Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja juz sobie wiekszosc posprzatalam, zostalo tylko odkurzanie i mycie podlog.

My w Polsce tez mamy blisko nad morze, bo mieszkamy nie daleko szczecina, ale jezdzimy do miedzyzdroi. W tym roku bylismy,ale na jeden dzien, a w nastepne wakacje jak pojedziemy do pOlski to juz pojedziemy sobie na jakis tydzien. 🙂 Tutaj tez nie mamy dlaeko nad morze. 🙂 W gory w Polsce tez az tak strasznie daleko nie mamy. 🙂

Oli-Super wozeczek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, zamowilam sobie tuniczke http://www.allegro.pl/item847202196_mini_cely_sukienka_tunika_cekiny_bombka_15_kolorow.html i przyszla, takie gowno, ze strach niedosc, ze jak szmata wyglada to jeszcze te cekiny beda odpadac, bo juz sie ledwo trzymaja. Ale jestem wsciekla. Napisalam juz do nich, ciekawe co odpisza !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - moze u innego sprzedawcy ?! Mam nadzieje, ze Tobie sie taka nie trafi. Ja chce zwrocic, bo nawet je nie zaloze bo wstyd. Moze mi sie jakis trefny towar trafil, miejmy nadzieje 🙂 A mama nie patrzyla na Twoja, moze niech zobaczy i Ci da znac jak wyglada ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-U tego samego. ;/ Moja Mama mowila, ze jest ladna, ale moze nie wpatrywala sie w nia, z reszta nie wie jak wygladala na zdjeciu. Zobacze jak pojedziemy do Polski, a juz w sobote wyjzdamy. 🤪

Oli-Zaprosilam Twoja Mame do znajomych na NK, zebym byla na biezaco ze zdjeciami. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to miejmy nadzieje, ze bedzie ladna 🙂 🙂 🙂 A jaki kolorek wzielas ?!
Super, ze jedziecie do Pl, pewnie bardzo tesknisz juz za swoimi, oni zreszta tez 🙂
Pokasowalam fotki, bo mezus zaraz bedzie. Uciekam Kochane oiadek robic ! U nas dzis frytki i rybka 🤪 Uwielbiam, mezus tez !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢 😠 😞 Wlasnie mezus dzwonil, ze bedzie jednak pozniej, bo gdzies jedzie na druga robote, dobrze, ze nie zaczelam jedzenia robic. A tak sie cieszylam, ze bedzie dizs wczesniej w domu, bo tak to jest ok.17 😞 🤢 😠 Normalnie plakac sie chce !!! Jak Fili wstanie, bo akurat spi, to zabieram sie znow za porzadki, bo jeszcze mi zostala lazienka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Wam,
marta o tusienka ja to bym zamowilam ale taka figure jak ma ta laska!!!A tunikia fajna niestety nie dla mnie 😞
Marta szkoda ze nie widzialam ciebie i Filisia!
Krocia Julka jest niesamowita!!!
Oli sliczna ta Twoja Ksiezniczka na NK!!!Cala Ty!!
Beti wspolczuje z tym cycusiem,wkladaj kapuche i niech przejdzi jak najszybciej!

Boze dziewczyny dzisiaj mialam jazdy po miescie,jezu ale bylam zestresowana,serce mi do teraz wali!!!
Acha i od dzisiaj mam polska telewizje tak ze nareszcie na seriale sobie popatrze!!!Co polecacie bo ja nie jestem juz w temacie?????/??

Oki zmykam robic obiadek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze martex wspolczuje z ta tunika co za naciagacze i szajs wciskaja

krociu zrobilam zupke jarzynowa ktora nakarmil moj maz tosie 🤪 mam nadzieje ze nic jej nie bedzie , warzywa z ogrodu i wogole praktycznie jak jej zupka tylko doprawiona

beti to kupuj wozeczek 🙂ale poczekaj ja chce go poszukac zanim zamowie w jakims sklepie i obejrzec zeby sie nie okazalo ze to g....

aaa krociu puscisz jak puscisz mnie sie nie spieszy hihihi , kochana co do czapki to tosia ma od 3-6 mc i mysle ze do konca zimy styknie bo one wieksze chyba wypadaja , zmierz julci glowke a ja zmierze tosi i bedzie oki to wtedy bede wiedziec jaki rozmiar 🙂

dzieki tusienko przyjme zaproszenie oczywiscie bo w sumie to ja tam zdjecia wrzucam hihihihihi

no odzia slicznie na tym zdjeciu wyszla ma jeszcze inne ze szkoly i tez bosko ale skromna jest haha ale jakis taki fotograf fajny musial byc a to na nk to moj maz jej zrobil

patrysiu nic nie pisalas ze masz jazdy ?? a wlasnie jak tam mama po urlopie ??
kurde tusienko oby twoja okazala sie wporzadku ta tunika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz posprzatalam, pranka 3 zrobilam, bo juz szykuje nas pomalu do wyjazdu, zeby potem nie latac na wariackich papierach, jak ostatnio przed wyjazdem. 😉

Oli-No ja tez mam nadzieje,ze tunika bedzie ok, ale troche w to watpie, bo to od tego samego sprzedawcy. ;/

Patrysia-Ja tez nie wygladam jak ta laska ze zdjecia. Ale takie tuniki bombki sa luzne i lwasnie brzuszka nie bedzie w niej widac. O ile ja w ogole zaloze. ;/

Martex-Bardzo tesknie to malo powiedziane. 😉

A ja dzis nie robilam obiadku, bo Mezus znowu bedzie o 20 i dzwonil zebym nic nie robila, bo on sobie cos zje na miescie. A ja sobie chyba pizze wstawie zaraz. 😉 Jeszcze tylko jutro bedzie pracowal do 20, w czwartek wroci o 16 i pojedziemy na basenik, w piatek na zakupy i w sobote jedziemy do Polski!!! 🙂 🤪 HUUURAAAAA!! 🙂 🙂 Tak sie ciesze, ze az sie plakac mi chce, bo akurat leci smutna piosenka w radiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂

Kurcze zla jestem , bo nie zobaczylam Martex fotki i Filisia 😞 a pierwsza sie o nie upomnialam...

oli ten wozek jest superancki , widze masz gust jak ja 🙂 Rozowo czarny ladniejszy ... ja dla Kevinka bym wybrala ten turkusowy 🙂 Szkoda , ze mam ...

Ta tunika dziewczyny wydaje sie jak szmata , bo to z najtanszego materialu , jest cieniutka i raczej na lato. Moze Tobie sie Martex felerna trafila , ja mam taka i jest ok , cekiny sie dobrze trzymaja , nawet w praniu w pralce nic im nie jest.

Tusienka kurcze fajnie Ci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki beti- :laugh: Ja ostatnio mierzyłam Julce główkę jakieś 2-3 tygodnie temu i miała 42 (muszę sobie miarę kupić).

A my mamy chodzik :P mała dzisiaj sobie śmigała po domku. Będę ja wsadzała tylko jak będzie jakaś robota w domu a ona nie będzie mi dawała zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek :P
Jusmarkl - ja chodzę spać przed 22 ale wstaję ok. 5.

Oli - życzę udanej wycieczki.

Wczoraj mąż rozmawiał z teściową przez telefon i jak usłyszałam jej głos to aż mnie trzęsło w środku. Nie wiem co mi się stało ale już sam głos mnie okropnie drażni. 😲

A dzisiaj zapowiadają u mnie -4. Więc nie wiem co ze spacerkiem. Tak właściwie to do ilu stopni można wychodzić? Kiedyś czytałam że do -5. a wy jak robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...