Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki 🙂

Beti-Nie ma za co. 🙂

Krocia-Bardzo wspolczuje Twojej siostrze!! 😞 Tak jak pisaly dziewczyny, to najgorsza rzecz nie moc miec dzieci. My mamy dzieci i wiemy jakie to jest szczescie je miec.

Jusmarkl-I co fajny ten film 2012? Chcialabym go obejrzec, wiec moze sciagne.

Pusto tutaj tak, bo nie ma Naszej Oli, ona tutaj chyba najdzielniej zawsze klikała.

My dzisiaj znwou z Lenusią pospalysmy do 10. Obudzila sie po 8, zjadla mleczko i jeszcze sobie zasnelysmy. 🙂 Dzis pogoda ladniejsza, wiec trzeba spacerek zaliczyc. 🙂
Ale ta moja piszczałka piszczy :P Wasze dzieciaczki tez piszczą? Bo Lenka to prawie ciagle piszczy. :P

Lece posprzatac mieszkanko, zjesc sniadanko, przygotowac obiadek, a potem na spacerek. 🙂
Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendobry!!!!
Tusienko ale ci zazdroszcze ze mozesz sobie pospac z lenka do 10 tej.kochanae dziecko.Moja codziennie pobudka o 7 no i w nocy budzi sie na cycka!
A w dodatku mam od wczoraj silna migrene,razi mnie swiatlo i az mi niedobrze,mam ochote zapasc sie od ziemie...
Macie racje dziwczyny ze to straszne jesli nie mozna miec dzieci ale np.moja cicia byla w wieku 36, nie miala jeszcze dzieci i zaszla w ciaze i wyobrazcie sobie ze ja usunela!!!A teraz wielce zaluje (ma lat53) i do mojej mamy mowi o ty to sie masz dobrze nie to co ja,masz dzieci i wnuki!Przeciez ona sama zrezygnowala z tego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

u mnie dzisiaj lepiej bylo z Hania, raz sie obudzila w nocy ale tak mocno ja przytulilam i pospacerowalam po pokoju no i zasnela

ja tez jestem ciekawa jaki jest ten film 2012, ciagle mowia w tv ze ma byc koniec swiata 🤨 i beda sie dzialy rzeczy takie jak w tym filmie

patrysia
biedna sie meczysz z ta migrena 😞 oklask na pocieszenie

moja Hania tez pare razy pije w nocy mleczko tak jak Franek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane

jestem juz wczoraj maz mnie podlaczyl ale nie mialam jak usiasc bo musialam wyskoczyc na miasto i prawie caly dzien mnie nie bylo 🙂

poklocilismy sie o pierdole oczywiscie ale z tego wojna wyszla 😞 przeplakalam 2 dni i wogole myslalam ze zwarjuje : z tych nerwow

aaaaaaaaa wogole to tesknilam za wami

beti gluptasku panadol nie jest tylko na goraczka ty nie mecz tak Haneczki i daj jej ten panadol przed snem 🙂

krociu jakies glupie baby wcale sie nie przejmuj , a siostrze wspolczuje 😞

jusmarki niech twoja siostra kopnie go w.......

rybko kochana rzuc ta cholerna robote tesciow wyslij na ksiezyc , przytul bianeczke i remika i odpocznij 🙂

STO STO LAT DLA KEVINKA BUZIAKI 102 😘 😘 😘 😘

i nie wiem co tam jeszcze mialam napisac bo 15 storn przeczytalam

a asiulek zabierz mnie na te narty 🙂 tusienko ty naprawde jestes pszczolka pracowita 🙂

a toska jest maruda straszna bez smoczka patrysiu to bym tu nie wytrzymala ona w rekach zawsze trzyma 2 i jednego w buzi 🙂 ida tosce zeby u gory znowu ma temperature kupe za kupa a dziasla jak balony a slini sie jak dog spac nie chce mowie wam i tylko by chciala stac siedziec tez juz nie

i mam pytanko wczoraj mialam ak dosc kregoslup mi peka juz i ogladalam chodziki i moze jak juz ma te 7 mc i juz stoi i wstaje to moge ja wlozyc a wy juz wkladacie , bo pamietam ze kiedys o tym pisalysmy no i ja uwazalam wtedy ze to jeszcze za wczesnie i wogole nie chcialam ale chyba nie dam rady a wasze bable biegaja w nich ??

