Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja nie karmilam piersia ale u nas dziewczyny chyba wprowadzaly pokarmy kolo 5 mc jak dobrze pamietam 🙂

tusienko to super chociaz bedziemy za toba tesknic 😞 ale bawcie sie dobrze i uwazajcie na siebie jak dojedziesz pusc nam smska ze jestescie i dojechaliscie 🙂

a gdzie beti nasza ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a dziewczyny mam jeszcze pytanko co robicie na swieta do jedzenia , bo ja nie mam zielonego pojecia napewno sernik upieke salatke zrobie jarzynowa i nie wiem co jeszcze bo swiat w domu nie spedzamy znaczy wigili mama ugotowala bigos i dla mnie zamrozila moze jeszcze jakies schabowe zrobie z kapucha w srodku i nie wiem co jeszcze buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-Oki, wysle smska, tylko nie wiem czy mam nr w polskim tel do Was. Wiem, ze Ty masz moj, bo mi pisalas ostatnio jak bylam w PL, moglabym mi puscic strzalke? Bede wiedziala ze to Ty. I napisalabym Tobie w sobote jak dojedziemy, bo jutro to bedziemy w nocy w Polsce, wiec nie bede chciala Cie budzic.
U Nas na swieta zawsze sa takie potrawy, salatka jarzynowa, salatka z ryzem i kurczakiem wedzonym, ryba po grecku, ryba w sosie pomidowowo-czosnkowym, bigos, sledzie w smietania, karp, no i wiadomo tradycyjnie to uszka z barszczykiem, pierogi z kapusta i grzybami, rozne ciasta i jeszcze czasami mama robi golabki. No i u nas tego zawsze i tak bylo za duzo bo wszystkiego zostawalo jeszcze po swietach.

Lenka cos dzisiaj jest marudna. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienko napisze tobie smska bo ja mam numer prywatny 🙂jak dzwonie

kurde sledzie w smietanie tez mam , ja wam powiem szczerze ze lubie swieta ale co do jedzenia to nie bardzo za rybami nie przepadam tylko pierogi ubostwiam a tak to lipa nigdy nie mam co zjesc no jeszcze salatka jarzynowa i rybka po grecku

moze lenka czuje ze jedziecie i sie doczekac nie moze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

ja juz wczoraj nie umialam wejsc na brzuszka bo przyjechalam pozno z miasta no i Hania taka marudna byla ze nie mialam czasu na nic 😞
tyle ludzi w sklepach i w ogole sliskie drogi trzeba wolniej jechac, u nas tez tak zimno i tyle sniegu napadalo 🤪

w ogole Hania w nocy sie czesto budzila i sobie spiewala zamiast spac 🙂

dzisiaj jakas nerwice mam - juz od polowy nocy mezuwi mowilam zeby mnie nie denerwowal bo sie poklocimy :laugh:

aaa dzisiaj mama mowi do nas ze zrobi nam prezent i kupi mam elektroniczna nianie bo zawsze latam po schodach tam i spowrotem i patrze czy Hania spi bo czasem jej nie slysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli-No wlasnie ja nie przepadam za sledziami i ich nie jem, i karpia tez nie jem, ale wszystko poza tym to wcinam z apetytem. 😉
Ok, to czekam na smska. 😉 Chyba faktycznie Lenka nie moze sie doczekac wyjazdu. 🙂 Teraz zasnela, moze jak sie obudzi to bedzie lepiej.

Beti-No to super prezent Mama Wam sprawi, to bardzo przydatna rzecz przy dziecku. 🙂

Jedno pranko zrobione, lece je rozwiesic i wstawic nastepne. 🙂
Kurcze nie mamy dzisiaj cieplej wody i ogrzewanie nie dziala, wszystkie kaloryfery sa zimne. 🤔 Ciekawe o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z potraw to u nas na wigilie mamy
barszczyk z uszkami, karpia z kapusta z grochem, makoweczke no i kompot z suszonych owocow na w swieta salatke jarzynowa i rozne szyneczki mmmm :P no a z ciasta to sernik i makowiec i pierniczki 🙂


ruda rybko
Bianeczka śliczna - taka duza juz 🙂 rosna nam te dzieciaczki 🙂
Hania tez niechce raczkowac tylko na nogach chce stac 🤨 jak sie obroci na brzuszek to pozycje ma do raczkowania ale sie denerwuje i zaczyna plakac 🤨


tusienka
ale masz fajnie z wyjazdem 🙂 zagladaj do nas jak tylko bedziesz umiala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tusienka
ja tez dzisiaj walcze z praniem 🙂
rano pralam recznie rozne delikatne rzeczy a teraz postawila pralke no i potem jeszcze drugi raz musze postawic tyle tego jest ale jakos prasowac mi sie niechce 😞 nie mam jakos checi a tego tyle mam 🤪 w ogole jeszcze tyle porzadkow musze porobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
hej kobietki!!!
mam takie pytanko: od którego miesiąca zaczęłyście podawanie swoim pociechom pierwszych posiłków niemlecznych??? Ja karmie piersią, jedni mówią, ze dopiero od 6 miesiaca mozna wprowadzac pierwsze posiłki, a inni ze juz od 4 miesiaca, no i sie troche w tym wszystkim juz pogubilam 😞 a nie chce narobic krzywdy swojemu brzdącowi jakimiś niemądrymi decyzjami 🤨
Prosze o rade i z góry Wam dziękuję 🙂 🙂



