Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Krocia jusmarkl - super, ze Wasze Szkrbki juz sobie stawiaja kroczki, niedlugo rusza jak szalone 🙂 Fili jeszcze nie chodzi, ale staje ciagle 🙂
jusmarkl - gratulacje dla Kevinka z okazji 1 zabka 😘 😘 😘 i
spoznione zyczonka:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BIANECZKI I JULECZKI, NO I DLA NASZEJ KOCHANEJ JUSMARKL 😘 😘 😘
oli - sliczna fryzurka, Tosia slodziutka 🙂
Bardzo mi przykro z powodu cioci, jaki ten swiat jest niesprawiedliwy 😞 😞 😞
A z tym fotografem, to moze poproscie o klisze, bo moze tam bedzie wiecej zdjec ?! My dostalismy od naszej fotografki wlasnie klisze, bo ona poobrabiala zdjecia, wybrala ladniejsze i je wgrala nam na plytke, a na kliszy zostaly oryginaly. Moze tam wiec cos bedzie i u Was ?! Trzymam kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kochane 🙂

Melduje sie, ze dojechalismy cali i zdrowi. 🙂
Narazie nie mam jak Was nadrobic, a nawet odpisac, bo mam taki sajgon w domu, ze szok. 😲 Juz troche ogarnealam, rozpakowalam nas i wszustkie inne torby. Tyle tego bylo, ze nie mialam jak sie ruszyc, wszedzie cos lezalo. Teraz juz troche lepiej, tylko jeszcze posprzatac musze, poukladac ciuchy, poprac, poprasowac. Wiec do wieczora mam roboty.
Takze jak ogarne to wszystko to wejde was ponadrabiac.

Lece cos zjesc, bo od rana na glodniaka latam i ogarniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to strasznie smutne co piszecie,ja to sie ciagle zastanawiam dlaczego ludzie choruja i musza umierac na te straszne choroby,i to czasem dzieci,mlodzi i wogole.Czlowiek czasem sobie sprawy nie zdaje jakie to szczescie ze jest zdrowy!!!

Tusienko milo ze jestes,pamietalam codziennie o tobie i dzielnie walczylam o twoje oklaski!

Marta i to samo dla ciebie!!!

Krociu smutno mi ze tak cierpisz z powodu Juleczki....
oj czasem sobie mysle ze szczesciara jestem ze nie musze wracac do pracy.....

A ja wczoraj dziewczynki bylam w kinie na Avatar. Nie lubilam nigdy tego gatunku filmow ale ten mi sie wyjatkowo podobal.Warto zobaczyc dla samych efektow.
A ja nawet sie poplakalm .... 😞
Wyobrazilam sobie jakie to musi byc straszne jak ktos by zniszczyl teraz moj swiat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysiu-To bardzo Ci dziekuje za te oklaski i pamiec. 🙂

Ja mam chwilke, bo Lenusia zasnela, ja juz rozpakowalam wszystko i poukladalam, troszke posprzatalam, a reszte posprzatam jak Mezus wroci z pracy. No i tylko pranie i prasownie. ufff 🙂
Narazie napisze co u Nas, a potem Was nadrobie. 😉

Swieta minely super. Nie ma to jak rodzinne święta z malym skarbeczkiem. 🙂 Lenusia dostala tyle prezentow, ze az nie mielismy jak zabrac do DK. 😉 Sylwester spedzilismy skromnie, poszlismy do pokoju znajomych, z ktorymi bylismy w gorach i w 6-tke spedzilismy milo sylwester. 🙂 W gorach tez bylo super, pozwiedzalismy, pojezdzlismy na nartach, nawet do Czech skoczylismy na jeden dzien do Adrspach (Skalne Miasto) 🙂
Lenusi bardzo sluza wyjazdy do Polski, bylismy tam nie cale 3 tyg. a Lenusia przez ten czas zaczela raczkowac, stawac na nozki i siedzi juz calkiem samodzielnie bez zadnego juz chwiania sie. 🙂 aaa no i nauczyla sie przesylac buziaczki. 🙂 🙂
Kupilismy jej kojec, zeby mogla sie w nim bawic, a ja swobodnie mogla zrobic obiad, czy posprzatac, bo teraz od kad raczkuje wszedzie jej pelno, caly czas wstaje na nozki i boje sie ze cos sobie zrobi, a w kojcu ladnie sie bawi. 🙂
No i mamy tez juz dla niej nocniczek i bede juz ją pomalu przyzwyczajala do niego i uczyla ze robi sie do niego siusiu. 🙂

Buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam

wlasnie wrocilismy z miasta - tyle przecen - wszystko bym wykupila :laugh:

tusienka
super ze swieta udane i Lenka juz raczkuje 🙂
no i ze znowu jestes z nami 🙂

oli i krocia
biedne te wasze ciotki - takie choroby to najgorsze co moze byc - ja to bym sie kompletnie zalamala 😞 naprawde podziwiam osoby ktore walcza i maja tele sil

oli
ja jeszcze czekam na nasze zdjecia- pewnie tez niedlugo dostaniemy i mam nadzieje ze tak sie nie wkurze :/

martex
wspolczuje choroby- ciezko jest wtedy jak sie na nic nie ma sily 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

no ja juz odzie odebralam i jestesmy w komplecie 🙂

ale dostala super prezenty , boskie zlote kolczyki wiszaca wyglada jak mala ksiezniczka hihihihihi

no tusienko to teraz wiesz co my mamy , toski tez wszedzie pelno , nos ma zdrapany strupa jak nie wiem co bo przywalila w biurko , bo oczywiscie stawala przy nim i tak wkolko normalnie diabelek wcielony :laugh:

ja tam kojca nie kupuje bo moja toska ma turystyczne lozeczko to praktycznie to samo nigdzie tam sie nie walnie i moze sie spokojnie bawic 🙂

a co do zdjec martex ja mam wersje robocza zawsze mialam w dzien slubu juz nam dal a te po porawkach poprostu nie sa zrobione tak jak chcialam ze wstawione jest czarne tlo i my tyko wiesz jak portretowe , chyba gdzies je dam do zrobienia , ale poki co to musze zaproszenia odzi dac do zrobienia na komunie i pozalatwiac wszystko buuu ciasto tort zalatwione i restauracja tez tylko menu musze ustalic i po krzyku , fryzjera odzi zalatwilam , jeszcze tylko buty , wianek juz takie pierdoly 🙂

a ja powoli tosce eliminuje mleko z diety ograniczam powoli do minimum , bo mam dosc tych wysypek ona sie drapie do krwi , potrafi sobie podciagnac nogawke i sie drapac tam gdzie ma uczulenie a mi sie serce kroi , trudno bedzie co ma byc , mi tez wylaczyli mleko z diety jak mialam 7 mc i jakos zyje i calkiem zdrowa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-Kojec mam z firmy coneco. Jest bardzo fajny, ma dodatkowy materacyk, taki kolorowy w rysuneczki. 😉 Ja z reszta prawie wszystkie takie rzeczy kupuje z coneco, wozek mam z tej firmy, krzeselko no i teraz kojec. 🙂

Oli-No to sie Ci nie dziwie, ze serce Ci sie kraja jak widzisz ze Tosia tak sie drapie. 😞 Wspolczuje...
My tez mamy lozeczku turystyczne, ale w Polsce, moglibysmy je wziac tu, ale nie ma sensu wozic w ta i spowrotem. A tak to Lenka ma wiecej miejsca w kojcu. 🙂 A w Twojej sytuacji to faktycznie nie ma sensu kupywac kojca, jak masz lozeczko turystyczne.

Juz mam wiekszosc posprzatne, zostaly tylko podlogi, no i pranie i prasowanie, bo cos mi suszarka szwankuje i nie nadanza suszyc. ;/

Lece kochane do moich Skarbeczkow. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
no masz racje z tym mlekiem jak szkodzi Tosi to lepiej skonczyc z mlekiem zeby sie nie meczyla 😞
biedna 😞

tusienka
masz ten kojec coneco relax??
ja myslalam nad takim http://www.allegro.pl/item869048424_kojec_horn_berber_kolorowy_bezpieczny_nowe_gartis.html

a jak ta bluzeczka co zamowilas z allegro?? co martex tez zamowila?? no i jak ta tunika co zamawialas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko - super, że wróciłaś.

