Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tusienka - no wlasnie o to mi chodzi, to jest efekt jojo - dietka - jest super, kg leca, potem zjesz cos wiecej i waga rosnie. OK - powiem szczerze - znam to ze swojego doswiadczenia, ja w ten sposob rozwalilam sobie zoladek. Potem jak zjadlam cos co wczesniej odrzucilam, to zaraz mialam rewolucje, bole brzucha, ze sie skrecalam i w efekcie wyladowalam w szpitalu pod kroplowkami, a potem na setkach lekow. Niestety niektore organizmy maja to do siebie, ze zle znosza takie dzialania i wlasnie pierwsza wskazowka, ze cos jest nie tak, sa te spadki i potem nagle wzrosty wagi. Oczywiscie ja Cie nie neguje, ale moze posluchaj doswiadczonej w tym temacie kolezanki Lepiej zaakceptowac siebie
Patrysia - nie martw sie ! Bedzie dobrze, tylko lepiej zapobiegawczo nos swojego Skarbka tak jak na obrazku i ukladaj tak by nie lezala na tym boku, a bedzie ok. Jesli sie martwisz to moze skonsultuj to z lekarzem. On oceni jak silnie ta glowka jest przechylana w jedna strone i cos poradzicie ! Zawsze lepiej chuchac na zimne, prawda ?!
Beti - jak zakupki ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex84 napisał:
Tusienka - no wlasnie o to mi chodzi, to jest efekt jojo - dietka - jest super, kg leca, potem zjesz cos wiecej i waga rosnie. OK - powiem szczerze - znam to ze swojego doswiadczenia, ja w ten sposob rozwalilam sobie zoladek. Potem jak zjadlam cos co wczesniej odrzucilam, to zaraz mialam rewolucje, bole brzucha, ze sie skrecalam i w efekcie wyladowalam w szpitalu pod kroplowkami, a potem na setkach lekow. Niestety niektore organizmy maja to do siebie, ze zle znosza takie dzialania i wlasnie pierwsza wskazowka, ze cos jest nie tak, sa te spadki i potem nagle wzrosty wagi. Oczywiscie ja Cie nie neguje, ale moze posluchaj doswiadczonej w tym temacie kolezanki 😉 Lepiej zaakceptowac siebie 🙂
Patrysia - nie martw sie ! Bedzie dobrze, tylko lepiej zapobiegawczo nos swojego Skarbka tak jak na obrazku i ukladaj tak by nie lezala na tym boku, a bedzie ok. Jesli sie martwisz to moze skonsultuj to z lekarzem. On oceni jak silnie ta glowka jest przechylana w jedna strone i cos poradzicie ! Zawsze lepiej chuchac na zimne, prawda ?!
Beti - jak zakupki ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA LENUSI!!! BUZIAKI

Moj M przeszedl dzisiaj samego siebie. Ledwo ugotowalam obiad , bo Kevin ciagle domagal sie mojej uwagi , ale jak wrocil maz z pracy podalam mu szybciutko jedzenie i poszlam sie zajac synkiem. Zrobil sie spiacy , wiec go zaczelam usypiac , sama tez zasnelam , ale godzinke w sumie drzemalam i jak wstalam to mnie zatkalo. Cala kuchnia wysprzatana i pomyte wszystkie naczynia. No normalnie bylam w szoku , bo on jest taki len , ze jak juz pracuje na rano , to po pracy musi zjesc i isc spac , bo strasznie jest zmeczony , a tu dzisiaj takie cos! Ucieszylo mnie to niesamowicie 🙂 On powiedzial , ze pomyslal , ze raz na jakis czas moze mnie wyreczyc w czyms 🙂 No i fajnie - chociaz tyle.
Na kolacje usmazylam placki ziemniaczane , ale nie robilam sosu tylko zjedlismy ze smietana.
Dzieci spia , malego znowu ciezko bylo uspac , nic mu ten katarek nie przechodzi , ale goraczka wczoraj spadla i jak narazie nie ma.

