Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jutro mam ciezki dzien - jade do miasta po choinke i roznie inne drobiazgi, mam nadzieje ze szybko zalatwie, mam jeszcze duzo sprzatania, dzisiaj walczylam z prasowaniem ale jeszcze mi troche zostalo bo tego tyle jest 🤪 a jeszce jutro musze dwie pralki postawic i mam nadzieje ze to starczy

tak sie wkurzylam bo w sumie zawsze to w pracy tez dostawal maz na swieta jakies dodatkowe pieniadze a w tym roku nic 😞
ja w tamtym roku dostalam 650 zl na swieta a on 250 a w tym roku zero kasy 😞

pewnie jutro zajrze dopiero do was popoludniu

uciekam juz kapac Hanke no i spac
spokojnej nocki no i jutro milego dnia papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie właśnie obejrzałam ostatni odcinek "Brzyduli". Kurcze, zawsze jak oglądam takie szczęśliwe zakończenia to czuję niedosyt w swoim związku. Chciałabym by mężuś troszkę się o mnie postarał. W sumie jestem szczęśliwa, ale czasami chciałabym poczuć się naprawdę wyjątkowo. Chyba wiecie o co mi chodzi... ☺️ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☆ ∗ * ☆ * ☆ ∗  * ✬  
*★ Wesołych świąt ★ * ∗ 
✬ *  ∗  *☆  ∗  * ☆
______________☆☆☆☆
____________☆******* ☆
________☆*********** ☆
______☆************☆
__☆*************☆????
☆*********☆?????????$
☆****☆$$????????????$
__☆$$????????????????$
____$?????????????????$
_____$?????????????????$
______$????????????????$$
_______$?????????????$$$$$
________$???????????$$$$$$$
_________$??????????$$$$$$$$$
_________$????????????$$$$$$$$
________$????????????$$$$$$$$$
_______$????????????$$$$$$$$$
_____$?????????????????$$$$
___$$$??????????????????$
__$$$$$????????????????$
_$$$$$$$??????????????$
$$$$$$$$$$???????????$
$$$$$$$$$$$$????????$
_$$$$BK$$$$$$$?????$
__$$$$$$$$$$$$$$??$
____☆$$$$$$$$$$$☆
*  * ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆
☆ *  *  *  ☆ *  * ☆
*  * ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆
☆ *  *  *  ☆ *  * ☆
Śniegu po nerki, Wesołej Pasterki,
Do nieba choinki, Wędzonej szynki,
Świętego w kominie, Prezentów po szyje,
Dużego bałwana, Zabawy do rana,
Tarzania się w śniegu, Mniej życia w biegu, W karpiu mało ości,
Dużo, dużo gości,
Słodkiego winka, Ciepłego kominka,
Potęgi miłości, Uśmiechu i radości,
Na dobranoc buziaczka Od kochanego Aniołeczka,
I szczęśliwego wskoku Do Nowego Roku!
*  * ☆ *  *  *  ☆ *  * ☆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak obyczaj każe stary,
według przodków naszych wierzeń,
pragnę złożyć Wam życzenia
z dniem Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która wschodzi tuż po mroku,
da Wam szczęście i pomyślność
w nadzchodzącym Nowym Roku.[color=#000080][/color]
[img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bez_tytu__u.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂
ja wlasnie wrocilam z miasta- okropne korki no i tyle ludzi wszedzie ale wszystko zalatwilam 🙂
choineczke mamy :laugh:

noc mialam dzisiaj okropna - Hania prawie nic nie spala, caly czas plakala no i w sumie niewiedzialam co jej bylo 😞 moze ida jej kolejne zabki, jak ja polozylam to zaczela plakac no a jak podnioslam przytulilam to bylo ok i zasnela mi na rekach a zas jak polozylam od razu placz 🤨

asiula
nie martw sie pewnie teraz zapchane miasto mialas na egzaminie, bedzie dobrze nie warto sie tym przejmowac

krocia
ja tez czasem mysle ze w filmach jest jakos inaczej, jak mezus ze mna oglada to mowi eee to tylko tak w filmie a tez bym tak czasami chciala sie poczuc 🙂 wiec cie rozumiem bo mam tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wczoraj jak rozmawialam z lekarzem to mi powiedzial zebym nie stawiala Hani na nozki bo jest jeszcze za malutka i ja powstrzymywac bo musza jej wzmocnic sie kosci i dopiero potem moze bo niby duzo ludzi tak robi a potem maja problemy, niby byl na jakis wykladach o tym i iles tam procent dzieci ma cos niby uszodzone ze za szybko sa stawiane na nozki niewiem czy to prawda???


teraz zabieram sie za sprzatanie bo jeszcze tak brudno wszedzie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - ja kiedyś rozmwiałam o stawaniu z lekarką i powiedziała mi, że jeśli dziecko samo wstaje to jest ok i nie można tego hamować bo będzie myślało, że robi coś złego i później będzie trudno je namówić by znowu próbowało. Niby jak dziecko samo staje to znaczy, że jest gotowe. Natomist pod żadnym pozorem nie można stawiać dziecka jeśli samo tego nie chce robić, bo można mu coś uszkodzić.

