Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie z rana 😉
oli - ja roznie daje Filisiowi. Staram sie urozmaicac mu obiadki, wiec tak - raz zupka jarzynowa, raz warzywka wlasnie z mieskiem, pozniej znow ziemniaczek z marchewka i tak na zmiane. Ale zdarza sie tez, ze dam kilka razy pod rzad wlasnie miesko i nic sie Malemu nie dzieje.
Zreszta on juz wszystko probuje i sadze, ze po jednym kopytku tez nic nie bedzie, zreszta nie bedzie chcialo jesc to nie zje 😉
GRATULACJE DLA MEZUSIA ! No to macie pana magistra :P Ale radocha pewnie jest. Jak sobie przypomne moja i moihc bliskich, gdy ja sie bronilam to az radosc ogarnia 🤪
A stres byl strasznnie straszny, wiec wiem co przezywaliscie Biedulki 😉
beti - ja zycze Wam aby tesciowa przyszla o rozum do glowy i juz bylo wszystko OK, no bo szkoda by Mala tak rzadko widywala babcie przez klotnie doroslych 😞
Mi sie wydaje, ze mezus powinien z nia porozmawiac co ona do Ciebie ma, wytlumaczyc jej, ze Ty sie bardzo zle czujesz, bo czujesz, ze nie jestes akceptowana i o co jej chodzi.
A z pieniedzmi koniec i kropka - Wy jestescie teraz jego rodzina i niech powie jej otwarcie, ze nie stac Was na takie podarunki i tyle. Moze to pomoze ?! Za to trzymam kciuki.
Moja tesciowa tez jest pazerna, tez ciagle miauczy jaka to biedna, pozycza, nie oddaje i znow miuczy i tez nie rozumie, ze my sami kokosow nie mamy, oszczedzamy by moc Filisiowi zapewnic godne zycie. Zachowuje sie czasem jakby postradala zmysly. Oklask dla Ciebie za te nerwy, ktore Ci baba szarpie !
Ja czuje sie bardzo dobrze, boli zero, plamienie leciutkie 🤪 Super, jestem bardzo zadowolona.
Lece ubierac sie i Malego i po zakupki, bo pojutrze Mikolajki i nic nie mam.
Aaaaa...co do Kubusia z grzechotka, to widzialam reklame, jest tez taki ale raczkujacy 😉 Pelno tych misiow, jak nie szczeniaczek uczniaczek to misiaczek przytulaczek ! Tylko niektore to dopiero od 3-5 roku, wiec trzeba uwazac na to co pisza.
Dobrego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny. 🙂

Lenusia dzis ladnie pospala, do 9:30 zjadla mleczko sie bawi, a teraz mamusia je sniadanko i pisze do Was. 🙂

Oli-Super, ze Twoj Michu sie obronił!!! 🙂 GRATULACJE DLA NIEGO!!! 🙂 🙂

Krociu-Lenusia dziekuje za zyczonka. 😘
Ehh, te wstretne chorobska 😠 Obyscie szybko wyzdrowieli!!!

Aha Beti-Ja do tesciowej tez nie mowie Mamo i nigdy tak nie powiem. Tak jak Ty mysle, ze Mame ma sie tylko jedną i do nikogo nigdy tak nie powiem!! Z reszta moja tesciowa tez do najmilszych nie nalezy, juz pisalam kiedys jaka ona jest, , no ale moglobyc tez gorzej. :P Ja to mowie do niej na Pani i tak juz pewnie zostanie.

Wlasnie dziewczyny, mam pytanko. Mam troche niedopranych ciuszkow Lenusi, takie plamki na niektorych są od jedzonka, bo ona mi czasami tak machnie raczką ze wszystko z lyzeczki ląduje na ciuszkach i scianie i nie moge tego doprac. Probowalam w Vaniszu, troche zeszlo, ale nie do konca. Macie jakies sposoby by doprac taką plamke. Moze wymocze w vaniszu i wstawie na wiecej stopni?

Lece suszyc wloski i sie ogarnac, bo chce poeciec po te kozaczki, Mezus wczoraj dal pieniazki wiec moge sobie je kupic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - gratulace dla męża.
Julka pierwszego miała 2 września, tydzień później drugiego, a te do góry obydwa wyskoczyły 22 listopada więc troszkę minęło. Ale każde dziecko jest inne więc być może Tosi już idą ząbki do góry.

