Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oli - no to pewnie tak powiem Miśce, zobaczymy jak zareaguje. A ja nic nie wiem o Odzi, czyżbym przeoczyła jakiś Twój post? Dobrze że tak wyszło jak wyszło, trzeba po prostu uważać, mój mężuś też tak kiedyś wybił że miał gips ;-) super ta lalka Bratz, ale moja ma do stylizacji tylko głowę i paznokcie i już się nią nie bawi ... Stoi i się kurzy. Dobra by była wymiana zabawek od jednego dziecka dla drugiego, bo połowa teraz stoi i się kurzy, muszę popakować, później będzie radocha jak długo nie będzie widziała :-)


Tusieńko - no trochę kiepsko z tym wyjazdem, ale pomyśl sobie że to już bardzo blisko i nie ma co się denerwować przed samym wyjazdem 🙃 I tak będziesz niedługo w Polsce :-) Kurczę szkoda że nie jedziemy w to samo miejsce w góry byśmy się gdzieś styknęły :P


ja chyba się rozchoruję od tego wszystkiego, normalnie jak mój organizm szybko reaguje na przemęczenie to SZOK !!! Już wczoraj czułam tzw. gulę w gardle, a dzisiaj jadę na APAPIE, bo nie wysiedziałabym tutaj, jeszcze takie nudy, że siedzę dla samego siedzenia, a poprzednie dni to był taki zapieprz że HEJ :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale się wkurzyłam. napisałam posta i zmazałam go 😞

Oli - ja też nic nie wiem o Odzi. Na szczęście wszystko już dobrze. Jeżeli nie będzie czapeczki to możesz kupić ten dresik (różowy). Najwyżej prześlę Tobie jeszcze 20zł.

Martex- nie obwiniaj się tak. Jeszcze nie raz coś stanie się naszym dzieciaczkom. Moja Julka też spadła a najgorsze był to że siedziałam obok niej. Odwróciłam się tylko na chwilkę. No ale nic jej nie było.

Tusienko - tak to jest z szefami. Moja szefowa (teściowa) też twierdzi, że praca jest najważniejsze. Jak poszłam na L4 w ciąży (10tc)to powiedziała, że ciążę potraktowałam jak chorobę. Nie liczyło się to, że miałam okropne mdłości i musiałam dźwigać ciężary (stołówka szkolna). Agrumentem nawet nie było to, że musiałam leżeć przez jakiś czas w domu bo krawiłam.
Pomyśl, że najpóźniej w niedzielę będziesz w Polsce. Oklask dla Ciebie na pocieszenie.

Asiula - może to i dobrze, że nie masz roboty bo i tak nie chciałoby się Tobie robić skoro źle się czujesz. A poza tym masz czas dla nas. Maila do Rybki dostałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula-Ja sie nie denerwuje, ze nie wiadomo kiedy pojedziemy, tylko dlatego, ze ten szew ciagle nam plany psuje. Wiem, ze jeden dzien w ta czy w ta to zadna roznica i tak dlugo bedziemy w Polsce. 🙂 No wlasnie szkoda, ze nie jedziemy w to samo miejsce. 😉


Dzwonilam do Mezusia i mowil, ze to co ma do zrobienia to dzis by skonczyl, tylko ze szes mowi ze jeszcze ma mu cos pokazac i nie wiadomo co, bo mial byc z samego rana by mu pokazac i do tej pory go nie ma.;/ W kazdym badz razie, ja juz nas pakuje, bo potem nie chce latac na wariackich papierach, bo duzo rzeczy zapomne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nie przeoczylyscie nic ja chyba nie pisalam , ona w niedziele mi pokazala reke a tu kosc wystaje ( tak pomyslalam ,i myslalam ze zlaman )no ale na szczescie to tylko ta chrzastka ona nawet nie wie jak to sie stalo

krociu to tak sie umawiamy a jaki rozmiar ja kupilam na 9-12 mc jest troche przyduzy i rekawki podwijam ale bedzie na dluzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko wiem jakie to uczucie jak czlowiek sie na cos nastawi a tu nagle ktos mu zmienia plany,ja wtedy strasznie sie wsciekam bo nie lubie zmieniac decyzji!!! 😠
Krocia dobrze nazwalas swoja tesciowa (szefowa)ale nie pozwol jej na to,niech ona sobie szefuje w swoim domu!!!
Oli biedna Odzia.Fajne te laleczki kupilyscie!!!
asiula kuruj sie bidulko,ja to mam lepiej bo dodatkowo moge sie czosnku nazrec jak mnie cos lapie!!!To byla moja zawsze skuteczna bron!!!Mleko z czosnkiem i syrop z cebuli!!!To nic ze potem smierdze na kilometr ale choroba mija!!!