Oli - ja od poniedziełku jestem praktycznie bez mleka tzn. Julka pije bez problemów tylko jak zasypia (ok.140ml) a w ciągu dania wypije max. 150ml. Rano na śniadanie robię jej biszkopciki w mleku. A tak cały dzień wcina normalne jedzonko. Dzisiaj dałam jej spróbować ziemniaczków z sosikiem (no jak jadłam obiad to stała obok mnie i wołała am) i bardzo jej smakowało.

A ja nie mam ani koja, ani łóżęczka turystycznego. Mam wrażenie, że to troszkę ogranicza dziecko. Julka jest bardzo ruchliwa ale to co. Właściwie to odkąd chodzę do pracy to do domu przychodzę taka stęskniona, że mogłabym z nią siedzieć cały czas. Dzisiaj Lulek też miała mamusiowy dzionek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
napisz mi jak robisz te biszkopciki no i sama gotujesz Julce obiadki czy tez dajesz ze sloiczków??

moze macie jakies przepisy bo ja prawie nic niewiem 😞 mam wrazenie ze jestem do tylu z tym wszystkim 😞
dzisiaj Hania dostala ziemniaczki i sie tym dusila niechce nic jesc takiego gestego a czasami nawet niechce obiadków tylko moje mleko 😞

slyszalam tez ze niektorzy podaja sucharki zalane woda z cukrem 🤨 moze ktoras z was tez tak robi ??? bo niewiem jak sie to robi dokladnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wieczornie Kochane 🙂
Gardlo mi zawalilo, boje sie, ze to angina 😞 Chyba pojde jutro do lekarza. Z drugiej strony i na szczescie jesli to angina, to dzieci do roku ponoc nie choruja na to, wiec dla dobra Filusia byloby dobrze.
Patrysiu - dziekuje za pamiec, oklask dla Ciebie 🙂
Tusienka - no to teraz sie bedziesz miala, jak Lenusia juz raczkuje i wstaje. Ja Filisia nie moge z oczu spuscic 🙂
Patrzcie jak nasze dzieci identycznie sie rozwijaja, tylko Kewinek i Jula sa daleko do przodu przed naszymi 🙂 Oj, wyprzedzaja nas z nawiazka 🤪
oli - kurcze, to moze bylo trzeba nagadac fotografowi, ze nie jest tak jak chcieliscie i niech cos z tym zrobi, bo nie zaplacicie tyle ile chce, bo z jakiej racji macie placic za cos, czego nie chcieliscie ?! Moze Wam od nowa zrobi, a jak nie to masz racje, zeby pojsc do kogos innego.
To teraz faktycznie przygotowania sie zaczna pelna para do komunii Odzi. Dacie rade Kochana.
beti - Hania slodkosci 🙂 Nie przejmuj sie sloiczkami, ja jak podalam pierwszy od 6 miesiecy, to tez mial grudki, ze az Fili sie dlawil i plul, wiec sie wystraszylam. Mimo, ze jeszcze widelcem rozgniatalam. Tak to ma apetyt, ale bywa tez tak, ze nie chce nic jesc, procz cycka.
Ide sie polozyc, bo zle sie czuje.
Milych snow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂

Beti-Tak, ja mam kojec Coneco relax. Ten co Ty pokazywalas tez jest super. 🙂 Sliczniusia ta Twoja Hanusia 😘

Krociu-Na pewno taki kojec ogranicza dziecko, ale tez dzieci nie siedzą w nim caly czas. Ja Lenke wsadzam tylko jak sprzatam czy robie obiad, wtedy jestem spokojna, ze nigdzie sie nie uderzy i nic sie jej nie stanie. Lenusia bardzo ladnie sie w nim bawi, a ja przynajmiej moge spokojnie zrobic obiadek i nie obawiam sie o nic. 🙂 A jak nic nie robie to sobie Lenka smiga swobodnie wszedzie gdzie sie da, bo mam ja na oku. 🙂

