Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti znalazlam fajna kolysanke dla Hani ale mysle ze rowniez mozna wstawic inne imie dziewczynki

Mała Haniu(Bineczko,Julko,Tosiu) zaśnij już
swoje piękne oczka zmruż,
przykryj się kołderką swą.
O tej porze dzieci śpią.

Ostatniego daj buziaczka,
przytul się też do misiaczka.
Główkę wtul w miękką podusię
i ukochaj swą mamusię.

Księżyc świeci już na niebie
zaraz sen przyjdzie do ciebie.
Przyśni ci się króliczek
co ma nosek jak guziczek.

Pluszowy miś Puchatek
cały żółciutki bez łatek
miodkiem cię poczęstuje,
mama na dobranoc pocałuje.

Śpij mała Haneczko(Bianeczko,Juleczko,Tusienko)
ukochana ma córeczko.(dla Tusienko ...córenko)
Śpij kochanie moje, śpij
kolorami sny swe śnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti cieszę się, że błaś u lekarza i że wszystko w porządku. Mam nadzieję, że ból szybko przejdzie.

Naprawdę cisza tutaj.....

Dzisiaj Juleczka dostała w zupkę jarzynową w słoiczku i zjadła prawie cały słoik.Została może 1 łyżeczka. hihi Głodomorek mały.

Patrysiu trzymam kciuki. Marchewka na pewno będzie Juleczce smakować (mojej smakuje).

Beti pisałaś, że Hania ma białe kreseczki na dziąsłach. Julka też miała przez ok. 1,5 tyognia zanim wybił jej się ząbek. Drugi już widać, ale nie przebił jeszcze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny dzieki sliczne za zyczonka przeczytalam tylko je , jutro nadrobie reszte 🙂

na slubie bylo cudnie 🙂

kulismi sami sobie podkowe na szczescie wrzuce zdjecia to dam linka do nich , bo fotograf jeszcze je obrabia 🙂

jestesmy padnieci wiec jutro napisze wiecej aczkolwiek tanczylam z michalem pirogiem haha tance zydoskie i pani z fundacji robila nam zdjecia zeby zarabialy te zdjecia na dzieciaczki chore , bo tam gdzie mielismy slub wlasnie w sobote zaczol sie tydzien zydowski super trafilismy ludzie sobie z nami zdjecia robili szok 🙂

dobranoc dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli ode mnie tez wszystkiego najlepszego , duzo zdrowia , szczescia i milosci :*
Ja dzisiaj bylam u siostry na urodzinach i dlatego mnie tu nie bylo.
U nas sa dni miasta , wesole miasteczko , odpusty , koncerty , korrida ... ma to trwac tydzien.
Dzisiaj maly mnie zaszokowal. Zrobilam mu jak zwykle 120 mleka a on zjadl wszystko i jeszcze plakal , dorobilam 60 i tez to zjadl , zostawil ledwo na dnie i spi do tej pory , juz 6 godzin minelo odkad jadl ... normalnie szok taka zmiana. Ciekawe czy to juz tak zostanie.
Patrysiu ladna ta kolysanka , ale wiecie , ze ja malemu mojemu nie moge spiewac! Normalnie nie lubi tego i myslalam moze , ze falszuje , ale on od innych tez nie lubi jak mu sie spiewa , nuce mu to jest spokojny i zasypia , ale jak tylko uslyszy slowa to od razu jeczy hehe. Moze to i lepiej , bo wystarczy nucic melodie i nie trzeba znac zadnych slow.
Ide spac , dobranoc skarby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku, dawno mnie nie było i musiałam sporo nadrobić ale dałam radę i tak :

Beti dobrze że byłaś u lekarza, takie rzeczy to nie żarty i trzeba to kontrolować, a jakbyś złamała żebra przez ten pas ?? Mam nadzieję że będzie z dnia na dzień coraz lepiej, szkoda że mieszkamy od siebie tak daleko bo z chęcią bym ofiarowała swoją pomoc przy Hani ... Ale myślimy o Tobie 🙂

Oli -
NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA Życzymy Wszystkiego Dobrego,
Dużo Miłości i Cierpliwości,
Dni Pełnych Słońca i Uśmiechów bez końca,
Obyście zasypiali w swych ramionach bez złości za to w namiętności...
Życzę ja (doświadczona 9-letnim małżeństwem żona, umęczona matka dwójki dzieci, która niedługo musi wrócić do pracy) oczywiście Michalinka i Franio dołączają się do życzeń 😘