A dzieki dziewczynki za komplemenciki o moje mamausi,my to jestesmy jak siostrzyczki!!!I urodzilysmy sie tego samego dnia!
Moja mama po smierci taty bardzo sie zmienila,przez 27 lat zamkinieta pod kloszem chorobliwie zasdrosnego czlowieka z problemem alkoholowym.Masakra,duzo przeszlysmy.Najpierw ja sie uwolnilam a teraz ona.
dobra zmykam zycze wszystkim miloego dzionka!!!
Acha macie moze nr.do Rudej rybki albo chociaz tego maila?
jak ktoras ma przeslijcie mi prosze,
[email protected] albo na NK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - kup większy będzie na wiosnę :P

Właśnie dzownił mężuś, że może dzisiaj przyjedzie troszkę wcześniej, bo jest -12 i nie mogą nic robić (on pracuje w budowlance). Fajnie by było. Tak sobie myślę, że jak jutro przyjdą teście to chyba już im prezenty damy, bo oni wyjeżdżaja jednak na to morze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - moja teściowa jest naprawdę moją szefową. Jest dyrektorem szkoły w której pracuje. Wysłałam Tobie adres Rybki na maila.

Idę zobaczyć co Lulka robi, bo sama bawi się w pokoju i krzyczy sobie. hihi

A wiecie że Julka mówi "Ewa"? Fajnie to wygląda bo jak jedziemy do moich rodziców to ona włoa "Ewa" a moja mama ma tak na imię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. U nas mroz tak chycil w nocy , ze rano mnie zaskoczylo , bo musialam drapac szyby w aucie , a tak ciezko schodzilo. Przez to spoznilam sie z Klaudia do przedszkola troszke. Poplacilam dzisiaj wszystkie rachunki eh i ledwo co tej kasy juz zostalo , a swieta ida :/ Nie wiem , bede musiala skromniejsze prezenty w tym roku kupic. Jeszcze 6 stycznia mam urodziny i tez musi kasy zostac , zeby odprawic ... ja bym z checia nie odprawiala , ale wzyscy na to licza. Wrecz sie upominaja zawsze co gdzie kiedy i jak. Kurcze wszyscy tak mamy daremnie urodziny , bo kazdemu wypadaja przed wyplata...

Teraz juz slonko zaczelo swiecic to sie troszke ociepli i tego mrozu mysle nie bedzie. Tak mocno ograniczam wychodzenie z domu , wiecie ja to bym najchetniej na zime zapadla w sen zimowy i obudzila sie na wiosne dopiero. Zawsze bylam zimorodkiem.

asiula ja strasznie nie lubie jak mam siedziec w pracy i nie miec co robic. W zeszlym roku pracowalam w kadrach firmy i siedzialam w tym biurze i pol miesiaca nie bylo co robic zawsze , bo party to ja sobie spisalam do kompa w tydzien gora dwa , a reszta czasu to bezczynne siedzenie , odbieranie telefonow i od czsu do czasu przyszedl jakis pracownik z czyms , ale zadko. Na dodatek w tym biurze nie bylo ogrzewania , to ja w zimie siedzialam i mi wszystkie palce kostnialy , w koncu kupilam wiatrak co dmucha cieplym powietrzem , ale i tak marznelam. A ta lalka z karoca i koniem to moja Klaudia ma o ile o tej samej myslimy i juz sie nia nie bawi , widzisz napisalabys wczesniej to bym ci ja wyslala , a ty bys mogla kupic co innego jeszcze Michasi.

Patrysia Twoja mama jest laska , zgadzam sie z reszta dziewczyn 🙂

Krociu super z tym "ewa" moja mama tez jest ewa 🙂 Moj Kevin nic nie gada tylko eeeee hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez ponad godzinę usypiałam Julkę. Była ogromnie śpiąca a nie mogła zasnąć. 45 minut usypiałam ją na rękach. A teraz rąk nie czuję. 😉 Mały klocek.

Jusmarkl - ja ogólnie lubię zimę, ale taką do -5 stopni. A teraz mam na termometrze -11 a co to będzie w nocy?
My też robimy skromne prezenty, bo przecież nikt nie śpi na pieniądzach. Właśnie dzisiaj jedziemy coś kupić dla teściów, brata męża i jego bratowej.

Zaraz mężuś będzie w domku.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje dziewczynki chcialam sie z Wami pozegnac!!! Dzisiaj jedziemy do Polski. 🙂 Bede za Wami baaardzo tesknila!!!!! 😞 Ale tak jak wspominalam bede zagladala do Was kiedy tylko bede mogla! 🙂
Nie zapomnijcie o mnie. 😉 😘 😘 😘

Lece, bo mam 1,5 h. na dopakowanie wszystkiego.

