzic!!!A ojciec to myslam ze mama ma romans z kazdym facetem z kazdego pietra.Ja sobie obiecalam ze nigdy facet mnie tak nie ograniczy.!!!Oczywiscie nie wiem jaka u Ciebie jest sytucja ale tak czy tak wspolczuje bidulko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O tej kobiecie przeciez bym nie kłamała, a dosyc taka kumata babeczka była,a ze nie wiedziała,ze jest w ciazy to prowadział dosycccc intensywne życie alkohol, uzywki itddd no i dzidzia była taka malusiaaaa nie pamietam dokładnieee ale nie cąłe 2kg;( ja nie wiem jak ona mogła nie czuć ruchów itdddd bo spotkałam sie,ze kobiety trafiały z ulicy na porod ale to typowa patologiaaa i tłumaczyły,zee myslałay,ze jakiesss nowotwórr i dlatego tak brzuch im wysadziłooo, wyobrazacie sobie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusieńko ja uwielbiam kopytka z sosem - podrzuć trochę bo sama nie robię bo jak kiedyś zrobiłam to mi się rozpłynęły w wodzie jak wrzuciłam do gotowania - Hu... bombki strzelił. Od tamtej pory nie robię, chociaż podobno to bardzo proste ... ale ja w kuchni to czasem NOGA jestem :-)

cześć Patrysiu - masz rację z tą pracą w domku, kobieta pracuje NON STOP KOLOR, a faceci chcieliby 8godz. wrócić do domku i tylko odpoczywać ?? Jejku ja to normalnie dziękuję że mam takiego męża dobrego :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Jak maz poszedl spac , to zanioslam mu malego i powiedzialam , zeby spedzil chociaz chwile z dzieckiem , bo nie bedzie mialo zadnych wspomnien z tata. I poszlam. Maz wstal , ubral malego i wyszedl , przyszli po godzinie z zakupami , nakarmil dziecko , uspal i przygotowal mi pyszne jedzonko. Przeprosil i powiedzial , ze mu wstyd i bardzo zaluje. hmm nie wiem co o tym myslec , bo jego byla nadal jest w znajomych :/ Chyba po prostu dla swietego spokoju probuje zalagodzic.

sara ja to mysle , ze taka co twierdzi , ze myslala ze od nowotworu ma brzuch to zmysla , sama sobie to wmowila , bo nie chciala przyjac do wiadomosci , ze to moze byc ciaza. Niech wroci do szkoly i pouczy sie o antykoncepcji.

beti ja Ciebie juz mam w znajomych i dokladnie jak asiula napisala , pod miniaturka zdjecia w gornym prawym rogu jak jestes u kogos masz link DODAJ DO ULUBIONYCH 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziwne myslenie miala???Od nowotworu??To jesli ktos ma nowotwor to nie idzie do lekarza z tym???Tylko tak sobie chodzi???Z tego co ja wiem ze zdarzaja sie takie przypadki ze nie wie sie o ciazy!!! 😞 To niestety bardzo smutne...Dla mnie to nie do pomyslenia i nie miesci mi sie to w glowie,jezu ja kazdy dzien liczylam i zylam z ta swiadomoscia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu znalazłam chwilkę. Dzisiaj Julka przeszła samą siebie. Padam z nóg. No, ale teraz już śpi więc ja nadrabiam zaległości.

Jusmarkl - fajnie, że z mężem dobrze.

Jeżeli chodzi o aktykoncepcje to my używamy tylko prezerwatyw. Jak narazie żadna nam nie pękła. Co do spirali to mam podobne zdanie do Jusmarkl i Say. Osobiście nigdy bym sobie tego nie założyła, ale każdy ma prawo do takiej antykoncepcji jaka mu się podoba.

Jusmarkl - te stroje są super. Muszę poszukać w necie, może coś znajdę.
Tusienko - zrobiłaś mi apetyt na kopytka, będę musiała jeden dzień zrobić. Ja lubie kopytka z boczkiem i cebulką:P

Ciekawe jak tam Oli i jej szwagierka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - dzięki za odpowiedź. Spróbuję dać Julce buraka. Pewnie jej też nic nie będzie.