tusienko jeszcze do ciebie pytanko wczoraj w motherace ogladalam skoczka takiego tygryska ale on kosztuje 165 zl 🤪 a tyle to ja za niego nie dam bo tosia juz i tak pewnie dlugo w tym nie posiedzi a ty ile dalas za swojego ??bo moze bys mi tam kupila jak jest tanszy ja bym tobie kase przelala i wzielabys go do polski i mi paczka puscila za paczke tez zaplace
ide bo oczy mnie bola normalnie tyle stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaa krociu wydaje mi sie ze dlatego twoja siostra tkwi w takim zwiazku wlasnie boi sie ze nie ulozy sobie z nikim innym zycia przez to ze nie moze miec dzieci , bardzo czesto ludzie w takich sytulacjach tak mysla a on moze tez dlatego ja zdradza moze jakas terapia malzenska by im sie przydala naprawde szczerze wspolczuje krzywde ma juz bo nie moze miec dzieci i jeszcze meza zabawiake 😞 smutne

a wogole mialam wam napisac moj maz stracil prace znaczy no nie przedluzyl umowy bo nie mogl wrocic tam ze wzgledu na azs i teraz szuka pracy ehhhh mam nadzieje ze szybko znajdzie bo inaczej krucho to widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze patrysi mialam napisac i tak co chwilke cos mi sie przypomina na nk ja dodalam zdjatka hihihi 🙂

a Martyneczka to corcia mojego brata po niej widac jacy z bratem bylismy do siebie podobni bo martynka podobna do mnie jest jak wziasc moje zdjecie i jej to identyczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli kochana nareszcie jestes , strasznie Cie brakowalo!
Mam nadzieje , ze z mezem juz ok i ze znajdzie te prace , eh zycie ciagle plata nam figle. Co do chodzika , to moj Kevinek biega w nim tak 2 , 3 razy dziennie po 10-15 minut i strasznie sie cieszy. Od kilku dni jak raczkuje to tylko podchodzi do byle czego zeby sie zlapac i wstaje , a jak ogromnie sie cieszy , ze stoi az piszczy. Ja tylko chodze i go pilnuje , bo sie tak chwieje jakby mial sie zaraz wywrocic.
Klaudia mnie zezloscila wczoraj , bo dopiero co pokoj byl remontowany , malowany , a ona sobie kredkami namalowala plaze i morze na scianie 😠 eh te dzieci.
Wczoraj tez bylam kapac malego, wracam i patrze a ona obiera sobie czosnek i wyrzuca do smieci i pytam ja co robi , a ona ze sobie wrozy kocha nie kocha 😮 ja zdziwko skad ona to wziela. Twierdzi , ze kolezanki w przedszkolu ja nauczyly no i ona sobie wrozy czy mama ja kocha 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - cieszę się, że już jesteś. Smutno Nam było bez Ciebie 😘 Mam nadzieję, że mąż szybko znajdzie pracę.

