Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jusmarkl - dzięki 😁

Chciałam was zapytać o foteliki samochodowe. Julka już powoli wyrasta z tego co mamy. Właśiwie to cały czas siedzi w nim mimo, że to jest fotelik półleżący. Główka zaczyna wystawać. Czytałam na forum, że fotelik można zmienić jeśli dziecko przekroczy 9kg. lub gdy skoczy 9 miesięcy. Planujemy zmianę fotelika na styczeń/luty. No i mam pytanie do Was: czy Wy już kupiłyście foteliki i jakie polecacie. Wiem, że kiedyś Tusieka pisała coś o foteliku, ale jej teraz nie ma, a niestety nie zapisałam sobie linka do tego fotelika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarki dzieki sproboje sobie sciagnac ten program 🙂

krociu ja od wczoraj mam nowy fotelik znajomi nam przywiezli po swojej corci , ale jeszcze tosia w nijm nie jechala , ale ja moge ja w nim polozyc 🙂 jak zasnie

beti wspolczuje

my tez sylwka w domku ale ze znajomymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli juz Ci odeslalam 🙂

Krociu ja Klaudii kupowalam jak miala 10 miesiecy , ale w sumie wczesnie nie miala , bo i samochodu nie mielismy ... to ja od razu kupowalam te wiekszy. Mamy z jane INDY czerwony. Dam Ci dobra rade , wybieraj sposrod takich fotelikow zeby mialy wlasne pasy bezpieczenstwa i najlepiej kupic taki , ktory mozna montowac w obuch kierunkach jazdy i ktore sieda rozkladac do pozycji pollezacej. Ten co mam dla Klaudii jest siedzacy , nie ma swoich pasow tylko sie uzywa samochodowych i nie rozklada sie oparcie , dziecko spi i lata mu glowka , na trasy do PL podkladalam plecak za fotelikiem zeby bylo oparcie na skos. Foteliki ogolnie sa do 18 kilo, a moja Klaudia wlasnie tyle wazy teraz w wieku 5 lat , wiec starcza. Pozniej to juz tylko podkladka pod pupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli nie ma za co 🙂tylko jak chcesz drukowac zdjecia do ramki np to raczej takich malutkich nie drukuj , bo beda mialy slaba rozdzielczosc i w efekcie gorsza jakosc. a gdybys chciala wiecej porobic to smialo wysylaj i Ci zrobie 🙂 w sumie zajmowanie sie fotografia to moje hobby ... aparatu profesjonalnego nie mam , wiec zajmuje sie bardziej obrobka zdjec niz ich robieniem 😉
Potrafie nawet odmlodzic kobiete o 10 lat hihi 😉
A jakby co , to ja moge pierw wyslac szablony z wzorami tla jakie moga byc 🙂 Mam 3 szablony , na ktorych jest po kilkanascie wzorow.
ja tez codziennie daje oklaski 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PC240121.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

ja tez codziennie daje kazdej po kolei dwa oklaski jeden rano drugi wieczorem 🙂

juz troszke lepiej sie czuje ale w nocy tak mmnie glowa bolala a Hania tak sie ciagle do mnie przytulala
w ogole teraz ciagle Hania sie do mnie przytula

krocia
to rzeczywiscie dobrze ze nie jechaliscie 🙂 🙂 🙂
a co do fotelika to ja mam z chicco do 18kg mozna go ustawic na siedzaco lub lezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co przedtem Hanie uspalam i polozylam w naszym łózku, zrobilam jej przeszkody no i zagladalam do niej ciagle, poszlam po pranie i slyszek huk polecialam z mezem na gore a Hania na podlodze - spadla z łozka 😞 😞 😞 tak plakala a ja tak sie wystraszylam w ogole do teraz to przezywam 😞 tak sie o nia boje 😞 ma na czolku taka plamke czerwona z uderzenia, godzinke ja nosilam i ciagle sie przytula do mnie ale nic wiecej jej sie nie dzialo wiec nie bylam u lekarza, jak myslicie musze isc do lekarza z nia???
tak sie boje 😞 teraz zasnela i polozylam ja do jej lozeczka i juz ja bede teraz do niego przyzwyczajac 😞 😞 😞 normalnie tak mi smutno i teraz rozumiem was co czulyscie jak wasze dzieci spadly jusmarkl, martex i krocia 😞
mam nadzieje ze nic jej nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti mi toska w sama wigilie u tescow walnela z samochodem chico na podloge bo sie wychylala po zabawke , on jest taki ze dziecko nie wypadnie ale uderzyla glowa w podloge guz jej rosl w oczach do tej pory ma go teraz juz nie jest fioletowy ale zolty bo juz schodzi , ale zasnac nie moglam z tego wszystkiego bo balam sie tak jak ty , ale napewno bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Beti oli - Widze, ze i u Was zdarzaja sie upadki, tak jak ja ostatnio pisalam. Wspolczuje strasznie, bo wiem jaki to stres ! Jesli maluchy nie wymiotuja, nie widac u nich dziwnego zachowania to nie leccie do lekarza. bedzie wszystko dobrze !!!
Dziewczynki my jedziemy na Sylwestra do mojej kuzynki 🙂 Ale sie ciesze. Uwielbiam ja ! Wyjezdzamy jutro wieczorem juz, nie wiem wiec czy uda mi sie jeszcze zajrzec, jak nie to zyczymy super zabawy Sylwestrowej. 😘 😘 😘
Zdjecia sliczniusie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - dokładnie tak jak napisała Martex. Jeśli Hania zachowuje się normalnie to nie ma powodów do niepokoju. Obserwuj ją teraz. Na pewno będzie dobrze.