Patrysiu - BUZIACZKÓW Tysiące dla Twojej Juleczki z okazji ukończenia 4 m-ca życia ... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w sobotę byliśmy na weselu brata ciotecznego mojego mężusia, o matko a nogi bolą mnie do dziś ... Wiecie co i gdyby to wesele nie było w motelu, w którym mieliśmy zafundowany przez parę młodą pokój to chyba o 20 już bylibyśmy w domu, a tak spokojnie sobie chodziłam karmić małego, mieliśmy nianię ze sobą która była z nim w tym pokoiku, o 22 Misia też zasnęła i wróciliśmy do domu o 4 rano, ale skutki odczuwam do dziś, głowa boli z niewyspania, ale dobrze że poszliśmy i troszkę się rozerwaliśmy ... 😮
Była tam też para co mają 2 m-czną dziewczynkę i ona sobie spała w wózku na sali gdzie grała orkiestra (rodzice twierdzili że jej to nie przeszkadza) Mi się wydaje że dla takiego malucha to bardzo niezdrowe, owszem jeszcze 1,5m-ca temu Frankowi też nie przeszkadzał hałas a teraz już zaczyna inaczej spać. Ale całą noc spędzić w takim hałasie to uszy tej małej .... a szkoda gadać przecież ma rodziców....

Następne wesele mamy 9 października ale wtedy dzieci zostawiamy u babci bo będzie blisko domku więc wtedy nadrobimy jeszcze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety znowu lipa, która z dziewczyn się zna na tym cholerstwie, bo może mam lipny program do obróbki zdjęć, jusmarkl to nie Ty przypadkiem pisałaś wcześniej jak zmniejszać te zdjęcia i w jakim programie ... proszę o powtórkę bo na forum raczej nie odnajdę ...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ten program, ktory poleciła Jusmarkl nazywa sie PhotoScape.
Zyby zmniejszyc zdjecie wchodzisz w program wybierasz opcje edytor, nastepnie jest opcja zmien rozmiar zdjecia i tam zmiejszasz. 😉
asiula-Fajnie, ze sie wybawiliscie, tez bym sobie poszla na jakies weselicho, ale narazie sie nic nie zapowiada, a szkoda :P

Oli-Fajnie, ze slub sie udal 🙂 Czekamy na fotki 🙂))

Oklask dla asiuli. 😉

Milego dzionka kochane!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusienko muszę Ci powiedzieć, że przez cały weekend szukałam takiej sukienki z Hello Kitty dla Juleczki co ma Lenka. Nie ma nigdzie rozmiaru 68 i 74. Są malutkie i wielkie na 86. Maskara. Muszę jeszcze poszukać na Allegro.

Dzisiaj w końcu przyszedł ten fotelik o kórym Wam kiedyś pisałam. Jak wróci mężuś to go rozpakujemy. Jak będę miała fotki to wrzucę. 😁

Oli super, że Ci się wszystko udało 😁

Beti idź do lekarza jeszcze raz. Lepiej się upewnić.

Asiula a ja idę na wesele teraz w sobotę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krocia-patrzalam wlasnie czy sa na allegro takie sukieneczki jak ma Lenka i znalazlam ale na rozmiar 80
http://www.allegro.pl/item727445808.html
ta jest identyczna jak ma Lenka i nawet rajstopki ma takie same. :P

znalazlam jeszcze takie:
http://www.allegro.pl/item729798491.html

http://www.allegro.pl/item730744499.html

a ja jeszcze taką chce jej kupić, bo tą co jej kupilam byly juz tylko na 62 rozmiary i juz niedlugo Lenka z niej wyrosnie,a ta mi sie jeszcZe bardzo podoba
http://www.allegro.pl/item730744499.html

W ogole widze, ze na allegro jest duzo rzeczy identycznym jak tu w H&M, czyli jak bede w PL to bede musiala sie wybrac po pewnie duzo tansze beda ciuszki niz tu.

Beti-a kurteczki takiej niestety nie widzialam na allegro.

A dzis kupilam Lence paputki i dzinsy. 😉

http://allegro.pl/item734420824.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
dzieki za zyczenia 🙂

a jua dzis bylam na zakupach kupilam tosi sukienke dzinsowa bluze z kapturem rozowa w biale gwiazdki body z dlugimi rekawami bo ostatnio cos zimno , spodnie sweterek sliczny czapeczke kamizelke tak na bluze swietna rozowa z futrkiem bo musze spakowac te juz za male ciuchy i sprzedam bo nie mam po co trzymac , a jeszcze kilka bluzeczek z dlugim rekawkiem i pajaca do spania , bo w zeszlym tygodniu nie mialam czasu a tosia juz z tych 0-3 mc po wyrastala totalnie takze nastepna rzecz mam z glowy jeszcze tylko porzadek zrobic w szafie 🙂 dzois mialam znowu urwanie glowy michu pojechal odebrac lozko bo przed slubem juz nie bylo czasu tutaj wszystko trzeba bylowyniesc zeby bylo gdzie je postawic i teraz znowu balagan wszedzie ja sie wykoncze , pewnie znowu cala noc bedziemy robic , a w dodatku odzia chora bylysmy u lekarza sama w pokoju siedzi bo nie moze do tosi chodzic na szczescie bawi sie bajki oglada troche marudzi i tak na zmiane 🙂

tusienko sukieneczki sliczne ale w sklepie h&m duzo drozsze niz na alegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...