Jusmarkl - te Twoje dzieciaczki są niesamowite. Julka już stoi pewnie na nóżkach, ale jest na etapie puszczania i robi co chwilke "bam" na tyłek. No a czasami upadnie i uderzy się w główkę więć ja muszę mieć oczy wkoło głowy. Ooo ostatnio nauczyła się otwierać szuflady w komodzie i wczoraj przytrzasnęła sobie palce. Bożeee, jaki był krzyk. No ale szybko zapomniała i po jakimś czasie znowu do komody. Też myślę nad chodzikiem, ale mój mąż stwierdził, że nia mam kupować bo jej nóżki wykrzywię. Jak będą miały być krzywe to i tak będą. No ale może jeszcze go namówię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-Super, ze juz jestes. 🙂 Brakowalo Cie tu...
Ja kupilam tu tygryska za 300dkk, czyli na poskie za jakies 150 zl wiec nie duza roznica. Ja proponowalabym Ci popatrzec na allegro, bo czesto sa licytacje i mozna za naprawde nie duze pieniazki kupic takiego tygryska.

Jusmarkl-No to Klaudusia ma nie zle pomysly. 😉 Dzieci jak to dzieci, zawsze gdzies cos zobaczą, uslyszą i zaraz tez musza tak zrobic. No, ale nie dziwie sie, ze sie zdenerwowalas, tymbardziej ze pokojn swiezo po remoncie.

Spotkalam na spacerku kolezanke i razem sobie polazikowalysmy i poszlysmy na zakupki, potem zaczal padac deszcz wiec wrocilysmy do domku. Mezus ma dzis byc ok 20 bo po pracy jedzie na jakąs fuche, bo mu trul jakis znajomy z pracy zeby przyjechal cos mu zrobil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie mialam napisac, bo kolezanka ktora spotkalam wracala wlasnie od dentysty z 7,5 mies synkiem, wiec i my pewnie z Lenusią bedziemy musieli isc. No i mowila, ze ta dentystka powiedziala zeby dawac dziecku szczoteczke zeby sobie masowalo dziąselka. Bede musiala poszukac dla Lenusi takiej szczoteczki dla niemowlakow, bo nawet kiedys czytalam artykul wlasnie o tym, ze powinno sie porzyzwyczajac dziecko do szczoteczki nawet jak nie ma zabkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Kevinek ciagle sobie gryzie szczoteczke do zebow Tusienko 🙂 Podoba mu sie to , kupilam mu zwykla dla dzieci.
Krociu ja nie wiem czy u Ciebie ma sens kupno chodzika , bo niunia juz za lada moment bedzie sama chodzila , a jak juz sama bedzie umiala to kiedy ja wlozysz do chodzika bedzie sie zloscic ze jest ograniczona , bo nie wszedzie dojdzie.
Sama bym go nie kupowala , ale Klaudia kiedys dostala w prezencie to mam i korzystam. Z tym , ze Kevinkowi jeszcze troszke zejdzie zanim zacznie chodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki.
Nie mam nawet sily Was ponadrabiac. Choroba mnie dopadla. mowilam, ze ostatnio cos kichamy, no i wczoraj sie doprawilam pewnie wyjsciem na zakupy 😠 Fatalnie sie czuje, w nocy mialam 39,2 stopnie goraczki. Na szczescie Fili nie ma goraczki, choc tak sie boje, ze go zalatwie. Mama moja jest z nim, ja obok w pokoju, by jak najmniej czasu z nim byc.
Co do gina, to wszystko dobrze, mozemy juz spokojnie baraszkowac i wlasnie na wczoraj taki plan byl, ze latalam za sexi koszulka, no i poleglam na wieczor 🥴 😞
Zycze Wam milego dnia, co jakis czas zagladam, ale nie mam kiedy nawet pisac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex - no to zdrówka życzę bardzo dużo :-) Żeby nie zarazić Filipka to noś koniecznie maseczkę na buzię i zmieniaj ją co ok.godziny (tak trzeba jeśli chcemy mieć pewność że zarazki nie przeniosą się z maseczki)... 😮