Martex - cieszę się, że dobrze się czujesz.

Beti - my jedziemy jutro na te zakupy. A na imieniny idziemy dzisiaj. Mieliśmy wześniej zaplanowaną sobotę a na imieniny nie prosi się 2 dni przed. No ale dzisiaj trzeba będzie iść. 🥴

Oli - ja małej daję mięsko prawie codziennie. OStatnio mąż dał jej parę łyżek barszczu ukraińskiego, ale wcinała. hihi A dzisiaj kupiłam jej rosołek z ryżem w słoiczku. Konsystenca nie est już taka papkowata i zastanawiam się czy jej podać, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. A w dajecie tylko mocno zmielone posiłki czy wprowadzacie powoli grytkowate?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za gratulacje dla micha 🙂

tusienko mi tez nie raz tosiek cos zaplami i ja robie tak nalewam na plame vanishu i wkladam do reklamowki tej cienkiej jak worek zawiazuje uszy i zostawiam na jeden dzien , potem wyciagam polewam troche woda szczoteczka taka jak do paznokci zcieram a nie raz od razu jak swieza plama scieram szczoteczka i dopiero do worka i zostawiam na noc i potem do pralki i piore wiekszosci p[lam schodzi szczegolnie jak sa swieze nie ktore te wczesniejsze tez schodza 🙂moze sprobuj

krociu ja juz czasami tak blenderem lekko miksuje zeby zostawaly grudki zeby sie przyzwyczajala w koncu maja juz zeby 🙂 a julcia o 2 wiecej 🙂

tusienko pochwal sie butkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli super ten puchatek ale ja takiego nie mam,ja ma tylko taka pacynke.Julka go kiedys uwielbiala ale juz ma go dosyc,ona wogole gdzies ma zabawki,wczoraj dorwala Kaczuche-termometr do kapieli i caly dzien sie nim bawila.
A ja mieska nie daje codziennie,raz tylko warzywka,na drugi dzien jajeczko,potem miesko,czasem tylko rosolek,albo tylko ...roznie.Ja dodaje np.do warzywek troche maselka.Wy dajecie masleko???
A z tym mamo to jest smieszne,jak tesciowe moga chciec by sie do nich mowilo mamo skoro nie traktuja nas jak corki tylko jakies baby ktore porwaly im ich synusiow!!!!
Zmykam bo Mala spi a ja musze cos w domciu zrobic!
😘 😘 😘

Acha Oli gratulacje do Micha!!!!SUPERRRRRRRRRR!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - pochwal sie nam tu kozaczkami jak juz kupisz 🙂 No i super, ze Lenka tak pospala 🙂 Ty to masz dobrze :P
Krocia - ja daje tylko papki na razie, ale jak kupilas ten rosolek to on jest dla dzieci ?! Jak tak, to pewnie jest tam wiek od kiedy mozna podawac, jak przekroczyla, to smialo mozesz Juli podac.
Nastaw sie Kochana pozytywnie imieninami, choc tez bym sie wsciekla jakby ktos mi tak plany pokrzyzowal 😉 Badz wesola, usmiechnieta, to moze tesciowa zobaczy jaka ma radosna synowa ?! Powodzonka i daj znac jak bylo.
oli - dzieki za rade co do plam, tez chetnie skorzystam, bo mam ten problem 😉
Patrysia - jak robie sama obiadki, to dodaje troszeczke maselka, bo tak sie zaleca 🙂
Lece robic forumowe kopytka von Tusienka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE:*
Na wstepei przesle Wam artykuł prop wiedzy na tema ciązy hehhe zdarzają sie takie rzeczy 😞
Ciagle jestem ostanio w biegu bo przygotowuje imprezke mikołakjową dla Wiki 🙂 gosci bedziemy mieli w niedziele, do tego latam za prezentami, bo wszystko naraz tesciowej imieninki i dzidziusia imieninki 🙂 Wiec wydaje tylko kase ojj nie wiem jak wyrobie sie z pieniązkami 😞
{Piszecie tak duzo,ze trudno wszystko przeczytac ale czytam, czytam 🙂
Moja Wiki dzisaj dała Nma tak pospoac,ze szok posżła spac 22.30 obudziła sie dopiero o 7 zjadał i spała do 9 🙂 🙂 jak ja sie ciesze
Oli gratulajce dla Micha 🙂 🙂
A co do jedzonka to moja Wiki juz naprawde wszystko je i nigdy jej nic nie było:P:P bardzo sie ciesze bo wiecie potem trudno wiedziec od czego np wysypka itddd 😞
Wikuisa ma troszke katarek to tez nigdzie z nia nie wychodze, poraz pierwszy katar sie przyplatał do niej ale jest taki leciutkii ale wpomagam ją kropelkami, solą morską no i czyszcze nosek 🙂

