Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie już ta burza przeszła, aczkolwiek na jeszcze jedną się zapowiadało, ale poszło bokiem.
Wiecie co - w ciągu ostatnich kilku dni tak mi wywaliło rozstępy na brzusiu, że masakra!! Wcześniej miałam po bokach troszkę i tak pod brzusio schodziły, że bym sobie je majteczkami zasłoniła, a teraz!! 😠 😞 Całe podbrzusze w lewej strony mi tak poszczelało, aż strach patrzeć... A prawa strona zaczyna 😞 Niech ten mój Kruszek wychodzi już... to nic więcej się nie zrobi ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY!!!!!!!!


Milcia dziś rodzi!!! 🙂 🙂 🙂

oto sms od niej HEJ JESTEM W SZPITALU.ROZWARCIE NA 6 PALCÓW WŁAŚNIE ROBIĄ MI KTG W SALI PRZED PORODOWEJ, BÓLE KRZYŻOWE ALE DO ZNIESIENIA. MÓWIĄ ŻE DZIŚ URODZĘ 🙂 JESTEM WOGÓLE NIE PRZYGOTOWANA ! NIE MAM TORBY, MĄŻ DOWIEZIE. A NAJLEPSZE JEST TO ŻE NIE SPAKOWAŁAM RZECZY DLA DZIDZI A TU TRZEBA. MASAKRA HEHE. MĄŻ MNIE ZABIJE 🙂 ŻE POSZŁAM NA UJASTEK A NIE NA ŻEROMSKIEGO DO SZPITALA. BUŹKA 🙂

Zazdroszcze jej!!

a ja tez mogę lada moment rodzić, szyjka sie skruciła, miekka, i czuć bardzo wyraźnie główkę 🙂 jestem taka szczęśliwa!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juuuupi :laugh: Swietna wiadomosc ! Wiedzialam, ze Milcia bedzie nastepna. Oby porod byl w porzadku :laugh: Magdey widzisz sa postepy, pewnie niedlugo u Ciebie tez sie zacznie, tylko sie cieszyc. Ja ide w czwartek do ginekologa, zobaczymy jak tam u Mnie sprawy sie maja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze ale Milcia ma super 🙂 Magdey to jak tak to zapowiada się że ty następna 😉 Ja też bym chciała jakieś postępy a tu nic 😞
A tak w ogóle to poszłam na spacerek z mężem kupiliśmy lody i szybko musieliśmy wracać do domku bo zaczęło lać 😞 też się zapiszę na środę lub czwartek do gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pewnie nieldugo wyskoczy niespodziewanie :laugh: Ciekawe jak to ze Mna bedzie, ostatnio lekarz mowil, ze glowka bardzo niziutko jest i szyjka miekka na maxa, hm....ide w czwartek i zobacztymy co sie tam dzieje teraz :P Chciala bym tak za tydzien, 1,5 urodzic juz. Nie moge sie doczekac. Te ostatnie tygodnie sa najgorzse. Ah Ciekawe jak tam Milcia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za działanie serwisu. Od piątku trwają intensywne prace nad jego modernizacją, serwis został przeniesiony ze Szczecina do Dallas, wciąż trwają prace nad konfiguracją obecnego serwera, może to potrwać nawet kilka dni ale jest szansa, że strona będzie działała o wiele szybciej niż dotychczas, czego sobie i Wam życzę na okrągłą rocznicę powstania serwisu brzuszek.net !!!

Administrator strony
Piotrek Sitkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂, ja właśnie sie dowiedziałam że moja bratowa, która miała termin na 29.07 tej nocy a właściwie rano, bo kiela 4 urodziła dziewczynkę, maleńką bo 48 cm i 2,5 kg, no ale jak by nie patrzeć to miesiac wcześniej. Jak zajechali do spzitala to miała rozwarcie na 4 palce i jak jązłapały bóle parte po chwili to podobno 10 min i było po wszytskim, nawet jej nie cieli 🙂. Kuraki a to ja miałam być pierwsza 😁. A tak na poważnie to zjadłam śniadanko i licze ruchy. A mój mężuś wczoraj wieczorkiem złożył łóżeczko i dziś zamierzamy sprzątać sypialnie i poprzestawiać, obecnie stoi w dużym pokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...