Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki.
Martex moj brat choruje na te chorobe od wczesnego dziecinstwa , i tak cale zycie nic tylko operacje kontrole i czyszczenie dosrodkowe przez ucho. To jest choroba jakis wirus , ktory atakuje kosci i jesli sie mu pozwoli rozprzestrzenic , to on umrze i dlatego non stop tylko po lekarzach mama z nim lata. Ja teraz zapomnialam jak to cholerstwo sie nazywa ... W kazdym badz razie zaatakowalo mu jakas czesc w uchu. Nie moze sie kapac w basenach , wchodzic do morza itd , ma 19 lat i nie umie plywac , bo nie mial mozliwosci sie nauczyc ...

Tak martex moj Kevinek i Kroci Julka juz raczkuja tak calkiem , nie wiem czy ktores dziecko jeszcze ... nie pamietam. Co do tych obiadkow , to maly moj tez zjada tylko 1/3 tego sloiczka. Ja tam na chama nie wpycham wiecej , jak zglodnieje to da znac znowu nie 🙂

Patrysiu nikt tutaj o Tobie nie zapomina , tylko tak sie sklada , ze ostatnie dwa dni wszystkich nas tu bylo malo... kazda ma wiele zajec. Nie badz urazona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a masaz byl rewelacyjny polecam wam 🙂 tak sobie postanowilam ze raz na dwa miesiace bede jezdzila na jakis masazyk relaksujacy 🙂 a ja pytalam o masaze na brzuszek a pani co mnie masowala mowila mi ze nic brzuszka nie mam i na brzuch to jedynie moge sobie cwiczyc zeby bardziej napiac miesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl - biedny ten Twój brat. Nawet nie wiedziałam, że jest taka choroba.

beti - super, że masaż się udał. Sama wybrałabym się na taki masaż.

Patrusiu - nikt o Tobie nie zapomniał. Tylko ostatnio wszystkie mamy mało czasu.

martex - ja nie daję małej jedzenia ze słoiczków tylko sama gotuję. Dzisiaj po raz pierwszy dostała buraka. Ale jej smakowało.

Julce już katarek przechodzi ale pojawił się katar. Może to już ostatni etap choroby, bo gorączka też zniknęła. Dzisiaj miałyśmy mieć szczepienie, ale trzeba było je ominąć.

Dzisiaj ugotowałam sobie barszczyk ukraiński na jutro. Miałam taką ogromną ochotę. :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

jusmarki pokoik ekstra w moim guscie hihi 🙂 a to zdjecie nad lozeczkiem piekne , naprawde sobie powinnas takie oprawic bo jest boskie 🙂

kochana ciezkie mialas dziecintwo , ale naj wazniejsze ze daliscie rade 🙂mama twoja to dzielna kobieta 😘 , na pocieszenie powiem tobie ze nie jestes jedyna na tym forum ktora miala takie dziecinstwo 😞 mnie niestety tez takie dziecinstwo dopadlo , kiedys moi rodzice bylo bogaci i na wszystko ich bylo stac ja w wieku 6 lat mialam 30 lalek barbi z pewexu , jak tata odszedl od nas mama zostala z kredytem za samochod i innymi kredytami , bylo strasznie , jeszcze zwolnili mame z pracy byla kierownikiem sieci sklepow , wiec zostala bez niczego tata alimentow nie placil na nas i nikt mojej mamie nie pomogl nawet jej rodzice , tez bylo tak ze kiedys nie chodzilam do szkoly 2 tyg bo nie mialam butow , kiedys nawet prad nam odlaczyli a szkoda gadac , pamietam ze mama chodzila glodna zebysmy my mieli co zjesc , wazyla 90 kg a schudal do 51 kg , ale jakos nas z tego wyciagnela kokosow nie bylo , ale w miare normalnie zylismy w kazdym razie lekko nie bylo i dlugo to trwalo zanim stanela na nogi i posplacala to wszystko ,no i tak to w zyciu jest 😞

koniec smutkow

u nas dzisiaj taka szaruga ze szok az w domu ciemno , ale 7 stopni jak na grudzien calkiem cieplo 🙂 hhahaha

patrysiu ja myslalam o tobie kochana 🙂

jusmarki a bratu wspolczuje 😞

milego dnia

aaaaaaa beti dlaczego mnie nie zabralas ze soba na ten masaz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam posta i calego sobie skasowalam. 😠 😠

