Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzisiaj dzionek mam. 🤨 Do 15:30 bylo zimno w domu i brak cieplej wody. Musialam ubrac Lenke cieplutko i staralam sie zeby lezala pod kocykiem. Caly czas byla ciepla wiec nie bylo jej na szczescie zimno. Teraz juz jest ciepla woda i mieszkano sie na szczescie rozgrzewa. 🙂 Z tego wszystkiego polozylam sie z Lenusią pod kordelka i zasnelysmy. 🙂 Tylko Mezus mnie obudzil bo zadzwonil, a Lenka jeszcze spiocha. 🙂

Jusmarkl-Dziekuje. 🙂

Beti-My caly czas uzywamy pampersow i jestem z nich bardzo zadowolona. Lenka ani razu nie miala odparzonej pupki. 🙂 A co do tych bialych to tez wlasnie mam zamiar je wyprobowac jak pojedziemy do PL bo tutaj takich nie ma.

Zrobilam 3 prania, ale nie mialam gdzie juz ich rozwieszac wiec jedno suszy sie w suszarce, tyle tego wszystkiego sie zebralo. Mezus niedlugo bedzie z pracy i jedziemy na zakupki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No kochane ale miałam czytania....

Kurczę tyle mam Wam do odpisania że nie wiem co której ....

Oli - dzięki za eska, było mi bardzo miło jak napisałaś :-) ja na NK ostatnio rzadko zaglądam więc nie widziałam zdjęć, ale pewnie jak znajdę .... wolną chwilę to zajrzę te zdjęcia zobaczyć :-) Fajnie że byłaś na tej wycieczce z klasą :-) ja też kiedyś myślałam o adopcji, bo na swiecie tyle dzieci które nie mają kochającej rodziny i domu... ale mój mąż też jest przeciwny 🤨 swoją drogą szkoda jeszcze bardziej tych dzieci które poznamy, bo wtedy jakoś są nam bliższe :-) A to pięknie że Odzia jedzie do taty, masz rację byłoby gozej jakby całe święta chodziła smutna :-) Musisz mi jakoś swój adres podać bo Michalinka w podziękowaniu chce jej coś podarować :-)

beti - ja używam pampersów długo długo, trochę używałam z Rossmana, i były bardzo dobre, ale cenowo nie były tańsze, więc używam Pampersów, teraz więcej PAMPERS SLEEP AND PLAY, jestem zadowolona a te są często w promocji.... 🙃

coś pisałyście że chodzicie tak późno spać. Kobiety ja to bym nie wytrzymała do 22 ... a co mówić do północy. Czasami nie obejrzę M jak miłość a kończy się po 21, więc to mówi samo za siebie... wstaję o 6 żeby wszystko naszykować rano dla niani więc muszę kłaść wcześniej żeby być przytomną jako tako w pracy a Franek się budzi jeszcze często w nocy, więc same rozumiecie .... ja pikolę już teraz chętnie bym się spać położyła....:P

Uuuu zima ostra przyszła, -12, a mówią o -25, to będzie jakaś masakra :-) chyba.... Ale śnieg pięknie jeszcze sobie pada, a ja po tych śliskich, zaśnieżonych drogach jeszcze dzisiaj jazdę miałam, jutro i w sobotę, kurdę znowu na wariackich papierach żyję .... Ale przynajmniej w pracy mam spokój, bo pracuję sobie sama, jestem nieźle nawet zorganizowana, posprzątałam ten syf w łazience (niestety) ale zrobiłam to dla siebie, bo jeszcze trochę a bym się tam wyrzygała (sory za wyrażenie)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa i przyszła mi płyta z Radia Zet co wygrałam jak byłam w pracy... kurczę ale fajowe uczucie coś wygrać :-)
Dobra spadam kochane moje majóweczki bo nocka się zbliża, a jutro teściowa z Frankiem siedzi więc muszę tu trochę ogarnąć bo inspekcja będzie ....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj napisałyście. :P

Tusienko - szerkoiej drogi. Daj znać jak dojedziesz.

Rybko - Bianka jest śliczna.

Oli - fajnie, że Odzia pojechała do taty, ale pewnie jest Tobie smunto w święta.