Oli no w końcu .... Ja to mam dla Ciebie MEGA OKLASKA oczywiście i dobrze wiesz za co ... 😘 bardzo chętnie Cię zabiorę na te narty :-) jak Michu Cię puści :-) to zawijaj Odzię i Tosię i jedziemy :-)

jusmarkl - u mnie świeżo po remoncie zostały odbite rączki Michalinki - ale ja jej tylko wytłumaczyłam że tak nie można, ale dzieci to dzieci ... sama też mazałam po ścianach pamiętam :-) Może wydziel jej kawałek ściany na którym będzie mogła bazgrolić >>???

co do chodzika - to ja już pisałam że uważam że nie powinno się dzieciaków wkładać bo bioderka, no chyba że tak jak jusmarkl na kilkanaście minut dziennie to nic się nie stanie, ale to prawda że nie warto na tak krótko kupować nowego, lada chwila zaczną dzieciaczki same wędrować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli super ze jestes,dobrze ze sie pogodziliscie i przykro mi z powodu pracy.Napewno wkrotce cos znajdzie!Zdjecia na NK sliczne!
krocia dziewczyny maja racje nie kupuj bo nie warto a chodzik moze ja troszeczke rozleniwic.ani sie obejrzysz a Jucia bedzie biegala!
jusmarkl ja tez bylam taka aparatka ze malowalam po scianach i nie powiem ile razy za to dostalam po dupsku!Razem z bratem malowalismy nazwy zespolow,wtedy pamietam Dzem,Ira,Budka Suflera oj to byly czasy!A raz przed remontem w mieszkaniu namalowalam taka gola babe w wannie na cala sciane hihihi.Ale wtedy juz mialam 20 lat!!!
Wiecie co napisalam ze mam migrene,a zapomnialam ze migerene to moze miec krolowa Angli a mnie to zwyczjnie lep napierda.... hahahaha:P
Marta bidulko,tak sie napalilas az sie rozchorowalas!!!Szybko sie kuruj i do dziela tylko sie czoskiem nie lecz bo kolejna noc nie twoja hihih zartuje oczywiscie!
asiula ja tez nie kupuje chodzika,juz i tak dosyc nerwow zezarlo to krzeselko ze mi sie w nim Julka krzywi.Zadnych wynalazkow!
Dobra spadam bo mnie oczy od laptopa bola!masakra z ta moja glowa dzisiaj.Oli oklask dla ciebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula wiec ak:
moge ogladac u Ciebie nastepujace zdjecia:

album Michalinka i konie - 6 zdjec
-"- Przedszkole - 2 zdjecia
-"- Michalinka 5 urodziny - 12 zdjec
-"- Dzieci i my - 45 zdjec
-"- Michalinka - 46 zdjec
-"- Rafał i ja - 17 zdjec
-"- Weekend majowy 2008 - 3 zdjecia
-"- Kibice - 13 zdjec
-"- Zakopae 2009 - 5 zdjec
-"- Piaseczo - 7 zdjec

Nie ma za co 🙂 Drobiazg 🙂

asiula ja tez Klaudi nie skrzyczalam , bo jak to zauwazylam to ona juz spala. Pozniej tak wlasnie wymyslilam , ze moze w tym kaciku beda jej rysunki , bo nawet mi sie spodobalo 🙂 No i dzisiaj jej powiedzialam , ze ladny rysunek , ale powinna mnie wczesniej zapytac czy moze sobie tam pomalowac i ona powiedziala , ze bym nie pozwolila , bo kiedys jak pomalowala przedpokoj caly to dostala kare i musiala siedziec 10 minut na fotelu 😞 To bylo 2 lata temu a ona pamieta! No i aja pytam to dlaczego malujesz jak wiesz , ze nie wolno i ona mowi , ze jej sie tak podoba - no i co zrobic? Ok powiedzialam , w Twoim pokoiku wyznacze ci miejsce dokad mozesz malowac i zaznaczylam linie linijka poza ktorymi malowac nie wolno. Namalowala jeszcze kilka chlopkow i dziewczynek i chyba jej sie znudzilo - no tak fajne jest tylko to co zakazane 🙂 Jak wolno to juz nie sprawia takiej przyjemnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomnialam :P
Martex bidulko kuruj sie , bo maz czeka :P hihi