Jusmarkl-No to faktycznie mialas trudne dziecinstwo. 😞 A Twoja Mama to bardzo dzielna kobieta!!! Najwazniejsze, ze daliscie jakoś rade, choc nie bylo latwo. A Twojego Brata bardzo mi szkoda!! 😞

Oli-Twoja Mama to tez bardzo dzielna kobieta, tak sie poswiecila dla Was. Dobrze, ze wyszliscie na prostą i teraz wszystko jest ok. Widzilam na NK Twoją Mame to widac, ze ulozyla sobie zycie na nowo. I zobaczylam, ze jest bardzo dumna z Ciebie i z Twoich coreczek.


Dzis Nasza Lenusia konczy POL ROCZKU 🤪 🤪 🙂 Jak to szybko minelo... 🙂

Dziś znowu jest sloneczko na dworzu, ale widac ze w nocy byl mocny mroz. Musze sie wybrac na zakupki, bo wczoraj bylam w sklepie i najwazniejszego nie kupilam. :P

Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - smutne to, ale prawdziwe. Ja niestety też wiem co to znaczy bieda i dlatego zawsze łza mi się zakręci w oku jak widzę biedę u innych. Moja teściowa jest zdania, że nie ma biednych ludzi, że każdy jest sobie winny, bo skoro stać ludzi na papierosy to biedy nie ma. Kiedyś się z nią o to prawie pokłóciłam, bo jak ktoś nie zaznał tego w życiu to potem myśli, że ludzie kłamią i wyrzucają pieniądze na prawo i lewo.

Dziewczyny, ale mnie rozłożyło. Julcia mnie chyba zaraziła. W nocy myślałam, że nie wyrobię. Bolało mnie gardło i aż paliło w przełyku.

Uciekam bo Mała się obudziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja tylko zartowalam!!!Przeciez wiem ze kazda jest zajeta,ja mam to samo ostatnio,tez juz jestem kompletnie sama po calych dniach od rana do wieczora wiec nie mam czasu na brzuszek.Ja cos tak czasami palne typu "nikt mnie nie kocha ,nikt mnie nie lubi",ale to sa jaja!
ale i tak dzieki za oklaski!!!!:P :P :P
Jusmarkl milo ze sie z nami podzielilas ,serio nie latwe dziecinstwo ale niestety kiedys tak bylo ze nie bylo zadnych zbiorek pieniedzy i czlowiek musial liczyc na siebie!Teraz jest to mozliwe dzieki ilosci mediow jaka mamy do dyspozycji typu internet,telewizja itd.ale mysle ze te zbiorki sa dobre o ile ludzie nie wykorzystuja tego do zlych celow i nie oszukuja.
Pracowalam kiedys w londynie z kobieta ktora powiedziala ze jej corka ma raka macicy.Wszyscy w pracy sie zebrlismy a szef dal od siebie kupe kasiory.Lacznie bylo £2300 czyli przeszlo 11 tysiecy zlotych.W tamtym czasie funt stal ok.5zl.Po jakims czasie wyszlo na jaw ze ta kobieta klamala!!!Mi sie to w glowie nie miescilo jak mozna gadac takie rzeczy o smiertelnej chorobie wlasnej corki dla korzysci finansowych!I ona to mowila ludziom prosto w oczy i klamala!Ja mysle ze ktoregos dnia to sie obroci przeciwko niej!Wyrzucili ja z pracy ale pieniedzy i tak nie oddala!
Oli ty tez nie mialas latwo!Az wsty przeyznac ale wlasnie moj brat tez zostawil swoja zone i 3 latka coreczke.I gdyby nie moi rodzice nie wiem jak one by daly rade.Sami nie mielismy ale pomagalismy im jak sie dalo.Na szczescie ona znalazla teraz wspanialego czlowieka i jest szczesliwa i Natalia tez.
Krociu biedactwo dobrze ze Julce juz lepiej ale Ciebie zas rozlozylo!Kuruj sie tam i duzo zdrowka rzycze!Acha fajnie ze julce smakowal buraczek!
tusienko wszystkiego naj dla Lenki od cioci Patrycji i Juleczki!!!
beti ale Ci zazdroszcze takiego masazu,WoW!Ja to nawet nie wiem gdzie pojsc.Tu jest duzo miejcy tego typu masaz,sauna ale po tym kryja sie przewaznie !!!Sory z wyrazenie!!! burdele!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja gotuje sama dla Julki ale ostatnio kupila kilka sloiczkow z deserkami i to jest podobna porcja jak ja daje Julce,ale ona zjada wszytsko,dlugo to twa zanim zje z ok.20-30 min ale zjada.A co do raczkowania to Julka jest 100 lat za murzynami,jak jest na brzuchu to dalej lata jak samolot,czasem sie podeprze na lokciach i troszke przesunie ale tylko w bok.
Ale mnie ostatnio niepokoji cos innego,Od jakiego czasu 3,4 dni Julka przechyla glowke na bok i tak jakby przytulala sie do swojego ramienia,zawsze w ta sama strone (w prawo)Czy Wasze dzieci robia cos podobnego bo to troche dziwnie wyglada??? Mysle sobie ze moze sie tak nauczyla i jej sie to podoba,nie wiem.