Kurcze zapomnialam ktora tu pisala , ze jej dzidzia przytula glowke do jednego ramienia ciagle ... , ale powiem , ze Kevin robi to samo dokladnie! Zawsze na te sama strone. Szczegolnie jak sie usmiechnac ma do kogos to tak robi. Na prawa strone tak robi.

oli ja widze , ze Ty tez mialas ciezko , no Twoja mama zasluguje na medal. Ja kiedys jak sie strasznie poklocilam z mezem i myslalam nad rozstaniem to nie umialam sobie wyobrazic jak bym sobie miala dac rade , gdzie sie podziac z dzieckiem i za co je karmic.... na dodatek te wszystkie emocje zwiazane z rozstaniem... Naprawde zal mi kobiet , ktorym sie tak trafia i gdybym taka spotkala w takiej sytuacji pewnie wzielambym ja pod dach , aby pomoc. Druga sprawa jak wytlumaczyc dziecku? To wszystko jest takie trudne... Mysle , ze wlasnie dziecko wtedy daje sile.

Patrysia i Martex jak macie za duzo kg to ja zbieram 😉 A tak na powaznie , to najwazniejsze by sie dobrze czuc , ale nie popieram gwaltownego ograniczania jedzenia. Raczej bylabym za zastapieniem bardzo tuczacych rzeczy zdrowym zywieniem ... np wiecej owocow , warzyw i na pewno waga nie bedzie szla w gore , poza tym trzeba pic duzo wody. Moze jakis jogging nad ranem? Tylko heh komu sie chce co nie , kiedy malutkim dzieckiem trzeba sie zajmowac ---- ja bym za chiny nie biegala nawet jakbym byla nie wiem jak gruba ... juz lepiej byloby przejsc na wegetarianizm. Moja mama jak raz utyla strasznie , to w ciagu miesiaca wszystko srzucila , bylo tego okolo 20kg. Po prostu pozerala ogromne ilosci pomidorow i innych wazyw i pila duzo wody , ale nie glodzila sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - o to wlasnie chodzi, nie glodzic sie ! Jesc zdrowo ale nie tylko owoce i warzywa. Niektorzy chca schudna np. jedzac same warzywka ale smazone !!! Przeciez to glowny powod tycia - smazone. Jak juz to gotowane i na parze ! Organizm, ktory przyzywczajony jest do smazonego, slodkiego, pikantnego i nagle mu sie to odbierze, wariuje i tylko moga byc przykre konsekwencje tego, tak jak i mnie to spotkalo. Nie chcialabym aby ktoras z Was to spotkalo, dlatego ja sie nie madrze tu tylko dobrze radze, zeby nikogo nie urazic. Niektorzy maja o tyle dobrze, ze latwo trwaca kg, ale inni traca a potem odzyskuja i to czasem z nawiazka. To nie jest nic dobrego, bo dziala to negatywnie na caly organizm i na cialo.
Duzo zdrowka dla Kevinka, aby goraczka nie wrocila i zdrowko dopisywalo.
No o chyle czola dla mezusia ! Oby tak juz zawsze bylo.
Dobranoc Kochane !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja juz wczoraj nie zajrzalam bylam taka zmeczona

jusmarki to super ze mezus posprzatal , u mnie to raczej norma ze mi pomaga zawsze tak bylo 🙂

lece na zakupy , chociaz na dworze -2 stopnie buuuu ale nie mam wyjscia

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. 🙂

Co do mojego odchudzania to ja sie bron Boze nie glodze!!! Przeciez nic takiego nie pisalam, ze ja NIC nie jem. Odzywiam sie normalnie, tyle, ze sie ograniczam, nie jem tlustego smazonego. Ostatnio troszke wiecej pokazalo mi na wadze, bo przeszlam samą siebie jadlam to co popadnie i zajadalam sie slodyczami to i bez diety kazdy by przybral na wadze tak sie objadajac.
Tak jak pisala Jusmarkl, ze najwazniejsze to sie dobrze czuc, a ja sie dobrze nie czuje, widze ten sterczacy brzuch i boczki, widze jak Mezus sie na to krzywo patrzy i nie dziwie mu sie, bo nie jest do tego przyzwyczajony tak samo jak i ja i dlatego jest mi zle z tym jak wygladam. 😞

Jusmarkl-Super,ze Mezus zrobil Ci taka niespodzianke. 🙂 Moj to na szczescie zawsze po obiedzie zmywa naczynia, myje blaty itd.