Pa, kochane!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂

my niedawno wrocilismy dopiero z zakupow 🙂
ale fajnie bylo moglabym kupowac kupowac kupowac itd :laugh: a kasa ucieka 😞
kupilam Hania ten dresik hello kitty fioletowy byl na 86 i rozowy na 74, ale na 74 juz ma tyle ubranek ze wzielam wiekszy zeby na wiosne byl. W ogole tak duzo promocji kupilam sobie plaszczyk jeszcze choc mam juz ich tyle ale jakos promocja byla wiec sie skusilam :laugh:

rano tak zimno bylo no i w ogole przez dzien -8 u nas bylo, zapakowalam Hanie i tak jechalismy sobie powolutku do miasta 🙂 a teraz zasnela aaa i jej kupilam ten garnuszek z klockami 🙂 zastanawialam sie w skepie nad misiaczkiem uczniaczkiem czy jakos tak ale wybralam garnuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
milej podrozy, jedzcie pomalutku 🙂

patrysia
z twojej mamy naprawde jest laska 🙂 super

asiula
kuruj sie zeby sie nie rozchorowac 😞

martex
nie obwiniaj sie bo kazdemu to sie moze zdarzyc, Hania tez jest ruchliwa i czasem sie obroce a ona juz jest na drugim boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany a tutaj co taka cisza ??

moj michu pojechal kupic tosi tego kubusia z grzechotka gienialny jest 🙂

bo tesciowa poprosila zeby kupil bo to od niej bedzie prezent , ale jest fajowy

a mnie tak napierdziela gardlo , w nosie drapie cieknie 😞 musze trzasnac sobie mleko z miodem i czosnkiem

jeszcze odzi nawet nie spakowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - kuruj się. Czosnek to najlepszy naturalny antybiotyk.
Fajnie, że teściowa kupiła Tosi tego kubusia.

Zobaczcie jak moja Julka sobie śpi: [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/save.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
biedna kuruj sie mnie tez cos od rana tak strasznie glowa boli 😞


u mnie Hania od paru dni w czasie snu obraca sie na brzuszek i jakos tak sie o nia boje czasem nawet tak wtuli glowe do pierzynki 😞
ale to chyba normalne ze tak spi tylko ja tak jakos sie o nia boje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Dzisiaj jestem pierwsza. 🙂
Już mieszkanko posprzątane na błysk. hihi Julka śpi a mężuś siedzi sobie na kanapie.
Coś mnie głowa zaczyna boleć. Idę pranie rozwiesić.
Aaa Beti - Julka też tak śpi. Wtula się w podusię tak mocno, że idę sprawdzić czy ma jak oddychać, chociaż dobrze wiem, że sobie poradzi. Ostatnio jak miała katarek to oddychała przez buzię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂
ale tu cisza :P

krocia
ja wlasnie tez sie zawsze boje czy oddycha 🤨
mnie tez glowa dalej boli i boje sie ze bede chora bo takie pogody i w ogole ja zawsze bez czapki bo zadna mi nie pasuje i teraz sie jeszcze rozchoruje oby nie 😞

ja dzisiaj nie sprzatam, bede sprzatala przed swietami wiec dzisiaj zrobilam sobie wolne :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - ja też długo chodziłam bez czapki. Do czasu. 😞 Miałam zapalenie ucha środkowego i od tamtej pory noszę czapkę albo chociaż opaskę, bo już nie chcę tego przechodzić.

A Julka spała teraz równe 1,5godz. Wykorzystaliśmy z mężem okazję i się troszkę poprzytulaliśmy hihi. Już dawno tak nie było, że w dzień sobie poszaleliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane. Jakos dzisiaj slaba akywnosc ...
Ja dzisiaj jakas senna jestem strasznie. Wstalam o 11 i pozniej od 13 do 15 jeszcze spalam i jestem niewyspana. Wczoraj sie tez wczesnie polozylam ... dziwne.
Co do czapek to ja w kazdej wygladam jak szczur , ale jak juz jest mocny mroz w PL to zakladam i mam gdzies jak wygladam 🙂
Dobra biore sie za sprzatanie , bo maz marudzi , ze tyle spie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz na dworze -18 a za chwile jedziemy do miasta do spowiedzi no i do kosciola tak zimno ze nawet niechce mi sie wychodzic z domku. I musze ubrac czapke bo dalej mnie strasznie glowa boli 🤨

dzisiaj nic mi sie nichce w ogole ani na dwor z Hania wyjsc bo taki mroz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...