ps.cos mi nawala a w klawiaturze i czest nie wskakuje wiec w duzo wyraz go brakuje!

Acha sara cos Ci chcial odpisac ale zapomnialam ale o tobie tez pamietam!daj znac jak zakupy!

O anusia sie pojawila!Wiatamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
jusmarkl oli - az sie poplakalam. Przypomnialo mi sie tez jak bylo u nas. W mojej rodzinie tez sie nie przelewalo, tata ciagle jezdzil za granice na prace sezonowe w miedzy czasie lapal sie czego sie tylko dalo. Mama zarabiala pare zlotych. Mama gotowala gar na pare dni, czasem sie jadlo tylko chleb smazony przez kilka dni. Najbardziej sie ciesze, ze teraz rodzice jakos sobie zyja. Mama ma emeryture, niewysoka, ale jest, tata jest pracownikiem fizycznym w firmie, i nie narzekaja. My z mezem tez nie mamy kokosow, dlatego mnie ciesza najmniejsze rzeczy.
jusmarkl - oklask dla Ciebie ! Kolejny bedzie dla oli, bo tez duzo przezyla i tusienki i jej Lenki, z okazji 6 miesiecy. Lenka - wszystkiego najlepszego Kochana 😘 😘 😘 rosnij duza i zdrowa !!!
Co tam Tusienko robicie corci na polrocznice ?! U nas byl torcik z tej okazji. Dostala jumperka. Dla mnie kazdy dzien jest wazny, ale 1miesiac i 6 miesiecy, no i 1 rok, obchodzimy najhuczniej 🙂Jakies te miesiace takie nader-wazne mi sie wydaja 😉
Krocia - wiesz co, ale ja tez jestem zdania, ze jak sie ma na fajki czy alkohol, to biedy nie ma ! NIestety dla takich osob nie ma zmiluj u mnie !!! Moj tata palil 30 lat !!! Jak byl ten rodzinny kryzyz, to palil ten tyton kupowany w torebkach, dziewczyny jak to smierdzialo !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potem nawet na to nie bylo go stac, wiec rzucil fajke. Katusze przechodzil i my z nim przez 1 miesiac ! Czasami to mialam ochote isc i pozyczyc od kogos papierosa, bo nie moglam patrzec jak sie meczy 😞! Wiecie co bylo najlepsze, ze nigdy w zyciu nawet nie podniosl na nas glosu w tym czasie, gdzie widac bylo, ze ledwo wytrzymuje, ze jest zly, ale dla nas byl zawsze takim chodzacym spokojem.
Patrysiu - mi sie wydaje, ze wlasnie Julcia upodobala sobie taka pozycje, wiesz co ja bym robila ?! Znajomi chodzili na rehabilitacje, bo mala ich miala krecz, no i pani im tez polecala nosic dzidzie w taki sposob, zeby nie przyciskala tej glowki: http://www.fizjoterapeutom.pl/file.php?id=182 rysunek 7 !!!
beti - daj znac co kupilas :P ?!
Milego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENUSIA DZIEKUJE ZA ZYCZONKA!!! 🙂 I ŚLE WSZYSTKIM BUZIACZKI 😘 😘 😘

Patrysiu-Co do tego przechylania glowki, to tak jak pisala Marta, moi znajomi tu z DK mieli dokaldnie to samo z synusiem, ze przechylal tak glowke w jedną strone. No i skierowala ich pielegniarka na rehabilitacje i teraz wszystko jest ok. Chyba duzo dzieciaczkow tak robi, bo Lenusia tez jakis czas tak robila, ale wlasnie pielegniarka nam powiedziala zeby nie dawac jej tej glowki tak przechylac. Jej sie zrobila taka jakby wyrobiona ta strona glowki, ale teraz juz sie wyrownalo, bo z nia walczylam. Jak spala to jej podkladalam cos pod tą strone glowki zeby spala na drugiej stronie, no i sie udalo, juz tak nie robi.