Oli - super zdjęcie. Tosia już taka duża.

Jusmarkl - ściągnęłam sobie ten program do kalendarza. Jest super. Niestety, wersja demo. 😞

Martex - udanej zabawy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Pisałyście o praniu. U mnie też więcej po świętach niż przed. Dzisiaj 2 pralki a jeszcze 2 jak nie 2 są do wprania. Nie prałam wszystkiego, bo już nie mam gdzie powieszać.
Ja też codziennie daję oklaski (czasami 2 aczasami uda mi się dać 3).

Dzięki za odpowiedzi w sprawie fotelika.

A ja za tydzień wracam do pracy 😞

Tak sobie myślę, że ten rok był dobry dla mnie. Przede wszystkim na świecie pojawiła się Juleczka,potem skończyłam studia, z kasą też w miarę ok, kupiliśmy samochód. mam nadzieję, że ten nowy też będzie dobry. Zawsze mówię, że najważniejsze jest zdrowie, bo jak ono jest to cała reszta też się ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam coś napisać. Wspominałam już, że w przyszłym roku, a właściwie pod koniec chcemy zacząć starania o drugą dzidzię. Wczoraj wieczorem mężus do mnie mówi, że on to by chciał tak, że za jakieś 8-10 lat chciałby 3 dziecko. :P Oczywiście wszstko zależy od sytuacji finansowej, ale ja jestem za. Sama mam 5 rodzeństwa i uważam, że tak jest dobrze. Oczywiście ja tyle dzieci mieć nie chcę, ale 3 może być. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obserwuje Hanie- czasem sobie tak marudzi ale moe od tego ze glowka ja boli 😞 pozatym jest ok

krocia
fajnie ja tez bym chciala miec 3 dzieci 🙂
drugie bym chciala jak Hania bedzie mialam 4/5 latek a trzecie jak bede miala 30 :laugh: ja mam tylko brata i zawsze chcialam miec jeszcze brata albo siostre ale tylko nas dwoch bylo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti kochana ale mi ciebie szkoda bidulko!Ale tak jak pisalysmy zdarza sie najlepszym mamom.Obserwuj mala ale nie zamartwiaj sie tak,u Kevinka,Filipka i Juli bylo ok.wiec i Hani nic nie bedzie.
Oklask dla Ciebie!
Oli i jusmarkl super prezenciki dostalyscie!
Oli ja nie pisze bo Lukasz jest w domu i po pierwsze spedzamy czas razem a po drugie on mi marudzi oststnio jak wchodze na neta \ sam caly czas siedzi i cos tam o fotbolu sprawdza.
Ja spadam dziewczynki wpadlam tylko komus oklaska dac,tym razem dla Beti!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny oststnio czytalam pare kawalow az musze wam je napisac,niektore z nich oczywiscie...

Co to jest żona i teściowa w samochodzie?
Zestaw głośnomówiący!

Pyta znajomy znajomego:
-Z kim jedziesz nad morze w tym roku?
-Z żoną, dziećmi i z teściową.
-Z teściową? - pyta zdziwiony.
-A niech się franca do piachu przyzwyczaja

Franek mówi do kolegi:
- W niedzielę wybieram się z teściową na giełdę staroci.
- A ile chcesz za nią dostać?


Facet mówi do sąsiada:
- Byłem z teściową w zoo.
- I jak było?- pyta sąsiad.
- Nie przyjęli jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...