Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
[size=4]
Wszystkiego najlepszego dla Juleczki , Hani i Franusia 🙂:*:* Buziaczki.

I wszystkiego najlepszego dla oli z okazji imienin.
[size=3]

Ja dzisiaj nie moglam spac cala noc , nie przez malego , bo on spal , nie wiem czemu jakos tak i w koncu polozylam sie o 6 dopiero , a o 9 juz trzeba bylo wstawac.
Patrysiu bardzo fajny ten pchacz. hmm tak mysle , moze podpowiem siostrze lub rodzicom , zeby kupili Kevinkowi na gwiazdke to chodzik bym odstawila calkiem.
oli moze zorientuj sie po ile stoja takie wozki uzywane na allegro mniej wiecej , ja mysle , ze gora 300 zl z oryginalnej ceny mozna spuscic , bo to w koncu praktycznie nowe.
asiula i oli Wy macie tak blisko do siebie?! 🤪 kurcze fajnie Wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jusmarkl - mi sie zdaje, ze jak masz ten chodzik, to szkoda pieniedzy na pchacza. Lepiej niech cos innego kupia.
A dziewczynki, mialam juz wczesniej napisac i zapomnialam. Jak bylismy n usg bioderek z Filim, to pytalam lekarza o te chodziki i on powiedzial, ze ma 4 dzieci i wszystkie sa wychowane na chodzikach, ze spokojnie mozna ich uzywac, tylko wiadomo - nie wsadzac na caly dzien tylko na krotkie okresy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za zyczonka

kurde patrysiu ty masz go ekstra tego pchacza

martex mi sie wydaje ze nasze dzieci tego pchacza to beda uzywac nawet jak beda chodzi juz same w formie zabawy widzialam dziewczynke kiedys miala cos kolo 2 lat i latala z tym i sie bawila 🙂a chodzik za chwile pojdzie do piwnicy

jusmarki wspolczucia , moze czyms sie martwisz 😞 , no asiula calkiem blisko mnie mieszka 🙂 i obiecala ze przyjedzie 🙂 i teraz juz wyjscia nie ma hahaha wogole to musimy wszystkie sie spotkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli fajnie sie macie z asiula!!!Dlaczego ja nie mam kogos w Londynie 😞
No a ten pchacz jest serio dobry julka juz 2 miesiace bawi sie ta grajaca czescia i tak jak mowisz bedzie go dlugo uzywac!tylko Vtech jest u mnie ale znalazlam tez inne
dla chlopczyka
http://www.woolworths.co.uk/rf/wlo/p.do/toys-games/activity-toys/baby-preschool/fisher-price/baby-play-zone-stride-to-ride-walker?A=6085600476002396699015
i dla dziewczynki
http://www.mothercare.com/Fisher-Price-Fisher-Price-stroll-along-walker/dp/B001DIBIGS/ref=sr_11_1/275-6189252-0144237?_encoding=UTF8&mcb=core
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - ja mysle, ze jak ktos nie ma chodzika, to jasne, ze pchacza niech bierze, ale jak ma chodzik, to nie ma co kupowac pchacza, bo spelnia te sama funkcje, tez ma pelno zabawek grajacych swiecacych, ktorymi dziecko moze sie bawic. No chyba, ze taki chodziko-jezdzik np. http://www.allegro.pl/item848629722_fisher_price_chodzik_jezdzik_pchacz_2w1_lew_l4511.html To jeszcze do jezdzenia bedzie.
Ale mi sie zdaje, ze jak dzieci nasze beda mialy roczek to juz sie bedzie wozki dla lalek dla dziewuszke, samochodziki dla chlopcow, no i rowerki kupowac i wtedy te zabawki pojda w odstawke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie gapa. ;/ Mialam napisac zyczonka dla dzisiejszych solenizantow i w koncu zapomnialam. ;/

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANI, JULECZKI I FRANIA 😘 😘
I spoznione zyczonka dla Kevinka. 🙂 😘 😘

Martex-Ja dopiero sobie ogladam na allegro i jak znajde cos najladniejszego i kupie to pokaze. 🙂

Patrysiu-Ja place przelewem za przesylki za allegro, tyle ze moje nie ida za granice, tylko moja mama mi odbiera je w PL. Wiem, ze Jusmarkl zamawia z allegro za granice wiec Ona Ci dokladniej napisze jak to wyglada. Wiem tyle, ze nie kazdy sprzedawca wysyla za granice i ze trzeba ustalic koszt wysylki ze sprzedawca.