Marta-Moja imienniczko 😉 Wiesz chcialam zrobic torcika, ale ostatnio znowu mi sie troche przybralo na wadze, bo juz sobie za duzo pozwalałam, no i nie zrobilam. Bylam w sklepie, chcialam chociaz kupic ciasto, ale odeszlam od tego stoiska i nie kupilam. Nawet kazalam Mezusiowi zabrac wszystkie slodycze to sluzbowego samochodu zeby nic mnie nie kusilo. :P A pol roczku Lenusi uczcimy sobie tak, ze po prostu spedzimy fajnie dzionek. 🙂

Lece szykowac dla Mezusia spagetti, a dla mnie serek wiejski z pomidorkami. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wam 🙂

oli chetnie bym was wszystkie wziela na masaz 🙂 🙂 🙂

ja dzisiaj znowu z mezusiem w miescie bylismy po rozne slodycze na swieta bo pozniej tyle ludzi w sklepach ze wole na spokojnie rozne rzeczy pokupowac 🙂
Hania taka grzeczna jest oststnio 🙂 w sklepie i w ogole w foteliku w samochodzie lubi jezdzic 🙂

teraz zrobilam ciasto z jablkami i wstawilam do pieca, ciekawe czy mi wyjdzie bo pierwszy raz je pieke :laugh:
a pozniej zrobie koktajl bananowy bo dzis kupilismy sobie blender i musiamy wyprobowac :laugh:

teraz Hania spi wiec lece troszke posprzatac i dekoracje swiateczne porobic, bardzo lubie swieta i jak jest w domu tak swiatecznie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - Dla mnie to Ty laska jestes i niepotrzebne Ci takie katowanie sie. Zobacz, tu sie katujesz, a potem kg i tak przybywaja jak cos zjesz wiecej, moze to znak, ze wcale Ci to niepotrzebne, bo jestes super jaka jestes ?! Podziwiam Cie, ze taka zawzieta jestes, ja bym nie dala rady, tymbardziej, ze teraz swieta ida, wiec tyle smakolykow bedzie i jak tego nie jesc ?!
Ja mam 5 kg na plusie po prodzie, ale zaakceptowalam to i nawet mezus mowi, ze lepiej tak mi niz wczesniej 😆 Zycze milego dzionka spedzonego z Lenusia 🙂
beti - ja tez uwielbiam swiateczne ozdobki.
Pochwal sie jak tam ciacho wyszlo, pewnie pyszne bedzie. No i narobilas mi smaka na koktailik 🙂
Super, ze Hania tak fajnie znosi przejazdzki i zakupki 🙂 Fili tez to uwielbia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znowu skasowalam sobie calego posta. 😠 😠 😞

Martex-Az tak to ja sie nie katuje, po prostu chce wazyc ok 58 kg. czyli juz nie duzo mi zostalo do osiagniecia celu. 🙂
A taka zawzieta to ja az nie jestem, bo dzis i tak zjadlam z Mezusiem to spagetti bo wyszlo pycha. :P Najgorzej to ze slodyczami, bo to wlasnie przez to, ze je podjadlam przybylo mi sie troszke na wadze, Dlatego teraz juz nie ma nic slodkiego w domu. 🙂

Beti-Bianeczka konczy pol roczku za 3 dni, 5go grudnia. 🙂


Dzis zamowilam sobie na allegro prostownice, bo chcialam dostac od Meza pod choinke. W koncu bede miala nową co nie pali mi wlosow. 🙂

Dobranoc kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakos myslalam ze 25 :P wiedzialam ze cos z piatka :P

ciasto wyszlo mi bardzo dobre no a koktajl super mmmmmm teraz bede czesciej robila z roznych owocow 🙂

tusienka
moim zdaniem wygladasz super i niepotrzebnie chcesz schudnac 🙂


tyle sie dzisiaj narobilam ze az sie zmeczylam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...