ja podawalam od 5 miesiaca desery jablko/marchewka a dania zaczelam podawac od 6 miesiaca, teraz zawsze podaje o 12/13 obiadek a kolo 15/16 deser i pozatym mleczko bo reszte czasu Hania przesypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-No ja to dzisiaj chyba 3-4 prania musze zrobic. :P Pewnie nie zdazy to wszystko schnac, ale na szczescie jak sie wprowadzilsmy tu to byla suszarka wiec najwyzej wrzuce do niej troche rzeczy i w godzinke bedzie suche. 🙂 No ja tez bede miala peeelno prasowania, ale juz nie bede tego prasowala, bo wszystko sie w torbach i tak zawsze gniecie, wiec juz w Polsce poprasuje i Mama mi pomoze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie zlozylo bo ja tez piore jak szalona i prasowac bede , bo moja odzia w sobote leci i musze ja spakowac ,l kupila tacie prezent na gwiazdke i imieninny i cieszy sie strasznie bo za wlasna kase 🙂 tata kocha odzie i legie hahgaha:laugh: i kupila mu fartuch i rekawice legi i taka przypinke , wybrala na internecie to a moja mama po drodze do pracy wstapila na legie i kupila no ale niech sie odzia cieszy ze ma prezent 🙂

a ja to chyba z4 pralki musze puscic 😞 a potem to prasowac masakra

tusienko a wy jedziecie samochodem ?? czy samolotem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti-No wlasnie slyszlam, ze w Polsce w H&M sa super przeceny. Ja bylam tutaj wczoraj i przecen nie bylo, kupilam Lence tylko bluzeczke i spodnie. Byl tez fajny dresik Hello Kitty, ale byl drogi wiec nie bralam. 🤨 Mam nadzieje, ze jak pojedziemy do Polski to beda jeszcze te przeceny.

Oli-My jezdzimy samochodem, ok 7 godzinek i jestesmy w Polsce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti i ile ten dresik kkosztowal ??
bo mi on strasznie sie podoba widzialam go o ile o tym samym mowimy

pisalam do asiulki i tak opiekunka na zwolnienie poszla wiec kombinuja co z franiem raz maz tesciowa itd , michalinka chora tez w domku zapalenie spojowek ma i jeszcze we wtorek asiula ma egzamin i przesyla buziaki , kurde ale ma jazde

beti tak odzia leci do coventry do taty 🙂

mi troche smutno ale rozumiem ja , mnie ma na codzien i teskni za tata i chce leciec do niego no to przeciez nie powiem jej nie i cale swieta bedzie smutna to jeszcze gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.

Tusienko w takim razie szerokiej drogi Ci zycze.

asiula bidulka tyle ma na glowie. Nie dosc , ze zabraklo niani dla Frania to jeszcze Michalinka sie rozchorowala ..

Ruda Rybko bardzo sie ciesze , ze jakos sobie dajesz rade , jestes dzielna babka. I masz racje daj sobie odetchnac, ja to bym juz na swieta wolala odjac sobie pracy , ale jak wolisz w styczniu to ok. Ruda Rybko ja nigdy niani nie zatrudnialam , bo zawsze moja mama sie opiekowala Klaudia , ale gdybym juz musiala to na pewno wybralabym osobe , ktora ma swoje dziecko. Na przyklad ma juz odchowane nieco w szkole gimnazjalnej przykladowo , jest wolna i moze sie zajac Twoim , ale wie czym jest dziecko dla matki. Mysle , ze na pewno nie zdecydowalabym sie na jakas mloda dziewczyne , ktora nie ma wlasnego dziecka , bo nigdy nie wiadomo , moze byc milutka i kochana , a jak dziecko bedzie mialo gorszy dzien i da jej popalic puszcza jej nerwy i nie wiadomo czy mu krzywdy nie zrobi , albo bedzie zle traktowac wyladowujac frustracje. Ewentualnie wyjatek moglby byc gdyby to byla dziewczyna z sasiedztwa , ktora jest mniej wiecej dla mnie znana i wiem z jakiej rodziny pochodzi. haha moze to smieszne co teraz powiem , ale taka jestem na to uczulona przez te wszystkie historie w necie , ze pewnie zamontowalabym w domu ukryta kamerke , zebym mogla pozniej zobaczyc co ta niania robi z moim dzieckiem. Jakby nie patrzec wiekszosc robi to dla kasy , a nie z zamilowania do dzieci...
Bianeczka jest przecudowna , Kevinkowi sie spodobala bardzo 😉 Bo mialam go na kolanach jak wchodzilam na brzuszek i jak sie ukazala fotka Bianki to nagle zaczal sie tak smiac i skakac do niej , ze ciezko bylo go utrzymac hihi. Takze Rybko Twoja corcia ma wielbiciela hihi 😉

oli nie wiesz mniej wiecej ile wazy ten skoczek ? Bo chodzi o to , ze do 500gr przesylka kosztuje 26zl , a powyzej juz ponad 80zl , wiec jest roznica. Dlatego ja z allegro jak zamawiam , to tylko ubranka , bo sa lekkie. Ogolnie ida do mnie tydzien , wiec moze by jeszcze zdazyl , ale nie wiem jak teraz w swieta , bo poczty znowu zawalone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jusmarkl
z ta ukryta kamera tez bym tak zrobila, przynajmniej bym wiedziala jak ta osoba sie zajmuje z dzieckiem kiedy nikogo nie ma w domu, gdybym potrzebowala opiekunki to pewnie tez moja mama by sie zajela Hania bo juz mowila ze jak cos to chetnie z nia sie zaopiekuje a ostatnio to nawet powiedziala ze mozemy sobie pojechac na podroz poslubna bo nigdzie nie bylismy ale bym Hani nigdy nie zostawila jakbym miala sama jechac z mezem to caly czas bylabym myslami co Hania robi itd wiec jak gdzies pojedziemy to tylko z Hania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...