Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oooooo a ja tez mam sporo tych ciuchow early days bo tosia dostala u nas nie ma tego sklepu nigdzie nie widzialam a ciuchy sa ekstra ma takie super dzinsy rurki stamtad ale jeszcze za dlugie ,


no wlasnie asiule powodzonka , napewno sie wszystko ulozy , w koncu dzieci z mama zawsze sie dogadaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiula
trzymam kciuki zeby sie udało 🙂

no wlasnie oli dzieci z mama zawsze sie dogadaja, dzis zadzwonila mama do mojego meza i tak gadal ze juz nigdy nie pojedzie i w ogole jak sie poklocil a ona zadzwonila i on juz zmienil zdanie, ja wiem ze zadzwonila tylko dlatego zebysmy przyjechali z Hania do niej bo sama nie umie przyjechac, tak to nie dzwonila a ze juz dawno jej nie widziala a ida swieta to sobie przypomniala i jeszcze powiedziala ze mnie moze zostawic w domu tylko Hanie chce widziec, jezu normalnie sie gotuje jak mnie ta baba wk.. a moja mama jeszcze do mnie mowi ze mam na nia nie patrzec tylko jechac ja odwiedzic z Hania, a ja wlasnie nie pojade, niech spada myslalam ze mam wporzadku tesciowa ale sie mylilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogole to poszlo o to ze moj krzysiek mial kiedys abonament z ery i podpisal umowe az na 3 lata, a w miedzyczasie mnie poznal no i ja mialam plusa i on sobie tez w plusie kupil karte bo duzo taniej to wychodzilo no i dal karte mamie z ery i on oplacal jej abonament za 70 zl co miesiac. a teraz skonczyla mu sie umowa z plusa i wziat spowrotem ta karte i ona wielce obrazona ze jej zabiera mimo tego ze on tyle kasy placi a z tego nie korzysta, no i ona nie ma jak placic bo nie ma pieniedzy ale na inne pierdoly to ma, Hani od urodzenia nic nie kupila nic bo zawsze sie tlumaczy ze ona nie ma a my mamy (ciekawe z skad???) i poszlo na mnie ze ja jestem taka na pieniadze bo Krzysiek chcial placic jej a ja chcialam ta karte specjalnie zeby ona nie miala no i ja oczywiscie winna, mimo ze krzysiek jej tlumaczyl ze to on chce miec teraz ten numer ach mozna zwariowac dobrze ze tam nie mieszkam

a tak w ogole zwracacie sie do swoich tesciowych na mamo???
bo ja nie i nigdy do niej tak nie powiem, mame mam jedna,
zawsze unikam takich sytuacji ale jakbym miala ja zawolac to niewiem co bym powiedziala ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co beti nie wiem czy tesciowa tak dla zartu czy faktycznie cos do ciebie ma , ale skoro to na serio to ja bym ani Hani nie puscila do niej , chce ja widziec to niech sie pofatyguje. W koncu Ty ja wydalas na swiat , wiec dlaczego ma tak byc. I co teraz zaczniecie robic tak , ze maz bedzie wozil matce Hanie , a ty nie pojedziesz i tak pewnie potem juz zostanie , zlosc za zlosc i bedzie sie tylko pogarszac. Mala dorosnie , bedzie rozumna , a babcia bedzie gadala ze fajna dziewczynka tylko szkoda , ze ma taka mame ... :/ nie badz beti uparta i albo jedz z nimi , ustap i zobaczysz czy nadal bedzie taka wredna , albo nie puszczaj dziecka wcale... moze tesciowej sie wydaje , ze ty jej nie lubisz , a tobie na odwrot i tak w kolo macieja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no to wszystko jasne ... no jest taki typ ludzi , ktorzy sa swiecie przekonani , ze skoro tyle lat lozyli na dzieci to kiedy dorosna to one powinny sie odplacac i im w tylki wlazic. ja bym nie kazala zabierac tej karty , po prostu powiedzialabym mezowi ze ma nie przedluzac umowy , bo nie bedzie przeciez matce oplacal telefonu do konca zycia , skoro chciala zachowac numer mogla sobie zachowac , ale sama placac dalej ... maz powinien powiedziec tez , ze go nie stac i koniec ... co matka bedzie ciagla od syna , ktory nie ma dla wlasnej wygody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne , ze wina teraz spadla na ciebie , bo twoj pech , ze sie w miedzy czasie pojawilas i kogos musiala obwinic , bo gdyby cie nie bylo to pewnie synek by dawal ... tak se pewnie tlumaczy , ale ty sie nie przejmuj , jak taka juz jest to znalazlaby i milion innych powodow dla ktorych z ciebie by zrobila winowajce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rany jusmarki chyba sie wkurzylas co ??

