Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc wam 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULKI 😘 😘 😘

patrysia mam nadzieje ze bedzie dobrze

martex ja jestem cos podobnego do ciebie, nie puscilabym meza :evil:
a tez ma czasem z pracy jakies imprezy no ale nie idzie bo tak sie umowilismy no i daleko ma do domu wiec pic nie moze i jest ok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewcdzyny

a my juz po kosciele byla tam swiety mikolaj hihihi

i po obiadku 🙂

prezenty wszyscy rano znalezli w butach a raczej pod butami bo do butow wejsc nie chcialy 🙂 i nawet maz o mnie pamietal skubnol mi z lazienki buteleczke z podkladem , bo akurat mi sie konczyl i kupil mi nowy 🙂 dzieciaki zadowolone z mikolaja 🙂

jusmarki ty jestes aparatka 🙂

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA JULECZKI

MILEJ NIEDZIELI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogole wczoraj nie skonczylam posta i jest urwany bo mi klawiatura padla 😞 no co do tych zabawek to w polsce ich nie ma patrysiu odzia od taty dostaje bo on tez w uk

a my dostalismy wczoraj prezenty gwiazdkowe juz od tesciow bo nie chcieli juz tego pozniej wozic hihihii siedze sobie przed nowym monitorem samsunga 23 calowym jak telewizor normalnie troche nie moge sie przyzwyczaic bo obraz duzy i taka maszyne do krojenia i siekania przydatna w kuchni bo wszystko szybko idzie , takze fajne prezenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Ja tylko na chwile zyczyc Juleczce WSZYSTKIEGO NAJ. Podwojne swieto 7 miesiecy i Mikolajki 🙂

Ja sie na te okna uparlam , bo kupilam wczoraj nowe firanki i wrocilam do domu wieczorkiem , uspalam dzieci i pozniej tak mysle mysle i juz sie nie moglam doczekac jak sie nowe foranki beda prezentowaly to sie wzielam za mycie okien 🙂

Nie mam dzisiaj czasu za bardzo , bo ciagle przygotowuje urodzinki Klaudii , o 17 przyjda goscie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my juz po odwiedzinkach,Jezu ile oni jej prezentow przyniesli,zabawek i ubranek!!!A wcale nie wiedzieli o Mikolaju bo oni tego nie obchodza!Ale sie suuuuper zlozylo!
A ja mam 2 zabawki te co pisalam ze wczoraj kupilam a dla nas kupilam gre Monopolna dlugie zimowe wieczorki,zawsze ja uwielbialam!!!
Wszytskiego naj,naj,naj dla Klaudi!!!Oby sie urodzinki udaly!!!

Wszytskiego Mikolajkowego!!!!!
buziaczki dla Was!!!


Ciekawe jak tam Ruda Rybka na Mikolajka!!!
Buziaczki dla niej bidulki zapracowanej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po spacerku. 🙂 Niestety zadnych mikolajek tutaj nie bylo, widocznie dunczycy tez nie obchodzą mikolajek. No chyba ze w centrum handlowym cos bylo, ale tez watpie. No, ale chociaz wszystkie sklepy byly pootwierane, wiec zrobilismy zakupki, polazilismy po sklepach, Mezus kupil sobie czapke, a ja nauszniki, bede miala w gory, no i tutaj tez bede zakladala bo kiedys sobie przewieje uszy przez te wichury tutaj.

Patrysiu-No to super, ze Juleczka dostała tyle prezencikow. 🙂 I ja tez lubie gre monopol 🙂 Kiedys myslalam zeby zamowic na allegro, ale jakos zapomnialam, a Ty mi teraz przypomnialas wiec chyba zamowie. 🙂

Oli-ale fajnie, ze dostaliscie od Tesciow takie prezenty. 🙂 Bardzo przydatne rzeczy. 🙂 I Mężus taki pomyslowy i Ci taką praktyczną rzecz kupił. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę napisałam posta i skasowałam !!!! Niech to szlag....