Asiula - ale się porobiło. Oklask na pocieszenie 🙂

Ja dzisiaj też prałam. 2 pralki jeszcze jutro będzie jedna. A pojutrze popiorę pościele nasze i Julki. Dzisiaj sprzątania część dalsza. Nawet wyjęłam choinkę, ale Lulek miała radochę. W ogóle dzisiaj zaczął poadać u mnie śnieg i jak wzięłam Julkę do okna to cieszyła się bardzo. I tak sobie pomyślałam, że to jej pierwsze święta i jakoś tak się wzruszyłam.
A A Wigilię to spędzma w tym roku sama z mężem i Julką. Tak chcieliśmy. Będę miała barszcz czerwony z uszkami, rybkę smażoną, rybkę po grecku, śledzika w śmietanie, pierogi z kapustą i grzybami, kapustkę z grzybkami. A ma Święta to będzie mięcho :P na pewno schabowy i może de volaille. A co dalej to jeszcze pomyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jeszcze zostaly 2 pralki do uprania bo pojechalam na zakupy , tosia caly czas patrzylam przez okno w samochodzie jak pada snieg 🙂

krociu przykro mi ale nie bylo tej czapuni , moge zobaczyc jeszcze w sobote lub w niedziele w zlotych tarasach bo bede albo juz przelac tobie kase , kupilam tosi ten dres beti dzieki za info 😘 rozowy ze spodniami w paski z hello kitty za 40 zl boski jest kupilam jej juz na 9-12 mc i jest troche za duzy ale na wiosne bedzie ok a teraz rekawki podwine 🙂poza tym jest juz super czapka na wiosne hello kitty i tak samo fajnie uszyta jak ta zimowa 🙂

mam juz dla wszystkich prezenty i z glowy 🙂 tosi kupilismy ta wyspe teletubisiow i probowalismy to fajnie to wyglada 🙂

jusmareczki karton jest duzy i napewno wazy wiecej , ale kochana mozna wypakowac to zawsze i puscic bez kartonu tusienka moze jakby jeszcz znalazla czas zeby to zwazyc 🙂


a chrzesniaczce mojej kupilam barbi ten zestaw ze zwierzetami mam nadzieje ze bedzie sie podobal a odzi i zuzi lalki bratz do stylizacji ale takie co maja z 1 metr takie duze hehe super sama bym sie pobawila

a krociu odzia dopiero w sobote jedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny !
Nie mialam kiedy pisac, nie mialam wrecz glowy do tego 😞 Wczoraj bylismy na tym basenie, bylo super jak zawsze ! Pozniej Fili spadl nam z lozka 😞 😞 😞 Plakal, plakal, plakal, w koncu niby bylo ok, ale dzis od rana zaczal wymiotowac, byl niemrawy, taki nieswoj jakis i nie wiedzialam co sie dzieje ! Nie wiedzialam czy po basenie, moze wody sie napil, czy po upadku. Polecielismy do lekarza, no i mial robiony stos wynikow, bo bylo podejrzenie wstrzasu. Na szczescie wszystko teraz dobrze, ale musimy obserwowac, ale z tego wszystkiego naprawde, mama tyle pretencji do siebie, ze nie moge sobie wybaczyc 😞 😞 😞 To ja go uspilam i poszlam sobie na kompa, chcialam do Was zajrzec, gdy mezus sie kapal, zamiast byc z nim, to ja nie dopilnowalam...achhh szkoda slow
!
Dobranoc Kochane, trzymajcie kciuki za Filka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To napisala Julka hahahah.Ona tak ciagnie do laptopa ze juz nie moge spokojnie nic porobic chyba ze spi!!!!
Dziewczyny w Londynie pada snieg!!!!!!
Pierwszy raz widze takie zjawisko!!!Wow.I wiecie co od razu poczulam swieta!!!Oczywiscie nic nie zastapi polskich Swiat no ale zawsze cos!
Tusienko ale ci zazdroszcze ze bedziesz na swieta w Polsce,juz niedlugo co???Supcio!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu wiecie co ja to jestem gapa!!!Rano jak pisalam zniklnal; mi net a teraz weszlam i to dodalam,a od wczoraj poczytalam tylko na wyrywki i nie zauwazylam postu Rudej rybki!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 Ale jestem glupia!
Dziekuje Ruda Rybko i Oli ze odisalyscie mi o tej telewizji,moze jeszcze ktoras napisala ale nie zauwazylam,sorki jak cos.Kurcze ja to tylko na M jak milosc narazie bo w sumie tylko wieczorkiem jak moj Omenek zasnie to mam czas!
Ruda Rybko u nas tez zasypalao i wszyscy w gacie sraja!!!Ale moj Lukasz jezdzi Vanem i ma normalnie lyse opony,oni tu wogole nie maja zimowek,i u nas do domu pod takie gory sie wjezdza to on jechal jak zolw a caly samochod po ulicy lazil jak szalony!!!szok a do jutra ma jeszcze wiecej napadac i pewnie znowu bedzie Londyn sparalizowany jak w tamtym roku w lutym!!!Mysle ze taka nianka to dobry pomysl,moze i bedziesz musiala zaplacic ale chociaz bedzie spokoj i jesli ci sie cos nie spodoba to "Dowidzenia"A Bianeczka ....brak mi slow jaka ona jest sliczna,poprostu jest boooooooska!!!Od razu 2 oklaski dla niej!!!!
Oli zapomnialam Ci odpisac,tak ucze sie jezdzic i mam taka ostra babke,ona sie ze mna nie pieprzy i fajnie uczy!!!Nastepna lekcja w poniedzialek dopiero bo ja po calych dniach sama i nie mial by kto z Mala zostac,tak ze moge tylko w poniedzialki jak Lukasz mam wolne!!!
A mama wrocila z wakacji zadowolona,moze wstawie jedna zdjatko???
Marta wspolczuje Ci,ale Kochana zdarza sie nawet najlepszym....Najwazniejsze ze jest oki,dobrze ze byliscie u lekarza,tak to czasem bywa ze naszym maluszkom jeszcze wiele razy stanie sie krzywda i bedzie nas to bolalo...taka smutna nasza rola.