My juz z Lenusią po spacerku, bardzo mrozno dzis na dworze,ale za to mila atmosfera bo chodzi dzis parada mikolajow na miescie i graja swieteczne piosenki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLI WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ Z OKAZJI IMIENIN 🙂 😘 😘 [img size=160]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/24.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

dzisiaj na nic nie mam czasu 😞
Hania dopiero od rana zasnela i teraz dopiero sie ubralam, wieczorem idziemy z rodzicami i ich znajomymi na kolacje 🙂

normalnie taka zmeczona tym wszystkim jestem ze juz powiedzialam mezowi ze Hania chyba bedzie jedynaczka :laugh:

dziekuje za zyczenia dla Hani i my zyczymy wszystkiego najlepszego dla Franka i Juleczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Hani i Frania. Juleczka dziękuje za życzonka.

Oli - dla Ciebie również wszystkiego naj, naj, naj.

Martex - to ja pisałam o Edusiu. Jeżeli mogłabym Ci poradzić, to kup lepiej uczniaczka. Eduś ma tylko jedną piosenkę, a uczniaczek chyba 10, i do tego ma 2 funkcje: zabawa i nauka. Polecam więc uczniaczka.

A ja dzisiaj miałam wielkie plany na wieczór i dostałam okres 😞 Pierwszy raz po porodzie okres przyszedł w terminie. Do tego teściowa mnie znowu wkurzyła. ta kobieta naprawdę nie przyjmuje do wiadomości, że Lulka może być pod jakimkolwiek względem podobna do mnie. Dzisiaj jak byliśmy u nich to słyszałam, jak teść mówi do Lulki, że nie w tą rączkę tylko w drugą. To im powiedziałam ze nie mają jej tak mówić bo ja jestem leworęczna a mąż praworęczny więc jest 50/50. A teściowa do mnie mówi, że po niej widać, że będzie praworęczna. Powiedziałam im, że mają cieszyć się że wnuczka zdrowa jest a nie wpatrywać się wciąż w coś. Potem zwróciłam małej uwagę, że nie wolno ściągać sobie bucików i jak ona próbowała to ja jej przytrzymałam (w końcu musi się pewnych rzeczy nauczyć, prawda?) o teściowa mówi: ale mama na ciebie krzyczy. No już mnie cholera bierze. Powiedziałam mężowi, że za tydzień nie jadę do nich. Oni mają taką samą drogę do nas. Rozpisałam się, ale sobie ulżyłam.

Tusienko - teraz doskonale rozumiem, co Ty masz z teściową. Niektórych ludzi nie da się po prostu lubić. Oklask dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia ja tez uwielbiam kebaby 🙂
Wspolczuje tesciowej. Moja tez ciagle mowi, ze Fili to istna jej kopia jak byla mala, ale moj tata mowi to samo, wiec ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. A czy Twoj maz to jezyka w gebie nie ma, ze nie moze stanac w Twojej obronie ?????
beti - no to milego wieczorQ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Z tym podobienstwem to ta tesciowa naprawde przesadza , jestem ciekawa co powie za kilka lat jak mala faktycznie bedzie leworeczna. Mnie tez tacy ludzie wkurzaja , hihi musialabym sie wybrac z Toba do tej tesciowki i jakby taki tekst walnela to bym prosto zapytala czy nie dopuszcza do siebie mysli , ze wnusia moze byc do wlasnej mamy podobna. Ciekawe co by powiedziala.

Martex ja nad tym pchaczem myslalam , bo chodzik za 2 miesiace bedzie zbedny , a pchacz na 2 latka jeszcze posluzylby. Wiem jedno - kupie go dla mojej malej kuzyneczki , ktora za tydzien konczy roczek i jeszcze sama nie chodzi , wiec ten pchacz jak najbardziej jej w nauce pomoze.

Kebab tez uwielbiam i tez go u mnie nie ma.

Napisze pozniej , bo maly marudzi , trzeba juz chyba do spanka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex - dzisiaj mąż tego wszystkiego nie słyszał. Podgrzewał małej mleczko w mikrofalówce więc to mu zagłuszyło rozmowę. Normalnie zareagowałby (a to ją też denerwuje). Kiedyś już pisałam, jak Ciebie jeszcze nie było z nami, że moja teściowa nie ma córki (ma 2 synów i wnuka) i uważa, że Julka ma wszystko po niej, jest do niej pobodna a za mną nić nie ma. Dziewczyny mówię Wam co to za babsko. Moja mama jest zupełnie inna.
Wiecie jak ja się cieszę, że odmówiłam tego wyjazdu na święta z nimi? Przecież wykończyłabym się tam.

Też myślę nad tym pchaczem. Jutro jedziemy do mojej babci (ma już 83 lata) troszkę ogarnąć jej mieszkano przed świętami a potem pojedziemy na zakupy. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...