Lece sie ogarnąć, a potem na spacerek. Musze poszukac sobie jakis kozaczkow, bo ostatnio z jednych odpadl mi flek i musze poczekac az pojedziemy do PL zeby dac je do szewca, a w drugich pekl mi szew w holewce. Zszyalam sobie je zeby narazie jeszcze posmigac w nich. Moze znajde jakies po przecenie, bo tu czesto fajne przeceny robią.

Milego dzionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

martex
zakupy sie udaly, pokupilam troche rzeczy na swieta, no i klocki dla Hani na mikolaja bo ona bardzo lubi sie klockami bawic, nie przepada za misiami :laugh:

wczoraj mnie tak zaskoczyla, sama sie podciagnela i patrze a ona stoi na kolanach i trzyma sie fotela 🤪 bylam w szoku :laugh:

a ja sie wczoraj wieczorem z mezem poklocilam, bo mnie denerwowal ale jak dzisiaj jechal do pracy to dam mi buziaka wiec chyba jest juz ok :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - co do glodzenia, to nie znaczy to, ze nic nie jeszcze, tylko, ze prawie nic :P No ale jak sie zle czujesz w swoim ciele, to masz racje, ze mozesz delikatnie odstawic tluste, smazone, tylko pamietaj kochana Delikatnie. To tak jak my zwiekszamy dzieciom jedzonko, tam my stopniowo mozemy odrzucac cos, byle nie rygorystycznie. Oklask wedruje dla Ciebie, za silna wode ! Ja to bym nie dala rady, bo swieta ida, tyle smakolykowac 😉
A co do meza, to bardzo nieladnie postepuje, co on ideal jest ?! No chyba, ze tak to inna sprawa !!! Przeciez bral Cie i pokochal za to jaka jestes, a nie za wyglad, a zreszta dla mnie wygladasz rewelacyjnie :P
A brzuszki i sterczace boczki to cena jaka placimy za wymarzone dzieciaczki, wiec warto je miec by miec te nasze Skarbki ukochane 🙂 !
beti - super, ze zakupki udane, ze Mala sie tak ladnie rozwija, no i ze z mezusiem juz OK.
Ja czekam wlasnie na mojego i jedziemy go gina zakladac spiralke, ale mam stresaaaaaaaaaaa !!!
Spokojnego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex84 napisał:
Tusienka - co do glodzenia, to nie znaczy to, ze nic nie jeszcze, tylko, ze prawie nic :P No ale jak sie zle czujesz w swoim ciele, to masz racje, ze mozesz delikatnie odstawic tluste, smazone, tylko pamietaj kochana Delikatnie. To tak jak my zwiekszamy dzieciom jedzonko, tam my stopniowo mozemy odrzucac cos, byle nie rygorystycznie. Oklask wedruje dla Ciebie, za silna wole ! Ja to bym nie dala rady, bo swieta ida, tyle smakolykow 😉 Dasz rade ?!
A co do meza, to bardzo nieladnie postepuje, co on ideal jest ?! No chyba, ze tak to inna sprawa !!! Przeciez bral Cie i pokochal za to jaka jestes, a nie za wyglad, a zreszta dla mnie wygladasz rewelacyjnie :P
A brzuszki i sterczace boczki to cena jaka placimy za wymarzone dzieciaczki, wiec warto je miec by miec te nasze Skarbki ukochane 🙂 !
beti - super, ze zakupki udane, ze Mala sie tak ladnie rozwija, no i ze z mezusiem juz OK.
Ja czekam wlasnie na mojego i jedziemy go gina zakladac spiralke, ale mam stresaaaaaaaaaaa !!!
Spokojnego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienka - co do glodzenia, to nie znaczy to, ze nic nie jeszcze, tylko, ze prawie nic No ale jak sie zle czujesz w swoim ciele, to masz racje, ze mozesz delikatnie odstawic tluste, smazone, tylko pamietaj kochana Delikatnie. To tak jak my zwiekszamy dzieciom jedzonko, tam my stopniowo mozemy odrzucac cos, byle nie rygorystycznie. Oklask wedruje dla Ciebie, za silna wole ! Ja to bym nie dala rady, bo swieta ida, tyle smakolykow Dasz rade ?!
