Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki!!!Milcia ja tak dawno sobie nic nie kupilam hih ze jak tylko dojdę do siebie to chyba pojdę i wydam wszystkie pieniadze 🙂potem nie bede miala na chleb i przynajmniej schudne 🙂
a tak na powanie to mialam dzis przygody...dzwonilam do mojego gin odnosnie stosunku i tych wód i kazala mi się obserwowac uwaznie.
pojechalam do szpitala do laryngologa,ale oczywiscie bez skierowania(ja naiwna myslalam ze nie potrzebne)wiec musialam wrocic do moje przychodni..a tam w rejestracji zaczepila mnie połozna taka super babka!!jak urodze to do mnie przychodzic bedzie,bo sie zapisalam do niej..no i odsłuchala mi tętna maulcha mowila ze jest super 🙂obejrzala wkładke i mówiła ze to na szczescie nie wody 🙂dawno nikt n ie byl dla mnie taki sympatyczny....jak miło 🙂
ale jak juz wyszłam od laryngologa(z uchem ok,dostalam kropelki) i jechalam do domu,to wyobrazcie sobie ze przed krzyzówką najgłowniejszej ulicy brakło mi paliwa ☺️ hahha jak wstyd co???pierwszy raz mi się to zdrazyło heh.na szczescie miasto mamy małe i 5 min brat(ten fajny) mnie uratował ,dopchal kilka metrów do stacji ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja oczywiscie podeszłąm na luzie smiac mi się chciało,nie zatankowalam wczesniej bo ja nie umiem tankowac ☺️ i myslalm ze spoko dam rade 🙂ale w domu zrypka od wszystkich,ze w ogole pojechalam na miasto sama...
no coz juz nie pojade 🙂
a dzis male skurcze jak na okres są ale takie mini chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to nieźle Ania.z tym samochodem 🙂. szkoda ze to nie wody płodowe co? 🙂a ja wczoraj troszku z mezem pofiglowałam bo on taki biedny wyposzczony i nic 😞hehe w nocy tylko wlasnie takie pobolewanie jak na okres i wody mi sie znowu saczyły bo paseczek granatowy ale dalej w dwupaku jestem i nawet dzis nie sprawdzałam tym paseczkiem czy sacza sie dalej bo juz im nie wierze.wkładka sucha jak narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 Hej dziwczyny, a Ja wymeczona, caly dzien na miecsie. Zeby kupic wszytsko dla dziecka musze jezdzic w rozne miejsca, nie ma tu 😉 nic w jednym sklepie. Jezscze 😉 tylko po luzeczko jade, jednak kupuje tutaj z mezem, wanienke i kosmetyki wszytskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milcia a oni w tym szpitalu wiedzieli ,ze Ci się sączą??bo u mnie i ta połozna i gin mówili,ze jak tylko zauwaze ,ze to wody to mam do szpitala,bo to powazna sprawa...
no u mnie jednak szkoda,ze nie wody chetnie bym juz sie wybrała 🙂ale mi te ostatnie dni lecą to szok!!!mowie Wam ,ciągle cos albo ktos...Kuba maluje wlasnie drugi pokój dla nas zwlaszcza dla mnie bym miala gdzie od niego w nocy uciekac 🙂:P heh Mroczi ale zalkupy dla malenstwa ciesza co???ja to kazdy ciuch jak kupilam sama oglądalam milion razy i to z takim namaszczeniem jakby to co najmniej złoto było!!!heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łeeee tam Milcia czasem moze cos nie wyjsc!!!ja nawet nie wiem jak się gotuje pomidorwa hih 🙂pewnie bym do rosołu wrzucila przecier....tylko problem jak rosol zrobic ☺️ hehe kurczaka bym wodą zalala i wegete dała,cnhyba dobrze nie?no i jakies warzywa,,,w ogole mnie do gotowania nie ciągnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Mroczi jak tez mam tyyyyle ciuszków ze zastanawiam sie czy mój synus je ubierze wszuystkie choc po razie 🙂ale i tak kupuje.tyle ze teraz juz troszku wieksze bo na 68 juz 🙂niektóre.w sumie to nie taka zła ta zupa ale mogła by byc lepsiejsza 🙂ale jak to mówia DOBRA ŚWINIA WSZYSTKO ZJE hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ciezsa strasznie :laugh: Ja dzis tylko zrobilam nalesniki i nic Mi sie juz dzis nie chce. Mam jeszcze sporo do sprzatania, zrobilam sobie 2 dniowa przerwe. Ale jak bede miala juz luzeczko i wszytsko dla malej, znow bede miala wene na robote. Do rezsty sprzatne, wypiore rzeczy malej do konca, poprasuje i wszystko gotowe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jeszcze posciel mam wyprasowac.narazie sie suszy od paru dni na strychu.hehe zapomniałam o niej! 🙂i ciuszki które dokupuje 🙂ja dzis obiadu nie gotowałam tzn na dzis.a na jutro tylko ta zupe.nic mi sie nie chce.dzis wogóle zła strasznie na meza byłam .bo miał miec wolne a tylko zadzwonili do niego czy przyjdzie na 3 godzinki i od razu sie zgodził!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie Ziolka mozesz sobie wybrac połozna sama?ale ona w szpitalu praucje u Was czy Ty ja poprostu jakos ze sobą zabierasz??
Milci nie pisz o jedzeniu,bo ja znowu głodna,mam wilczy apetyt ostatnio maskara ,ciągle bym jadła..
ja wczoraj poprasowalam ,ze jeszcze mnie dzis czeka przescieradelko z gumką(masakryczne jest)i takie cos co tez nie fajnie sie prasuje od mosket basket...ciezko mi się zbarac za to...
Aniunia u nas masakra lało jakby zaraz mial byc koniec swiata..teraz troche przeszło..ale ja się ciesze ze upalow nie ma wiecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...