Asiula - nie martw się. Dzisiaj kocioł na mieście, do tego warunki też nie są zbt korzystne. Zdasz kolejnym razem. Wierzę w Ciebie.
Nie pisałam tego wcześniej, ale u nas ostatnio był wypadek "L". Kursantka wpadła w poślizg i uderzył w nich inny samochód. Dziewczyna 20 lat w ciężkim stanie walczy o życie a instruktor nie żyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde krociu przykra sprawa 😞

beti moja toska sama wstaje tylko czego sie zlapie i stoi i mowie do niej "tosia zrob tany tany " i ona tak smiesznie tylkiem wywija haha :laugh: :P poza tym jak jest glodna to wola am ale to juz chyba pisalam i robi nam ajka ajka glaska po glowie , teraz wystarczy jej cos prostego pokazac i zaraz to powtarza wiecie ja ja glaskam i mowie ajka ajka i potem mowie zeby mi zrobila ajka no i glaska a nie raz jak przywali to szok 🤪

my dzis nocka spokojna tosia cala przespala , wstala dzis dopiero o 9 takze luksus , ale michu kupil jej masc dla dzieci powyzej 6 mc pulmex i to tak jak ten vic dziala i spoko jej sie oddycha 🙂

krociu co do takich szczesliwych zakonczen to kazda kobieta marzy o takiej milosci , tylko to tylko tak na filmach jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niby malo spalam w nocy ale mam wiecej energii niz wtedy kiedy sie wyspie 🙂
umylam juz cala lazienke, zrobilam dwa prania no i teraz lece prasowac poki Hania spi, potem poczekam na meza zeby mi Hanie popilnowal bo chce odkurzyc no i podlogi umyc a jutro to juz bede tylko prasowac i choinke stroic no chyba ze cos sie jeszcze znajdzie do zrobienia :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia :-) No już jak wracaliśmy to się zastanawiałam czy nie dać sobie na wstrzymanie, ale napisałam eska mojemu instruktorowi i powiedział Ani mi się waż!!! Więc poszłam za ciosem i zapisałam się na kolejny ... termin 18 stycznia. Matko niech to się już skończy bo to prawko naprawdę jest mi potrzebne!!!

Oli - no to nieźleże tak Cię dopadło jak i mnie :-) Cholerne choróbska się pałętają i nie dajż żyć i normalnie pracować ludziom :-) Najbardziej to maluchów szkoda, bo stary się przemęczy. Mam nadzieję że u mnie dzieci się nie zarażą bo w niedzielę ten wyjazd w góry .... Zdrówka życzę Oli i żebyś z robotą się wyrobiła.

Lecę bo mały marudzi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti u nas nie pada deszcz, ale jest na plusie temperatura, więc prognozy się sprawdzają, że mrózy potrzymał tylko kilka dni i puszcza teraz. Dobrze by było żeby tak -4 i śnieg to by było ładnie na dworku i dzieci by się cieszyły, a tak to ....LIPA


Krociu Ty pisałaś o tych filmach? U mnie też jest podobnie, jak kobieta ogląda jakiś piękny film od razu siebie widzi w takiej sytuacji dlatego tak nam się robi. Ale w sumie ja to nie mam co narzekać, bo naprawdę mój mąż to jest anioł nie człowiek, wiadomo że czasami i on mnie wkurza, ale ostatnio się tak nauczyłam że jak coś sobie o nim źle pomyślę (a co by było gdyby jego teraz zabrakło) i od razu żałuję złych słów, przytulam się i jest OK. A faceci starają się tylko do ślubu ... potem już mają gniazdko uwite to stwierdzają że nie muszą, bo już mają kobietę swojego życia i jak się im tylko przypomni to kwiatka przyniosą czy coś ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula - ja też nie narzekan na swojego męża. Jest wspaniały. Wiem, że mogę w każdej sytuacji na niego liczyć. Mam tak samo jak Ty, jak o coś się złościmy to sobie myślę, że tak nie można, bo w każdej chwili może coś się złego wydarzyć. No a najlepiej to lubię się godzić 😉

Chciałam Was zapytać czy ktoś będzie u Was przebrany za Gwiazdorka, bo u mnie nie. A mała jak dzisiaj zobaczyła gwiazdorka w reklamie to ucieszyła się i mówi: "ooooo" hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
u nas nie ma gwiazdora :P u nas jest taki zwyczaj ze to dzieciatko przynosi prezenty pod choinke no i po wigilii zawsze patrzylismy na gwiazdki i jak przyszlismy do pokoju to bylo pelno prezentów pod choinka 🙂

teraz Hania jest mala to jeszcze nie jest taka ciekawa ale za rok dwa to juz pewni bardziej bedzie czekala na prezenciki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...