Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A dziękuję za oklaska 🙂
Jeszcze tylko niewiem od kogo mam drugiego?

Ja już po wizycie. Hmmm... niestety na wczesniejszy poród się nie zapowiada i za tydzień znowu wizyta :/ a tak się cieszyłam że to już ostatnia 🙂
Zalecono mi duuużooo spacerów i ruchu. Szyjka nic nie drgnęła ani skrócenia ani rozwarcia więc nici z porodu w tym tygodniu 🙂. No ale pani dr pocieszyła mnie że kto wie może akurat, ale ona to raczej widzi poród w okolicach terminu więc za 2 tygodnie dopiero.
Wypróbuję jeszcze te rózne metody na przyspieszenie naturalne i zobaczymy 😁, ale pewnie szykuje się jako kolejna przeterminowana choć jeszcze dużo się może wydarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja caly dzien nad jeziorkiem spedzilam z mezem. Slonca nie bylow iec luzik, troche sie tylko porelaksowalam :P Jeszcze zadna nie urodila ? Ojoj....
Ania312.. juz w domku Najszczesliwsza na swiecie ! Miala problemy z urodzeniem, bo nie potrafila przec, ale dala rade, pisze, ze siedizec nie moze biedulka, ale jest szczesliwa bo ma Swojego synka, ktorego kocha ponad zycie 🤪 Ja tez juz chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po spacerku - jestem wykończona. Teraz cherbatka mi się parzy:laugh: No dziewczyny - to dzisiaj do boju:P Może uda się nam wszystkim hehe

Kasiulek dziękuję za oklaska - może on też wspomoże 😉

Zioleczko będzie dobrze. Położna mówiła, że najlepiej cherbatkę z liści malin już dużo wcześniej zacząć popijać. Działa rozkurczająco. A i zapomniałam tam napisać, że przed kąpielą 2 tabletki nospy trzeba wziąźć.

W takim układzie trzymam dzisiaj za Kropeczka jedną ręką, za Kasiulka drugą - mocno kciuki 🙂 Za siebie jedną nogą i jeszcze mam jedną wolną 🙂 Czy któraś jest chętna?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo Mroczi. Fajnie Ci pewnie nad jeziorkiem było - tylko pozazdrościć. U mnie taki upał znowu, że masakra, ale spacer wytrzymałam 🙂 I to nie krótki:P Ja też już bym chciała Kruszkę mieć przy sobie i mam nadzieję, że to nastąpi już niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Żancia widzę ze po tej wizycie Ci się kumorek polepszył i bardzo fajnie 🙂 . Ja trzymam kciuki za Was tez oby pomogło 🙂

Ale upał znowu cała mokra jestem i jak tu w ciepłej wodzie się wykapać? Wprawdzie mam bardzo głęboki brodzik bo prawie do kolan ale nie wiem czy się zmieszczę w nim jak usiądę heheheh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam właśnie w aptece kupić ją, ale babka powiedziała mi, że to raczej w zielarskim... Jeżeli ziolka jesteś chętna to jak mi się uda jechać na porodówkę to zabieram Cię ze sobą 🙂
Kurcze - mam tylko nadzieję, że za bardzo się nie nakręcam niepotrzebnie... Obym się nie rozczarowała bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no polepszył się - to fakt 🙂 A i jeszcze kazała mi wapń sobie kupić na ten brzusio. Wypiłam jedną dawkę przed spacerkiem i od razu przestało swędzieć i do tego krostki powoli zaczęły znikać 🙂Ziolka też sobie nie wyobrażam tej gorącej kąpieli, ale chyba wolę to niż kroplówkę z oksytocyną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no pewnie że kąpiel lepsza. Nawet mi ginka dzisiaj powiedziała ze lepiej jak wszytsko steruje natura. Jak dzidzia siedzi to znaczy że ma siedzieć. No oczywiście po terminie już trezba ją wyganiać ale tak ogólnie to dopiero parę dni więc spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie i tego trzeba się trzymać 😁

No nic ja uciekam. Idę może jakiś spacerek hmmm.... choc nie chche mi się. Ale zobaczę 😁
Do jutra Mamki a ty Żanka jutro to mam nadzieję że będziesz gdzie indziej a nie na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...