Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc kochane

o rany ile zyczen hihi 🤪 🙃

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA BIANECZKI STO LAT PERELKO 😘

WSZYSTKIEGO NAJ DLA JUSMARKI Z OKAZJI URODZIN , SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN , SAMYCH RADOSNYCH DNI , POCIECHY Z BOMBLI I MEZULKA 😘

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA JULECZKI NASZA MALA KSIEZNICZKA 8- MIESIECZNA 😘

a my wczoraj bylismy na sankach z tosia , hihi jak fajnie mezulek nas ciagnol bo samej jej nie posadzimy bo strach , potem ja ich ciagnelam :laugh: zjerzdzalismy z tej wielkiej gorki u nas super bylo tosia sie tak cieszyla 🙂 mamy zdjatka ale u meza w telefonie wiec ciezko bedzie sie doprosic zeby wrzucil na kompa 😉 jade dzis po odzie o 15 hihihi w nocy ladowali w gdansku wiec kawal drogi maja do przebycia

milego dnia

ja lece do fryzjerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po pracy. Ale tutaj ostatnio cisza 😞

Oli - też bym chciała iść na sanki z małą, ale u nas mało śniegu.

Dzisiaj w pracy teściówka mnie wk.... Pyta jak Julka znosi to wszystko. Odpowiedziałam jej że tęskni, spała ze mną w łóżku wtulona we mnie i pewne te kłopoty z melkiem też przez to. A ona do mnie, że nie mam przesadzać, że mała na pewno nie tęskni tylko ja i mi się wydaje. 😞 😞 : 😠 😠

Ja też codziennie oddaję głos na pokój Jusmarkl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

normalnie nie mam czasu nawet tu zajrzec 😞
Hania taka sie zrobila ze niechce spac beze mnie i juz wczoraj musialam z nia lezec i pospala tylko dlatego ze bylam obok i mnie trzymala, a jak ja puscilam to od razu oczy jak guziki i koniec spania dzisiaj rano to samo i musialam z nia posiedziec zeby chociaz troche pospala bo pozniej jest marudna 😞

ostatnio pisalam ze Hania juz zaczyna raczkowac juz ma pozycje no ale zamiast do przodu to chodzi do tylu ??? niewiem dlaczego 🤨

u nas tyle sniegu jak w gorach, wszystko zasypane, ale nie mamy sanek no i niewiem czy teraz kupowac moze na przyszly rok lepiej sie przydaja a teraz to planuje kupic kojec dla Hani

krocia
a ty pracujesz z tesciowa???
ona ciagle robi i mowi wszystko zeby ci bylo przykro co za baba 🤢
mnie ostatnio moja tesciowa tez wkurzyla jak bylismy tam w nowy rok, trzymam Hanie a ona mi ja chciala zabrac, mowie ze ja potrzymam bo Hania sie tak wtulila do mnie a ona mi ja wyszarpnela i powiedziala ze mam ja na codzien, a Hania u niej tak zaczela plakac ze zaraz ja mi oddala nawet moja mama to widziala i powiedziala ze nieladnie tak wyrywac dziecko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde krociu ty masz wyzsze wyksztalcenie , nie mozesz znalesc jakiejs lepszej roboty i uwolnic sie od tej baby ?? czy ciezko u was z praca bo wiadmo teraz ciezko wszedzie 😞

a ja juz wrocilam od fryzjera wloski obciete 🙃 mezus powiedzial ze bardzo ladnie wygladam 🤪

od rana probuje sie dodzwonic do moich bylych tesciow , stacjonarny nie odpowiada komorki wylaczone , a o 15 mieli przywiesc odzie do warszawy wczoraj o 23 mieli ladowac w gdansku okazalo sie ze dopiero dzis ladowali 20 h byli na lotnisku teraz jeszcze pociag z gdanska do solca w angli jakas sniezyca , rany a mialam jakies zle przeczucia ale na szczescie wyladowali 🙂

beti moze przejdzie haniulce toska tez sie zrobila absorbujaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki ja tylko na sekundke!

Dziekuje za pamiec w imieniu Juleczki.Boze to juz 8 miesiecy!!!

Jusmarkl wszystkiego naj,naj,naj kochana,duzo zdrowka,usmiechu i spelnienia marzen!!!