Zmykam cwiczyc potem jeszcze sie odezwe miłego dnia kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po zakupkach, kupilam sobie te kozaczki, Lence rajstopki i sliniaczek ale taki jak bluzeczke sie go zaklaa i Lenka ma go do kolan a jak siedzi to nozek nawet nie widac, ale to dobrze, w koncu nie bedzie cala upackana po jedzonku. :P Mezusiowi kupilam na Mikolajki czekoladaki, bo chyba z tego bedzie sie najbardziej cieszyl, bo to taki maniak slodyczy, tymbardziej ze sie nam slodycze z PL pokonczyly. 🙂
Ok potem zrobie fotke kozaczką i wam pokaze, ale to takie najzwyklejsze kozaczki, bo chodzilo mi tylko o to zeby miec tak do latania na codzien i zeby wygodnie bylo. Tyle, ze szukalam ich, bo chcialam takie za kolanko.

Sara-Fajnie, ze Wikusia ladnie pospala. 🙂 No i oby szybko to przeziebienie przeszlo!!!

Ja juz naszykowalam obiadek, niedlugo wstawie kurczaczka i ziemniaczki i na 16 bedzie gotowe. 🙂 Miedzy czasie zaczne robic ciacho, bo Mezusiowi zachciala sie jablecznika. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Gratulacje oli dla meza 🙂

Dzisiaj jest barborka , wiec M pojechal na impreze organizowana przez firme. Pewnie sie niezle napije , ale w koncu jego swieto 🙂

Ja musze isc dzisiaj zamowic torta na Klaudii urodzinki ... chcialam zrobic sama , ale tutaj nigdzie nie mozna dostac kremow eh. Nie wiem po co podstawy biszkoptowe sa w sprzedazy jak kremu nie ma.

Klaudia oczywiscie sobie zazyczyla na urodzinki barbie muszkieterke , bo moi rodzice kazali jej powiedziec co chce.

W niedziele przyjecie 🙂

Martex fajnie , ze jestes zadowolona ... mnie jednak ciarki przechodza jak pomysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy

jusmarki moja odzia tez chce ta muszkieterke w dodatku z koniem 🙂 no coz dzieci chca to co modne 🙂

tusienko ty to jestes pracowita pszczolka rany ja nie mam sily juz na nic non stop wstaje rano odzi sniadanie sniadanie do szkoly zaprowadzic ja wracam wtedy tosia sie budzi to tosi sniadanie ubieranie sprzatanie itd potem z odzia lekcje kapanie kolacja i tak jakos zawsze dawalam rade a ostatnie kilka dni jestem jakas zmeczona i jeszcze dostalam dzis okres moze to przez to

ide sprzatac kuchnie buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie jusmarki gotujesz budyn z przepisu na opakowaniu z dwoch paczek ja robie i jak ostygnie miksujesz z masle az utrze sie na gladka mase pycha taki krem wychodzi jak w karpatce 🙂

a ja chyba zrobie karpatke bo mnie teraz ochota naszla hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale robicie smaka dziewczynki tymi ciastami a ja na diecie 😞 ale mam robi FAle Dunaju i pierniczek 🙂 🙂 na MIkołajki i jak ja mam sie powstrzymac:"(

