Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc , kurcze moze i ja sie wybiore do takiego lekarza ?...
beti ja nosze dwie obraczki moja i meza - on nie moze pod kopalnie zjezdzac z bizuteria wiec nie nosi. Jego obraczke mam na kciuku 🙂

Nadzerka to rana na sciance pochwy , moze sie zrobic od byle czego , nawet od sexu jak nie masz wystarczajaca mokro jak wchodzi to moze ci zrobic rane czlonkiem i ona nie leczona sobie rosnie i rosnie , masz wieksze uplawy , a nie leczona latami moze sie przeistoczyc w raka szyjki. Leczy sie tabletkami dopochwowymi , Clotrimazolum na przyklad. Jak pomoze to ok , a jak nie to trzeba wypalic , nie mile to jest , ale skuteczne 🙂

beti Ty na kontroli u gina sie spytaj czy masz te nadzerke jeszcze czy sie wyleczyla , bo nie zawsze po porodzie znikaja.

oli szkoda mi tej Twojej sasiadki , tymbardziej , ze jest sama z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My juz po spacerku. 🙂 Kupilam Lenusi czapeczke taką jak ma Tosia. 😉 Jest o niebo lepsza niz ta co Lenka miala do tej pory, tamta jej spadala na oczy, przekrecala sie i uszy czesto byly odkryte, a ta jest super. 🙂 A sobie kupilam rekawice cieple na narty. 🙂

asiula-No to faktycznie teraz jestescie w kropce. 🤨 Widzisz my tu wszystki chetnie Franie sie zajmiemy. 😉

Beti-Gratulemy zabka Hanusi. :laugh: Super Tatu mial prezent. 🙂
To ile jeszcze mamy tych bezząbolkow? 😉

Oli-No to faktycznie macie sie z tymi uczuleniami. 🤨 Wspolczuje!!! Mam nadzieje, ze te ziola pomoga.

Ciekawe co tam u Rybki i Bianeczki. 🤔 😘 😘

Lece szykowac obiadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zla jestem napisalam posta i mi sie skasowal 😠

jak bylam u lekarza to bylo wszystko ok i mi powiedziala ze nastepna wizyta jak nic sie nie bedzie dziac to za rok dopiero wiec jak jest ok i nie mam jeszcze okresu to narazie nie ide 🙂

znowu robi mi sie to z piersia co wtedy, juz mnie strasznie glowa boli no i mam dreszcze na szczescie mam w domu kapuste wiec sobie juz listek wlozylam no i mam nadzieje ze przejdzie

ale u nas juz napadalo sniegu- tak bialutko juz na dworze...

tez jestem ciekawa co u rudej rybki i Bianeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krocia - no to cale szczescie, ze Was nie bylo i sie tescie nie zwalili. Moze tesciowa po wczorajszych wiadomosciach opracowywala cala noc co Ci powie i dlatego tak chcieli wpasc 🙃
oli - to dobrze, ze tak dokladnie pokazalo chorobska, chociaz wiecie co mozecie teraz robic z tym 🙂
Zal mi Twojej sasiadki, Biedna, moze ktos z rodziny do niej przyjedzie i jej pomoze.
tusienka - widze, ze przygotowania do gor pelna para 😉 Zazdroszcze ! A Ty dobrze jezdzisz na nartach ?! Jakie rekawice kupialas, mocno grube ?! Bo jesli moge doradzic, to grubasne rekawice nie beda dobre, bo wtedy zle sie kijki trzyma, no chyba, ze kijki Ci nie potrzebne, to jak najbardziej.
beti - trzymam kciuki aby obolala piers sie wyleczyla !!!
Co do obraczek to ja nie sciagam nigdy, maz tez nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie martex dawaj fotke , wiem ze maz tobie nie pozwala to rana wstaw zobaczymy a popludniu usuniesz 🙂

o tusienko no bombowa jest ta czapa pod tym wzgledem nie przekreca sie czolko uszka i policzki fajnie przykryte juleczka patrysi tez ja ma 🙂 i tak slodko dzieciaczki w nich wygladaja 🙂

ja ta nadzerke mialam przed ciaza wiec pewnie juz nie mam 🙂
nienawidze ginekologow i jeszcze nie bylam , ale musze w koncu isc bo od porodu bylam raz 🤪 🙃 ☺️

ja tez bym nosila swoja bo mam taka sliczna zwykla gladka ale taka szeroka bardzo mi sie podoba no ale niestety zakladam tylko od swieta 😞

beti kuruj dydusie , kurcze z tym dydusiami pewnie boli co ?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o taka krociu z H&M kosztuje 19,90 u nas w wawie mysle ze pewnie wszedzie tak a jest naprawde swietna 🙂 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/hello_kitty-db41db36b2f55248ec749fc72b0abaac.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex bez problemu usuniesz zdjecie 🙂 Edytujesz wypowiedz i wymarzesz link zdjecia z postu.

Dziewczyny sliczna ta czapeczka , a Kevinek ma tez z H&M w identycznym fasonie i tez wlasnie tak fajnie lezy , nie przesuwa sie 🙂 On ma taka ciemno morska z oczami i pomponem 🙂 Bez falbanek 🙂

Moj babel jeszcze nie spi , nie wiem czemu spac nie chce , jest spokojny , usmiecha sie wiec nic mu nie jest , widac nie jest spiacy. Strasznie dzisiaj duzo je. Zjadl mi przed chwila 180 mleka jak nigdy , jego rekord to bylo 140 🙂 i wogule to je dzisiaj co 2 godzinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny. Poszukam na Allegro i zamówię sobie, bo czapusia śliczna.

Chciałam się Wam pochwalić nową umiejętnością Lulki. Podeszła sobie dzisiaj do mnie (wstała o 5 i teraz śpi już 30 minut :P), chwyciła za spodnie i wstała. Ja ją chwyciłam za rączki a ona idzie. hihi Pierwszy raz. Po 10 minutach spróbowałam jeszcze raz. No i chodzi trzymana za rączki. Jejku jak fajnie to wygląda. Takie chwiejne kroczki, a nóżki podnosi tak wysoko :P I tak sobie pomyślałam, że to niesprawiedliwe, że musimy pracować. Matka powinna być z dzieckiem do 3 lat (albo chodziż 2) i powinno jej się za to płacić.


Też myślę o Rybce. Mam nadzieję, że już lepiej. Nic się nie odzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krociu one na allegro sa drozsze ja pisalam juz wtedy jak ja kupilam ze na allegro byly po 28,90 a ja dalam w sklepie w H&M 19,90 ja w tym tygodniu bede tam jak chcesz to tobie kupie tylko napisz jaki roz i wysle tobie bo zobacz 29,90 plus przesylka to wyjdzie prawie 40 zl za czapke a ja moge tobie kupic to bedzie jakos 26 zl z wysylka zastanow sie i daj znac
fajnie ze nastepne zeby ida tosce tez u gory jedynki , ale te szkraby to cwaniaki coraz wiecej umiejetnosci maja

nie mam pomyslu no obiad a wy co pichcicie dzisiaj ??

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...