Oli super że prezenty udane, a mężuś to naprawdę niezły pomysł miał :-)

jusmarkl mam nadzieję że super się imprezka toczy ....

a dla Klaudii
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

😘 😘

Mieliśmy dużo gości, i jeszcze Misia dostała dużo prezentów ... Oli i jusmarkl - czy Wasze dziewczynki też zbierają pet shopy? U nas ostatnio na to szał, Misia ma ich już 13 i będzie zbierać do 15, pewnie jak uzbiera 15 to powie że do 17 itd....

A my z mężusiem mieliśmy dzisiaj niezłą akcję przed goścmi, 🤪 ale niestety nie udało się skończyć bo dzieci wróciły ....:P Mężuś mówi żebym częściej tak go zachęcała do takich igraszek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula zbiera moja odzia je od roku nawet od babci dostala wczoraj na mikolaja ma chyba okolo 50 sztuk i dom dla nich one czesto sa w promocji i mozna kupic taniej teraz byly przed mikolajkami za 8,99 i jeszcze przy kasie 20% taniej wiec wyszly za jakies 7 zl i kupilismy 4 ale schowalismy na gwiazdke juz i jeszcze chyba te muszkieterki kupimy a normalnie te LPS kosztuja tu 12 zl za sztuke ale fajne sa te zwierzaczki i odzia naj czesciej nimi sie bawi 🙂

fajnie ze wszystkim mikolajki sie udaly 🙂

no tak tescie troche mnie zaskoczyli z tymi prezentami bo sam ten robot kosztuje cos ok 500zl a mezowi sie podobal bo oni takiego sobie kupili i widzial u nich i tak mu sie podobal ze tez nam kupili 🙂wogole i huggiesy tosi kupili i dwu pack chusteczek i tego kubusia puchatka z fisher price do kapieli w kole ratunkowym hahah fajny 🙂 a i mate do wanny antyposlizgowa i zestaw szczoteczek do zabkow dla tosi 🙂

a wogole moja tesciowa robi sama bombki i nam zrobila taka duza z aniolkami piekna 🙂