Zas dzisaj tyle pracy, tzn sprzatania itddd ojjj ciagle sprzatam i sprzatam 😞

Jusmarkl tooo powodzonkooo w pieczenu ciastaa ja tak nie umiem dobrze piec ale wiem,ze krem dobry wychodzi z budyniuuu bo sama kiedys robiłam własnie do torcika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - no to teraz pewnie przygotowania pelna para. Moze to i lepiej, ze sobie Klausia sama wybrala prezent, chociaz klopot z glowy 😉 Choc cena pewnie niezla :P
Tusienka - super, ze sie zakupki udaly, wklei zdjecie jak znajdziesz czas. No i smacznego jableczniczka 🙂
Ja to Cie podziwiam, ze Ty na dietce a takie smakolyki robisz, ja jak cos robie w kuchni, to polowe zjadam, bo ciagle probuje :P Jak Ty sie mozesz oprzec ?!
sara - a co to fale dunaju ?! Daj przepis ! Oklask dla Ciebie, bo Ty tez masz malutko 😉
oli - jak zrobisz karpatke to podrzuc, bo to moje ulubione ciacho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-Moze dlatego, ze ja mam jedno dziecko, Ty dwojke wiec masz duzo wiecej pracy. Ja to mam dobrze z Lenusią, bo ona sie troche sama sobą zajmie, zabawi sie na macie, jak juz sie jej znudzi, to do tygryska ja wsadzam, czasami do lozeczka ją kłade i ona sie tam bawi. No, ale to wszystko tez na ok 15-20 min., no ale w tym czasie sporo zdarze zrobic.

Martex-Tak jak pisałam to ja sie nie glodze, wiec i na kawalek ciasta sie skusze, przeciez nie przytyje od tego. 😉Z resztą ćwicze to spale to ciacho. 🙂 No, ale czasami robie coś dla Meza dobrego, a sama tego nie jem. Od poczatku diety czasami podjadam sobie cos slodkiego i jakos schudlam te pare kg. 🙂

Ciasto soie piecze, juz prawie gotowe. Mezus zmyl naczynia, a teraz bawi sie z Lenusią. 🙂A ja ide sobie zaraz pocwiczyc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Bylam na miescie za ta muszkieterka i znalazlam ... musze powiedziec teraz rodzicom gdzie ja znajda.
Co do cen to wlasnie zabawki tutaj sa tanie , dlatego Klaudia ma zawsze wszystkie te lalki , konie , karoce itd z tych bajek. np teraz ta muszkieterka kosztuje 25 euro , wiec nie duzo.
Upatrzymal dla Kevinka prezent pod choinke 🙂 Stolik edukacyjny. http://www.allegro.pl/item778737642_fisher_price_aktywny_stoliczek.html taki wlasnie , tutaj kosztuje 40euro.
A torta zamowilam w cukierni z motywem Hello Kitty , bo sobie Klaudia zazyczyla 🙂
Piszecie , zeby robic krem z budyniu ... hmm chetnie bym robila , ale budyniow tutaj nie ma niestety ... a tak uwielbiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jusmarkl fajny ten stoliczek bedzie miał na długooo 🙂
Moja tesciowa kazała mi wybrac prezent dla Wiki i kupiłam ten Klocuszekkk tzn Garnuszek hehe z klockami z Fihera, zobaczymy w niedziele czy sie bedzie bawiała?? bo tez juz dostała na Mikołaja taką kule grającą aleee hmmm tak srednio sie nią bwai 😞

MArtex - nie Wigilia a MIkołajkii hehee, jak pisałam bede miała sporo gosci:P:P w niedziele

U Nas w Polsce tak naprawde zabwaki te firmoweee są drogie 😞 😞 nie ma co ukrywac, a chiałam zapytac wiecie z jakiej firmy są pileuszki Pampersy??? te oryginalne papmersy???

Wiki spi to ja mam chwilek posiedze, z godzinke i tez sie kłade - mąż ma nocke 😞
Spokojnej nocki Wam życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przepis podam dziewczynki bardzo pyszne ciato tylko muszeee od mamy zabrac to jutro przepiszeee 🙂 🙂 Dziekuje MArtex za oklas mam malusioo bo jakis czas nie było mnie na forum a tak ogolnie to byłam od chyba 10 tc 🙂 czyli juz ponad rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...