beti ale jusmarki ma racje albo jedz i przymknij oko na to co ona gada 1 h i do domu i juz godzine dasz rade , po co masz z mezem sie klucic o to szkoda waszych nerwow nie martw sie kazda z nas robi cos dla swietego spokoju czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl masz racje, moj mezus jej caly czas to mowil ale ona ciagle mu placze ze pieniedzy nie ma 😞

jeden syn kupil jej kuchenke na gaz, drugi wegiel na zime to od trzeciego tez cos oczekuje tylko ze tamci sa kawalerowie i nie maja wydatkow to moga robic mamie takie prezenty

oli tak zrobie, tylko przez najblizszy czas niechce mi sie tam naprawde jechac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti - najpierw do Ciebie. a też nie mówię do swojej teściowej "mamo". Uważam, że matkę ma się tylko jedną. Zresztą mój mąż też nie mówi do moich rodziców mamo i tato.
A co do teściowej - współczuję. Widzę, że masz sytuację podobną do mojej. U mnie jest tak, że najlepiej by było gdyby mnie wcale nie było. No ale cóż są ludzie i ludziska. A my jeździmy do nich raz w tygodniu na godzinkę, bo dłużej nie wytrzymam. Jutro musimy jechać bo ma imieniny. W ogóle wczoraj mąż pojechał do nich po jajka a oni do niego mówią "w sobotę chyba będziecie na imprezie?" Nawet nie było "zapraszamy". Zresztą my już mamy zaplanowaną sobotę. Ok. 12 jedziemy do Poznania na zakupy po buciki dla małej i jakieś ciuszki. W domku pewnie będziemy po 16. Zresztą mała jest jeszcze na antybiotyku i jak mają ją brać wszyscy z rąk do rąk to.... 😠
Wczoraj mieliśmy kontrolnę wizytą (prywatnie bo nie chciałam iśćz małą do przychodni bo teraz sezon gryp) i z małą lepiej. Dostałam tylko dla niej syrop na kaszel, gardło już czyste. No ale ja teraz jestem na antybiotyku i mąż też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka - wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 (wczoraj mnie nie było).

Oli - trzymam kciuki za Twojego męża. Wiem, że to ogromny stres. Ja broniłam się 30 czerwca i stres dopiero minął jak było ogłoszenie wyników ogrony i promotor powiedział do mnie "pani mgr" :P

Asiula - z mamą będzie dobrze, na pewno.

Jusmarkl - a to mąż zrobił Ci niespodziankę. Super. Mój mąż codziennie myje naczynia wieczorem.

Martex - mam nadzieję, że już lepiej się czujesz.