Julka ostatnio przez kilka dni robiła zieloną kupkę. Pewnie przez te brokuły. Jejku jak ona je wcina. :P

Dzisiaj byłam znow po L4 i pani dr powiedziała, że skoro Julka już ładnie stoi i nawet nóżki zaczyna podnosić do chodzenia (jeden dzień podnosiła wyskoko nóżki i śmialiśmy się że wygląda jak mały bocian :laugh: ) to mam jej już kupić buciki takie usztywniane. Możecie polecić buciki jakieś firmy?
Spotkała u lekarza dziewczynę, która prowadziła swojego 9 miesięcznego synka (zaczął wstawać na nóżki jak miał pół roku). Mnie pewnie też czeka szybkie chodzieie Lulki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam coś napisać.
Moja kuzynka mimo, że ma 42 zaszła w ciążę. Początkowo myślała, że zaczęła gubić okres a tu taka niespodzianka. Początkowo nie była zachwycona, ale potem zaczęła się cieszyć, pomyślała, że może w końcu będzie dziewczynka (ma już 2 synów). Dzisiaj z nią rozmawiałam. Jednego dnia zaczęła krwawić. Zawieźli ja do szpitala. Spędziała tam 6 tygodni i wypuścili ją do domu. Po kilku dniach poszła do ginekologa na kontrolę i okazało się, że dziecko nie żyje. Była w 5 miesiącu. 😞 😞 😞 Ona tłumaczy sobie to w ten sposób, że może dziecko miało jakąś wadę genetyczną i dlatego umarło. Nie wiedziałam co mam jej powiedzieć. Biedna. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny totakie agentki miałam jak miął czasmi dyzurrr no mówie Wam masakraaa jakie kobiety są nieswiadome 😞
Nie jedna kobieta zostawiła dzidzie w szpitaluu bo jej nie chiała a wtedy jaaa przychodziłam do domku choraaa, a raz tak było,ze dzidzia była z miesiąc w szpitaluu bo czekali na formalnoscii i wiecie takk pokochałam ta malutką dziewczynkeee, ze .... jak ją zabrali to przezywałam okropnieee wtedy miałam 20 lat 🙂
Co kobiety potrafią robic ze sobą w ciązyy to mozna zwariowaccccc.
Krociu bardzo mi przykro z powody Twojej kuzynkii to bardzo przykreeee
Ja jak miałam praktyki musiałam byc przyy porodach, gdzie kobiety rodziły martwee dzidziusieee - koszmarrrrr nigdy wiecej tego widokuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu bardzo mi przykro z powodu tego dzieciątka 😞 to zawsze jest smutne jak się dzieje tak na świecie 😞
Jeśli chodzi o buciki to ja Michalince przez długi czas kupowałam BARTKA, dla mnie są one najlepsze dla małych nóżek które jeszcze się kształtują, są usztywaniane w piętach, elastyczne w podeszwie, jedna ich wada to wysoka cena. U mnie nie było problemu bo teściowa zawsze dawała kasę na nowe buty 😉 A teraz jak już nóżkę ma ukształtowaną i tylko rośnie to kupuję różne. Jednak nigdy nie założyłam jej używanych butków bo każda stopa jest inna :-) to jedyne którego nie założyłam używanego dla małej, resztę tak :-)

