Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sweet napisał:
Cześć lipcóweczki
U mnie troszkę się pozmieniało! W poniedziałek byłam u mojego lekarza i stwierdził rozwarcie na 1 cm! Co prawda biorę Cordafen z Nospą ale się boję bo to jeszcze za wcześnie! Żanka tobie to dobrze że już końcówka czekasz sobie spokojnie i obserwujesz samą siebie! Ja dużo leżę bo chcę żeby mój synuś był donoszony!


sweet, ja mam rozwarcie na 1 cm juz od miesiąca i nic. To naprawdę nie znaczy, ze jutro urodzisz...teraz mam na 1,5 palca i to normalne więc się nie przejmuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniunia może źle tam napisałam ale to tylko 10 minut różnicy hehe.16.50 no ale to akurat szczegół. A w najbliższy wtorek mam przyjść na samo ktg. Teraz nic a nic skurczy nie wykazało hehe. No ale musze z tym jeszcze poczekać do wizyty. Przed wizytą mogę się męczyć. Najwyżej do okulisty nie zdążę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze a ja nie wiem czy się jutro nie zgłosze do lekarza bo kiedys jak miałam robiony wymaz z szyjki macicy to mi jakies gdzyby wyszły.. i niby miałam jakieś globułki i mąż też bierze jakieś tabletki i maść ma.. ale co robie badanie moczu to mi wychodzi jakbym miała jakąs infekcji czy coś i teraz znów jakieś proszki biore ale dziś to mam strasznie podrażnione te "miejsca intymne" ☺️ i mnie coś strasznie swędzi i obawiam się trochę że to może te grzyby się wcale nie wyleczyły tylko ich narosło więcej.. i boję się że jak ten dzidziuś będzie sie tam przepychał to się może zarazić przecież.. kurcze zła jestem chyba przez to najbardziej bo nie wiem co robić.. chyba poczekam do jutra jeszcze poobserwuje i pójdę do gin..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziatre kup sobie w aptece QATRUM. to jest probiotyk. Jedną tabletkę dziennie się bierze. Można brać w ciąży. Jak będziesz kontynuować leczenie to od razu weź sobie te tabletki one odbudowują florę w pochwie. Namnażają pałeczki kwasu mlekowego i powinno Ci szybciej minąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paa Aniunia,
Ja już dziś poleżałam ileż można hehehe. Za raz będę dzwonić do położnej żeby się umawiać z nią na poród 🤪

U mnie tez w szpitalu trzeba miec wszytsko. Teraz już nic nie dają więc lepiej mieć swoje niż się potem męczyć. Ale jak coś to mąż zawsze może dowieźć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale miałam do poczytania 🙂 Ja ktg miałam robione tylko jak byłam w szpitalu. Jak idę do mojego gina, to tak jak wspomniałam USg mi nie robi, a tętna dzidzi słucha mi taką "trąbką":P
Jeżeli chodzi o to, co trzeba mieć w szpitalu - u mnie tylko pieluchy i chusteczki. Ubranka i kosmetyki dla dzidzi dają. No i oczywiście całe wyposażenie mamusi też trzeba mieć 🙂 Włącznie z podkładami poporodowymi na łóżko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...