A co do meza, to bardzo nieladnie postepuje, co on ideal jest ?! No chyba, ze tak to inna sprawa !!! Przeciez bral Cie i pokochal za to jaka jestes, a nie za wyglad, a zreszta dla mnie wygladasz rewelacyjnie
A brzuszki i sterczace boczki to cena jaka placimy za wymarzone dzieciaczki, wiec warto je miec by miec te nasze Skarbki ukochane !
beti - super, ze zakupki udane, ze Mala sie tak ladnie rozwija, no i ze z mezusiem juz OK.
Ja czekam wlasnie na mojego i jedziemy go gina zakladac spiralke, ale mam stresaaaaaaaaaaa !!!
Spokojnego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Wiesz, ja nie jem duzo, ale jem tak, ze na pewno glodna nie chodze. Rano sobie zjadam porzadke sniadanko, bo sniadanie jest najwazniejsze, potem jakies owoce lub jogurt. Jak na obiad robie cos co bardzo lubie to za zadne skarby sobie go nie odmowie, a jak jest cos za czym srednio przepadam to go nie jem, tylko jem jakies warzywka. I takim sposobem schudlam ok 6-7 kg. No i oczywiscie cwicze.
A co do mezusia to wiem, ze postepuje nie ladnie, bo dalam Nam najwieszky Skarb-dziecko, wiec wiadomo, ze juz nie bede wygladala tak jak przed ciaza. Chciaz nie mowie, ze on mi mowi ze jestem gruba, tylko widze, ze jak patrzy na moj brzuch to nie jest to dla niego mily widok.
Mysle, ze robie ok ze jestem na diecie, bo gorzej byloby jak bym narzekala, ze jestem gruba i patrząc w lustro płakała, a nic bym z tym nie robiła, to jest dla mnie najgorsze. A ja z resztą sie nie glodze tylko sie ograniczam. 🙂
OOO to jednak zdecydowalas sie na spiralke. 🙂 No i fajnie, bedziesz miala z glowy. 🙂

A co do zakupkow to nie kupiłam sobie kozaczkow, widzialam jedne fajne, ale troche za drogie. Pozniej znalazłam sobie tez w miare fajne i nie drogie, ale juz mi braklo kasy, bo kupilam Lenusi szaliczek no i zrobilam zakupy zywnosciowe, wiec bede musiala wziac od Mezusia 100 kr. do tych kozaczkow i polece je kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl - hi hi, bardzo mozliwe !
Nie mam Kochana nk, pisalam juz kiedys dlaczego.
tusienka - a mi sie wydaje, ze my sobie tylko wmawiamy, bo same siebie nie akceptujemy. Skoro mezus Ci nic nie mowi, to moze nawet tak nie mysli, tylko nam sie tak wydaje ?! Ja tez czasem sobie cos wmawiam, potem sie okazuje, ze bezpodstawnie :P 😉 Sadze, ze maz Cie kocha jaka jestes i wcale nie widzi tych kg, bo tak to by pewnie cos skomentowal 😉
No i widze, ze Ty masz wszystko przemyslane co do jedzonka 😉 W taki razie trzymam kciuki bys osiagnela te wage o ktorej marzysz 🙂
Ja ide sie polozyc, zle sie czuje po tej spiralce, zreszta bolalo mnie mocno 😞 🤨 Ale to pewnie dlatego, ze musialam miec rozszerzona szyjke macicy, bo zakladano mi poza okresem, a nie w czasie miesiaczki jak sie najczesciej robi. No i leci ze mnie jak z kranu 😞
Spokojnego dnia dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martex co leci z ciebie jak z kranu krew ?? buuuuuuuuu ja sie tak boje bolu a dwojke dzieci urodzilam hahahahaha