Sara no to rzeczywiście miałaś przeżycia :-) współczuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krociu - straszne to jest ! W takich sytuacjach po prostu brak slow ! Nie da sie opisac tego bolu ! Wspolczuje kuzynce 😞
sara - dokladnie, kazdy decyduje o sobie. Nie ma 100% metody, czy tabletki, czy spiralka, czy prezerwatywy - wszystko grozi ciaza, niestety ! Jedynie abstynencja nie :P
Wlasnie moj gino spekulowal tym plotkom. Zajscie w ciaze jest mozliwe przy zlym zalozeniu. No a przeciez przy spiralce mowi sie o kontrolowaniu sie raz w tygodniu, alb chociaz po miesiaczce. Nie wiem juz sama, jestem oglupiala. Ale dla mnie to najlepsza metoda - nie ma hormonow, no i nie trzeba pamietac o przyjmowaniu tabletek, do czego ja niestety glowy nie mam.
Patrysia - moja kolezanka tez stosowala tabletki z minimalna iloscia hormonow i przytyla 8 kg !
Tusienka - jak licytacja ?! Wygralas ?! Pokaz co tam wylicytowalas !
Jusmarkl - ciesze sie bardzo ! Moze akurat maz przyszed; o rozum do glowy ?!
Trzymam kciuki zeby tak bylo i by sie juz nie powtarzala nieprzyjemna. No i jak Ci nie pasuej jego wychodzenie, to nie pozwalaj ! Postaw sie i koniec, ze jak wyjdzie nie ma po co wracac. Moze tym sie opamieta ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula - o tym samym pomyslelismy, dlatego tez kupilismy nawet xxl czy jakies takie rozmiary duze byly i nam sie to tez zdarzylo 😞 To nie byl tylko raz. Moze ja jestem jakas dziwna i je przecieram 😉, bo z moim bylym tez tak mialam ?!
patrysiu - no niestety, bywa ciezko ! Pewnie jakby zobaczyl ze sobie z Wami popisuje to nie bylby az tak zly, on jest przewrazliwiony na punkcie zdjec, kiedys powiedzial, ze nie zyczy sobie bym gdziekolwiek pokazywala jego czy naszego synka. No a nk, to nie ma mowy z tego powodu co pisalam, ze nie dosc, ze sie boi o bylych, to jeszcze jego kolega tak stracil dziewczyne. Bywa ciezko Kochana, ale poza tym jest zlotym czlowiek, wiec moge to mu wybaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja bralam tabletki 4,5 roku i nie przytylam ani 1 kg.Moze i sie zdarza ze dziewczyny tyja ale ogolnie ginekolodzy juz informuja ze raczej wzrost wagi towarzyszyl tabletkom starszej generacji.Ja raczej nigdy nie zapominalam o tabletce.Bralam zawsze wieczorkiem i to bylo dla mnie jak amen w pacierzu!Mimo ze ogolnie potrafie byc strasznie zakrecona i zapominalska.
Dobrze ze Twoj facet ma tylko bzika na punkcie dodawanych zdjec i tak po za tym jest super facetem.Kazdy ma jakies zsasdy czy uprzedzenia i w takim przypadku nalezy to szanowac ale moze sprobuj zagadac ze slyszlas o jedym forum dla dziewczyn ktore dziela sie wrazeniami i problemami swojego macierzynstwa???Moze nie bedzie mial nic przeciwko a ty swobodnie bedziesz z nami gadac!

Krociu to musi byc napewno przykre ale mysle ze ona dobrze to sobie tlumaczy ze dzidzius mial jakas wade rozwoju i gdyby mialo pozniej byc chore natura sama zadecydowala....tak czesto sie zdarza.Wiem co to stracic dziecko ale im dluzej ciaza trwa tym trudniej.
Oklask dla ciebie na pocieszenie.

Asiula masz racje buty z BARTKA sa dobre.Moja bratowa tez je kupowala,a tak wlasciwie to nie znam innych podobnie dobrych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na wspomnienie mnie wzieło 😞 z tym pisaniem o dzieciątakch 😞

Wiki własnie uspiłam nawet dzisaj wieczorkiem była grzeczna ale wczoraj ja tak źle sie czułam i jeszcze ona dokazywała, az mówie do męża zajmi sie Wiki bo nie cche sie złoscic ii uspił Wikiii 🙂

Martex no własnie abstynencja 😉 ee tammm ja tak nie chce hehe

Ja kiedys brałam tabletki ale pisąłam wczesniej dlaczego bardzo przytyłammm miałąm wiekszy apetyt, a że ciagle wlacze o figurkę to juz bym nie chiała brac choc sie kiedys zastanwaiałam nad tym.

A co do bucików to tak BARTEK, słyszałam od znajomcyh ale ceny tez są fajne:P

Asiulaa jejku jaki Twoj synek ślicznyyy pozwoliłam soebie obejrzec zdjęciaaa!! Takie ma śliczne oczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

nadrobilam wszystko o matko 11 stron :P

zmeczona jestem bo nie wyspana wiec wszystko tak w skrocie , z rana poklucilam sie z mezulem bo jego siostra wstawala do pracy po 5 rano i myla glowe suszyla suszara , i jeszcze z dolu krzyczala do gory i wolala syna takze nas obudzila i tosia juz nie poszla spac a nikt uwagi jej nie zwrocil buuuu

asiula ja najpierw do ciebie , kochana mi sie wierzyc nie chce ze ty taka ciepla kochajaca osoba nie masz kontaktu z mama , wiesz tak mnie to z nog zwalilo nie wnikam bo napewno przyczyny do tego masz ale to przykre naprawde , bo nie wazne ile czlowiek ma lat mama jest zawsze potrzebna