Dobra nie wiem co jeszcze mialam napisac,dobranoc dziewczynki wpadne jutro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
Martex Ty sie nie obwiniaj ... kazdej mamie sie moze zdarzyc , zadna nie jest idealna. Mi tez raz Kevinek spadl z lozka i ktoras jeszcze kiedys tez pisala , ze jej dzidzia spadla. Jeszcze wiele razy zrobi sobie krzywde i nie mozesz za kazdym razem sie obwiniac , ze to przez Ciebie bo nie dopilnowalas. Naszych szkrabkow nie da sie dopilnowac tak calkiem. Widzisz mojemu malemu juz sie raczkowanie nudzi i wszedzie tylko idzie gdzie sie moze zlapac i wstac , a potem traci panowanie i spada czasem na tyleczek , ale czasem calkiem na plecy i uderzy sie glowka o podloge i placz.Taka juz rola matki , ze kazdy bol dziecka jest i naszym bolem.

oli Tusienka ma teraz zawrot glowy z tym pakowaniem , nie bedziemy jej jeszcze glowy zawracac. Szukalam strony firmy motherace w necie , ale jakos nie znalazlam. A tak wogule to ten skoczek nie ma byc na swieta tylko tak sobie , na swieta Kevinek dostanie stolik edukacyjny. On jest taki maly wariatek i kocha jak sie go podrzuca , wiec pomyslalam , ze w takim skoczku mialby radoche 🙂 Ja jeszcze podpytam kogos tutaj kto jedzie do PL na swieta czy by mi nie przywiozl tutaj to wtedy bys mogla wyslac do mojej szwagierki i ona by przekazala dalej i przywiezliby mi to. Ona tez juz latala po sklepach w Nysie za tym skoczkiem , ale nie znalazla.

Patrysia moj Kevin tez lgnie to komputera i wszystkich innych elektronicznych urzadzen w domu , juz mu wyjelismy stara klawiature prawdziwa , zeby sobie po niej stukal , ale jakby wiedzial , ze to nie podlaczone i nie chce :laugh: woli moja 🙂

A co do seriali to ja jeszcze oprocz kochanej Brzyduli ogladam Pierwsza milosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu - Twoja mamcia to niezła laska jest !!! serio :-) Nie dziwię się że się denerwujesz o łukasza :-) Ja wczoraj też przeżyłam mały horror... Mój mężulek pojechał na wigilię służbową, pojechał o 17, dzwoniłam ok.22 że jeszcze ok.godzinki posiedzi i będzie wracał. Ja zasnęłam zmęczona, budzę się a tu na zegarku 1.20 a męża nie ma, normalnie serce mi stanęło, bo ostatnio miałam takie dziwne przeczucia ... Dzwonię do niego, ale odebrał i mówi że samochód mu się popsuł w drodze powrotnej, ściągali go lawetą do kolegi z pracy, zostawił tam samochód a wraca kolegi samochodem. Ludzie co ja przeżyłam to normalnie SZOK. Ale z drugiej strony dobrze że to się stało teraz, a nie jak będziemy wyruszać z dziećmi np. w góry, bo bym chyba zwariowała, tak do tego czasu zrobi samochodzik :-) Czekali pół godziny na lawetę i szyby już im zamarzły w samochodzie, a on w garniturku, płaszczyku eleganckim... Dobrze że mu tyłka nie odmroziło, na dworze było -14 😲