tusienko ja mysle ze naj lepsze jest to ze ty wiesz czego chcesz a reszta sie nie liczy czy ktos zle patrzy czy zle mysli itd ja uwazam ze wygladasz super kobieco 🙂 a jak zgubisz jeszcze 3-4 kg to napewno nadal bedziesz wygladac kobieco ja trzymam za ciebie kciuki , a co do mezow moj mowi do mnie wczoraj do ciebie nie mozna sie przytulic bo wszedzie kosci , albo no jak schab nie musisz wygladac ale jak poledwiczka on to mowi dla smiechu akurat bo lubi szczuple babki hahahahaha ale nie wszyscy faceci lubia wieszaki :P

bylam na zakupach i tak kupilam tosi 3 super body z hello kitty sztuka jedna kosztowala 6,99 bo jest promocja i bluzke i spodnie taki komplet z hello kitty tez od sztuki za 6,99 bardzo ladne i gatunkowo normalne 100 % bawelny 🙂 oprocz tego kupilam tosi grzechotke i pierdoly do domu

no dobra mialam cos jeszcze napisac i nie wiem co aaaaaaa juz wiem na dworze jest super slonko swieci wiec bardzo milo sie spacerowalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martex-Zapomnialam jeszcze Ci napisac.. Co do swiat, to ja bede normalnie jadla, bo tak jak posalam nie stosuje glodowki. 🙂 Uwazam ze tez nie jestem jakas nie wiadomo jak gruba zeby sie glodzic i tak juz sporo kg zrzucilam, wiec moge w swieta sobie pozwolic, nalezy mi sie!!! 😉 Z reszta i tak pk swietach jedziemy w gory, to tam pewnie spale to wszystko, bo bedziemy sporo lazic, pojezdze na nartach i nie bedzie kiedy sie obiadac. 😉
Buuu 😞 Szkoda, ze leci teraz z Ciebie jak z kranu. 😞 musialo mocno bolec. 🥴

Ja juz naszykowalam obiadek, a teraz czekam na Mezusia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu przeczytałam wszyyyystttkooooo!!!!

Udało mi się do Was zajrzeć, ale czasu naprawdę mam niewiele.


Kilka dni chodziłam jak bomba zegarowa, bo okresu nie było i nie było, zrobiłam 2 testy wyszły negatywnie, ale ja ciągle myslałam że znowu jestem w ciąży, ale na szczęście wczoraj jak byłam w pracy mocno bolał mnie brzuch i pojawił się okres . O matko chyba nigdy tak z okresu się nie cieszyłam jak teraz !!!! HURRRAAAA!!!!

Dziewczyny widzę że pisałyście o dzieciństwie, no u mnie też nie było kolorowo, ale dla mamy jusmarkl i mamy oli to naprawdę medal się należy. Uważam że mojej mamie również bo wychowała 11 dzieci, że teraz tak sieę porobiło jak się porobiło to trudno, ale jutro mamy zamiar to zacząć naprawiać. Mojej mamy imieniny są więc to dobra okazja !!! Życzcie więc mi żeby się udało :-)

Martex ja też o tej spiralce myślę i jak pójdę do gina też chyba sobie założę .....