lece szykowac kolacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W MIESCIE KOMPLETNIE NIC NIE BYLO 😞 W OGOLE BYLAM ZLA ZE POJECHALISMY, CHCIALAM JESZCZE ISC DO KOSCIOLA ALE HANIA ZACZEŁA PŁAKAC WIEC WYSZLISMY I POJECHALISMY DO DOMKU, W DOMU CZEKAŁ PREZENCIK OD WUJKA 🙂 HANIA DOSTALA ZABAWKE DO WANNY, GDZIES WLEWA WODE I TO GRA I BANKI WYPUSZCZA :laugh: MUSIMY PRZETESTOWAC :laugh:
NO I BABCIA Z CIOCIA CHRZESNA PRZYJECHALI TEZ DAC HANI PREZENTY, DOSTALA DUZO UBRANEK I ZABAWEK 🙂
TESCIOWA BYŁA DO MNIE BARDZO MILA I ZAPRASZALA MNIE DO NIEJ 🤨
A POZNIEJ MEZUS SIE PRZEBRAL ZA MIKOŁAKJA I POJECHAL DO DZIECI Z PREZENTAMI, JAK WROCILA TO HANI DAL PREZENTY NO I TERAZ SIEDZIMY WSZYSCY WYKONCZENI I SIE OBJADAMY SŁODYCZAMI :laugh:
FAJNY DZIEN TYLKO SZKODA ZE TAKI POCHMURNY OD POŁUDNIA SIE ZROBIŁ I PADAŁ DESZCZYK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
No to moj mezus mnie tez zaskoczyl, ja mu czekoladki a on mi perfumy 😉:laugh: A bylam pewna, ze nie pamieta. Kiedys mialam i Noami Campbell i je uwielbialam, no i jakis czas temu wspominalam, ze chodzi za mna ich zapach, no i dzis niespodzianka 😁 ! Bylismy w naszym centrum handlowym. Poogladalismy koncerciki dla dzieci, Fili byl zachwycony, bo tak stoi na srodku taka wielka piekna choinka 🙂Oj gdyby mogl to by na sam czubek sie wspiol. Teraz Fili spi, a mezus robi nam kolacyjke 🤪 Ale milutko 🙂 I pomyslec, ze wczoraj mielismy male spiecie 😉
jusmarkl - daj znac jak urodzinki sie udaly. Na pewno jest super !
A Klaudia to nie ma jutro urodzin ?!
oli - pokaz bombeczke od tesciowej ! Super prezenciki 🙂 !!!
Patrysia - oklask dla Juleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti - szkoda, ze Wam wyjazd nie udal sie, ale wazne, ze tak super pozniej bylo 🙂
Wy tyle prezentow dostaliscie, my od moich rodzicow tez slodkosci, Fili balwanka, ale tescie to ani slowa 😞 Dla mnie to przesada. Moja mama ciagle nam cos kupuje, ciuszki, zabawki, a tesciowka kupila na poczatek jak sie Fili urodzil cos, potem ze 2 pierdolki i tyle 😞 Przykre to !
asiula - my to dzis planujemy taka akcje :laugh: tylko kolacyjke zjemy 😉 dlatego pewnie juz dzis nie zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli zapomnialam napisac ze swietne prezety dostals!!!Kurcze to naprawde widac ze ktos sie postaral a nie na odpiernicz komplet recznikow kupil,super przyda Wam sie i oby dobrze sluzylo!!!!Noo a taki podklad to tez fajnie dostac od faceta,to bardzo przyjemne ze zwrocil uwage ze ci sie skonczyl i cichaczem kupil!Brawo dla niego,kochany jest!!!
Beti Ty tez fajnie ze dostalas drobiazg,tez sie mezus postaral!!!I dobrze ze tesciowa sie nie dasala znowu,grunt to mila atmosfera!
Asiula Wy to z tym twoim mezem macie temperament!!!I brawa dla Was kochani,tak jak mowilas jestescie razem juz 14 lat a wciaz macie takie akcje.Normalnie pozazdroscic!Z tego co piszesz dobraliscie sie i jestescie szczesliwi a to naprawde cieszy!!!
Marta tez super!!! Perfumy ,mialam je kiedys,taki rozowy flakonik z babelkiem,nie wiem czy to te same ale mi tez sie podobaly.Fajnie ze mezus pomyslal a szkoda ze tesciowie nie!!!
Tusienko u nas tez nie obchodza chyba Mikolajkow i rozumie twoje zawiedzenie!!!Na pocieszenie oklaska!!!
Dzisiaj dalam od rana 3 oklaski,jusmarkl,asiuli i tusience a juto reszcie dziewczyn na spoznionego Mikolaja!!!Wy tez mnie kochane fajnie obdarzylyscie i bardzo Wam dziekuje!

Acha ja nic nie dostalam od Lukasza ale nie gniewam sie bo on biedny byl caly dzien w pracy i wogoel caly czas pacuje i nawet zapomnial ze dzisaj jest 6stego!!!najwazniejsze ze Juleczka dostala prezenty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Tak Martex Klaudia ma urodzinki 7 grudnia , ale odprawialismy w niedziele , bo wtedy nikt nie pracuje.
Dzieciaki podostawaly fajne prezenty , Klaudia na urodzinki i mikolaja , a Kevin na mikolaja.
oli prezenty rzeczywiscie extra! super.
asiula co do tej kolekcji co pytalas , to moja klaudia nie zbiera i ja o tym nie slyszalam , wiec wychodzi na to , ze i ona tego nie zna.
Patrysiu dzieki za oklask 😉 I ode mnie leci do Ciebie 😘
Siostra zostala u mnie na kilka dni , bo mieszka daleko i nie ma jak sie odwiedzac to jak ma wolne to zostanie troszke 🙂 Ogromnie sie ciesze 🙂
Martex tak piszesz , ze Twoja mama ciagle cos kupuje a tesciowa tylko kilka dupereli .... wiesz co , moje dzieci nigdy nie dostaja prezentow bez okazji od nikogo oprocz mnie. Moi rodzice kupili jak dotad dla mojego synka lozeczko na urodzenie i teraz pajacyka na mikolajki - to wszystko , ale ja wcale nawet nad tym nie mysle, bo tu wcale nie chodzi o obsypywanie prezentami , najwazniejsze byleby byli. Nie kazdego na to stac.
Lece spac kochane 🙂
aaaa muszkieterka jest! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
dzisiaj ja jestem pierwsza :laugh:

nawet spokojna noc byla, Hania do teraz jeszcze spi 🙂
teraz sie musze wziac za sprzatanie bo taki balagan wszedzie mam, o prasowaniu nawet nie wspomne tyle tego jest a musze zas pranie postawic 😞 te tygodnie tak szybko leca ze ciagle to samo w kołko 😞

pogoda paskudna wiec nawet dzis z Hania nigdzie nie wyjdziemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sto lat sto lat dla KLAUDIUSI SAMYCH PIEKNYCH I RADOSNYCH DNI

ja czekalam do dnia urodzin z zyczonkami 🙂

moja tosia ma takie suche plamy na ciele , juz nie wiem jak jej pomoc , dzis az mi lzy polecial , buzke ma podrapana bo to ja swedzi i drapie na nozkach ma takie suche plamy czerwone i jeszcze na raczce dzis zauwazylam kolejna taka duza , uzywam wszystkich tych kosmetykow masci zeby jej pomoc i nic to ciemiaczko ma ciagle , wystarczy ze raz jej nie posmaruje bo juz nic nie ma i na drugi dzien znowu jest a nie moge ciagle tymi masciami glowy smarowac bo to z antybiotykiem jest w koncu jej zaszkodzi a nic innego nie pomaga tylko te masci , rece mi juz opadaja i jeszcze michu mnie wkurzyl z samego rana 😞

fajne prezenty dziewczyny dostalyscie , milo jak pamietaja o nas , patrysiu a twoj lukasz taki zapracowany bidulek , ja tez bym nie byla zla jakbym nic nie dostala

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KLAUDII 🙂

Martex-Pisałas, ze Twoi rodzoice ciagle cos kupują dla Filipka,a Tesciowie nie. Wiesz co u mnie to znowu najbardziej boli mnie to, ze moja tesciowa to Lenki nawet na ręce nie wezmie. Teraz nie ma nas ponad dwa miesiące, a tesciowa ani razu nie zapytala jak Lenka, czy jest zdrowa, czy co u nas slychac. Juz nie mowie o prezentach, bo tez Lenka nic od niej nie dostaje. Moja Mama nie mowie tez nie daje jej nie wiadomo ile prezentow, bo nie ma za bardzo pieniazkow, teraz nie pracuje, a jej facet tylko pracuje na czarno na budowlance, ale choziaz jej cos drobnego kupi, jaką zabaweczke, no i moja Mama ma jeszcze dwoch wnukow, a tesciowej to jest pierwsza wnuczka i zero zainteresowania z jej strony. Nie wiem jak tak mozna. Jeszcze jak my jej cos kupimy to kiedys napisala ze odboija nam dobrobyt bo kupilismy Lence zabawke zeby miala radoche. I ciagle sie zastanawiam co za harakter ma ta kobieta? Moja Mama to szaleje za Lenusią, ciagle do nas dzwoni i chce Lenusie do sluchawki zeby chociaz jej glos uslyszec.
Ale sie rozpisalam, przepraszam! 😘
Fajnie, ze Mezus taki pomyslowy i kupil Ci perfumy. 🙂

Patrysiu-dziekuje za oklask. 😘

Jusmarkl-No to super, ze siostra sie u Ciebie zatrzymala na pare dni, Zawsze bedzie Ci razniej. 🙂 Ile ja bym dala zeby ktos do mnie przyjechal...

Lece cos poogarniac i potem chyba na spacerek.
Milego dzionka kochane!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli ja tak samo, a jak tak pochmurno to jakos tak smutno 😞

a te plamki u Tosi sa duze??
bo kiedys pisalam ze Hania tez ma na nozkach i rekach no i teraz znowu jej powychodzily, ale jak posmaruje to znikna a za jakis czas zas wyjda, niewiem od czego to moze byc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
ciekawe czemu tesciowa taka jest 😞 pierwsza wnuczka a nawet jej na rece nie wezmie 😞 no i nic nie da w ogole tego nie rozumiem czemu ludzie tacy sa 😞 ja wlasnie bylam zla o to bo kazdy chcial trzymac Hanie a ja najlepiej bym nikomu jej niedala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...