Martex - Ty to normalnie nie obwiniaj się teraz, bo żadna z nas nie dopilnuje tak dziecka żeby od czasu do czasu się nie uderzyło, nie spadło czy coś .... Jusmarkl dobrze pisze że dzieciaczki spadają, matki przeżywają, ale takie życie. Ja tez kiedyś jeździłam z Misią do szpitala, bo jak siedziała to się przewróciła i uderzyła w drewnianą podłogę, pojechaliśmy dla skontrolowania tego, bo głowa to jednak głowa, wszystko było OK, miała prześwietlenie i nic nie wyszło, ale tak jak Ty musiałam obserwować. Nic się nie działo, więc :-) Ty też się nie martw jak lekarze mówią to dobrze radzą, żeby tylko obserwować dzieciątko, A Fili to może miał za dużo wrażeń jak na jeden dzień, basen i upadek stąd może te wymioty ... Nie martw się kochana głowa do góry.


Oli czy Ty kupiłaś tą Barbie co ją piesek ciągnie na rolkach? Bo moja Miśka bardzo ją chce, ale nie wiem co zrobić, bo już jej prezent kupiliśmy i to nie jest Barbie taka, tylko z karocą i koniem (kiedyś chciała taką). Jestem że tak powiem w czarnej dup...ie, bo nie wiem co robić teraz. Ile dałaś za tą lalkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 - to Ty pisałaś o tym wprowadzaniu pokarmów przy karmieniu piersią? U mnie to było troszkę inaczej, bo karmię piersią do tej pory, ale małemu nie wystarczał ten pokarm i ok.5,5 m-ca wprowadziłam mu dodatkowo Bebilon, bo został z nianią, ja wróciłam do pracy. OK.5 m-ca zaczęłam wprowadzać deserki jednoskładnikowe, potem obiadki, ale mały nie był do nich przekonany, więc przesunęło się to w czasie, teraz już wcina zupki z mięskiem i deserki które mają więcej składników :-) Jeśli masz dużo pokarmu, maluszek jest spokojny i nie grymasi to nie spiesz się z wprowadzaniem nowości i zaczekaj do 6 m-ca. Ja tak zrobiłam z pierwszą córką i było OK. Synek za to jest małym głodomorkiem i dlatego tak się wszystko potoczyło :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

no racja jusmarki tusienka teraz zalatana

asiula nie to nie jest ta barbie , a ta z rolkami co ja pies ciagnie nie jest wcale taka fajna widzialam ja w sklepie , powiesz misce ze mikolaj wysluchal pierwszego zyczenia 🙂

ta moja to jakis weterynarz chyba 🙂

martex nie szalej z tym obwinianiem siebie , bedzie dobrze 🙂

a mojej odzi jednak nie zaloza tego gipsu cale szczescie 🙂 , wchlonela sie ta chrzastka z tym miesniem i jest ok , nie mam pojecia jak ona to zrobila tak wybic reke , a wczoraj przyszla i mowi mamo wchlonelo sie ale i tak ponad tydzien tak chodzila bo lekarz kazal poczekac czy to wskoczy na miejsce , jak nie to dzis mialysmy isc i gips zakladac buuu cale szczescie , no martex jak widzisz jeszcze wiele niespodzianek cie czeka takich nieprzyjemnych

biore sie do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane. 🙂

Jestem taka zla, ze szkoda gadac. Ja wczoraj latam piore, szykuje nas do wyjazdu, a tu Mezus przychodzi z pracy i mowi: To ja jutro dam Ci znac czy jedziemy, czy nie. Myslalam ze wyjde z siebie!!! Oczywiscie szefuncio wymyslij jakas robote dla niego. My nigdy nie mozemy sobie nic zaplanowac, bo on nam wiecznie psuje plany. 😠 No, ale w ogole jak tak mozna?! Maz mu mowil ze jedziemy dzisiaj, on powiedzial, ze ok, mozemy jechac, a tu nagle wyskakuje z jakas robota dla niego. 😠
No i nie wiem czy jedziemy dzisiaj czy jutro, zaraz zadzwonie do Meza, moze cos juz wie.

Jusmarkl, Oli-Probowalam zwazyc tego tygryska wczoraj, ale sie nie da, bo to taka normalna waga elektoroniczna i nie pokazalo wcale wgai tego tygryska chyba jest za lekki. ;/

Lece do Lenki, bo marudzi, pozniej jeszcze zajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tusienko jestes kochana ze znalazlas czas 🙂 dzieki

asiula pokaze tobie jaka kupilismy odzi i zuzi lalke ona ma 60 kilka centymetrow i byla w promocji za 59 zl a tu kosztuje ponad 100 zl

http://moto.allegro.pl/item833027122_bratz_lalka_do_stylizacji_cloe_yasmin_61_cm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...