Tusieńko ja też bym chciała w końcu zacząć się ograniczać. Ale jak tak naprawdę kocham jedzenie i ciągle jakiś placek upiekę a to jedzonko pyszne i odmówić sobie nie potrafię. Jak byłam nastolatką to naprawdę potrafiłam się powstrzymać a teraz to nie mam takiej silnej woli jak kiedyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula oklask dla Ciebie!
Ja tam narazie pierdziele wszytsko i nie mam sily sie odchudzac,a jak widze ze Lukasz na mnie krzywo patrzy to mu mowi ze ja mu jeszcze pokaze jaka bede laska w lato,wiec niech tak glupio nie patrzy i sie smieje!Dalej karmie tylko cycusiem i nie mam mowy o dietach!A na cwiczenia nie mam sily,z silowni tez zrezygnowalam...bylam kilka razy a zaplacilam £40 😠 Lukasz sie wkurzyl.
Marta ja poczytalam ten artykul,Boze tam to jest chyba cos innego,Julka tylko lekko pochyla ta glowe i ona wraca z powrotem.ale w poniedzialek mam wizyte.
Tusienko wygladasz super,masz sliczna buzie i ladna figurke i nic ci nie brakuje!!!
Oli ja ostatnio napisalam ze nic Julce nie brakuje w sensie zabawek.Po prostu nie chce jej rozpieszczac od malego,kupimy jej na gwiazde jakas jedna zabaweczke edukacyjna i na razie to styknie.Ona i tak najbardziej cieszy sie z pustej plastikowej butelki,czy jakis smiesznych zakretek ktore mi ukradnie...hihihih..Jesli o ciuszki chodzi to tez wszystko znowu za male.Tutaj jest wogole dziwna rozmiarowka.j ma dla julki wszytko na 9-12 a astatnio jej kupilam bluzeczki na 12-18 i sa dobre 🤪 🤪 🤪 Ja nie kumam tych rozmiarow!a ciuszki tez jej oststnio tanie kupilam,mamy taki tni slkep Primark gdzie sa tanie i fajne rzezcy dla dzieci,i dobrej jakosci bo tez 100% bawelna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc asiulek czekalam na ciebie mam do ciebie sprawe :P w mioch danych jest moje gg wejdz kochana jak mozesz albo na meila pusc mi numer telefonu to zadzwonie do ciebie jak moge haha i powiem o co chodzi 🤪

czesc patrysiu zmienilas nika 🙂 eeeeee patrysiu ja juz kiedys pisalam ze ty to dopiero jestes laska a swoja droga to co nasi faceci to takie szczupaki ?? moj ma brzuszek 🤪 🤪 i zawsze sie smieje ze to poducha moja :laugh: :laugh: :laugh:

a ja poszlam z toska na te zakupy i nie wzielam jej mleka ani nic bo myslalam ze 1 h nam sie zejdzie i pozniej patrze na zegarek ze juz 2 h jestesmy w sklepie kupilam jej lyzeczki z canpola i deserek w sloiku i poszlam do mc donalda poprosilam zeby mi lyzeczke spazyli usiadlam i ja nakarmilam :laugh: dobrze ze teraz to wszystko mozna kupic i nie ma zmartwien hihi :P ciuchy juz upralam i sie susza bo ja zawsze piore nowe przed zalozeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i kupilam mezowi na szczescie na jutro slonia szklanego i takiego super miska strasznie mu sie podobalo dala mu juz bo rana bedzie zamieszanie on na obrone odzia do szkoly , rany biedny jakiego ma stresa , ale nie dziwie mu sie , na szczescie jutro bedzie po wszystkim mam nadzieje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu u mnie tez jest ten sklep Primark 🙂 Tam te ciuszki sa takie tanie i superanckie. Ostatnio kupilam jeden polarek i kombinezon zimowy .. te ciuszki nie sa byle jakie , to wszystko to z early days jest i ja tez duzo tam kupuje.

Moj facet tez czasem mi powie cos na temat mojego wygladu typu ... wez sie za siebie i jedz wiecej, bo taka chudzinka sie zrobilas , ale ja mowie ze to nie takie proste , dwoje dzieci na glowie i jeszcze kolo niego musze latac to na siebie juz ledwo co mam czas.

asiula to zycze Ci aby wszystko sie potoczylo po Twojej mysli z mama. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...