Patrysiu Juleczka jest taka slodka . Sliczne ma te kamizelke i czapeczke 🙂 I jej widac tez sie podoba 🙂
Wlasnie tez zapomnialam Ci pisac , ze do mnie nie przemawia to co pisalas , ze fotelik zle ustawiony czy cos , bo u mnie on jest praktycznie za kazdym razem w innym miejscu no i Kevin w nim siedzi dwa razy na dzien do jedzonka. I to nie jest zadne opadanie glowy tylko tak to robi jakby go ktos pogilgotal za uszkiem i on tak przyciska wtedy policzek do ramienia usmiechajac sie. Nie wiem , moze mu ciarki przechodza po pleckach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dziekuje za zyczonka dla Kevinka! Ty jedyna pamietalas 🙂 Oklask za to leci do Ciebie 🙂 Buziaki.


Co do tego filmu 2012 to jest naprawde fajny , te wszystkie efekty ... kurcze postarali sie. Mam go z napisami polskimi , ale jak sie go otworzy w programie AllPlayer to lektor czyta te napisy. Jak ktoras chce to moge nagrac na plytke i wyslac , bo powiem szczerze nie latwo go pobrac z internetu jeszcze , no chybaze odplatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za oklaski

patrysiu slicznie juleczka wyglada 🙂 moja toska ma podobna tylko rozowa ale ten fiolet jest ekstra 🙂

rany jak ona marudzi szok normalnie , dzis siedziala sobie na podlodze znaczy na takich puzzlach z pianki i na tym jeszcze koc i jej kolderka oczywiscie zlazla i walnela glowa w drewniana podloge az skore zdarla rany jak plakala 😞 ja juz po prostu nie mam sil kregoslup mi peka

no martex to nie poszalejesz 😞


a o tym filmie to nic nie slyszalam 100 lat za murzynami jestem normalnie

jusmarki ja pamietalam bo kevinek tak samo jak odzia moja 10 ale ja czytalam posty dzis wszystkie i nie pamietam ktoras z dziewczyn tez zyczonka napisala dla Kevinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli dobrze pamiętam to Kevinek kończy dzisiaj 7 miesięcy. Wszystkiego najeleszego. Całuski od ciotki Moniki i Juleczki.

o znalazlam krocia pamietala 🙂

a tusienko no to zadna roznica dzieki kochana popatrze na allegro , ale nie wiem czy to jest sens to kupowac jeszcze ??

wogole wczoraj bylam chcialam tosi kupic prezent na gwiazdke i nic nie moglam sie zdecydowac , te stoliki interaktywne nie podobaly mi sie , krzeselka uczydelka nie bylo ale pan mowil ze to dla starszych dzieci 1-2 lata i juz sama nie wiem co z jej kupic buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli-No ja tez wlasnie nie wiem czy jest sens jeszcze cos takiego kupywac. Lepiej w zamian cos innego. 🙂

Patrysiu-Super Juleczka wyglada w tej czapusi i kamizelce, jak prawdziwa dama. 😁 I slicze zdjecie dodalas na NK!!! 🙂

Ja juz wszystko zrobilam, to co zawsze wieczorem robimy z Mezusiem, bo wiem ze przyjdzie zmeczony i bedzie marzyl by zjesc i sie polozyc. Dlatego poscielilam juz tapczan, wykapalam Lenusie, zrobilam mu kanapeczki do pracy i zaraz lece mu obiadek przygotowac. Pewnie bedzie sie cieszyl, ze moze sie w koncu polozyc i nic nie robic. 🙂

Ok, to ja lece przygotowac ten obiadek dla Mezusia i mleczko dla Lenusi. 🙂

Dobranoc, bo pewnie juz dzis tu nie zajrze. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...