Julka dzisiaj przespała całą noc. hihi Tylko, że ona budzi się o 5 czasami 6 rano. Ale zasypia o 18:30 więc śpi dość długo.
A teraz chyba coś jej się śni, bo popłakuje przez sen. hihi Kochana moja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny fajnie ze znacie te ciuszki z erly days,tam sa superanckie modniarskie ciuszki i bardzo tanie.Stwierdzialm ze juz nie bede kupowac nic drogiego teraz bo to nie ma sensu.Co chwile mam plamy z marchewki,jablka ktore sie nie dopieraja i nawet ich dac komus nie wypada.
Beti tesciowa troche przesadzila,wy macie na kogo teraz przeznaczac te pieniadze i to nie chodzi o zadne skapstwo.A co do mowienia mamo nie wiem czy sie przelamie.ale Lukasz mowi juz do mojej mamy mamo bo on strasznie lubi moja mame i sam chcial.
Oli dziekuje za komplement, kochana jestes ...ale sie usmialam z szczupakow 🙂 🙂 🙂 trzymam kciuki za twojego micha-szczupaka!
jusamrkl jak tam Kevinek ???
Krocia dobrze ze Juleczce juz lepiej,sliczne ma te zebolki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti - ja staram sie unikac takich sytuacji by mowic mamo, tato, ale jak sie pojawia to mowie.
Wspolczuje sytuacji z tesciowa ! Mi sie zdaje, ze ona zartem powiedziala o tym, ze Ty mozesz zostac, byle mala przywiozl. No ale Ty znasz ja lepiej, jesli na powaznie, to moja noga i malej tez! by tam wiecej nie postala. O nie ! Nie ma zmiluj !!! Jak chce to niech sie ruszy i sama sie zjawi. Jusmarkl ma racje !!! Powiedz mezowi niech przekaze matce, ze jak chce ten numer, to niech placi sobie i nie ma problemu, bo Was na to nie stac. Teraz ma rodzine i ma Was na utrzymaniu, wiec nie mozecie sobie pozwolic na takie prezenciki, bo wtedy tez i tesc i Twoja rodzina powinna cos od Was dostawac !
Tusienka - zazdroszcze wyjazdu w gorach, uwielbiam narty, no ale niestety, taki wyjazd to koszt ok. 1000 zl, wiec nas nie stac 😞 Kiedys marzyl nam sie wyjazd za granice, tam jest zupelnie inne zycie.
oli - powodzenia dla mezusia !!!
asiula - no widzisz, jest i okres 🙂 Oklask dla Ciebie za te okresowe stresy 😉 Wiem co to znaczy :P
krocia - ciesze sie, ze juz lepiej z Juleczka, no i zdrowia teraz dla Was ! Przeslodki Zebolek 🙂
Patrysiu - ja nie mowilam, ze to to co w tym artykule, nawet go nie czytalam, tylko szukalam zdjecia jak mozesz nosic Malutka by jej to nie szkodzilo a moglo pomoc 🙂
Co u mnie ?! 3 godz. boli jak podczas ciezkich okresow i krew leciala jak z kranu, a potem bol ustal i teraz tylko plamienie 🙂 Ale jestem zadowolona. Aby bylo bezpiecznie musimy poczekac ok. tygodnia, az plamienie minie i bedzie zabawa 😉
Lece wtulic sie do mezusia i synusia.
Pa Laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

dziekujemy za kciuki , napewno sie przydadza juz pojechal uuuuuuuu o 9 sie zaczyna zabral miska ode mnie ze soba hahaha mowi bedzie siedzial obok 🙂 a slonia ma w kieszeni marynarki i na koniec dostal kopniaka hihihi wszystko co szczescie powinno mu przyniesc 🙂

krociu juleczka jest boska , i wlasnie mialam ciebie zapytac po jakim czasie wyszly juleczce zabki u gory ?? od kad pojawily sie na dole , bo tosia znowu tak sie slini i zastanawiam sie czy to na zeby

patrysiu sa modniarskie ale w polsce nie ma tych sklepow i mi znajoma przywiozla dla toski w prezencie z anglii ale jest ich sporo na allegro i mozna kupic