krociu wspolczuje kuzynce 😞

spirale ma moja ciotka i sobie chwali , ma ja juz rok , ja bralam tabletki i mialam tez plastry ale utylam i to strasznie i brac nie moge bo moj brat zmarl na zakrzepice i nie wolno mi chormonow przyjmowac wiec zostaja nam prezerwatywy a naj bardziej bylam zadowolona z plastrow bo nie musialam codziennie o nich pamietac 🙂

tekst tygodnia penisa twojego meza asiula poplakalam sie ze smiechu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

jusmarki nie wiem co doradzic wszystkie mamy ciezkie chwile z mezami niestety , napewno sie opamieta juz sa tego oznaki , gdzie on by znalazl taka super zone i mame jak ty 🙂

co do butow moja odzia miala kiedys zawsze bartki lub antylopki tez sa w sklepach bartka teraz to biega w nike lub ecco na zime ma czarne oficerki z ecco teraz no ale to juz duza panna 🙂 polecam bartka

nie swiadome matki to tragedia , ja jak lezalam z odzia w szpitalu to byla taka juleczka z rozszczepem wargi rany masakra a po operacji cudenko miala 2 latka wtedy rodzice przyjechali tylko raz podpisali dokumenty i zrzekli sie praw 😞 jak juz bylo po wszystkim a do 2 lat ja wychowali to byl szok 😞

buziaki dla was

aaaaaaaaaa i dziekujemy za zyczenia toska wysyla buziaki

a ja tez kupuje kaszki tylko ryzowe tych mleczno ryzowych sie boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Witajcie, ja juz nie wiem co robic z Wiki która to juz noc nie przespana, a dzisaj to ja zaniosłam do mojej mamy bo nie dałam rady nie spała od 2 do 6 przez sen płkała, potem sie obudziła i sie śmiałą wiec jej nic nie byłoooo, a i tak nie chiałą spacccc wieceie jak to z tymi nockami jestt człowiek w nocyy po prostu spiącyyy jak juz któras noc z rzęduuu tak jak mozna funkcjonowacc,, ja zawsze miałąm problemy z nockamii - praca w nocyy wrrrr 😲
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara to chyba etap kiedy z naszych dzieci robia sie male cwaniaki.Moja tez caly czas sie budzi i chce cyca.I nawet jakbym chciala to nie moge jej dac mamie...ale nie chce mi sie wierzyc ze ona jest glodna,ona chce tylko byc caly czas przy mnie...nie wiem co lepsze czy ja od tego odzwyczajac czy na to pozwolic.Lukasz mi caly czas mowi zebym jej na to nie pozwalala ale ja sobie mysle ze ona juz nigdy nie bedzie miala 6,7 miesiecy itd.i to sa przeciez "uroki" macierzynstwa!

asiula mnie tez zdziwil fakt ze nie masz kontaktu z mama...to chyba smutne...przepraszam ze pytam i jesli chcesz to nie musisz odpowiadac ale dlaczego???

oli normlanie brakowalo Cie na brzuszku.Ale z tej siostry micha to malpa,mnie wkurzaja tacy ludzie.Jak mozna nie miec szacunku dla malego dziecka i o 5 rano zachowywac sie jakby sie bylo najwazniesza osoba w domu!Szok 🤪

oki spadam bo mam mnostwo rzeczy do zrobienia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

ja juz na nogach posprzatalam kuchnie , zmywara puszczona pranko pozniej wlacze bo mi korki wywali 🙂

kurde wy z tym nockami macie przechlapane , patrysiu po czesci masz racje ze ten czas juz nie wroci , ale tak mysle ze twoj lukasz nie mowi tego tak bez przyczyny , duzo sie mowi o tym ze faceci czuja sie odrzuceni , ale powinnas chyba probowac juz ja przyzwyczajac spac sama bo bedziesz miala problem i moze jakby sie przyzwyczaila to by lepiej spala , z drugiej strony ja tez rano biore bubusia do siebie do lozka i musze sie poprzytulac do niej bo to takie slodkie 🙂

dzis sie biore za porzadki , a mezusiowi zostawiam bubusia na glowie 🙂 wy macie inna sytulacje jak ja bo pisalyscie tutaj wczesniej ze nie pomagaja ze taka praca w domu to nie praca itd , u mnie nie ma z tym problemu bo moj michu tez jest 24 h w domu wiec dzielimy sie obowiazkami ale niestety teraz juz mu umowy nie dali i musi szukac pracy bo inaczej to kiepsko bedzie i mam nadzieje ze znajdzie bo ma nie wiele czasu , tridno bedzie sie przestawic jak tak jest od ponad 1,5 roku hihihi cala ciaze byl ze mna w domu i teraz no ale coz nic nie trwa wiecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane 🙂