Oli-Super slicznotka z tej Twojej Tosi. 🙂 😘

Lece dalej ogarniac mieszkanko, a potem na zakupki.
Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

beti najpierw do ciebie kochana jak jest za geste to ja dolewam przegotowanej wody i rozrzedzam
,poza tym ja gotuje sama , marchew seler pietrucha miesko ryz lub ziemniaki i blenderem miksuje i gestosc mam jaka tosi odpowiada ugotowac taki obiadek to jest 10 minut i mam na 2 dni wiec te sloiczki to ja sobie daruje tymbardziej ze mam po porcjowana w zamrazalce i tylko wrzucam do garnka , bo dostalismy warzywa od micha ciotki takie eko bez zadnych ulepszaczy wiec pomrozilam dla toski zeby sie nie zmarnowaly 🙂

haniulka tez juz duza i widze tez jest taka okraglusia 🙂ile wazy ?? i slodko wyglada w tej kamizelce supppppeeeeerrrrr!!!!

kojec moze i ogranicza ale jest bezpieczny tak jak tusienka pisze przeciez caly dzien lenusia tam nie siedzi 🙂

tusienko wspolczuje tego rozpakowywania ja nie cierpie tego robic pakowac sie to jeszcze ale wyciagac potem to wszystko to masakra 😉

milego dnia

a beti , haniulka ma juz zabki mozesz jej w malutkich kawaleczkach dac chlebka z maslem potem z szynka jakas drobiowa ja daje tosce ale nie codziennie , co kilka dni , poza tym daje kaszke na wodzie , bo na mleku to nie tknie , deserki , chrupki , jajko samo zoltko i w sumie to wszystko bo ta alergia wiec tych jogurtow jeszcze nie probowalam dac co sa ten misiowy sad czy jakos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki moje kochane. Ale długo mnie nie było.... Matko jaj ja się za Wami stęskniłam :-)
Niestety nie zdołam nadrobić 30 stron, bo nie mam kiedy. A teraz też krótko napiszę bo jestem w pracy sama, więc niezbyt długo mogę siedzieć :-)

Wyjazd w góry się udał :-) Miśka nauczyła się jeździć na nartach, ja jeździłam ale mało, bo ktoś musiał się Frankiem opiekować, chociaż i tak dużo był z nami na stoku, opatulony w wózeczku z folią ochronną od wiatru stał sobie i smacznie spał. Górskie powietrze mu służyło jak najbardziej bo słodko spał i apetyt dopisywał :-) Byliśmy też na Słowacji w Tatralandii, ale dla mnie wyjazd z dwójką dzieci na taki wypad to dla mnie porażka lekka :-)

Teraz powiem Wam w tajemnicy że planujemy z mężusiem wypad na tydzień sami bez dzieci :-) ale to dopiero gdzieś koło kwietnia - maja. Jakoś tak nie możemy się sobą nacieszyć !!!

Pisała do mnie na maila Ruda Rybka i prosiła żeby Was wszystkich serdecznie pozdrowić i ucałować wszystkie małe bobole. Pisze że jest troszkę lepiej, że w święta wypoczęła od pracy, a z Remikiem szczerze pogadali i są na dobrej drodze !!! A to najważniejsze. Niestety nie ma czasu nawet do nas zaglądać ale tylko jak będzie miała chwilę to coś skrobnie :-)

Kochane moje ja już nie karmię piersią, jak pisała jusmarkl stwierdziłam że już dosyć bo mały zniósł to znakomicie, a później będzie gorzej. Teraz budzi się tylko 2x w nocy, raz w staje ja raz mąż więc jest sprawiedliwie :-) A rzeczywiście czasem trzeba pomyśleć o sobie. Chociaż tęsknię za tym ogromnie :-) i czasem zdarzy mi się że dam Frankowi pocmokać, ale to sporadycznie jak bardzo się do mnie przytula :-) Franek często robi kupkę na nocniczek !!! Jak jesteśmy w domku to zawsze :-) i jest super bo jemu lżej, czasami też uda się mu zrobić siusiu i też super :-) Kochane kończę bo mam trochę roboty :-) Całuję Was wszystkie i oczywiście dzieciaczki :-) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...