Oli dawaj zdjecie fryzurki!
Masz racje u nas masakra w Londynie,na aytostradzie A3 samochody byly uwiezione w korkach cala noc a dzisiaj wojsko przyjechalo pomagac!!! 🤪 Lotniska pozamykane,250 szkol zamknietych poprostu szok!!!

Krocia Oli ma racje rozgladaj sie za nowa praca i uwolnisz sie od tej cholernicy!!!

Beti ja tez zaluje ze nie mam saneczek,tylko tutaj to nigdzie nie kupie bo raczej nie ma ,tu nigdy nie bylo sniegu!!!!

Dobra spadam buziaczki papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti tak naj lepiej kupic w promocji i juz sa na lata 🙂


dziewczyny ja zapuszczalam grzywke zeby jakos inaczej sie sciac i mam dlugo grzywke na bok w pazurki caly przod sciety , atylu nie ruszalam bo nie chce 🙂 mam takie do polowy plecow , ale nie cale no bo teraz przod krotszy oj tam wiecie jak to wyglada hihi , krociu mnie toska tez ciagnie za wlosy i tez wiaze w kucyk

no dobra zmolestowalam meza zrobil mi zdjecie i zrzucil na kompa ale kiepsko widac [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fryz.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
fryzurka super 🙂
w ogole masz bardzo ładny kolor wlosów - to twoj naturalny czy farbowalas??? pasuje ci ta fryzurka
laska z ciebie 🙂
Toska tez sliczniutka 🙂 juz jej dawno nie widzialam - tak urosła 🙂

ja sie zastanawiam nad krotszym tylem a dluzszym przodem ale niewiem jeszcze :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - ślicznie wyglądasz. Tosia też ślicznie wygląda.
pytałaś czy nie mogę zmienić pracy. Mieszkam w małej miejscowości i o pracę ciężko. Z reguły kto ma znajomości ten ma pracę. Mogałbym poszukać w Poznaniu ale to 50km ode mnie więc musiałabym dojeżadżać. Najlepiej by było jak byśmy stąd migrowali ale tutaj mamy mieszkanie. Kolejnym argumentem jest to, że tutaj mam umowę na czas nieokreślony. Zresztą ja lubię tą pracę. A atmosfera jest nawet całekiem dobra po powrocie. Teściowej nie muszę codziennie widywać, bo do kuchni to ona rzadko zagląda. Dzisiaj musiałam iść, bo trzeba było podpisać aneks do umowy.

Beti - moja teściowa też mi kiedyś powiedziała "daj mi ją troszkę bo ty masz ją codziennie". Ale ja wtedy nie dałam bo byliśmy w gościach, mała była marudna, nie chciała jeść. Wiedzę, że nasze teściowe są takie same. Pewnie by się dogadały. hihi:P

Też żałuję, że nie mam sanek, ale może za rok kupimy bo teraz to już się chyba nie opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny ale ze mnie calkiem normalna babka 😉

rany odebralam zdjecia od fotografa slubne juz obrobione ale sie wkur... wogole odpieprzyl to tak zeby bylo tyle czasu , ani jednego zdjecia portretowego wogole szok jestem zla 😠

i jeszcze ciocia zadzwonila do mamy ze ma raka kosci rany poprostu dramat jeszcze musza potwierdzic , od poczatku roku porazka taka ze szok 😞

julka super

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - moja ciotka też ma raka kości. W ogóle to ona już długo walczy z rakiem: majpierw rak płuc, potem przerzut krtań (ma wyciętą i mówi przez rurkę), kolejny przerzut na węzły chłonne no i teraz jest rak kości. Lekarze nie dają jej więcej nic pół roku. 😞 😞 😞
Beti - robiłam listę osób na roczek i wyszło 21.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, ja tylko wpadam napisac, ze znow chorobsko nas dopadlo. 2 dni goraczkowalam, nie wstawalam z lozka, bo nie bylam w stanie. Dzis juz lepiej. Nie wiem co sie dzieje, kiedys praktycznie nie chorowalam, a teraz co chwila 😞 Moja mama jest u nas i nam pomaga, no i zajmuje sie Filim. Na szczescie on zdrow jak rybka, oby sie nie zarazil.
Caluje Was i milego dnia zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...