Nie bylo mnie od wczoraj wieczorem i juz mialam 4 strony do nadrobienia, bo Wy wszystkie wieczorem nawjwiecej piszecie 😉, a ja znowu w dzien, bo jak przychodzi Mezulek z pracy to chce z Nim spedzic czas i szybko wylaczamy laptopa. 😉

Martex-Widze, ze jestes ze Szczecina, ja ogolnie jestem z Goleniowa czyli blisko Szczecina i czesto jestem w Szcz. jak jestem w PL. Tez pisalam z dziewczynami na watku Mamuś ze Sczecina, ale kiedys neta nie mielismy dlugo i pojechalam do Polski i jak wrocilam to juz nie wiedzialam o co tam chodzi i juz nie pisalam.
Licytowalam na allegro dla Lenki aktywny stoliczek z Fisher Price, ale okazalo sie ze szwagierka chciala pod choinke kupic Lenusi cos podobnego jak ten stoliczek, wiec powiedzialam zeby kupiala, a ja juz nie bede licytowala. Jak narazie dalam najwieksza cene, ale do niedzieli pewnie ktos mnie przelicytuje. :P

Oli-Ehh, faktycznie z tej Twojej szwagierki to taka malpa, az szkoda gadac. Zero szacunku do innych. Mam nadzieje, ze odespisz te dni. Pustu na brzuszku bylo bez Ciebie...


Jejku jak mozna nie wiedziec, ze jest sie w ciazy do 7 mc-a? 😮 Wydaje mi sie, ze ta dziewczyna po prostu nie chciala o tym wiedziec i tyle. U mojej siostry w zakladzie byla taka dziewczyna, ktora pracowala do porodu i to w takim zakladzie, w ktorym musiala dzwigac dechy i stac na nogacg 8h. A ze nic prawie nie bylo widac, nosila szerokie ubrania to nikt sie nie zorientowal nawet, ze jest w ciazy. Dla mnie to musialo byc chore, tak narazac siebie i dziecko. Ale na szczescie urodzila zdrowe dzieciatko.

My wczoraj tak pisalysmy o tej antykoncepcji, a wieczorem Mezus sie mne pyta kiedy bedziemy mieli drugie dziecko.:laugh: No, ale doszlismy do wniosku, ze niepredko. 😉

Milego dzionka, lece sie ogarnac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo jak milo ale zawsze jak ktorejs nie ma z nas to brakuje jej tutaj 🙂

aaaaaaaa mialam wam jeszcze napisac moj michu ma w piatek o 9 rano obrone , rany juz sie denerwujemy , musimy jeszcze kupic prezent dla promotora i nie wiemy co moze macie jakies pomysly ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-)

Oli jak miło że jesteś z powrotem :-) Kurczę a ja myślałam że jak w domu są goście to trzeba się zachowywać ciszej niż zwykle !!! Ale ta twoja szwagierka to normalnie chora. Ale pewnie nic jej nie powiedziałaś - bo za delikatna jesteś :P Ja tam bym jej coś dowaliła bo nie jest przecież pępkiem świata !!!

Patrysiu - kochana mała wie co robi, bo Twoje mleczko z cysia ma inny skład w nocy niż w dzień 🙂 I mała doskonale o tym wie, teraz gdy rośnie najbardziej intensywnie w ciągu całego życia potrzebuje dużo kalorii a w nocy pokarm jest właśnie najbardziej kaloryczny. Więc nie dziw się, u mnie też tak jest że Franek się budzi często w nocy, i do ok.północy śpi w łóżeczku, potem już mi się nie chce do niego biegać więc śpi w nocy i jest spokojniejszy. Obiecywałam sobie że tym razem tak nie będzie, ale cóż.... Miękka jestem też :-)

sara myślę że to ząbki i Wiki jest niespokojna :-) Cierpliwości kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...