dziewczyny nikt mi nie odpowiedzial czy codziennie dajecie miesko ?? 😞

i jeszcze jedno widzialyscie tego nowego kubusia puchatka z grzechotka jest boski wczoraj michu go widzial na zywo i mowi ze bomba 🙂 i kosztuje 100 zl to jeszcze nie tak zle a chrzesna tosi sie pytala tesciowej co kupic tosi po raz pierwszy i jestem w szoku bo wam pisalam wczesniej ze nigdy nie pyta i powiedzialam zeby kupila tosi tego kubusia 🙂 ale czy kupi to nie wiem mezus mowi ze on super gada cos w stylu ale sie na jadlem zaraz chyba pekne :laugh: :laugh: :laugh: i fajnie sie kiwa jak dziecko poruszy grzechotka , patrysiu chyba ty masz dla juleczki takiego podobnego kubusia nie z grzechotka tak mi sie kojarzy ze widzialam na jakims zdjeciu u ciebie jak juleczka go trzyma 🙂

http://www.shopmania.pl/shopping~online-zabawki~kupowac-fisher-price-p8031-kubus-puchatek-z-grzechotka~p-2570420.html

o taki on jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli - ja ostatnio dałam małemu kilka kopytek tych z naszego forumowego przepisu, normalnie zajadał się że HEJ !!!!

Na pewno Michu da sobie radę i obroni na 5 😘

Krociu Lulka jest cudna !!! kurczę ale nasze chłopaki będą wyć za Waszymi dziewczynami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

martex masz racje, pojedziemy tam z mezem kiedys i zobacze jak sie bedzie zachowywac, jak bedzie nie mila to juz tam nie bede jezdzila. Akurat tescia nie mam, kiedys strasznie pil i zostawil ich wszystkich, wiem ze nie mieli łatwo bo zostala sama z czworka dzieci 😞 a moj maz to mieszkal u swojej cioci ktora mieszkala pare domow dalej i nie miala dzieci 😞 i tak sobie go przygarnela i traktuje jak syna, dlatego jak zawsze jedziemy w jego strony to od bardziej do cioci niz do mamy woli jechac i zawsze tylko zadzwoni do mamy zeby tam przyszla no i jest wojna, ja szczerze to tez wole ta ciotke z wujkiem bo sa ok a jego mama to tylko o pieniadzach ze nie ma i narzeka, miala ciezko ale to nie znaczy ze syn co ma juz swoja rodzine ma jej dawac teraz 😞

krocia
tez jestem tego zdania z tym mowieniem do tesciowej mamo, ale tak jak np. ma patrysia ze jej Łukasz tak dobrze sie rozumie to jest ok bo jakbym miala taki dobry kontakt to tez niewiem jakby bylo a teraz mnie np to odpycha zeby tak do kogos mowic za kim nie przepadam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krocia
Julka ma śliczne ząbki 🙂
a z tym zaproszeniem to tez dziwnie tesciowa zrobila, nic nie powiedziala wczesniej to bym nie poszla do niej i bym wolala na te zakupy jechac tym bardziej ze jestescie po chorobie 🥴

oli
ja pod choinke chce kupic Hani to co ma Tosia, ten garnuszek co sie klocki wrzuca do srodka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLI GRATULACJE !!!! 🙃 🙃 🙃
Na maila już odpisałam :-)

Co do mowienia mamo do teściowej - kurczę ja miałam jazdę od razu na weselu naszym, jak kroiłyśmy z teściową ciasto dla wychodzących gości to powiedziałam od razu do niej mamo - a ona po weselu kilka dni coś się zgrzytnęłyśmy i mówi do mnie że bardzo brzydko na nią powiedziałam że do niej dzieci mówią MAMUSIU - ooo kur... se myślę i powiedziałam że mamusię mam tylko jedną, a jak się jej nie podoba to będę mówiła bezosobowo. Teściowa chyba się już przyzwyczaiła i mówię do niej często bezosobowo żeby nikogo nie urazić ale czasami zdarzy mi się powiedzieć mamo.... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...